161

Re: Kiek laiko miegate?

tiek,kiek galiu;D
kuo ilgiau, tuo geriau;D

162

Re: Kiek laiko miegate?

as tai irgi, kiek galiu - tiek smile bet siokiadieniais tai po kokias 6h.

163

Re: Kiek laiko miegate?

7 - 8 ir maziausei  pusvalandy ryte lovoi pasivolioti jei ne vienas tai dar ilgiau smile

164

Re: Kiek laiko miegate?

IVAIRIAI, PAGAL SITUACIJA:::615

165

Re: Kiek laiko miegate?

normalus miegas sesios su puse septynios valandos ,jei miegam desimt galima vadinti miego sutrikimas smile tikriausiai vakar grizo is sokiu trecia nakties;D tai organizmas kompensuoja prarasta laika big_smile

166

Re: Kiek laiko miegate?

ar zinote kad nedamiegojus priaugame svorio? 4-5 valandos jauniem zmonem tikrai kad per mazai. pencininkams tai uztenka. Mazai miegoti tu nenumirsi bet nebusi laimingas ir sveikas - mat tam reikia optimaliu salygu reiskia ishsimiegoti tol kol pats atsibusi. Jei anksti reikia keltis tai gulkis taippat anksciau skaiciajant kad lovoi praleidi 9 valandas su visais pasiskaitinejimais ir pasimylejimais.

Miega visi padarai turintys nervu sistema tai atsistatymo procesas zinoma galima gyventi miegant ir po 4 val bet tai jau nebus optimalios salygos normalei augti ir vystytis. pasekmes nutukimas, silpnesnis gebejmas ismokti nauju dalyku, paslija santykei su aplinkineis ir t.t. tai nera gyvenimo kokybe ar sveikatos trykstantis dalykas nedamiegoti. Ypatingai jauniem zmonem.

jei jaunam sveikam zmogui uazstenka 5 - 6 val miego tai man sako kad tas zmogus nenaudoja savo raumenu, pradek spotruati ir miegosi ilgiau ir jausies geriau ir busi zvalesnis

167

Re: Kiek laiko miegate?

nuo 12 iki 18 h miegu

168

Re: Kiek laiko miegate?

buvo padarytas eksperimentas .
prie zmogaus buvo pajunkta iranga kuri rode kada zmogus pradeda sapnuoti ,kai sapnas prasidedavo ta zmogu pabudindavo.:\ taip truko keles paras galu gale obiektas pradedavo sapnuoti dienos metu kai buvo prabudes , jo smegenys neziurint i tai kad nemiega mate vaizdus  ir haliucinacijas big_smile tai rodo
kad miegas turi paskirti ir sapnuojant ivyksta rimti procesai

169

Re: Kiek laiko miegate?

As tai ir 13 val ismiegu, bet vistiek po kiek laiko miego noriu:D cia jau man kokia liga...;D

170

Re: Kiek laiko miegate?

nuo 8 iki 10 valandų mėgaujuosi miegu :::817

171

Re: Kiek laiko miegate?

kaip ir dauguma cia pasisakiusi miegu 8-10 valandu.. zinoma jaunyste kavailyste kartais tenka ir maziau miegoti... smile bet nemanau kad galeciau dirbti visa para darbe visa tai ne man..

172

Re: Kiek laiko miegate?

Aš optimaliai beveik aštuonias ,bet mėgstu ir šešias kai dirbu.Mažiau nei šešias ir snūduriuoju  visą dieną .Jei daugiau nei aštuonias jaučiuosi labai pavargęs .Bet viskas keičiasi su metais tas miego režimas .Yra tokių kas išvis  nemiegą .

173

Re: Kiek laiko miegate?

jei miegociau po 4 h kaput man butu po poros ar 3 dienu ;D siaip dazniausiai po 7 8 9 smile

174

Re: Kiek laiko miegate?

jeigu  nereiketu i mokykla miegoti galeciau paromis ;]
zinoma isskiriame ir drauges nes wisada prikelia ;]

175

Re: Kiek laiko miegate?

galiiu miegot ii po 14 val per para

176

Re: Kiek laiko miegate?

na tikslai nepasakysiu, jei yra galimybe tai stengiuosi kuo ilgiau 'miegot', o ilsiuosi ne daugiau 7 su puse valandos.

177

Re: Kiek laiko miegate?

Pagal galimybes, bet stengiuosi bent 8 val. pamiegot

178

Re: Kiek laiko miegate?

~7h sawaitgaliais tikrai ilgiau kokias 9h

179

Re: Kiek laiko miegate?

3-6h,bet įprastai 4h

180

Re: Kiek laiko miegate?

kaip iseina 6 kartais 2 o kai turiu laisvu megstu pasivoliot lovoi