241

Re: Kiek laiko miegate?

Labiau threesome kažkokie, o tai jau bisexual, nebe gay

242 (redagavo Valdas 2022-09-06 08:14)

Re: Kiek laiko miegate?

Užteks šitiem durniams nesąmones rašinėti. :::037

Miegame maždaug 7-8 valandas, bet svarbiausia nuo kelintos iki kelintos. Man labiausiai tinka užmigti anksti, 21-21:30 ir atsibusti anksti. 5 valandą. Kadangi nuo atsibudimo laiko priklauso kaip aktyviai ir protingai veikia smegenys, pirmiausia reikia pasirinkti sau tinkamiausią laiką baigti miegoti, ir tada užmigimo laikas ir miego trukmė susireguliuoja pagal tai.

243

Re: Kiek laiko miegate?

O Valdas atsirado)

244

Re: Kiek laiko miegate?

...mh... Tik kaip ilgam (?)

245 (redagavo Valdas 2022-09-11 06:17)

Re: Kiek laiko miegate?

Bus matyt.

Kadangi miegojimo laikas priklauso nuo atsibudimo laiko, tai dar apie jį.

https://albumas.ieskok.lt/b/e/9/1163462_e932556a0c28.jpg

Kitas variantas

https://albumas.ieskok.lt/b/5/f/1163462_5f121fa67f55.jpg

246 (redagavo Valdas 2022-09-12 17:13)

Re: Kiek laiko miegate?

Elon Musk interviu sakė, kad miega po maždaug 6-6:30 valandos, užmiega apie 1, atsibunda apie 7-7:30, o tai reiškia, kad jis laikosi atsibudimo saulei tekant taisyklės, nes dažniausiai gyvena Boca Chica mieste Teksaso valstijoje, kuriame saulė teka:

https://albumas.ieskok.lt/b/2/4/1163462_24ff5ea36e77.jpg

Kodėl Elon Musk? Todėl:

https://albumas.ieskok.lt/b/7/d/1163462_7d505b872c65.jpg
https://www.forbes.com/real-time-billio … 1598053d78

Daugybė kitų geriausių, aišku, irgi elgiasi pagal tas pačias geriausius rezultatus garantuojančias elgesio taisykles, todėl ir miego laiko. Bet ne visas. Jis vienas iš nedaugelio, kuris naudoja nuolatinį dauginimasi pasiekti maksimalius įmanomus rezultatus, nes su kiekvienu papildomu vaiku, smegenys stengiasi įgyti dar daugiau. Jau 10 vaikų, dvynukai beveik prieš metus. O kiti Forbes turtingiausių sąraše (Top 20), kurie nebesidaugina, daugmaž stovi vietoje. Čia tarp kitko.

247

Re: Kiek laiko miegate?

8 valandas bandau, bet buna dar kai skamba zadintuvas kokia ir valanda jam grojant pramiegu big_smile

248

Re: Kiek laiko miegate?

kadangi negeriu kavos tai miegu tik  6 valandas big_smile

249

Re: Kiek laiko miegate?

5-7 valandas

250

Re: Kiek laiko miegate?

Pas mane miego sutrikimai. Pabundu 3 val nakties ir skaitau ieškoka. Manau tai dėl per lengvo gyvenimo. Trūksta fizinio darbo ir nuovargio

251

Re: Kiek laiko miegate?

Konstantinas parašė:

Pas mane miego sutrikimai. Pabundu 3 val nakties ir skaitau ieškoka. Manau tai dėl per lengvo gyvenimo. Trūksta fizinio darbo ir nuovargio

pavydziu tau per lengvo gyvenimo smile

252

Re: Kiek laiko miegate?

Konstantinas parašė:

Pas mane miego sutrikimai. Pabundu 3 val nakties ir skaitau ieškoka. Manau tai dėl per lengvo gyvenimo. Trūksta fizinio darbo ir nuovargio

...žmonos, vaikučių, rūpesčių ir atsakomybės. Tada lova bus nuostabiausias žmonijos išradimas visom prasmėm.

253 (redagavo Valdas 2022-09-16 18:54)

Re: Kiek laiko miegate?

Konstantinas parašė:

Pas mane miego sutrikimai. Pabundu 3 val nakties ir skaitau ieškoka. Manau tai dėl per lengvo gyvenimo. Trūksta fizinio darbo ir nuovargio

Jei tikrai prabundi 3 ir neužmiegi, o ne juokauji, taip būna nuo vitaminų ir mineralinių medžiagų trūkumo. Gali trūkti kalio, gal cinko, gal dar ko. Jei nori miegoti kaip užmuštas ir puikiai išsimiegoti: anksti vakare 17-18 val su vakariene, kad spėtų suvirškinti iki miego, multivitaminų, kuriuose visko po 100% tabletę (vitaday multivitaminai vyrams gintarinėj, walmark energy spectrum q10 bet kur), ir kalio (biokalis forte bet kur) su vandeniu (gal dar cinko (cinko gliukonatas) atskirai papildomą tabletę ar ir magnio (Magne b6)) - ko norisi, ko trūksta. Ir nebereikės ieškok.lt. :::034 Miegosi puikiai, nes nieko netrūks.

254

Re: Kiek laiko miegate?

miegam po 7-8h, labai miego kokybė pagerėjo kai susidūrėm su vaiko miego problemom. gavom žinių, su irgi pritaikėm big_smile miegopasaka.lt

255

Re: Kiek laiko miegate?

O kai numiršta vaikas, kuris buvo taip ilgai augintas veltui, ar tada po daug valandų miegasi? Kokį čiužinuką reiktų pasirinkti? Ar į lovą būtina susinešti jo daiktus, žaislus, nuotraukas ir kitus prisiminimus, kad raminamųjų ir migdomųjų tablečių dozė netaptų mirtina? Ar gyvenimas tuomet atrodo tarsi sapnas? :::034

256

Re: Kiek laiko miegate?

Svarbiausia kad niekas neuzkluptu. Todėl rakinkite trobą nakčiai. O šiaip nuo šito forumo aš pradedu buketi

257

Re: Kiek laiko miegate?

Valdas parašė:

O kai numiršta vaikas, kuris buvo taip ilgai augintas veltui, ar tada po daug valandų miegasi? Kokį čiužinuką reiktų pasirinkti? Ar į lovą būtina susinešti jo daiktus, žaislus, nuotraukas ir kitus prisiminimus, kad raminamųjų ir migdomųjų tablečių dozė netaptų mirtina? Ar gyvenimas tuomet atrodo tarsi sapnas? :::034

Neduok Dieve tokią tragediją tėvams patirti.

258

Re: Kiek laiko miegate?

Konstantinas parašė:

Svarbiausia kad niekas neuzkluptu. Todėl rakinkite trobą nakčiai. O šiaip nuo šito forumo aš pradedu buketi

Ne tik tu .... Bukėkim visi drauge, bus linksmiau smile

259

Re: Kiek laiko miegate?

Konstantinas parašė:

Svarbiausia kad niekas neuzkluptu. Todėl rakinkite trobą nakčiai. O šiaip nuo šito forumo aš pradedu buketi

uzskaitau big_smile