101

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Bet bent jau stengėsi atrodyti kvailai kietas.

102

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Per 3 metus isitikinau, kad su oziaragiu tik lovoje gerai, visur kitur tragedija.

103 (redagavo OLA 2015-04-14 14:48)

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Vytautas parašė:
OLA parašė:
Anželika parašė:

Ne kvailiausi, bet šiaip įdomūs:

"Labas" neatrašiau. "wont say hello ?? is it coz i am not white ???"
"labas saldus ka laizom" Nesupratau.
"nori tryse ?"
"Butu idomu susipazinti, po to giliau pazinti, sulipti ir nebeatlipti   O jei tu ragana? Tai sakes man.Labas"
"labas. numindytum kulniukais man kiausus? sumokeciau"
"Kartais noreciau būti tavo vietoje ypatingai tokiu oru. Manau buvimas su suknele yra malonus " :DD
"Pazaiskim vergove"
"Labas, man patinka Murr sūreliai"
"Labas.kodėl tau patinka suknelės be pernešėlių?"

Faini čia vaikinai renkasi. big_smile Smagu.

Ka cia be pridursi iskrypeliai:::001

O gal tai rašo, nes yra kam patinka, hmm? Ar gal taip rašo be jokio rezultato ir toliau taip rašo?

Patinka:::006-geras:::044... Nelaimingi rasytojeliai geriau ka naudingesnio nuveiktu nei rasinetu tokias nesamones, visiems tik nuo to geriau butu.

104

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Jeigu sulaukiat tokiu zinuciu, vadinas tik tokiu vertos esat big_smile

105 (redagavo Anželika 2015-04-14 19:41)

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

ally lorel parašė:

Jeigu sulaukiat tokiu zinuciu, vadinas tik tokiu vertos esat big_smile

Kai eisi  per gatvę ir tave automobilis partrenks, matyt, irgi to būsi vertas, ane? smile

106

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

net ir nežinau, prie ko priskirti šį laišką
"manote jūs cant padaryti?"

107 (redagavo Vygimantas 2016-08-10 21:32)

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

OLA parašė:
Vytautas parašė:
OLA parašė:

Ka cia be pridursi iskrypeliai:::001

O gal tai rašo, nes yra kam patinka, hmm? Ar gal taip rašo be jokio rezultato ir toliau taip rašo?

Patinka:::006-geras:::044... Nelaimingi rasytojeliai geriau ka naudingesnio nuveiktu nei rasinetu tokias nesamones, visiems tik nuo to geriau butu.


oooo kiuri  cia  rase kad gali numindyti kiausinius susjaudino ,,, duokit greit man jos nr.

108

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Anna parašė:

net ir nežinau, prie ko priskirti šį laišką
"manote jūs cant padaryti?"

zmogus rase is smartfono ir pas ji ijungtas zodziu nuspejimo rezimas

109

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Anželika parašė:
ally lorel parašė:

Jeigu sulaukiat tokiu zinuciu, vadinas tik tokiu vertos esat big_smile

Kai eisi  per gatvę ir tave automobilis partrenks, matyt, irgi to būsi vertas, ane? smile

taip jei tave partrenks automobilis paliks vaikinas ar ivyks kita nelaime mes esame to nusipelne savo blogais darbais praeityje arba nesekme tai kaip avansinis mokejimas uz ateities sekme

110

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

o kur dingo OLA?

111

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Konstantinas parašė:

o kur dingo OLA?

ai nelabai idomu man cia

112

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

bliamba. zlugdot sita saita tokiais pareiskimais. be OLOS, Dalijos ir Lialia man cia irgi ner ka veikti..

113

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Antanas Patamsis parašė:

bliamba. zlugdot sita saita tokiais pareiskimais. be OLOS, Dalijos ir Lialia man cia irgi ner ka veikti..

savo pareiskimais mes nors kazkiek prikeliam si saita is numirusiu. o lankomumas bei aktyvumas didina portalo verte daugeja clicku ant reklamos savininkam pinigeliai eina portalo verte dideja. va nebutu musu ka portalo savininkai veiktu?
OLA tai tiesiog tobuliausia tobulybe tai protinga bei grazi moteris neieskanti zodzio kiseneje bei sugebejusi mesti issuki siuolaikiniams vyrams forume

114

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

o kodel nera temos apie kvailiausias merginu frazes?

115

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Konstantinas parašė:
Antanas Patamsis parašė:

bliamba. zlugdot sita saita tokiais pareiskimais. be OLOS, Dalijos ir Lialia man cia irgi ner ka veikti..

savo pareiskimais mes nors kazkiek prikeliam si saita is numirusiu. o lankomumas bei aktyvumas didina portalo verte daugeja clicku ant reklamos savininkam pinigeliai eina portalo verte dideja. va nebutu musu ka portalo savininkai veiktu?
OLA tai tiesiog tobuliausia tobulybe tai protinga bei grazi moteris neieskanti zodzio kiseneje bei sugebejusi mesti issuki siuolaikiniams vyrams forume

O koks tau skirtumas ka jie veiktu manau rastu ka, o be to kokia tau is to nauda?
:::a38 ai kas man is tu issukiu, parasau kokia minti o po to mastau kas man is to, na pralinksminsiu cia keleta gerbeju:::001, gal kas pamastys, bet nuo to niekas nepasikeis.

116

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Konstantinas parašė:

o kodel nera temos apie kvailiausias merginu frazes?

Tai gi pilna cia tokiu temu pvz.: kodel merginos bukos ir pan.

117

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Idomu tai,kad merginos- oziaragiai tikrai turi situos bruozus. Visi zenklai turi savitus...
Tik zmones eina per gyvenima ir mokosi(arba ne)savo trukumus keisti privalumais. O liudniausia,kad dauguma ne tai,kad nemato tu savo trukumu,nes nesidomi ,bet pagal juos ir kitus vertina. Principingai bando pasistatyti pagal save.
Nieko blogo yra dometis viskuo pagal poreiki,blogiau yra uzsispyrus teigti,kad tu, tai durnas,nes as taves nesuprantu!

118

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

OLA parašė:
Konstantinas parašė:
Antanas Patamsis parašė:

bliamba. zlugdot sita saita tokiais pareiskimais. be OLOS, Dalijos ir Lialia man cia irgi ner ka veikti..

savo pareiskimais mes nors kazkiek prikeliam si saita is numirusiu. o lankomumas bei aktyvumas didina portalo verte daugeja clicku ant reklamos savininkam pinigeliai eina portalo verte dideja. va nebutu musu ka portalo savininkai veiktu?
OLA tai tiesiog tobuliausia tobulybe tai protinga bei grazi moteris neieskanti zodzio kiseneje bei sugebejusi mesti issuki siuolaikiniams vyrams forume

O koks tau skirtumas ka jie veiktu manau rastu ka, o be to kokia tau is to nauda?
:::a38 ai kas man is tu issukiu, parasau kokia minti o po to mastau kas man is to, na pralinksminsiu cia keleta gerbeju:::001, gal kas pamastys, bet nuo to niekas nepasikeis.

Nauda yra ir dar kokia. Tu samprotauji,parasai...o zmones,kurie skaito(tokiu,beja ,dauguma)irgi ima galvoti,kai kurie net nuomone apie tave susikuria,kiti net ima tavim zavetis,geisti,gal net juoktis ar piktintis. Taip va issigrynina ,kas yra kas ir atitinkantys vienas kita randa,kalbina,susipazista. Juk tai yra geris. Tu kuri geri!!! Aleliuja!

119

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Neprotingas klausimas. Visi parasom kvailiausiu fraziu. Jau paciame klausime slypi priesiskumas ir provokacija. Tokius klausimus paprastai uzduoda silpnos savigarbos ir dominuoti linke zmones...

120

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Kas buvo,jomajo ?? tongue big_smile