61

Re: ka galetum padaryti del mylimo zmogaus?

Kai zmogus myli, tai kitos panos nerupi... todel ir lieki istikimas wink Taigi, taip wink galeciau ir ne karta buvau :]

62

Re: ka galetum padaryti del mylimo zmogaus?

na tej saunu kad dar yra tokiu vaikinu kurie sugeba buti istikimi :::757 saunuolis wink

63

Re: ka galetum padaryti del mylimo zmogaus?

Tai ka tu galetum del mylimo zmogaus? smile

64

Re: ka galetum padaryti del mylimo zmogaus?

na jei as tikrai myliu zmogu tej galeciau viska del jo padaryti tik viat nesugebeciau atleisty isdavystes :::818

65

Re: ka galetum padaryti del mylimo zmogaus?

Andzelina, 18 parašė:

na jei as tikrai myliu zmogu tej galeciau viska del jo padaryti tik viat nesugebeciau atleisty isdavystes :::818

Nemanai, kad niekas neturi teises taves prasyti "visko" ? :]

66

Re: ka galetum padaryti del mylimo zmogaus?

na man tesiog negaila del mylimo zogaus nieko:::048

67

Re: ka galetum padaryti del mylimo zmogaus?

kartais paskaitinedavau sita tema ir pagalvodavau,kad,aj ,nerasysiu,gi viska paaukociau..bet dabar pagalvojau ir supratau,kad del mylimo zmogaus niekada neatsisakyciau svajones,(kalbu ne apie tai,kad svejone vat siandien valgyti macdonalde,nors ir taip stora esu..)nes jeigu ji taip ir liktu uzmirsta ir as netureciau galimybes jos isbandyti(nors zinociau,kad tai galejo issipildyti),tai visa gyvenima kaltinciau ji...
na,gal cia truputi sudetinga suprsti,bet kitaip paaiskinti negaliu,cia is patirties sakau big_smile

68

Re: ka galetum padaryti del mylimo zmogaus?

gal reiktu formuluot ...ko negaletum del mylimo zmogaus padaryti? ...nors... kai myli tai tikrai ne galvoj ar verta kazka "aukoti" del jo...nes tuomet net nesusimastai, kad tu kazka "prarandi"...tiesiog nori but kartu ir darai taip, kad butumet kartu...

69

Re: ka galetum padaryti del mylimo zmogaus?

taip,sutinku su tavim..bet mano nuomone negalima prarasti galvos net tada kai atrodo visas pasaulis sukurtas tik mums dviems..:::003 ,na mano nuomone siuo atveju tokia kategoriska gal pasakyciau,zinoma sunku sau pasakyti "nepameski galvos",bet bent jau iki dabar tai pavyko.. o gal niekada nebuvau IS TIKRUJU isimylejusi?:::041