61

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

RS parašė:
Anželika parašė:

Nesu gavus labai daug kazkokiu isskirtiniu fraziu, o gal neatsmenu. Bet zinoma, standartiniai: "aš ieškau draugės linksmiems, bet neįpareigojantiems santykiams, gal norėtum ja būti? Tavo asmeninėm išlaidom skirčiau 2000 lt. per mėnesį. "
Ir tokie dar smagus big_smile :
"Grazuole ar galetum man ispirti?"
"mur"
"Per kelinta pasimatyma duodi?"
"As bmw nevairuoju"
"hey  i think ur eyes colors r same like my car color"

Svarbiausia šituos isiminiai, patikusius:D

Tai taip. big_smile Palyginus su visokiais "kaip sekas?", tai visai smagu tokias zinutes gaut. big_smile

62

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Maloniau tokias gauti?:D

63

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

RS parašė:

Maloniau tokias gauti?:D

Na, kaip cia pasakius... Ne maloniau, bet linksmiau. Paskaitau, pakikenu, bet retokai i tokias atrasau. smile

64

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Anželika parašė:
RS parašė:
Anželika parašė:

Nesu gavus labai daug kazkokiu isskirtiniu fraziu, o gal neatsmenu. Bet zinoma, standartiniai: "aš ieškau draugės linksmiems, bet neįpareigojantiems santykiams, gal norėtum ja būti? Tavo asmeninėm išlaidom skirčiau 2000 lt. per mėnesį. "
Ir tokie dar smagus big_smile :
"Grazuole ar galetum man ispirti?"
"mur"
"Per kelinta pasimatyma duodi?"
"As bmw nevairuoju"
"hey  i think ur eyes colors r same like my car color"

Svarbiausia šituos isiminiai, patikusius:D

Tai taip. big_smile Palyginus su visokiais "kaip sekas?", tai visai smagu tokias zinutes gaut. big_smile

Tai maloniai tokius gauti pasiulimus?:D

65

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

RS parašė:
Anželika parašė:
RS parašė:

Svarbiausia šituos isiminiai, patikusius:D

Tai taip. big_smile Palyginus su visokiais "kaip sekas?", tai visai smagu tokias zinutes gaut. big_smile

Tai maloniai tokius gauti pasiulimus?:D

Butent tie pasiulymai, tai man isvis nerupi. Tegul raso ka nori. big_smile

66

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Tokia faina tema gadinat. big_smile

67

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Nauja parejo: "Labas. Aš šoku striptiza, viliotini. Šokis už televizorių."
Cia ta prasme, man ar jam tas televizorius atiteks? big_smile

68

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

As irgi esu gavusi tokia big_smile "hey  i think ur eyes colors r same like my car color"
Man keistas klausimas iskilo: Kodel lietuviai kartais pradeda pokalbi angliskai? Cia vienas is merginos vertinimo kriteriju ar kaip?

69

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

O kodel merginos neraso kvailu fraziu? Atsakymas: todel kad is viso nieko neraso. big_smile

70

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

"Tokia aukšta tu bičo nesusirasi, tai grožėkis (ir penio nuotrauka"- iš 45 metų vyro, berods. Dar sulaukiau pastarosiomis dienomis bandymų kurti eiles, tai pamačius, tikrai nuoširdžiai ilgai juokiausi smile) irrr, ne frazė pati, bet mąstymas kvailas, kai vyras 30+ siūlė slaptus pasimatymus, o man atsisakius, prasidėjo jo tirados, kokia aš nuobodybė, nesąmoninga esu. Tokios geros nuomonės apie save, kad net šlykštu smile)

71

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Ugnė parašė:

As irgi esu gavusi tokia big_smile "hey  i think ur eyes colors r same like my car color"
Man keistas klausimas iskilo: Kodel lietuviai kartais pradeda pokalbi angliskai? Cia vienas is merginos vertinimo kriteriju ar kaip?

šitą su spalvom gi arabas iš Airijos rašė. Nebent daugiau tą pačią frazę naudoja big_smile

72

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

labai idomus rasinys

73

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Aišku vertinimo kriterijus, ar mokat užsienio kalbų, t.y. ar esat pasaulietiškos, ko čia nesuprasti.. smile))

74

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

''Ant lentu mes karste issimiegosim''

75

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

ns parašė:

šitą su spalvom gi arabas iš Airijos rašė. Nebent daugiau tą pačią frazę naudoja big_smile

Tas pats smile

76 (redagavo Jolanta 2014-12-13 01:29)

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Ugnė parašė:
ns parašė:

šitą su spalvom gi arabas iš Airijos rašė. Nebent daugiau tą pačią frazę naudoja big_smile

Tas pats smile

man irgi rase ta pati tas babajus is airijos big_smile

77

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Ramūnas parašė:

kuo didesne nesamone tuo daugiau sansu kad gausi atsakyma,ai,svarbu nerasyti su viena ranka,o kita but nusitverus uz pimpelioko,bet gal yra kam patinka.:::016


Kuo didesnė nesąmonė bus parašyta, tuo didesnė tikimybė, kad nieko negausi. :::037. Nebent tik nereikšmingą pasirašinėjimą ir papilstymą iš tuščio į kiaurą.

78

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

o si tema gera...

79

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Vakar gavau:
-  gal iš pradžių pasimylim, o visa kita po to.

ir nei labas, nei sveika ;]

80

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Ninada lia lia parašė:
Ramūnas parašė:

kuo didesne nesamone tuo daugiau sansu kad gausi atsakyma,ai,svarbu nerasyti su viena ranka,o kita but nusitverus uz pimpelioko,bet gal yra kam patinka.:::016


Kuo didesnė nesąmonė bus parašyta, tuo didesnė tikimybė, kad nieko negausi. :::037. Nebent tik nereikšmingą pasirašinėjimą ir papilstymą iš tuščio į kiaurą.

butent,jokio skirtumo ka rasai,vis vien is tuscio i kiaura pilsto,butu reiksmes tai rastumet ir laiko,kurio niekad neturit.:::810