81

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Ne kvailiausi, bet šiaip įdomūs:

"Labas" neatrašiau. "wont say hello ?? is it coz i am not white ???"
"labas saldus ka laizom" Nesupratau.
"nori tryse ?"
"Butu idomu susipazinti, po to giliau pazinti, sulipti ir nebeatlipti   O jei tu ragana? Tai sakes man.Labas"
"labas. numindytum kulniukais man kiausus? sumokeciau"
"Kartais noreciau būti tavo vietoje ypatingai tokiu oru. Manau buvimas su suknele yra malonus " :DD
"Pazaiskim vergove"
"Labas, man patinka Murr sūreliai"
"Labas.kodėl tau patinka suknelės be pernešėlių?"

Faini čia vaikinai renkasi. big_smile Smagu.

82

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

bent turi ka skaityti,taip ar taip nieko vakarais neveiki.:::034

83

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Na va čia kai kurie net savo fetišus iškart dėsto už paramėlę big_smile. Rašau praktiškai kiekvieną kartą kažką naujo, stengiuosi būt išradingas, bet teisingai sako vyrai. Įlipkit į mūsų batus ir pamatysit kaip tai lengva... Anyway visai ne pagal parašytas frazes jos susidomi. Turbūt su lieva fraze gali tik sugadint pirmą įspūdį, bet su įdomia nieko neišloši. Visai ne į tai žiūrima. Tiek galiu pasakyt iš patirties. Rašyk kaip nori, kabinkis už anketoje pateiktos informacijos, užsimink apie sutampančius pomėgius ir t.t vistiek esmė lieka viena - išvaizda.

84

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Ele parašė:

Vakar gavau:
-  gal iš pradžių pasimylim, o visa kita po to.

ir nei labas, nei sveika ;]

normali zinute is karto prie reikalo) taip ir turi buti

85

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

I normalias cia nei viena neatrasytu. smile

86

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Velyku proga gavau:" Gal sudauzysi mano kiausinius?""

87

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Malalietkiu buku tema!

88

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Siulyciau praplesti tema. Gal pasidalintumet protingiausiom vaikinu parasytom frazem?
Sutinku, provokacija, bet gal bus idomu smile

89

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

dabar neturiu laiko bet veliau sukursiu tema apie moteru frazes) kad joms butu malonu apie save paskaityti

90

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Konstantinas parašė:

dabar neturiu laiko bet veliau sukursiu tema apie moteru frazes) kad joms butu malonu apie save paskaityti

kad jos nieko neraso, tik atsakineja i klausimus, arba daugiausiai labas islemena. bendrauti nelinkusios, kol nepasiulai i koki prabangu restorana nueit, arba prabangiu auto pasivazinet.. tada buna smagu, gali sakyti ciulp kal..

91

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Ugnė parašė:

As irgi esu gavusi tokia big_smile "hey  i think ur eyes colors r same like my car color"
Man keistas klausimas iskilo: Kodel lietuviai kartais pradeda pokalbi angliskai? Cia vienas is merginos vertinimo kriteriju ar kaip?

Budas parodyt durnuma. Riboto mastymo padarai, turi toki poreiki.

92

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

ally lorel parašė:
Konstantinas parašė:

dabar neturiu laiko bet veliau sukursiu tema apie moteru frazes) kad joms butu malonu apie save paskaityti

kad jos nieko neraso, tik atsakineja i klausimus, arba daugiausiai labas islemena. bendrauti nelinkusios, kol nepasiulai i koki prabangu restorana nueit, arba prabangiu auto pasivazinet.. tada buna smagu, gali sakyti ciulp kal..

I desimtuka. Rimtos seniai uzimtos arba Londone. Cia liko xaliavscikes, kurios pacios nieko nesugeba.
Nori but kaip eksploatuojami daiktai.

93

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

dvidesimtmetis raso: " patinka jaunesni?"…

94

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

„i sent yu 600 euro“. :::034:::034:::034:::034:::034. Čia frazė.

„esu nevedes vienisas ieskau merginos ilgalaikei draugystei kartu gyvenu vilkavisky bet savo mieste nerabdu se mergu nera surinktos as noriu leliuko bet mergos nerandu ir savo vaiko nematau. noriu draugaut su tavim susitikinet autobusais ok draugausim kartu tadu vienas kita pamilsim ir begant laikui matysim savo lekiuka noriu susitikt  gert sanpana kartu.“    :::034:::034:::034:::034:::034:::034. O čia prisistatymas konkretus, va taip ir turi būti. Bet kiekvienam savo. :::034.
:::044:::044:::044:::044:::044:::044:::044:::044:::044.

95

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Pabandysiu ir as i kvailiausiu prisistatymu kategorija papulti smile Valau buvusios zmonos palikima virtuvinese spintose ir randu visokiu prieskoniu ir, itariu, sushi gamybai skirtu pricindalu. Kas uzrasyta ant ipakavimo... as nesu kulinaras ir situ keiksmazodziu nesuprantu. Iki galiojimo laiko pabaigos dar toli, tai ismesti kaip ir gaila, o suniui sumaitinti... suns gaila smile
Jeigu kuri zinot, ka su tokiais dalykais daryti, atsiliepkit, padovanosiu. Jokiu amziaus, isvaizdos, issilavinimo reikalavimu nekeliu smile

96

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Anželika parašė:

Ne kvailiausi, bet šiaip įdomūs:

"Labas" neatrašiau. "wont say hello ?? is it coz i am not white ???"
"labas saldus ka laizom" Nesupratau.
"nori tryse ?"
"Butu idomu susipazinti, po to giliau pazinti, sulipti ir nebeatlipti   O jei tu ragana? Tai sakes man.Labas"
"labas. numindytum kulniukais man kiausus? sumokeciau"
"Kartais noreciau būti tavo vietoje ypatingai tokiu oru. Manau buvimas su suknele yra malonus " :DD
"Pazaiskim vergove"
"Labas, man patinka Murr sūreliai"
"Labas.kodėl tau patinka suknelės be pernešėlių?"

Faini čia vaikinai renkasi. big_smile Smagu.

Ka cia be pridursi iskrypeliai:::001

97

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

OLA parašė:
Anželika parašė:

Ne kvailiausi, bet šiaip įdomūs:

"Labas" neatrašiau. "wont say hello ?? is it coz i am not white ???"
"labas saldus ka laizom" Nesupratau.
"nori tryse ?"
"Butu idomu susipazinti, po to giliau pazinti, sulipti ir nebeatlipti   O jei tu ragana? Tai sakes man.Labas"
"labas. numindytum kulniukais man kiausus? sumokeciau"
"Kartais noreciau būti tavo vietoje ypatingai tokiu oru. Manau buvimas su suknele yra malonus " :DD
"Pazaiskim vergove"
"Labas, man patinka Murr sūreliai"
"Labas.kodėl tau patinka suknelės be pernešėlių?"

Faini čia vaikinai renkasi. big_smile Smagu.

Ka cia be pridursi iskrypeliai:::001

O gal tai rašo, nes yra kam patinka, hmm? Ar gal taip rašo be jokio rezultato ir toliau taip rašo?

98

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

"Labas, kaip manai, kuo tu skiriesi nuo kitų ožiaragių merginų ? šaltumas, abejingumas, nenorėjimas išsakyt savo jausmų, paviršutniškumas ( išvaizdai ir turtams), tiesa, yra smarki orientacija į vyro protą, bet ji baigiasi ten kur vyro nepasiekta karjera. Kita vertus, nematau ožiaragio moters kaip labai "šeimyniškos' tai dažnai rutinos nekenčia taipogi, vėl gi, bus šeima- rutina neišvengiama. Nieko nebandau primesti tau, nes nesu teisėjas, tik vėl gi, pakartosiu klausimą- kuom tu išskirtinė ?"

big_smile:D

99

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Jo pižonas intelektualas ką čia daugiau be pridursi.Nors iš kitos pusės bent jau bando normaliai parodyti savo išprusima.Ir tai yra dideli pasiekimas.:::045

100

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

gedukas parašė:

Jo pižonas intelektualas ką čia daugiau be pridursi.Nors iš kitos pusės bent jau bando normaliai parodyti savo išprusima.Ir tai yra dideli pasiekimas.:::045

Nemanau, kad domėjimasis horoskopais labai jau išprusimą rodo. Na, bet kiekvienam savo. smile