61

Re: Kaip pabegti is narvo ?

tinsanis parašė:

niekur ir nesakiau kad turi taip galvot,,kokia seima 20metu? kur isilavinimas-darbas?
pabego nuo tevu ir ka yrode?kad jau didele suaugusi? yra norai yra galimybes? kazin kaip jai geriau butu buve ar su tevais likt ar su bachuru gyvent kur dali nuomos sumoka pinigais o dali delto kad dulkinasi:)?pasirinkima padare tad tegu ir gyvena su savo pasirinkimu:) ne pirma ir nepaskutine tokia

Ne visi vyrai savo sugyventinėm į kailį duoda wink Kiti apsikolioja ir gyvena wink Tiesą sakant dauguma apsikolioja.

62

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Gintas parašė:
tinsanis parašė:

niekur ir nesakiau kad turi taip galvot,,kokia seima 20metu? kur isilavinimas-darbas?
pabego nuo tevu ir ka yrode?kad jau didele suaugusi? yra norai yra galimybes? kazin kaip jai geriau butu buve ar su tevais likt ar su bachuru gyvent kur dali nuomos sumoka pinigais o dali delto kad dulkinasi:)?pasirinkima padare tad tegu ir gyvena su savo pasirinkimu:) ne pirma ir nepaskutine tokia

Ne visi vyrai savo sugyventinėm į kailį duoda wink Kiti apsikolioja ir gyvena wink Tiesą sakant dauguma apsikolioja.

apsikoliojimas visur jo buna nera ugnies be dumu,,bet i kailio davimas aisku kiek tiesos siame pasakojime kai dar 20m,,,o jau rankom mosikuojasi tai ne kokia ateitis svieciasi ir toliau...girdejom tik viena puse gal isgirde kita puse gautus kad pati prisipraso

63

Re: Kaip pabegti is narvo ?

tinsanis parašė:

<...>,o jau rankom mosikuojasi tai ne kokia ateitis svieciasi ir toliau...girdejom tik viena puse gal isgirde kita puse gautus kad pati prisipraso

Prisiprašo? big_smile Tada įkelsiu truputį teorijos apie smurtą šeomoje, nes matau jog pats nenutuoki iš kur jis kyla ir dėl ko nedingsta big_smile
Smurtas tai yra gąsdinimo, prievartos ir jėgos naudojimas. Ši jėga gali būti naudojama sąmoningai, siekiant išlaikyti galią ir kontrolę, kitais atvejais ketinimas gali būti nesąmoningas, tačiau paprastai siekiama išlaikyti ir įtvirtinti moters paklusnumą, bejėgiškumą.
Mano kuklus papildymas - normaliai žmogui demonstruoti galią, valdžią, kontrolę, reikalauti besąlygiško paklusnumo ir pan, NEREIKIA. Šiuo atveju mes turim visą eilę psichinių problemų vyro asmenyje. Tarkim mano atveju, tegu Samanta išdarinėja ką tik nori, į galvą ji negautų. Aš nepasijusčiau geriau, kad užvožčiau į dantis 20metei merginai, supranti? smile O anas pasijunta, jam to reikia. "Padėjau bobą į vietą" pagalvoja, atsikemša alaus butelį, užsirūko cigaretę ir sako - ******d kokį nervą reikia turėt su boba gyvenant big_smile

64 (redagavo tinsanis 2014-06-02 21:53)

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Gintas parašė:
tinsanis parašė:

<...>,o jau rankom mosikuojasi tai ne kokia ateitis svieciasi ir toliau...girdejom tik viena puse gal isgirde kita puse gautus kad pati prisipraso

Prisiprašo? big_smile Tada įkelsiu truputį teorijos apie smurtą šeomoje, nes matau jog pats nenutuoki iš kur jis kyla ir dėl ko nedingsta big_smile
Smurtas tai yra gąsdinimo, prievartos ir jėgos naudojimas. Ši jėga gali būti naudojama sąmoningai, siekiant išlaikyti galią ir kontrolę, kitais atvejais ketinimas gali būti nesąmoningas, tačiau paprastai siekiama išlaikyti ir įtvirtinti moters paklusnumą, bejėgiškumą.
Mano kuklus papildymas - normaliai žmogui demonstruoti galią, valdžią, kontrolę, reikalauti besąlygiško paklusnumo ir pan, NEREIKIA. Šiuo atveju mes turim visą eilę psichinių problemų vyro asmenyje. Tarkim mano atveju, tegu Samanta išdarinėja ką tik nori, į galvą ji negautų. Aš nepasijusčiau geriau, kad užvožčiau į dantis 20metei merginai, supranti? smile O anas pasijunta, jam to reikia. "Padėjau bobą į vietą" pagalvoja, atsikemša alaus butelį, užsirūko cigaretę ir sako - ******d kokį nervą reikia turėt su boba gyvenant big_smile

internetas yra jai man teorijos ziniu reikia as puikiai galiu pasinaudot taipkad man copy past is kokio puslapio tikrai nereikia:)
cia tavo teorija tokia su trenkimu,,,,nors tikiu kad yra tokiu smile))kaip ir kad jau sakei ne visi galvoja ar gyvena kaip tu,,,
sakai tavo atveju isdarineja ka nori,,,gryzti namo a ji su kokiu duodasi lovoje?:) cia pvz tik/
visa eile psich problemu:))) na gal jau nereikia,,,kartais tarp vyru yra tokiu kurie yra mazgotes padkablucnikai kuriem nors i veida spjaudys jie sekios is paskos,, ir jausis gerai,,,
sprest isgirdus tik viena puse ? butu pavirsutiniska o antras dalykas man visiskai 0 demesio ji gauna i dantis ar ne,,,

65

Re: Kaip pabegti is narvo ?

tinsanis parašė:
Gintas parašė:
tinsanis parašė:

niekur ir nesakiau kad turi taip galvot,,kokia seima 20metu? kur isilavinimas-darbas?
pabego nuo tevu ir ka yrode?kad jau didele suaugusi? yra norai yra galimybes? kazin kaip jai geriau butu buve ar su tevais likt ar su bachuru gyvent kur dali nuomos sumoka pinigais o dali delto kad dulkinasi:)?pasirinkima padare tad tegu ir gyvena su savo pasirinkimu:) ne pirma ir nepaskutine tokia

Ne visi vyrai savo sugyventinėm į kailį duoda wink Kiti apsikolioja ir gyvena wink Tiesą sakant dauguma apsikolioja.

apsikoliojimas visur jo buna nera ugnies be dumu,,bet i kailio davimas aisku kiek tiesos siame pasakojime kai dar 20m,,,o jau rankom mosikuojasi tai ne kokia ateitis svieciasi ir toliau...girdejom tik viena puse gal isgirde kita puse gautus kad pati prisipraso

Kaip gali pati prisiprašyti? Protingas ir save gerbiantis vyras, NIEKADA nekels rankos prieš moterį, apskritai smurtas netoleruotinas... Koks gali būti ,,pati prisiprašo" na ir požiūris

66 (redagavo tinsanis 2014-06-03 00:57)

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Dovilė parašė:
tinsanis parašė:
Gintas parašė:

Ne visi vyrai savo sugyventinėm į kailį duoda wink Kiti apsikolioja ir gyvena wink Tiesą sakant dauguma apsikolioja.

apsikoliojimas visur jo buna nera ugnies be dumu,,bet i kailio davimas aisku kiek tiesos siame pasakojime kai dar 20m,,,o jau rankom mosikuojasi tai ne kokia ateitis svieciasi ir toliau...girdejom tik viena puse gal isgirde kita puse gautus kad pati prisipraso

Kaip gali pati prisiprašyti? Protingas ir save gerbiantis vyras, NIEKADA nekels rankos prieš moterį, apskritai smurtas netoleruotinas... Koks gali būti ,,pati prisiprašo" na ir požiūris

na cia is vienos girdejau kad save gerbianti mergina jai ja izeidzia ar koki nepriimtina pasiulyma pasiulo turi teise trinktelt rankele,,,,tai mastymas ir grazus:)
o del to niekada-ar koks gali but prisipraso,,,ir gi zinoma apie koki prisiprasima kalbama gi ne 16metu kad dar aiskinti-   o poziuris siuolaikiskas normalus,,,ka cia sureiksminti...kieno beda lai ir sprendzias,,,skundzias,neprisipraso,ir aplamai jai jau butu taip blogai taip jau mustu:) negyventu kartu

67

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Tai pagal vieną nespręsk apie visas, kažkaip neįsivaizduoju, kaip turint antrą pusę trenkčiau jam,kai man kas nors nepatiktų big_smile tikrai ne svajonių santykiai, ir apskritai visa tai ateina turbūt iš šeimos, jei šeimoje buvo normalu vienas kitą patrankyti, tai ir vaikams ateityje atrodys, kad santykius ir pykčius spręsti kumščiais normalu.. Man tai baisu, viduramžiai...

68

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Samanta parašė:
OLA parašė:
Samanta parašė:

supranti, tegul jis sau zaidzia, bet pagalba namu ruosoj nepamaisytu

Samanta tu esi durne, jai kuri istorija tai kurk itikinamiau, o jai tai ka prirasei yra tiesa tai esi visiska vista bernas tave stumdo, musa o tu dar svajoji, kad jis tau bliudus plaus, triusikus skalps, tu dar vaika pasigimdyk:::810, pabandyk, gal jo elgesys pasikeis i butinai pranesk mums forumo dalyviams bus is ko pasijuokti...

neturiu zodziu, tiesiog kvaisa

is kur pas tavi bus zodziai jai net itikinamai meluot nesugebi:::010

69

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Dovilė parašė:

Tai pagal vieną nespręsk apie visas, kažkaip neįsivaizduoju, kaip turint antrą pusę trenkčiau jam,kai man kas nors nepatiktų big_smile tikrai ne svajonių santykiai, ir apskritai visa tai ateina turbūt iš šeimos, jei šeimoje buvo normalu vienas kitą patrankyti, tai ir vaikams ateityje atrodys, kad santykius ir pykčius spręsti kumščiais normalu.. Man tai baisu, viduramžiai...

o pagal ka tu sprendi kad as sprendziu apie visas?
ateina is seimos?jai vaikas gyvena iki pensijos su tevais tada galima sakyt is seimos,yra seima yra aplinka ne visi sedi uz mamytes sijono pasislepe  o tuolabiau ka vaikai veikia maza ka tevai zino..arba nenori zinoti,,,
kartais sprest kumsciais(fizine jega) tenka ,,,jai jau taip yra sakyt kad nera?kodel,,,ne visi supranta kai graziai pasakoma,a kitu atveju sutaupomas laikas,,,jai jau butu tokia utopija kad vau rojus cia,,,tai nebutu nei kareiviu nei policijos, nei pan,,,as filosfuot nenoriu tokiom temom yra kaip yra

70 (redagavo tinsanis 2014-06-03 01:15)

Re: Kaip pabegti is narvo ?

siuo konkreciu atveju man tos merginos rasliava visas pasakojimas juokingas,,,

71

Re: Kaip pabegti is narvo ?

tinsanis parašė:
Dovilė parašė:

Tai pagal vieną nespręsk apie visas, kažkaip neįsivaizduoju, kaip turint antrą pusę trenkčiau jam,kai man kas nors nepatiktų big_smile tikrai ne svajonių santykiai, ir apskritai visa tai ateina turbūt iš šeimos, jei šeimoje buvo normalu vienas kitą patrankyti, tai ir vaikams ateityje atrodys, kad santykius ir pykčius spręsti kumščiais normalu.. Man tai baisu, viduramžiai...

o pagal ka tu sprendi kad as sprendziu apie visas?
ateina is seimos?jai vaikas gyvena iki pensijos su tevais tada galima sakyt is seimos,yra seima yra aplinka ne visi sedi uz mamytes sijono pasislepe  o tuolabiau ka vaikai veikia maza ka tevai zino..arba nenori zinoti,,,
kartais sprest kumsciais(fizine jega) tenka ,,,jai jau taip yra sakyt kad nera?kodel,,,ne visi supranta kai graziai pasakoma,a kitu atveju sutaupomas laikas,,,jai jau butu tokia utopija kad vau rojus cia,,,tai nebutu nei kareiviu nei policijos, nei pan,,,as filosfuot nenoriu tokiom temom yra kaip yra

Na žinai, jau tikrai seniai negyvenu su tėvais, bet man tai vis tiek atrodo nenormalu, nežinau, kaip šios merginos atveju yra.. tiesa čia ar ne.. bet, baisu, kad mūsų visuomenėje smurtas yra toleruotinas.. Šiaip jau pagalvok, jei jos vietoje, ar kitos merginos vietoje būtų tavo dukra, ir kažkas jai taip bandytų paaiškinti ką ji daro ne taip, ir ar tokio žmogaus savo dukrai linkėtum.

72 (redagavo tinsanis 2014-06-03 01:23)

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Dovilė parašė:
tinsanis parašė:
Dovilė parašė:

Tai pagal vieną nespręsk apie visas, kažkaip neįsivaizduoju, kaip turint antrą pusę trenkčiau jam,kai man kas nors nepatiktų big_smile tikrai ne svajonių santykiai, ir apskritai visa tai ateina turbūt iš šeimos, jei šeimoje buvo normalu vienas kitą patrankyti, tai ir vaikams ateityje atrodys, kad santykius ir pykčius spręsti kumščiais normalu.. Man tai baisu, viduramžiai...

o pagal ka tu sprendi kad as sprendziu apie visas?
ateina is seimos?jai vaikas gyvena iki pensijos su tevais tada galima sakyt is seimos,yra seima yra aplinka ne visi sedi uz mamytes sijono pasislepe  o tuolabiau ka vaikai veikia maza ka tevai zino..arba nenori zinoti,,,
kartais sprest kumsciais(fizine jega) tenka ,,,jai jau taip yra sakyt kad nera?kodel,,,ne visi supranta kai graziai pasakoma,a kitu atveju sutaupomas laikas,,,jai jau butu tokia utopija kad vau rojus cia,,,tai nebutu nei kareiviu nei policijos, nei pan,,,as filosfuot nenoriu tokiom temom yra kaip yra

Na žinai, jau tikrai seniai negyvenu su tėvais, bet man tai vis tiek atrodo nenormalu, nežinau, kaip šios merginos atveju yra.. tiesa čia ar ne.. bet, baisu, kad mūsų visuomenėje smurtas yra toleruotinas.. Šiaip jau pagalvok, jei jos vietoje, ar kitos merginos vietoje būtų tavo dukra, ir kažkas jai taip bandytų paaiškinti ką ji daro ne taip, ir ar tokio žmogaus savo dukrai linkėtum.

matai koks gaunas skirtumas ji man nei dukra nei kazkas artimo  tad emociju visiskai nera-kas ja tvarko ar musa ,ne mano reikalas,,,turi tevus tad jiem lai pasakoja,,,o pasake cia na perskaiciau ir tai ka perskaiciau buvo juokinga,banalu ,,,
siuo atveju ji lyg ir pabego nuo tevu-tad tevu nuomone jai nesvarbi taipkad lai ir gyvena su savo pasirinkimu,,,

73

Re: Kaip pabegti is narvo ?

tinsanis parašė:
Dovilė parašė:
tinsanis parašė:

o pagal ka tu sprendi kad as sprendziu apie visas?
ateina is seimos?jai vaikas gyvena iki pensijos su tevais tada galima sakyt is seimos,yra seima yra aplinka ne visi sedi uz mamytes sijono pasislepe  o tuolabiau ka vaikai veikia maza ka tevai zino..arba nenori zinoti,,,
kartais sprest kumsciais(fizine jega) tenka ,,,jai jau taip yra sakyt kad nera?kodel,,,ne visi supranta kai graziai pasakoma,a kitu atveju sutaupomas laikas,,,jai jau butu tokia utopija kad vau rojus cia,,,tai nebutu nei kareiviu nei policijos, nei pan,,,as filosfuot nenoriu tokiom temom yra kaip yra

Na žinai, jau tikrai seniai negyvenu su tėvais, bet man tai vis tiek atrodo nenormalu, nežinau, kaip šios merginos atveju yra.. tiesa čia ar ne.. bet, baisu, kad mūsų visuomenėje smurtas yra toleruotinas.. Šiaip jau pagalvok, jei jos vietoje, ar kitos merginos vietoje būtų tavo dukra, ir kažkas jai taip bandytų paaiškinti ką ji daro ne taip, ir ar tokio žmogaus savo dukrai linkėtum.

matai koks gaunas skirtumas ji man nei dukra nei kazkas artimo  tad emociju visiskai nera-kas ja tvarko ar musa ,ne mano reikalas,,,turi tevus tad jiem lai pasakoja,,,o pasake cia na perskaiciau ir tai ka perskaiciau buvo juokinga,banalu ,,,
siuo atveju ji lyg ir pabego nuo tevu-tad tevu nuomone jai nesvarbi taipkad lai ir gyvena su savo pasirinkimu,,,

Ačiū Dievui, bent jau už tai, kad jei būtų kažkas artimo tau rūpėtų :::001

74

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Dovilė parašė:
tinsanis parašė:
Dovilė parašė:

Na žinai, jau tikrai seniai negyvenu su tėvais, bet man tai vis tiek atrodo nenormalu, nežinau, kaip šios merginos atveju yra.. tiesa čia ar ne.. bet, baisu, kad mūsų visuomenėje smurtas yra toleruotinas.. Šiaip jau pagalvok, jei jos vietoje, ar kitos merginos vietoje būtų tavo dukra, ir kažkas jai taip bandytų paaiškinti ką ji daro ne taip, ir ar tokio žmogaus savo dukrai linkėtum.

matai koks gaunas skirtumas ji man nei dukra nei kazkas artimo  tad emociju visiskai nera-kas ja tvarko ar musa ,ne mano reikalas,,,turi tevus tad jiem lai pasakoja,,,o pasake cia na perskaiciau ir tai ka perskaiciau buvo juokinga,banalu ,,,
siuo atveju ji lyg ir pabego nuo tevu-tad tevu nuomone jai nesvarbi taipkad lai ir gyvena su savo pasirinkimu,,,

Ačiū Dievui, bent jau už tai, kad jei būtų kažkas artimo tau rūpėtų :::001

jai ji pasielgtu kaip sita nesikisciau ,,,aciu dievui o uz ka jam aciu?

75

Re: Kaip pabegti is narvo ?

tinsanis parašė:
Dovilė parašė:
tinsanis parašė:

matai koks gaunas skirtumas ji man nei dukra nei kazkas artimo  tad emociju visiskai nera-kas ja tvarko ar musa ,ne mano reikalas,,,turi tevus tad jiem lai pasakoja,,,o pasake cia na perskaiciau ir tai ka perskaiciau buvo juokinga,banalu ,,,
siuo atveju ji lyg ir pabego nuo tevu-tad tevu nuomone jai nesvarbi taipkad lai ir gyvena su savo pasirinkimu,,,

Ačiū Dievui, bent jau už tai, kad jei būtų kažkas artimo tau rūpėtų :::001

jai ji pasielgtu kaip sita nesikisciau ,,,aciu dievui o uz ka jam aciu?

Kokie visi greiti smerkti, lyg nei vienas nesate padarę klaidų?? Jaunatviškas naivumas ir kvailumas čia..

76 (redagavo tinsanis 2014-06-03 01:43)

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Dovilė parašė:
tinsanis parašė:
Dovilė parašė:

Ačiū Dievui, bent jau už tai, kad jei būtų kažkas artimo tau rūpėtų :::001

jai ji pasielgtu kaip sita nesikisciau ,,,aciu dievui o uz ka jam aciu?

Kokie visi greiti smerkti, lyg nei vienas nesate padarę klaidų?? Jaunatviškas naivumas ir kvailumas čia..

as nesmerkiu tik man ant jos visiskai nusi,,,,
ka ji galvojo parasius cia sulaukt .taip ir nesupratau:)....klaidu didzioji dalis pridaro tik maza dalis bega i viesa erdve savo klaidu pasakoti,,,kaip pasirinko taip tegu ir gyvena ne pirma ir nepaskutine tokia,,
kojas praskest moka lai moka ir su problemom susitvarkyt,,gi kai linksma kai viskas buvo gerai neatejo cia rasyt,,tik kai beda,,,

77

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Breinas parašė:

Gavai i snuki antra karta - iskart privalai iseiti... Matyt, nelabai norisi... Galvojau ir galvosiu, kad tos, kurias lupa, to nori... Arba mazai gauna...

Ka cia antra kart po pirmo jau reikia tepti slides, ka cia kelia ranka uztenka pakelto tono jau labai rimtas pretekstas vyti lauk is savo namu, savo gyvenimo. Vyras jai myli mergina ir nori testi santykius po tokio neapdairaus elgesio turi ant sekancios dienos klupoti pries mylimaja ant keliu buciuoti rankeles ir kojeles prasyti atleidimo su geliu puokste ir dovanomis ir dar suorganizuot kokia pramoga, kad kuo greiciau tas nemelonus ivykis pasimirstu, as manau jai atgailaujama nuosirdziai reiktu atleisti  bet jai smurto proverziai pasikartoja viskas  lauk pro duris ir emigracija svetima salis, nestabilus finasiniai reikalai... nepasiteisinimas.
O cia gauna i kaili i toliau gyvena reiskias jaucia malonuma-mazachiste, matyt po sunkios dienos reikia mergai issikrauti uzpuola berna su savo istrerijom tas ne atlaikes apsauke po to uzvozia matyt tada jai palengveja, tycia isirinko sadista savo mazahistiniems poreikiams tenkinti, tik matyt ju zaidimai aplinkiniams atrodo per daug keisti tai merga iesko pasiteisinimu susigalvojo aukos vaidmeni, dviguba nauda i aplinkiniai guodzia ir uzjaucia,  o ta sadista peikia ir smerkia.

78 (redagavo Gintas 2014-06-03 12:54)

Re: Kaip pabegti is narvo ?

OLA parašė:

Ka cia antra kart po pirmo jau reikia tepti slides, ka cia kelia ranka uztenka pakelto tono jau labai rimtas pretekstas vyti lauk is savo namu, savo gyvenimo. Vyras jai myli mergina ir nori testi santykius po tokio neapdairaus elgesio turi ant sekancios dienos klupoti pries mylimaja ant keliu buciuoti rankeles ir kojeles prasyti atleidimo su geliu puokste ir dovanomis ir dar suorganizuot kokia pramoga, kad kuo greiciau tas nemelonus ivykis pasimirstu, as manau jai atgailaujama nuosirdziai reiktu atleisti  bet jai smurto proverziai pasikartoja viskas  lauk pro duris ir emigracija svetima salis, nestabilus finasiniai reikalai... nepasiteisinimas.
O cia gauna i kaili i toliau gyvena reiskias jaucia malonuma-mazachiste, matyt po sunkios dienos reikia mergai issikrauti uzpuola berna su savo istrerijom tas ne atlaikes apsauke po to uzvozia matyt tada jai palengveja, tycia isirinko sadista savo mazahistiniems poreikiams tenkinti, tik matyt ju zaidimai aplinkiniams atrodo per daug keisti tai merga iesko pasiteisinimu susigalvojo aukos vaidmeni, dviguba nauda i aplinkiniai guodzia ir uzjaucia,  o ta sadista peikia ir smerkia.

Ola, stabdyk arklius. Įsijautusi vos ne visą psichikos sutrikimų vadovėlį išvardinai. Turėtum žinot, kad sadizmas ir mazochizmas nėra charakteringi 20mečiams, t.y. labai jauniems žmonėms. Tai pasireiškia 4, 5 žmogaus gyvenimo dešimtmetyje, t.y. maždaug tavo amžiuje.
Dėl tų atsiprašinėjimų tai pasijuokiau net už pilvo susiėmęs big_smile Matau nesuvoki sąvokos "agresorius". Aišku, yra tokių, kurie šiandien trenkia, o rytoj ant kelių klūpo, atsiprašinėja ir kojas bučiuoja. Tik labai jau mažas procentas.. Tarkim, pabandykite įsivaizduoti kokį nors iš Ukrainos pabėgusio Janukovaičiaus atgailavimą prieš tautą smile) Statistinis agresorius masto, kalba ir elgiasi būtent kaip Janukovičius - "aš nekaltas, aplinka kalta, aš nieko blogo nepadariau, įstatymas mano pusėj, fašistai (šiuo atveju žmona) maištauja, kažkas juk turi padaryti tvarką(tipo padėt į vietą)? Ir taip galima sugalvot šimtus skambių frazių, jog agresorius yra nekaltas ir netgi  išgelbėtojas, o auka - provokatorė, maištautoja, agresorė ir t.t.
Kitas momentas, man gaila, kad tu Ola nežinai tokio dalyko kaip meilė. Nežinai jog įsimylėjus kovoti su agresorium yra daug sunkiau, negu tau šnekėti. Tiesą sakant kovoti nesinori, norisi kaip nors diplomatiškiau išspręsti šią sudėtingą situaciją. Ne kiekvienam tai suvokt. Na nieko, gal kada ateis džiaugsmas ir į tavo rūtų darželį, Ola wink

79

Re: Kaip pabegti is narvo ?

Na nieko, gal kada ateis džiaugsmas ir į tavo rūtų darželį, Ola wink

Stipru :::024

80

Re: Kaip pabegti is narvo ?

bet siaip tos moterys naudojasi tuo jei zino kad vyras neduos i kaili. As irgi nedaviau - gyvenau pas tokia buto seimininke. Tai oj kiek zodeliu is jos prisiklausiau paskutini menesi kai pasakiau kad issikraustau, pvz kad balkona sugadinau, kad meluot megstu ir .t.t.  kas buvo visiska lempa, plius taip ir negrazino 500 uzstato
O as zinau kad tokiais pat zodziais yra beprasmiska atsakyt, tokios i tai nereaguoja.
Ir kaip sprest problema tada ?
VIenas kelias pasitraukt ramiai, bet jauties kiap pralaimetojas tada. As ir pasitraukiau ir uzmirsau, nes tiesiog bejegis esu pries moteri. Gerai skamba ne ? smile