21

Re: Platoniška draugystė

Aciu, viesnamio moralistai

22

Re: Platoniška draugystė

nei viesnamyje nei sventykloje tokia ispazintis neprides nei paglostymo nei ryzto su moterimi kuriant santykiu, cia jau kiekvieno asmeninis reikalas. Tik pries viesinant asmeniskumus riekia pasitikrinti savo jautrumo odos stori, kad nereiktu po to isgyventi.

23

Re: Platoniška draugystė

Kazy, rimtai prajuokinai. Gal ir gerai, kad tokiu naivuoliu dar yra

24

Re: Platoniška draugystė

didziausias naivumas tame, kad zmogus viesnamyje, pas moralistu iesko sventu atsakymu smile

25

Re: Platoniška draugystė

O kur moralistui igyti patirties ? :::008

26

Re: Platoniška draugystė

tik viesnamyje smile

27

Re: Platoniška draugystė

Lina parašė:

Susipažinsiu su žmonėmis iki 50 metų platoniškai (aseksualiai) draugystei. Lytis nesvarbi.
Asmenys, ieškantys intymių santykių, netrukdykite !
Rašykite į asmeninius pranešimus. Veikia forumai aseksualams, antiseksualams.

isversiu i zmogiska kalba: 40-50 metu sena moteris liudi ir nuobodziauja ir iesko kas ja pralinksmintu savo ilgais ir idomiais laiskais. arba kitaip tariant iesko zmoniu kurie nori buti jos friendzone. galbut per daug sena/negrazi todel gedijasi savo kuno ir vengia intymiu santykiu

28

Re: Platoniška draugystė

o siaubas cia jus 2014 metu tema prikelete) nieko gero nebus reikia varyti i viesnami

29

Re: Platoniška draugystė

Na nemanau, kad jeigu vengia lytiniu santykiu, tai gedijasi savo kuno. Galima tokia versija, bet gali buti ir kitu priezasciu. Apie jas jau minejau.
40 - 50 m. moteris negali pastoti, bet kunas sveikai gyvenanciu moteru buna grazus net iki 70m. Vyru taip pat.Teko dirbti masazuotoja, tai pradzioje net pati nustebau...:::008

30

Re: Platoniška draugystė

as nedirbau masazuotoju, tik gatvem vaiksciodamas dairausi, nu nebera 40/50 meciu moteru graziu. laisvu.  ar man taip ziauriai nesiseka?

31

Re: Platoniška draugystė

Zmogaus veidas sensta pirmiausiai. As replikavau Konstantinui, nes jis raso apie gedijimasi kuno, neva jis senas, negrazus...Kunas sensta leciau, nes rubai apsaugo nuo nepalankaus oro ir saules.
Nezinau jusu amziaus ir naturalu, kad jaunam patrauklios jaunos moterys, nes cia veikia reprodukcijos instinktas, bet ir O. Balzakas pastebejo, kad vystanti roze kvepia  stipriau...:::008

32

Re: Platoniška draugystė

nesvarbu, vystanti roze, ar ne, svarbu rasti savo
mazojo princo interpretacija

33

Re: Platoniška draugystė

Nera paprasta su tom inoringom rozem, o dar ir spygliai. Tai ekscentriska gele , kuri ir Egziuperi kele nemazai rupesciu, bent jo draugai mane, kad ji jam tik trukde...Taciau toks buvo jo pasirinkimas. Kartais gal geriau kuklesne gelyte...:::008

34

Re: Platoniška draugystė

Turiu pasisekima tarp vaikinu , bet neturiu vienmecio  draugo, jie labai egojistai , pletkininkai ir neverti pasitikejimo .. , nenoriu ju tenkinti ir ieskoti kompromisu ypac kai prigere alaus .. , o ir laiko neturiu ..darbas ,mokslai ,karjera .. Cia ieskok.lt pries metus susipazinau su daug  vyresniu  vyru , kuris turi finansiniu problemu vienas augina nepilnameti sunu ,kuriuo pasitikiu, buna savo noru jam i kisene ikisu dvidesimtine . Nes susitinkam tik kai as noriu ir kad jis patenkintu mane oraliniu budu , dazniausiai mano automobilyje , po sporto klubo ir pirties svaitgali , man to reikia .., nesenai supazindinau su svo drauge ,kui taip pat draugauja su juo jau du menesius ir budama vis dar mergaite ir tokiu budu semesi patirties )) Kaip tai pavadinti galima nezinau , bet mane siuo metu tenkina toks bendravimas , Anksciau sirgau  depresija ,dabar jauciuosi puikiai , pasitikiu savim ...

35 (redagavo Marina II 2017-06-05 22:11)

Re: Platoniška draugystė

Jusu keista sakiniu konstrukcija. Taip ir neaisku, ar tas tevas jus aptarnauja, ar jo nepilnametis sunus. Jeigu tvirkinat nepilnameti sunu, tai jums gresia baudziamoji byla...:::008

36

Re: Platoniška draugystė

Milita parašė:

Cia ieskok.lt pries metus susipazinau su daug  vyresniu  vyru , kuris turi finansiniu problemu vienas augina nepilnameti sunu ,kuriuo pasitikiu, buna savo noru jam i kisene ikisu dvidesimtine . Nes susitinkam tik kai as noriu ir kad jis patenkintu mane oraliniu budu ,

o čia oralinė draugystė smile

37

Re: Platoniška draugystė

..normali konstrukcija ...)) , su kuo   susipazinau su tuo ir draugauju tam patirtis reikalinga , prie ko cia jo vaikas ,as net jo nemaciau ... O kad oraline draugyste pavadinote tai  tinka ... smile ir mano manimu ne man vienai reikalinga ,moterys jau ne tokios kaip pries simta metu ...

38

Re: Platoniška draugystė

Oralinis seksas vaizduojamas piesiniuose pries tukstancius metu...:::008

39

Re: Platoniška draugystė

militos minetologijoje didziausias skaicius 100.

40

Re: Platoniška draugystė

Milita parašė:

..normali konstrukcija ...)) , su kuo   susipazinau su tuo ir draugauju tam patirtis reikalinga , prie ko cia jo vaikas ,as net jo nemaciau ... O kad oraline draugyste pavadinote tai  tinka ... smile ir mano manimu ne man vienai reikalinga ,moterys jau ne tokios kaip pries simta metu ...

Menkai skaiciau Platona,todel nezinau,kaip tokia draugyste vertinama jo poziuriu.Gal atsiras labiau pasikauciusiu...Siaip kito asmens tenkinimas esant financinei stimumuliacijai vadinamas kitaip negu draugyste.