21

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Barsukas parašė:

Kam jus zmones dar diskutuojat, paziurekit i jos atsakymus... patinka durnelei kad ja dauzo tegu ir toliau dauzo, dar lazda tegu nusiperka ir smarkiau palupa, gal koki fetisha jaucia... kokia cia uzuojauta jai galima reiksti ar megint padeti...

dauguma is jusu jauciasi labai protingi ypac vyrai, galvojau kad bus tokiu atsakimu kaip pati kalta, 316 galima pragyventi, iseik ir t.t. as tikejausi vertingu patarimu, bet atrodo dauguma moka tik smerkti ir varyti, pvz jei papasakociau tai zmonesms kur as gyvenu, jie komentuotu taktiskiau, zodziu gyvenime nerasysiu nieko apie save lietuviskuose forumuose.

22

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Tu ten kaip, visiškai viena tame mieste? Jokių draugių, pusseserių, tetų ir t.t.? Gi jei tikrai bėda, paprašyk ir jei žmonės supratingi tikrai leis apsistot pas juos bent jau trumpam, jei vairuoji auto - atsisakyk jo ir turėsi kažkiek daugiau $, o dėl tokio vyro tai paskleisk žinią per giminęs, draugus, padaryk gėdos ir kuo greičiau išeik, prašyk benefitų, jei UK prašyk iš konsulo visokių paramų, ir net plotą gyvent tau suras.... Nėra padeties be išeities.

23

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Samanta parašė:
Barsukas parašė:

Kam jus zmones dar diskutuojat, paziurekit i jos atsakymus... patinka durnelei kad ja dauzo tegu ir toliau dauzo, dar lazda tegu nusiperka ir smarkiau palupa, gal koki fetisha jaucia... kokia cia uzuojauta jai galima reiksti ar megint padeti...

dauguma is jusu jauciasi labai protingi ypac vyrai, galvojau kad bus tokiu atsakimu kaip pati kalta, 316 galima pragyventi, iseik ir t.t. as tikejausi vertingu patarimu, bet atrodo dauguma moka tik smerkti ir varyti, pvz jei papasakociau tai zmonesms kur as gyvenu, jie komentuotu taktiskiau, zodziu gyvenime nerasysiu nieko apie save lietuviskuose forumuose.

jau tik neapsiverk ir nevaidink cia aukos nekaltutes... tu i savo atsakymus zmonem pasiziurek, nuskriaustoji ****....

24

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Diagnozė - aukos sindromas. Viena dažniausių ligų, pasireiškiančių bobiškosios giminės tarpe. Tiksliau, psichinis sutrikimas. Gauna skūron, yra engiamos, bet nesiima jokių veiksmų, bandydamos savo pasyvumą pateisinti finansine ar emocine priklausomybe. Tiesa akivaizdi - joms tokia situacija labai patogi, nes tai vienintelis būdas gauti taip trokštamo aplinkinių dėmesio. Apsiskelbia kankinėmis, šventosiomis ir laukia, kol aplinkiniai susigriebę už galvų puls užuojautą reikšti taip pašerdami išbadėjusį jų ego.

25

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Master Yoda parašė:

Diagnozė - aukos sindromas. Viena dažniausių ligų, pasireiškiančių bobiškosios giminės tarpe. Tiksliau, psichinis sutrikimas. Gauna skūron, yra engiamos, bet nesiima jokių veiksmų, bandydamos savo pasyvumą pateisinti finansine ar emocine priklausomybe. Tiesa akivaizdi - joms tokia situacija labai patogi, nes tai vienintelis būdas gauti taip trokštamo aplinkinių dėmesio. Apsiskelbia kankinėmis, šventosiomis ir laukia, kol aplinkiniai susigriebę už galvų puls užuojautą reikšti taip pašerdami išbadėjusį jų ego.

Uzskaitau.

26 (redagavo Gintas 2014-05-29 11:36)

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Samanta parašė:

dauguma is jusu jauciasi labai protingi ypac vyrai, galvojau kad bus tokiu atsakimu kaip pati kalta, 316 galima pragyventi, iseik ir t.t. <...>

Jūs piktinatės atsakymais, tai natūralu, nes tikitės kažkokio greitai viską sutvarkysiančio patarimo. Aš pats rudenį gyvenau UK, ir puikiausiai pragyvenau iš 100sv/sav smile Tiesa, nereikėjo mokėti nuomos, tai +75sv dadėkite. Gyvenant ilgesnį laiką, reikės pirkti drabužius ir batus, tai dadėkite dar ~25sv/sav., viso gausis ~200sv/sav. Aišku, visokių brangių mobiliakų, planšečių, auto draudimų ir kitų ne pirmo būtinumo prekių turėsite atsisakyti. Juk geriau atsisakyti prabangesnių dalykų, negu būti mušamai, ar ne? Spręsti Jums wink

Samanta parašė:

<...>as tikejausi vertingu patarimu, bet atrodo dauguma moka tik smerkti ir varyti, pvz jei papasakociau tai zmonesms kur as gyvenu, jie komentuotu taktiskiau, <...>

Nelabai žinau kokių patarimų tikėjotės, ko gero kažkokios stebuklingos piliulės, kuri viską stebuklingai sutvarkys. Tokio atsakymo ar patarimo neišgirsite, nes..  jis neegzistuoja. Gal būt tai skambės labai baisiai, ir Jūs galite su tuo nesutikti, bet Jūsų draugas yra ūmus psichinis ligonis. Ūminis todėl, kad kelia grėsmę aplinkiniams. Ūmėjant jo ligai dar labiau, neatmestina jog gali atsitikti tai, apie ką aš kas porą mėnesių perskaitau LT spaudoje - vyras peiliu mirtinai sužalojo savo žmoną/sugyventinę. Mušti savo sugyventinę nėra normalu, psichiškai sveikas vyras niekada to nepadarys. Netikite? Ar Jums yra poreikis, tarkim, kumščiu trenkti į sieną ar įspirti netoliese stovinčiam katinui? Turbūt ne. O jam yra. Ir ne kokiam benamiui katinui, o savo sugyventinei ir sekso partnerei. Pamastykite apie tai.

Samanta parašė:

<...>zodziu gyvenime nerasysiu nieko apie save lietuviskuose forumuose.

Suprantu jog tokie "patarimai" kaip "duok atgal" nelabai problemą sprendžia. Tačiau nereikėtų matyti tik juoda ir balta. Tarp patarimų yra ir visai pusėtinų wink Tik reikės kažką keisti, o to ko gero labiausiai ir nenorite. Sėkmės wink

27

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Master Yoda parašė:

Diagnozė - aukos sindromas. Viena dažniausių ligų, pasireiškiančių bobiškosios giminės tarpe. Tiksliau, psichinis sutrikimas. Gauna skūron, yra engiamos, bet nesiima jokių veiksmų, bandydamos savo pasyvumą pateisinti finansine ar emocine priklausomybe. Tiesa akivaizdi - joms tokia situacija labai patogi, nes tai vienintelis būdas gauti taip trokštamo aplinkinių dėmesio. Apsiskelbia kankinėmis, šventosiomis ir laukia, kol aplinkiniai susigriebę už galvų puls užuojautą reikšti taip pašerdami išbadėjusį jų ego.

Kritikuoti tai mokat, gal man jusu gyvenimo problemos atrodytu kaip psichines ligos, kaip manote jus tai neizeistu?

28

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Samanta parašė:
Master Yoda parašė:

Diagnozė - aukos sindromas. Viena dažniausių ligų, pasireiškiančių bobiškosios giminės tarpe. Tiksliau, psichinis sutrikimas. Gauna skūron, yra engiamos, bet nesiima jokių veiksmų, bandydamos savo pasyvumą pateisinti finansine ar emocine priklausomybe. Tiesa akivaizdi - joms tokia situacija labai patogi, nes tai vienintelis būdas gauti taip trokštamo aplinkinių dėmesio. Apsiskelbia kankinėmis, šventosiomis ir laukia, kol aplinkiniai susigriebę už galvų puls užuojautą reikšti taip pašerdami išbadėjusį jų ego.

Kritikuoti tai mokat, gal man jusu gyvenimo problemos atrodytu kaip psichines ligos, kaip manote jus tai neizeistu?

  nesuprantu ko tikėjaisi , o dabar pyksti ...tavęs nesupranta čia....ir nesupras.....jau pradedu galvoti , kad esi viena iš tų barakūdų , apie kokias vis kalba ir piktinasi vaikinai  čia ....jei manai , kad 8 val protinis darbas tave atleidžia nuo būtinybės  rūpintis " bliūdais " -tai labai apsirinki ir manai , kad tam vaikinui privalu tave finansuoti ??? , o tu ką duodi jam ? ..sexą ??? ir viskas ??? mokysies ir gyvensi iš jo kišenės ??  ir matosi norisi gerai gyventi ....manai tai sąžininga?   ...kuo toliau  tuo labiau manau , kad nusipelnai tų pažeminimų ....kaip baisiai tai beskambėtų ......padirbtum 12 val fizinį darbą ir taip kasdien ......, žinotum ką reiškia nuovargis ....per sunku " bliūdai"? ... po protinio darbo tai labai sveika .. kiekvienas gyvename tokį gyvenimą kokį nusipelnome  ..
   pikta išpaikinta panelė , maniusi , kad gyvenime viskas paduodama gatavai ant lėkštutės ...taip nebūna ...ir labai gražių patarimų nesitikėk ...tuo labiau lengvų ir paprastų .....kaip pati turėjai proto tokią situaciją pasidaryti-taip dabar turėk proto ,kaip iš viso to išeiti ....tik tu pati tai gali .

29

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Danguolė parašė:

  nesuprantu ko tikėjaisi , o dabar pyksti ...tavęs nesupranta čia....ir nesupras.....jau pradedu galvoti , kad esi viena iš tų barakūdų , apie kokias vis kalba ir piktinasi vaikinai  čia ....jei manai , kad 8 val protinis darbas tave atleidžia nuo būtinybės  rūpintis " bliūdais " -tai labai apsirinki ir manai , kad tam vaikinui privalu tave finansuoti ??? , o tu ką duodi jam ? ..sexą ??? ir viskas ??? mokysies ir gyvensi iš jo kišenės ??  ir matosi norisi gerai gyventi ....manai tai sąžininga?   ...kuo toliau  tuo labiau manau , kad nusipelnai tų pažeminimų ....kaip baisiai tai beskambėtų ...

Gerbiama Danguole, net jeigu temos autorė ir yra "barakuda", tai nesuteikia teisės, ją stumdyti, įžeidinėti ir naudoti fizinę jėgą. Juk tas vaikinas ją kažkiek išlaiko savo noru. Ar jam šautuvas į smilkinį įremtas? smile Abejoju ar įremtas smile) Rūpinasi jį bliūdais ar ne, tai irgi poros derybų klausimas. Koncentruokitės į tai, kad yra Agresorius. Agresorius, naudojantis fizinį (ir beveik neabejoju psichologinį) smurtą. Jūs sakote, kad ji nusipelno? Kad tai yra gerai? Man keista, jog tokio garbaus amžiaus moteris taip kalba. O Jums patiktų, jeigų Jūsų vyras/sugyventinis tėkštų per veidą už tai, kad parduotuvėje užmiršote paimti cigarečių? smile) Aš tokiu atveju galėčiau pasakyti "vyras įkrėtė Jums vaistų nuo užmaršumo", ir kaip Jums? smile) O galėčiau ir pasakyti, kad Jūsų bute gyvena smurtaujantis Agresorius, arba ūmus psichinis ligonis, kuris turi būti gydomas dėl jo psichinės ligos paūmėjimo. Psichiškai sveikas žmogus niekada nemuš žmonos, kokio nors praeivio gatvėje, katino, šuns ir bet kokio gyvo daikto. Man keista jog aš turiu diskutuot tokia tema.

30

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Gintas parašė:
Danguolė parašė:

  nesuprantu ko tikėjaisi , o dabar pyksti ...tavęs nesupranta čia....ir nesupras.....jau pradedu galvoti , kad esi viena iš tų barakūdų , apie kokias vis kalba ir piktinasi vaikinai  čia ....jei manai , kad 8 val protinis darbas tave atleidžia nuo būtinybės  rūpintis " bliūdais " -tai labai apsirinki ir manai , kad tam vaikinui privalu tave finansuoti ??? , o tu ką duodi jam ? ..sexą ??? ir viskas ??? mokysies ir gyvensi iš jo kišenės ??  ir matosi norisi gerai gyventi ....manai tai sąžininga?   ...kuo toliau  tuo labiau manau , kad nusipelnai tų pažeminimų ....kaip baisiai tai beskambėtų ...

Gerbiama Danguole, net jeigu temos autorė ir yra "barakuda", tai nesuteikia teisės, ją stumdyti, įžeidinėti ir naudoti fizinę jėgą. Juk tas vaikinas ją kažkiek išlaiko savo noru. Ar jam šautuvas į smilkinį įremtas? smile Abejoju ar įremtas smile) Rūpinasi jį bliūdais ar ne, tai irgi poros derybų klausimas. Koncentruokitės į tai, kad yra Agresorius. Agresorius, naudojantis fizinį (ir beveik neabejoju psichologinį) smurtą. Jūs sakote, kad ji nusipelno? Kad tai yra gerai? Man keista, jog tokio garbaus amžiaus moteris taip kalba. O Jums patiktų, jeigų Jūsų vyras/sugyventinis tėkštų per veidą už tai, kad parduotuvėje užmiršote paimti cigarečių? smile) Aš tokiu atveju galėčiau pasakyti "vyras įkrėtė Jums vaistų nuo užmaršumo", ir kaip Jums? smile) O galėčiau ir pasakyti, kad Jūsų bute gyvena smurtaujantis Agresorius, arba ūmus psichinis ligonis, kuris turi būti gydomas dėl jo psichinės ligos paūmėjimo. Psichiškai sveikas žmogus niekada nemuš žmonos, kokio nors praeivio gatvėje, katino, šuns ir bet kokio gyvo daikto. Man keista jog aš turiu diskutuot tokia tema.

   taip ,Gintai , is esmes tu teisus .Agresorius ar ligonis to nepripazins  niekada ,tai ka-iji sutramdys kazkas?? uzdarys i ligonine ??? bus geriau tada ??? juk nebus -tik paciai Samantai  bus blogiau ...o gyventi reikia cia ir dabar .....ji nori visko , lengvo darbo ir dar mokslo ir dar gero gyvenimo,ir gero vyro ...na , nepasiseke jai su vyru ( dar nezinia kas cia kalciausias) ...taip , zmones nesusikalba , nepasikalba , meile nerisa..tik sexas.....ko noreti.Argi ,Samantai iremtas sautuvas ?, ar ji privalo kesti smurta?? mesti mokslus , dirbti , ir iseiti kuo toliau nuo sio zmogaus---vienintele logiska , paprasta iseitis ...darba turi -badu nemirs ...
   o del smurto .......... mano gyvenimo pradzioje irgi buvo visko .....bet as pati, tik as viena tam padejau taska..jau niekad tai nepasikartos , mano savigarba ,mano stiprybe sudejo taskus ant i....kuo cia detos visos instancijos , ( policija , medikai) jei moterys negerbia saves...... reikia myleti save , tik tada gali myleti kita ... smile
  vyrai -agresoriai isnyktu jei to neleistu pacios moterys ...visais imanomais budais....
Gintai , tu stebiesi ,kad budama tokio amziaus  as taip kalbu ...butent todel ,kad esu tokio amziaus ,kai visko pati maciau , kai matau ir zinau savo kaimynus ...taip , moterys daznai "nusipelno" tokio elgesio su jomis ....agresorius reikia tramdyti , gydyti , normaliai bendrauti seimoje ,poroje- kalbetis , issiaiskinti zodziais , o ne kumsciais ...siaip kumsciai ir psichologinis smurtas tai tik  vyro silpnumas , nes jis nemoka kitaip irodyti savo tiesos.....

31

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Primenu, kad agresoriaus niekas neteisina ir netoleruoja. Tai net nediskutuotina. Visgi laikausi savo ir pasikartosiu, kad nuo puodu moteriai pabegti sunku arba beveik neimanoma. Veliau viskas tik sunkes: mazi vaikai, nemiegotos naktys, darbas ir vel puodai bei namu ruosa. Jeigu nera moters prie puodu, vadinasi yra daug skrandzio problemu. 
Poroje svarbus balansas, ty jeigu nebus pagalbos vienas kitam "namu darbuose" ir virtuveje, bus daug daug problemu ir konfliktu.  Daugelis tai zino, bet galbut jaunoms merginoms tai naujiena, nes mama negamina, tai reikia daryti paciai, o ir vaikinas sexu sotus nebuna.
Danguole desto grynas gyvenimo patikrintas tiesas, verta jas atidziai perskaityti wink

32

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Samanta parašė:

Sveiki,

noriu su jumis siek tiek pasidalinti ir paprasyti jusu patarimo. As gyvenu uzsienyje ir turiu vaikina. Jis taip pat yra lietuvis. Atrodo, kad viskas ir gerai turetu buti, taciau beveik kiekviena diena susiduriu su pazeminimais, kartais netgi pakelia pries mane ranka. Zinoma,jis tradiciskai teisinasi kad "davede", nors si zodi dazniau tureciau vartoti as. As dirbu penkias dienas i savate nuo 08:00 iki 18:00 val., nors drabas nera fizinis, nes dirbu biure, prota tikrai nuvargina. Griztu namo kazkur puse 6 ( per menesio uzdaryma ir iki 9 sedziu) ir patikekite, norisi krist i lova ir nieko nedaryti, taciau reike jam ir valgyt padaryti ir indus isplauti.it t.t, o pats tuo metu sedi prie kompo ir panires i dota 2. Zinokite po ilgos darbo dienos kantrybe gali baigtis ir kartais uzrekiu, o jis pasijaucia nepatenkintu ir pradeda tu cia esi niekas, cia as vadovauju, jei jam priestarauju tai jis pakelia ranka. Zinoma, dauguma siulisite tiesiog isiskirti, taciau seniau mano mama priestaravo musu draugistei, taciau ne mano labui,o tiesiog norejo itikti savo draugui, as susipykusi su ja tiseiog pabegiau pas savo drauga, mano pajamos nera labai dideles kad galeciau viena apmoketi buta, as dabar mokausi, bet vistiek is savo pninigu moku puse nuomos, kiek ieskojau sau butu, neradau, bet to nenoriu pas mama pabegti, jei isejau tai isejau. Idomiausia tai,kad jis ta supranta ir tuo naudojasi, suvokia, kad esu vos ne visiskai nuo jo priklausoma. Gal turite patarimu kaip atlaikyti psichologinius kruvius, nes kiekviena diena norisi verkti

**** losia dota 2 :DDDDD gryzk namo, mama tau atleis, juk ji tavo motina, buk nuosirdi pasakyk kad suklydai ir t.t o ta asila trenk per borta. gales vienas sau b ybi smaukyt ir lost savo dota kol galiausiai susiprotes ka prarado ir ant keliu atsliaus. negaisk savo laiko su tuo vepla. gyvenam tik karta ir nereikia gadint to karto del nevertu zmoniu wink

33

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Šiaip tai jo pats teisingiausias būtu grysti pas motina, niekas nesako kad visam laikui. Laikinai pagyvensi kol susirasi darba čia lietuvoje, gal is pradžiu susitvakrysi kokia pasalpa, kad pirmas dienas pratemti, o paskui pradesi stotis ant koju. Nes dabar atrodo kad atėjai tikrai čia paverkšlenti, ir ieškoti uzuojautos, bet dauguma pasisakiusiu pasake tiesa. Kiekvienas iš mūsų esame savo gyvenimo kalvis, kas kaip moka tas taip šoka, jeigu tau patinka būti smurtautojo tarnaite tai puikui, kentėk ir tylėk, toks tavo pasirinktas, toks tavo likimas...

34

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Bėk nuo tokio smurtautojaus kuo anksčiau ir greičiau!!!!!
Vyras,mylintis moterį,niekad jos nenuskriaustų!!!!

35

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Danguolė parašė:
Samanta parašė:
Master Yoda parašė:

Diagnozė - aukos sindromas. Viena dažniausių ligų, pasireiškiančių bobiškosios giminės tarpe. Tiksliau, psichinis sutrikimas. Gauna skūron, yra engiamos, bet nesiima jokių veiksmų, bandydamos savo pasyvumą pateisinti finansine ar emocine priklausomybe. Tiesa akivaizdi - joms tokia situacija labai patogi, nes tai vienintelis būdas gauti taip trokštamo aplinkinių dėmesio. Apsiskelbia kankinėmis, šventosiomis ir laukia, kol aplinkiniai susigriebę už galvų puls užuojautą reikšti taip pašerdami išbadėjusį jų ego.

Kritikuoti tai mokat, gal man jusu gyvenimo problemos atrodytu kaip psichines ligos, kaip manote jus tai neizeistu?

  nesuprantu ko tikėjaisi , o dabar pyksti ...tavęs nesupranta čia....ir nesupras.....jau pradedu galvoti , kad esi viena iš tų barakūdų , apie kokias vis kalba ir piktinasi vaikinai  čia ....jei manai , kad 8 val protinis darbas tave atleidžia nuo būtinybės  rūpintis " bliūdais " -tai labai apsirinki ir manai , kad tam vaikinui privalu tave finansuoti ??? , o tu ką duodi jam ? ..sexą ??? ir viskas ??? mokysies ir gyvensi iš jo kišenės ??  ir matosi norisi gerai gyventi ....manai tai sąžininga?   ...kuo toliau  tuo labiau manau , kad nusipelnai tų pažeminimų ....kaip baisiai tai beskambėtų ......padirbtum 12 val fizinį darbą ir taip kasdien ......, žinotum ką reiškia nuovargis ....per sunku " bliūdai"? ... po protinio darbo tai labai sveika .. kiekvienas gyvename tokį gyvenimą kokį nusipelnome  ..
   pikta išpaikinta panelė , maniusi , kad gyvenime viskas paduodama gatavai ant lėkštutės ...taip nebūna ...ir labai gražių patarimų nesitikėk ...tuo labiau lengvų ir paprastų .....kaip pati turėjai proto tokią situaciją pasidaryti-taip dabar turėk proto ,kaip iš viso to išeiti ....tik tu pati tai gali .

as moakusi del to kad tureciau ateiti, dieve jei noreciau but barachuda tai susirasciau sau turtinga uszieniti, siaip mano vaikinas neturi isvis jokios net profesijos, tiesiog valo masinas tik uz mane daugiau uzdirba

36

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Samanta parašė:
Danguolė parašė:
Samanta parašė:

Kritikuoti tai mokat, gal man jusu gyvenimo problemos atrodytu kaip psichines ligos, kaip manote jus tai neizeistu?

  nesuprantu ko tikėjaisi , o dabar pyksti ...tavęs nesupranta čia....ir nesupras.....jau pradedu galvoti , kad esi viena iš tų barakūdų , apie kokias vis kalba ir piktinasi vaikinai  čia ....jei manai , kad 8 val protinis darbas tave atleidžia nuo būtinybės  rūpintis " bliūdais " -tai labai apsirinki ir manai , kad tam vaikinui privalu tave finansuoti ??? , o tu ką duodi jam ? ..sexą ??? ir viskas ??? mokysies ir gyvensi iš jo kišenės ??  ir matosi norisi gerai gyventi ....manai tai sąžininga?   ...kuo toliau  tuo labiau manau , kad nusipelnai tų pažeminimų ....kaip baisiai tai beskambėtų ......padirbtum 12 val fizinį darbą ir taip kasdien ......, žinotum ką reiškia nuovargis ....per sunku " bliūdai"? ... po protinio darbo tai labai sveika .. kiekvienas gyvename tokį gyvenimą kokį nusipelnome  ..
   pikta išpaikinta panelė , maniusi , kad gyvenime viskas paduodama gatavai ant lėkštutės ...taip nebūna ...ir labai gražių patarimų nesitikėk ...tuo labiau lengvų ir paprastų .....kaip pati turėjai proto tokią situaciją pasidaryti-taip dabar turėk proto ,kaip iš viso to išeiti ....tik tu pati tai gali .

as moakusi del to kad tureciau ateiti, dieve jei noreciau but barachuda tai susirasciau sau turtinga uszieniti, siaip mano vaikinas neturi isvis jokios net profesijos, tiesiog valo masinas tik uz mane daugiau uzdirba

Mergaite jai toliau gyvensi su smurtautoju ateities is vis gali neturet, jis tave uzmus arba dar blogiau paliks luosa o tada tu busi ne tik jam bet aplamai niekam nereikalinga. Viena diena neapskaiciuos jegu trinktels per stipriai per galva ir liksi iki smerties darzove, daug tokiu grazuoliu guli palaidota po zeme, ant ivalidu vezimelio jos negali net savo sudu issivalyti jai tau reikia tokios ateities toliau taip gyvenk. Jokia policija, manipuliavimai tau nepades tu esi studente galvoji tik apie save ir savo studijas bei karjera bernas tau rupi tik tiek kiek, kad tau duoda finansines naudos nors jis ir neturi profesijos bet nera visai durnas jis supranta, kad tu ji isnaudoji todel taves negerbia ir visai nesiskaito bet tai tikrai nera pagrindo smurtui. Jusu tikslai skirtingi jis dirba ir uzsidirba o tu tobuleji jums reikia issiskirti, o finansines paramos ieskotis pas mama arba soc. tarnybas.

37 (redagavo Darius 2014-05-31 11:13)

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Jonas parašė:

Primenu, kad agresoriaus niekas neteisina ir netoleruoja. Tai net nediskutuotina. Visgi laikausi savo ir pasikartosiu, kad nuo puodu moteriai pabegti sunku arba beveik neimanoma. Veliau viskas tik sunkes: mazi vaikai, nemiegotos naktys, darbas ir vel puodai bei namu ruosa. Jeigu nera moters prie puodu, vadinasi yra daug skrandzio problemu. 
Poroje svarbus balansas, ty jeigu nebus pagalbos vienas kitam "namu darbuose" ir virtuveje, bus daug daug problemu ir konfliktu.  Daugelis tai zino, bet galbut jaunoms merginoms tai naujiena, nes mama negamina, tai reikia daryti paciai, o ir vaikinas sexu sotus nebuna.
Danguole desto grynas gyvenimo patikrintas tiesas, verta jas atidziai perskaityti wink

Apie puodus - as nesutikciau kad moteris turi butinai juos ten plaut ar pan. Jei ji pati uzsidirbtu pakankamai ir nevalgytu is berno kisenes, tai manau visai ji neprivaletu jam valgyt gamint ir puodus plaut. As pats vienas gyvenu ir nematau dideles problemas savo puoda ar lekste issiplaut, valgyt pasigamint.
Bet jei gyvena is vyro kisenes, nu kazkuom butu logiska atsilygint..
Bet cia derybu klausimas ir ivairus faktoriai ieina - kas kam ka duoda - turi atitinkama verte atgal gaut.

38

Re: Kaip pabegti is narvo ?

OLA parašė:

<...>nors jis ir neturi profesijos bet nera visai durnas jis supranta, kad tu ji isnaudoji todel taves negerbia ir visai nesiskaito bet tai tikrai nera pagrindo smurtui. Jusu tikslai skirtingi jis dirba ir uzsidirba o tu tobuleji jums reikia issiskirti, <..>

Truputį pataisysiu: jis supranta, kad esate nuo jo priklausoma, t.y. be jo vargiai išsilaikytumėt viena. Šis žinojimas agresoriui atriša rankas daryti (ir kalbėti) ką nori - auka neturi šansų pabėgti. Čia toks tarybinis neišsilavinusio ir psichinę negalią turinčio individo samprotavimas - jei galiu, darau su tavim ką noriu.
Tačiau Samantos atveju nėra taip blogai - šiokios tokios pajamos yra, tad atsiranda nedidelė erdvė veiksmams. Aš nežinau kurioje šalyje vyksta veiksmas, tačiau bent vakarų ES senbuvėse galima gauti kažkokią piniginę išmoką turint labai mažas pajamas. Galima pasidomėti ar mokymo įstaiga negalėtų skirti kokios nors stipendijos. Nueikite pas fakulteto dekaną (LT univero atveju, ten greičiausiai bus kita pareigybė), papasakokite, jog "stipriai sumažėjo pajamos ir stoja klausimas dėl išsilaikymo Jūsų šalyje aplamai ". Pakalbėkite su darbdaviu, paaiškinkite situacija - gal kiek dames prie algos. Jeigu viršininkas ne koks iš LT, LV, PL, Est gudrumu prasimušęs padlaižūnas, daug šansų jog kažkuom pagelbės. Nebūtinai pakels algą, pasiūlys kitas pareigas/darbą ir pan. Aukštesnes pareigas užimantys vadovai turi daugiau priemonių kažką keisti. Erdvės manevravimui tikrai yra, svarbiausia - darykit wink Nevisur, bet kažkur tikrai pasiseks. Sėkmės wink

39 (redagavo Darius 2014-05-31 11:36)

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Ir siaip patarimas - nenervuokit zmogaus kai jis zaidzia big_smile ir nesakykit kad zaidimas blogai jam, nes tai liudina, sukelia neigiamas emocijas, tokias kad partneris taves nepalaiko ir pan smile zmogus gyvena tam kad megautusi gyvenimu ir darytu ka nori (nekenkdamas kitiem), o ne vien tik dirbtu.

Nebent jam darbas yra kaip zaidimas, buna tokiu zmoniu.

40

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Darius parašė:

Ir siaip patarimas - nenervuokit zmogaus kai jis zaidzia big_smile ir nesakykit kad zaidimas blogai jam, nes tai liudina, sukelia neigiamas emocijas, tokias kad partneris taves nepalaiko ir pan smile zmogus gyvena tam kad megautusi gyvenimu ir darytu ka nori (nekenkdamas kitiem), o ne vien tik dirbtu.

Nebent jam darbas yra kaip zaidimas, buna tokiu zmoniu.

supranti, tegul jis sau zaidzia, bet pagalba namu ruosoj nepamaisytu