141

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Haris parašė:

nu kaip gali pagerinti dideli papai, ar papai dideli lytini gyvenima? jei moteris ugnis tai **** kokie tie papai.

bet spoksot visi

142

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Perziuru daug o komentuoja vienetai ir tai vyrai.

143

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

po operacijos lieka randas krutu apacioje ir vyrams nemalonu tokia krutine liesti nes krutine kaip plastmasine. lieti ir nieko nejauti nors atrodo graziai.
cia pasididina tos mergos kurioms krutine kaip darbo irankis

144

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Vudu parašė:

Aš pasididinau krutinę dėl savęs, o ne dėl vyro, bet šiuo mano pasirinkimu esame abu patenkinti big_smile Tik merginos jeigu darysitės plastinę operaciją, nepamirškite pasirūpinti gera komresine liemenėle! https://delicatu.lt/produkto-kategorija … iemeneles/

Tik chirurgas gali parinkti tinkamą ir ją pats uždėti. Kompresinė liemenėlė jau įskaičiuota į bendrą kainą ir atiduodama pacientei iš karto po operacijos.
Jei tuo nesirūpina chirurgas, vadinasi jis nekoks. Tas galioja visoms kosmetinėms ir plastinėms operacijoms.

145

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Konstantinas parašė:

po operacijos lieka randas krutu apacioje ir vyrams nemalonu tokia krutine liesti nes krutine kaip plastmasine. lieti ir nieko nejauti nors atrodo graziai.
cia pasididina tos mergos kurioms krutine kaip darbo irankis

Ne, nesutikčiau su tuo, kad tik kaip darbo įrankis. Yra po vėžio ligų ir visokių kitokių problemų.

146

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Vudu parašė:

Aš pasididinau krutinę dėl savęs, o ne dėl vyro, bet šiuo mano pasirinkimu esame abu patenkinti big_smile Tik merginos jeigu darysitės plastinę operaciją, nepamirškite pasirūpinti gera komresine liemenėle! https://delicatu.lt/produkto-kategorija … iemeneles/

Jei savo neduota, tai didint neverta, vistiek liksi toji mažapapė bobelkė

147

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Vera parašė:

:::740

Pas tave didele?

148

Re: ar lytinį gyvenima pagerina didelė krūtinė

Man, kaip vaikinui, ypač didelės krūtys yra didelis minusas... kaip ir plokščios krūtinės mažos krūtys... Jei jos mažos, bet gražios, tai yra didelis motyvatorius laižytis čiulpti ir bučiuotis... ir tada prie kitų žodinių veiksmų...