81

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Laimute parašė:
Rolandas parašė:
Norintis parašė:

tam cia ir ieskomes, kad ne su bet kokia big_smile

Prajuokinai big_smile Net pamečiau mintį ką norėjau pasakyt big_smile

:::044:::044:::044 Rolandai, Tu pametei minti, o as vos po stalu nenugriuvau is juoko big_smile

Na aš jau baigiau juoktis ir atradau pamestą mintį, o ji tokia - didelė krūtinė pagerina lytinį gyvenimą vyrams, o moterims labai vargu big_smile

82

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

tai bene svarbiausias dalykas man smile

83

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Man, labiau, maža krutinė patinka.

84

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

jeigu nepagerina,tai suzadina tikrai

85

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Kiekvienam dziaugsmas savaip... Malonus papas kai telpa i sauja, jei jau per didelis- tai jau tiesiog mesa...

86

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Man per vakara,Moteris didele krutine kliude mano bokala smile) Nesupykau,pasakiau daugiau Uzteks linksmintis einam GULTIS big_smile big_smile

87

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

geri papais moterys 100 dyzius

88

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

atidžiai perskaičiau autorės klausimą.
tiesą pasakius, koks man, kaip moteriai, skirtumas, ar nuo to pagerėtų gyvenime neregėtų, negirdėtų ir tokiais taip ir liksiančių vyrų lytinis gyvenimas.
man įdomiau, ką apie tai mano moterys - ar jų pačių (moterų) lytinio gyvenimo kokybė prikilauso nuo jų krūtinių dydžio smile

89

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Sulamita parašė:

atidžiai perskaičiau autorės klausimą.
tiesą pasakius, koks man, kaip moteriai, skirtumas, ar nuo to pagerėtų gyvenime neregėtų, negirdėtų ir tokiais taip ir liksiančių vyrų lytinis gyvenimas.
man įdomiau, ką apie tai mano moterys - ar jų pačių (moterų) lytinio gyvenimo kokybė prikilauso nuo jų krūtinių dydžio smile

man dydis neturi jokios reiksmes. kol ,mano krutys jautrios mano vyro prisilietimams, viskas gerai.:::045

90

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Kaip papai gali atsiliepti sekso kokybei?
Demesio patraukimui einant gatve demonstratyviai, tai jo, bet seksas paprastai daromas tarp koju.

91

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

uzkrites parašė:

Kaip papai gali atsiliepti sekso kokybei?
Demesio patraukimui einant gatve demonstratyviai, tai jo, bet seksas paprastai daromas tarp koju.

...pagirtina ! gerai, kad bent jau viena buda zinai

92

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

taip, pagerina...  jei ta krutine yra kitos moters.. big_smile

93

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Moters patrauklumas ne  didelėje krūtinėje. Kad nebūtų kuriama kita forumo tema iškart atsakysiu jog moters patrauklumas ir nedidelėse dirbtinėse  lūpose ar taip pat dirbtinai riestame užpakaliuke. Atsiprašau, nepykit ant manęs kam tai patinka.

94

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Grizau prie merginos kls - ar pageretu vaikinui sexo kokybe, jei jos krutine taptu didesne smile labai jau brangus pagerejimas smile
Kodel merginos tokios neisradingos? Net liudna... nu nesigilinannt... juk elementariai pageretu, jei nustotu mergaite svajot kaip itikt smile pora sav be sekso - ir viskas pagereja, ir nereiks savo kuno farsiruot silikonu smile

95

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Gera mintis Elle smile jei vyras per ta laika , maziausiai du kartus, i kaire nepasuks....gali sis budas pveikti wink
manau, kad morerys farsiruojasi ( gera metafora) silikonais daugiau del kitu moteru(konkurencija) nei del vyru. kaip ir vyrai...kociojasi fitnes studijose augindami raumenis tikrai ne vien del moteru smile

96

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Laimute, nu per pora sav, jei pasuks i kaire, tai nebent ieskok lb greit prasisuktu smile tada panelei du variantai: arba gerai sutaupys pinigu ir (galbut) susiras toki, kuris galvos, kaip pagerint kokybe del jos, o ne del saves, kitas variantas... nu jei jau didint papus tai maximaliai ir tiketis, kad po tokio zygdarbio ne tik kad kokybe jam pageres, bet ir i kaire nenusuks smile

97

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Didelė krūtinė negarantuoja gerų lytinių santykių o antra moterys kurios galvoja kad specialiai neduot savo vyrui sekso dėl kažmokios priežasties neturėtų turėt vaikinų iš vis

98

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Jus taip manot

99

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Nuo geros savijautos priklauso,  ir sekso kokybė.
Jei mergina blogai jaučiasi,  turėdama maža krūtine,  dėl nepasitikėjimo savimi gali kristi sekso kokybė. 
Sako vyrai ant kaulų  nepuola,  na nepuola nes yra nusvile.  Sakai pasimylim?  O ji atsako o tau mano krūtinė ne per maža? 
Tai jau griauna nora mylėtis. 
Ok Pavyzdys: ar mergina geriau mylisi jei tavo automobilis geras?  Ir taip ir ne.  Kai kurioms tai privalumas ir stengiasi daugiau,  kitoms ne.

100

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

didele krutine manau neturi esmes