21 (redagavo Sizifas 2015-10-07 17:35)

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Bičiulis Ieškokas parašė:

https://lifefitnessbydane.files.wordpress.com/2014/06/fat-kid-mcdonalds-769134-769471.jpg

Kaip Jums McDonald’s maistas? Galima jį valgyt ar ne? Kaip čia yra?

Tiek daug mitų apie jį prikurtą, kad reiktų imti ir išsiaiškinti vieną kartą :d

kadangi laikausi subalansuotos mitybos, karta i 7-10 dienu leidziau sau valgyt ka noriu ir mcdonalds maistas buna ne isimtis. apie sveikata nei kalbos negali buti, uztad skanu smile norint surinkt kuo daugiau kaloriju, pats skaniausias budas smile

22

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

neteko dar ragauti. ziauriai atsilikus turbut. gal kas pakvies pavalgyti? :::012

23

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Dėl storėjimo tai kaip ir visiem aišku, bet mano draugė buvo megėja po išėjimo mieste užklįst į Mc ar Hes'ą, tai svorio kaip ir nepriaugo, bet sakė hormonai sutriko, nuotaikų kaitos padidėjo (jos ir taip būna karts nuo karto), bet didesnės nei įprastai. Tai čia kažkiek manau susiję su GMO ir greitu maistu.

24

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

paistot nesamones. nezinau is ko gamina juos lietuvoj, bet cia, kur as esu, tai naturalus maistas, namie daugiau e prisivartoji, negu mcdonalde.

25

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Visur buvo ir bus skanus šlamštas, kaip aš vadinu. smile Retkarčiais paskanauti galima, arba šiaip, jei kur išvyksti ir nori greitai užkąsti - irgi variantas. smile Nors aš jau neatsimenu, kada esu valgęs McDonald's restorane. smile

26

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Sveika ir skanu smile

27

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Ignas parašė:

Visur buvo ir bus skanus šlamštas, kaip aš vadinu. smile Retkarčiais paskanauti galima, arba šiaip, jei kur išvyksti ir nori greitai užkąsti - irgi variantas. smile Nors aš jau neatsimenu, kada esu valgęs McDonald's restorane. smile

Priw ko cia is viso MCdonalds vardas? bulvytes ir namie tokios pat, i mesa prideta priemaisu, kad islaikyti ja ''sviezia'' ir grazios spalvos. Kas blogai su kola? visur ji vienoda, ar is maximos, ar is mcdonalds. padazai nepatinka? ne nu pries pirkdami maximose paziurekit i sudeti. visad perku vistienos krutineles sumustini, gryna mesa, nieko nepridursi, majonezas darzoves.. pezalai jus su savo nutukimais.. nutunkama ne nuo maisto, o nuo gyvenimo budo..

28

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Aš asmeniškai pasižiūrėjau mokyklos laikais dar kaip ten jie puva, nenyksta is ko gaminami, tia jau 12 metų nevalgau ten. nebent kokių ledų, bet ir tai paskutinį kart valgiau prieš 3 metus.

29

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Tokį maistą vertinu neigiamai, labai nesveikas maistas skatinantis apetitą to pasekoje dideli svorio augimą

30

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Labai gerai po pjankės kitą rytą užvalgyt nesveiko maisto ir išgert virškinimą skatinančios medžiagos:D

31

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

sveiko maisto nebuna, is kur cia tas nesamones sveikas ar nesveikas maistas, maistas arba tinkamas musu regionui arba ne buna big_smile mes mesedziai kazkur tropikuose zoledziai tai visas skirtumas o jai zmogus mazai juda tai cia kaip sakoma ju bedios ar jis valgys mesa ar zole vistiek bus storas tik kiekyje bus esme tongue

32

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Makdonaldse skanus ledai kokteiliai ir desertai bet tie sumustiniai ir bigmackai tai nieko gero. ir ne tik Makdonaldse visos greito maisto uzkandynes tokie kaip Hesburger Burger King Buffalo grill ir kiti greito maisto tinklai tai viena totali nesamone. jeigu labai isalkes jau geriau iki artimiausio supermarketo pavaziuoti arba kokia normalesne valgykla susirasti ir dienos pietus uzsakyti. vieno komplekto Big mako kaina tokia pati kaip dienos pietu is triju patiekalu

33

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

jo ledai tai neblogi, man patiko.. ir gana pigiai..  big_smile

34

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Vertinu teigiamai , skanu ten , o ypač gerai kai apsiputi big_smile

35

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

sudu ****

36

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

gal as per daug senamadiskas ir nesuprantu tu jaunimo tendenciju bet zmogaus skrandziui reikia normalaus silto maisto. miesytes sriubytes ir trecio patiekalo. nuo tu hanburgeriu paskui skrandzio problemas turesite

37

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Ignas parašė:

ko jus asilai varot ant to mcdonalds maisto patys nieko neismanot avinai ir varot issijuose, ten jugi paprasciausia bandele ir normali mesa kaip ir simtmeciais zmones valge kuom jums sitas paprasta maistas uzkliuvo, kitas dalykas del svorio augimo tai aisku jeigu be saiko valgysi kokias 3000kcal per diena tai aisku gausi svorio bet normaliai laikant kaloriju  kieki tai man idomu suzinot kaip tu ketini gauti svorio su ne daugiau nei 2000kcal per diena, net jeigu tai butu tie patys burgeriai

Va cia protingu minciu yra, nes logiskai mastant tai tas pats maistas kuris pc parduodamas o jus atseit ne toki pati valgote, kuo ten kitoks maistas jomajo, jis lygiai toks pats nes tie tinklai is tu paciu tiekeju viska gauna ot durneliu logika cia tas pats kas pirkti masinasu reno ar nisan zenkleliu nors jos identiskos tik va nisanas bus dafiga brangesnis nei reno o gauni lygiai ta pati. Prestizas tipo neleidzia vazineti su reno big_smile Taip ir cia valgot lygiai ta pati s ir namuose is pc pareja tik paruosimop budas skiriasi o siaip ingredientai tie patis tai ko cia skustis kad blogai big_smile valgot ta pati sh....a tai ir nevarykyte ant jo big_smile

38

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

As valgau greito maisto restorane. Man McDonaldas gal nera megstamiausia vieta, bet koks Burger Kingas tai tikrai patinka. Retkarciais galima, juk tai pramoga. I visas su tuo susijusias problemas ziuriu skeptiskai. Zmogus nezinai kada numirsi ir nuo ko. Malonumu nedideliu, manau, neturetu zmogus atsisakyti.

39

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

ally lorel parašė:

maistas, kaip maistas..  ne mcdonald varde blogumai, o koloje, aliejuje, ir maistiniuose prieduose. namie gal ka sveikiau gaminat? abejoju. Sveikuoliai matai.. eikit i kfc, ten ta pati gamina, kitu vardu..
aplamai vertinu teigiamai. bet jei butu galimybe, rinkciausi levasa koki,ar kebaba, kurie dar labiau sveikesni uz bulvytes smile bet tai man vienodai, ne tokios chemijos prisivalgom pirkdami is norfos, ar centuko..

Uzskaitau... Ne varde blogumas yra.... Lygiai ta pati apie pvz maksima ar dar daug ka galeciau pasakyti kad siai dienai mus tiesiog sudu seria o mes dar ir dziaugiames kaip tai skanu.....
Galbut kas nepatikes bet vaziuodamas i uzsieni prisikraunu visada pilna kareiviska kuprine musu lasiniu desru ir viso kito turguje pirkto... Akcentuoju, duona savo vezuosi lietuviska butinai. Cia vadinasi zmogus i civiliuota krasta vaziuoja,... big_smile Ir tikrai ne del to jog taupyciau.... big_smile
Be galo dziaugiuosi tuo menesiu kai atvaziavus vis dar galiu sau leisti kazkiek laiko i parduotuve nenueiti....
Ir su didziausia nostalgija prisimenu tuos laikus kai dar mazas buvau ir musu maistas buvo be jokiu E... ar genetiskai nemodifikuotas...

40

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

neblogai ten skanu, valgiau truputi kiek užsukdavau į Vilnių. ledų kokteilis tai super