101

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Na cia daug nuomoniu, zinoma kas ko iesko ,tas ta ir randa.Ieskai nuotykiu prasau ta ir turi, ieskai ko rimciau , reikia atydziau rinktis su kuo bendrauji, cia yra visokiu zmoniu, ir negalima varyt vien ant vaikinu, kiek zinau merginos irgi neblogai pavaro  net ir tiems vargseliams tenka sprukt is susitikimu.Na o as buvau susitikusi ne karta ir tikrai nepataikiau ant kokiu iskrypeliu, dabar esu sekmingai istekejusi ir susilaukem sunelio(vyras is ieskoko)

102

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Gerai kaikurie cia sako, ieskok ir rasi. Buvau ir as pora pasimatymu is ieskoko, vienas nevykes - kalba nesiriso ar kas... O va antraji pasimatyma tesiu jau 1,4 metu. Ir tuom labai dziaugiuos. Ieskojau rimtu santykiu, manau juos ir radau.

103

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Teko, ir siaip sutinki kur netycia.. tai megstu pakalbinti  big_smile

104

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

as taip pat susiradau draugu is ieskok. Pora nei su vienu netapome, bet gerais pazistamais esame.

105

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Wau kokiu tik komentaru neprisikaiciau. Noriu nesutiktu su keliu zmoniu nuomonem kad cia vien tik iskrypeliai ir savanaudziai. Taipat realiam gyvenime pilna ju, o cia jie tik jauciasi laisvensi. Merginos kurios nubega i pasimatymus ir soka i lova po keliu susitikimu nekaltinkit tada vaikinu. Jeigu panele ar vaikinas iesko rimtu santykiu tai turetu pasinaudoti savo patirtimi ar bent draugu pagalba kazkokia, na nereikia pulti i lova po keliu graziu zodeliu ar tai imti pasitiketi simtu procentu . reikia pzinti ir pajusti zmogu, aplamai as taip klausau ir graudu daros kai dar merginos ar vaikinai verkia va cia mane iskaudino... susitikom, pasinaudojo,  apgavo mane, paliko ir dabar viesinsiu anketas kazkokias. Nepykit bet kvailai skamba.  Jeigu jau ir pasirenkat zmogu tai taipat kaip ir realiam gyvenime nevisada viskas vyksta kaip noretusi.  Tai manau kalbeti ir bendrauti cia saunu, lengva ir patogu, bet jeigu jau rimciau planuojate, pazinkit kita zmogu ir nevien tik isgerosios puses.

106

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Buvau  tik karta susitikes ir va draugai iki siol smile. . Na o tos vienteles manau reikes jau kazkur giliau paieskoti smile

107

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

buvau smile ir dar iki dabar bendrauju, bet jausmu jokiu niekada nebuvo. smile

108

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Kimberli, 25 parašė:

Vot vot...prasideda...kas su zmonemis daro progresas...mokslinis progresas - socialinis regresas. Aisku, cia lengva bendrauti...sedi sau atsipalaidaves...viskas vyksta taip, kaip nori tu, o svarbiausiai tau net stengtis nereikia...zavesio nereikia, elgesio ir bendravimo kultura cia nera butinas dalykas...gali cia jaustis  tikra(s) saunuole(is)...nori buti sex bomba - gerai, nori buti vargsele - dar geriau, grazuole - prasom ir tt. Cia galima kurti savo gyvenima ir manyti, kad gyvenime kazko pasiekiai, kad esi vertingas zmogus.....bet juk cia tok iliuzija, kuri uzima daug laiko ir gadino akys...O blogiausiai yra tai, kad atrafuojasi socialiniai, bendravimo igudziai!...ypatingai tie, kuriems po 12,13 ir pan. metu...idomu, o kaip su gyvenime bendrasite, kaip dirbsite tarp zmoniu, kurie vertina jusu ir jus neturesite nei ypatingo laiko pagalvoti, pries atsakydama, nei fotoshopa...
As nesakau, kad nereikia cia bendrauti...tiesiog realybeje vyksta gyvenimas ir nera nieko blogo kartais bent jau ten islisti, kad nepamirsti kur yra pasaka, o kur gyvenimas...

bet panele pati cia sedite,o kitus moralizuojate:)

109

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Buvau susitikes ir dar draugai esam iki siandienos smile

110

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Deividas, 22 parašė:
Agniete, 30 parašė:

Buvom buvom,ir susitike ir susirasineje,ir ka pasakysiu,dareme bandyma su drauge,rase mums tie patys saunuoliai is cia esanciu ir jau buvusiu,kurie panaikine anketas.Susitinkame,ta pati istorija,buria visi panasiai,mums dviems tada bure ta pati-vienisi,liudni ir ieskantys-finalas vienas-sexas,jo cia visi istroske kaip besociai!Manau ligu cia ir nemazai!

na, o ko tu tikejais? vaikinai yra vaikinai.. smile o seip galima ir rimtu zmoniu rast, su kuriais ydomu pasneket, pabendraut.. turiu keleta pazystamu, susipazinom ieskok.lt pagalba.. bendraut yra tikrai idomu, o apie seksa net minciu nekyla ne vienam.. viskas priklauso nuo to, ko tikiesi.. as - tik draugiskumo, kiti - "p1$@mos mesos" (atsiprasau uz ishsireiskima).. taip ir gaunas.. smile

Negaliu nieko pasakyti, nes iš ieškok .lt buvau tik gal kokį porą kartų susitikusi, Nors ieškok.lt labai retai šiuo metu būnu. Kada ne kada nes pradėjo nepatikti tinklapis.

111

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

taip, as cia net vaikina susiradau smile

112

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Juk negali zinoti nua kurios venerinem ligom uzsikretei (?)  Nes jei visi vska zinotu tai niekas ir neuzsikrestu.

Taip pat negali zinoti kuri mergina yra taip pat ieskoke uzsiregistravusi. 

Jei visos merginos permiegojusios su jieshkoko vaikinu paskelbs jo varda tai kazanova bus pagautas.

Kazkaip man patirtis rodo kad bobu susivienijimas vyram gerai nekvepia.

Kodel  Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt?  Kodel ne aplamai susitikimi su jieskokais?

Bobos vienijasi... gerai nesibaiks sad

113

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

agniete visiskai teisi man  patinka jos zodziai nes jie  teisus. o ir as buvau susitikusi ir patikiekit jo visiskai nusivyliau, nebenorieciau daugiau tokio susitikimo bendrauti jo cia gerai bet kalbant kaska susikurti ta prasme seima ir visa kita tai cia tikra nesamone, baikim nusisnekieti as pati galvoju ko toliau to blogiau. kur jus vaikinai? merginos uzdoda klausimus sau paciom, tikrai ne cia jusu jieskoti:)

114

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Na man kolkas nepavyko rasti tokio, su kuriuo galima butu susitikt, gal dar pasitaikys ... :::858

115

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Dėjau skersą kaip susitinki,kur susitinki, svarbu su kuo susitinki....

116

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Dėjau, 17 parašė:

Dėjau skersą kaip susitinki,kur susitinki, svarbu su kuo susitinki....

tu gal truputi ramiau nes kiek paziuriu visose temose sendien tavo zintues labai kvailos

117

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

linas, 15 parašė:
Dėjau, 17 parašė:

Dėjau skersą kaip susitinki,kur susitinki, svarbu su kuo susitinki....

tu gal truputi ramiau nes kiek paziuriu visose temose sendien tavo zintues labai kvailos

Nieks čia ironijos nesupranta,visi 'rimtuoliai" degs pragare...Tame tarpe ir tu.

118

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Dėjau, 17 parašė:
linas, 15 parašė:
Dėjau, 17 parašė:

Dėjau skersą kaip susitinki,kur susitinki, svarbu su kuo susitinki....

tu gal truputi ramiau nes kiek paziuriu visose temose sendien tavo zintues labai kvailos

Nieks čia ironijos nesupranta,visi 'rimtuoliai" degs pragare...Tame tarpe ir tu.

na su pragaru tai tu atsargiau

119

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

gal kada kas zino smile

120

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Birutele, 21 parašė:

buvote pasimatymuose su vaikinais/merginomis susitike is ieskok.lt?
ar patiko ir ar tebebendraujat? gal kas nutiko smagas, juokingo, liudno? pasidalinkite:)

Buvau labai senai, netgi nežinau kokiais metais aš čia užsiregistravusi, ir mažai tinklapyje tame lankausi, beto susitinkant aš gerai pagalvočiau ar susitikti ar ne?