61

Re: Kiek laiko miegate?

zmogui reikia 8h bet mano viegas pailgeja savaitgaliaias iki 15 h ... big_smile

62

Re: Kiek laiko miegate?

nu ąį ce jau nzn biskuti per dauk...:D

63

Re: Kiek laiko miegate?

Rūta, 13 parašė:

zmogui reikia 8h bet mano viegas pailgeja savaitgaliaias iki 15 h ... big_smile

nors uztenka??????????????? smile)))))))

64

Re: Kiek laiko miegate?

nu jus ir miegaliai smile)
jei tiek miegociau tai buciau diena paniurusi ;D

65

Re: Kiek laiko miegate?

niekada neisimiegu jai miegu maziau nei 7 val ir jai daugiau nes atcikeles po kokiu 10 val miego vaikstau kaip apsvaiges

66

Re: Kiek laiko miegate?

da nu jus!!!! smile miegoti reikia kaip min. 7 h nes siaip tai miegant maziau lb kenkia organizmo vystimuisi..as rimtai

67

Re: Kiek laiko miegate?

Paprastai miegu 7-8h, ilgiau neturiu kada miegoti, nes taip galima ir visa gyvenima pramiegoti:)

68

Re: Kiek laiko miegate?

seip stengiuosi bent 8val pamiegot, bet paskutiniu metu vidurkis apie 4val.. big_smile zinot, sesija.. big_smile

69

Re: Kiek laiko miegate?

Deividas, 21 parašė:

seip stengiuosi bent 8val pamiegot, bet paskutiniu metu vidurkis apie 4val.. big_smile zinot, sesija.. big_smile

nors kiek meigate organizmas po kiek laiko pripranta ir uztenka nors ir 5 val

70

Re: Kiek laiko miegate?

apie 8

71

Re: Kiek laiko miegate?

darbo dienom apie 6-7h,kartais maziau,o savaitgaliais tai ilgai, kokiu 12h maziausiai reikia kad issimiegociau:D aisq po gero tuso tenka ir kokiu 17h pamiegot..nezinau,esu tox zmogus kuriam miegas yra vienas is didziausiu malonumu:D

72

Re: Kiek laiko miegate?

geras klausimas smile nuo 3 iki 14 valandu. priklausomai nuo poreikiu ir galimybiu smile

73

Re: Kiek laiko miegate?

apsoliucei savaigaliais miegu nuo 12h nakties iki 11h dienos:Do paprastom dienom nuo11iki 7:D:Dbet buna ziauriai sunku keltis:Dvargas

74

Re: Kiek laiko miegate?

Kaip i shule 7val per atostogas 12:D

75

Re: Kiek laiko miegate?

ir savaitgaliais ir siokedieniais apie 8 val....kartais savaitgaliais dar maziau...

76

Re: Kiek laiko miegate?

as siaip dazniausia gaunu maziau negu 6 valandas, nes amzinai kur nors su draugais tusinames, ar ka bet kad pilnai issimiegociua man reikia kazkur apie gal visos paros......:D

77

Re: Kiek laiko miegate?

na as karolinos zodzius perkartosiu - miegas malonumas:D o jei rimtai tai man visi draugai sako kad pramiegosiu visa gyvenima...:)esu kaip kate, miegu, prabundu ir vel miegu:)seip siokiadieniais apie 8h, o savaitgaliais iki 15h:D

78

Re: Kiek laiko miegate?

6.30 paprastom dienom savautgaliais kartais maziau kartais daugiau;)

79

Re: Kiek laiko miegate?

10-11 o savaitgaliais 10-12 arba is vis nemiegu

80

Re: Kiek laiko miegate?

Miegas yra geras malonumas, taciau kai persimiegi tai nelabai sveika!!!