81

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

na jo, siais laikais nebera ir geru moteru..  keisti laikai atejo smile

82

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

dalija parašė:

Paskui vyra eina moteris. Paskui gera vyra moteris eina su juo ir i pasaulio krasta.
Tik, kad moterys siais laikais lengviau eina per pasauli vienos,nes nesutinka tokio vyro, kurio stumti nereikia. O stumimo procesas yra labai sunkus ir dazniausiai baigiasi begimu nors ir i pasaulio krasta,kad tik kuo toliau nuo to parazito.

visiskai nesutinku su tavim. pas mus moterys yra labai konservatyvios jos tupi savo kaime isikabinusios i savo gyvenamaja vieta jos labai bijo permainu ir labai nenori niekur kraustytis jos geriau praras vyra net ir gera vyra negu kazkur isvaziuos i uzsieni. cia is savo asmenines patirties

83

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

mylimo vaikino laukčiau visada..

84

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Asta parašė:

mylimo vaikino laukčiau visada..

Šaunuole

85

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

..kol neatsirastų mylimesnis? big_smile

86

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

po to bus kaip su ta zurnalistes zmogzudyste.. eme nelauke, susirado kita, ans pabludo, ir psio.. pasaka baigta

87 (redagavo Ele 2015-01-03 11:54)

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Prieš keletą metų, mano tuometinis vaikinas išvažiavo į Norvegiją. Dirbo ten kažkur metus, iš kurių pirmą kartą susimatėm po pusės metų - neturėjom galimybių vienas pas kitą atvažiuoti. Laukiau. Išlaukiau. Taip, buvo tikrai sunku, bet nieko nenutiko.
Manau, jeigu yra noras - galima išlaukti ir sulaukti. Be to, tie, kurie turėjo santykius per atstumą, turi kažkokį atsparumą tokiems dalykams ir daugiau, gal, kantrybės [bent jau apie save tai galiu pasakyti ;]

88

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

profesoriux parašė:

po to bus kaip su ta zurnalistes zmogzudyste.. eme nelauke, susirado kita, ans pabludo, ir psio.. pasaka baigta

sita atveji galima taikyti tik psichiniam ligoniui.

89

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Kesgailas parašė:

Praeity turėjau problemų su bankais, įsisukau į skolų ratą, reikėjo kažką keist- buvo paimti paskutiniai du kreditai internetu, nusipirkau bilietus į Angliją, išsinuomojau kambarį ir pradėjau dirbti, dirbau pilnu tempu visus 9 mėnesius be atostogų, buvau atsiskraidinęs draugę trumpam. Visai ne už ilgo grąžinau skolas, ir po devynių mėnesių grįžau į Lietuvą, dabar turiu padorų darbą, gyvenam gražiai su drauge.
Tai va, norėjau pasakyt savo istoriją, ir šiek tiek praskiest visą šį pesimizmą- ne visom svarbu butai ir namai.

Labai grazi istorija ir pamokanti istorija bet Kesgailas ka tu veiki pazinciu svetaineje?

90

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Konstantinas parašė:
dalija parašė:

Paskui vyra eina moteris. Paskui gera vyra moteris eina su juo ir i pasaulio krasta.
Tik, kad moterys siais laikais lengviau eina per pasauli vienos,nes nesutinka tokio vyro, kurio stumti nereikia. O stumimo procesas yra labai sunkus ir dazniausiai baigiasi begimu nors ir i pasaulio krasta,kad tik kuo toliau nuo to parazito.

visiskai nesutinku su tavim. pas mus moterys yra labai konservatyvios jos tupi savo kaime isikabinusios i savo gyvenamaja vieta jos labai bijo permainu ir labai nenori niekur kraustytis jos geriau praras vyra net ir gera vyra negu kazkur isvaziuos i uzsieni. cia is savo asmenines patirties

O kam tau moteris emigracijoje juk ten vaziuoji ne ilsetis o dirbti, ten are nuo ryto iki vakaro sviesios dienos nematydami, o be to juk uzsieni kuri laika zmogum reiktu pasirupinti, islaikyti, nes pakol dokumentus susitvarko, pakol darba susiranda, uztrunka. O be to jai tavo toks poziuris, kad jai mergina reikia rupintis ir apmoketi jos islaidas, reiskias ji yra ubage, neverta pagarbos tai kas nores su tavim susideti, niekas.:::001

91

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

OLA parašė:
Konstantinas parašė:
dalija parašė:

Paskui vyra eina moteris. Paskui gera vyra moteris eina su juo ir i pasaulio krasta.
Tik, kad moterys siais laikais lengviau eina per pasauli vienos,nes nesutinka tokio vyro, kurio stumti nereikia. O stumimo procesas yra labai sunkus ir dazniausiai baigiasi begimu nors ir i pasaulio krasta,kad tik kuo toliau nuo to parazito.

visiskai nesutinku su tavim. pas mus moterys yra labai konservatyvios jos tupi savo kaime isikabinusios i savo gyvenamaja vieta jos labai bijo permainu ir labai nenori niekur kraustytis jos geriau praras vyra net ir gera vyra negu kazkur isvaziuos i uzsieni. cia is savo asmenines patirties

O kam tau moteris emigracijoje juk ten vaziuoji ne ilsetis o dirbti, ten are nuo ryto iki vakaro sviesios dienos nematydami, o be to juk uzsieni kuri laika zmogum reiktu pasirupinti, islaikyti, nes pakol dokumentus susitvarko, pakol darba susiranda, uztrunka. O be to jai tavo toks poziuris, kad jai mergina reikia rupintis ir apmoketi jos islaidas, reiskias ji yra ubage, neverta pagarbos tai kas nores su tavim susideti, niekas.:::001

tau toks dalykas kaip bendras uzgyventas turtas visiskai neegzistuoja big_smile Ypac jaunos poros kiek isvaziuoja taip padirbeti ir ka ? blogai?

92

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

nu va nieko blogo nepadariau jau nuo pat ryto pikta OLA mane uzpuole) labai agresyvi moteris)

93

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

OLA parašė:

O be to jai tavo toks poziuris, kad jai mergina reikia rupintis ir apmoketi jos islaidas, reiskias ji yra ubage, neverta pagarbos tai kas nores su tavim susideti, niekas.:::001

o del kokiu priezasciu as turiu apmoketi merginos islaidas? ar jinai yra neigali invalide ar ranku ir koju neturi ir pati dirbti nesugeba? kas cia per savanoriski finansiniai isipareigojimai?)

94

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Konstantinas parašė:
OLA parašė:

O be to jai tavo toks poziuris, kad jai mergina reikia rupintis ir apmoketi jos islaidas, reiskias ji yra ubage, neverta pagarbos tai kas nores su tavim susideti, niekas.:::001

o del kokiu priezasciu as turiu apmoketi merginos islaidas? ar jinai yra neigali invalide ar ranku ir koju neturi ir pati dirbti nesugeba? kas cia per savanoriski finansiniai isipareigojimai?)

Kraštutinumai.
Mano nuomone, santykiuose turėtų būti plius/ minus lygybė tarp išlaidų, t.y. negali būti taip, kad tik vienas mokėtų už abudu, nebent būtų išskirtinė situacija, kai vienas liktų be pragyvenimo ir pajamų šaltinio.
Niekada nesupratau merginų požiūrio į tai, kad vaikinas turėtų mokėti ar išlaikyti merginą - savęs negerbimas. Pvz., aš labai nemėgstu, kai už mane moka, todėl visada pasiūlau mokėti per pusę arba kiekvienas mokėtų už save arba jeigu vienas sumoka už abudu, tada kitas po to moka už abudu.

95

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Ele parašė:
Konstantinas parašė:
OLA parašė:

O be to jai tavo toks poziuris, kad jai mergina reikia rupintis ir apmoketi jos islaidas, reiskias ji yra ubage, neverta pagarbos tai kas nores su tavim susideti, niekas.:::001

o del kokiu priezasciu as turiu apmoketi merginos islaidas? ar jinai yra neigali invalide ar ranku ir koju neturi ir pati dirbti nesugeba? kas cia per savanoriski finansiniai isipareigojimai?)

Kraštutinumai.
Mano nuomone, santykiuose turėtų būti plius/ minus lygybė tarp išlaidų, t.y. negali būti taip, kad tik vienas mokėtų už abudu, nebent būtų išskirtinė situacija, kai vienas liktų be pragyvenimo ir pajamų šaltinio.
Niekada nesupratau merginų požiūrio į tai, kad vaikinas turėtų mokėti ar išlaikyti merginą - savęs negerbimas. Pvz., aš labai nemėgstu, kai už mane moka, todėl visada pasiūlau mokėti per pusę arba kiekvienas mokėtų už save arba jeigu vienas sumoka už abudu, tada kitas po to moka už abudu.

tai as pilnai sutinku kad jeigu pora gyvena santuokoje islaiko busta namus tai islaidas turi dalinti per puse arba proporcingai uzdarbiui ir tada vyras apmoka puse bendru islaidu o gali ir daugiau apmoketi. arba kai mergina augina vaika tada vyras isvis viska apmoka. as apie ta atveji kai visiskai nepazistama mergina kurios dar nepazistu kuria pirma karta matau pretenduoja  i kazkokia tai parama reikalauja apmoketi jos islaidas ir panasiai. is pradziu pas vyra turi atsirasti isipareigojimai tai merginai o tada jau gali kazko reikalauti. kavineje per pasimatymus as visada sumoku uz abu nes man negaila ir merginos daug nesuvalgo) visiems buna sunkus laikai dabar ir vyrams sunku ir be darbo lieka ir imones bankrutuoja ir algu nemoka. o kas vyra parems kai vyrui finansiniai sunkumai?) tam ir reikalinga seima kad zmones vienas kitam padetu ir kad dviese gyventi butu legviau negu po viena

96

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Ele parašė:

Mano nuomone, santykiuose turėtų būti plius/ minus lygybė tarp išlaidų, t.y. negali būti taip, kad tik vienas mokėtų už abudu, nebent būtų išskirtinė situacija, kai vienas liktų be pragyvenimo ir pajamų šaltinio.
Niekada nesupratau merginų požiūrio į tai, kad vaikinas turėtų mokėti ar išlaikyti merginą - savęs negerbimas. Pvz., aš labai nemėgstu, kai už mane moka, todėl visada pasiūlau mokėti per pusę arba kiekvienas mokėtų už save arba jeigu vienas sumoka už abudu, tada kitas po to moka už abudu.

Kad abi puses turi dirbti tai faktas, taciau cia neaisku uz ka pamineti apmokejimai yra siaip nereiksmingos kasdienes situacijos kurios pagal jus labai graziai uzglaisto lygybe. Bet yra ne taip. Prabangus kieme stovintis automobiliai, sotus tvarkingai aprengti vaikai, sklypuose dygstantis nauji namai ir kiti svarbesni buitiniai reikalai tikrai ne is plius/minus lygybes, o butent is to vyro noro vaziuoti uzsienin, kad visa sita gerbuvi susikurti. Del to dazniausiai tik vyru pareigos ir pajamos gali pakelti sunkesne finansine nasta. Vat apie sita moteriai ir reiketu gerai pagalvoti pries rodant savo ragiukus laukti ar nelaukti to vyro dirbancio uzsienyje kai pati nelabai ka turi pasiekusi. Nematau nieko smerktino islaikyti mergina kol ji sedi dekretinese, studijuoja ar iesko darbo ar siaip paremti kol ji augina vaikus.

97

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

OLA parašė:
Kesgailas parašė:

Praeity turėjau problemų su bankais, įsisukau į skolų ratą, reikėjo kažką keist- buvo paimti paskutiniai du kreditai internetu, nusipirkau bilietus į Angliją, išsinuomojau kambarį ir pradėjau dirbti, dirbau pilnu tempu visus 9 mėnesius be atostogų, buvau atsiskraidinęs draugę trumpam. Visai ne už ilgo grąžinau skolas, ir po devynių mėnesių grįžau į Lietuvą, dabar turiu padorų darbą, gyvenam gražiai su drauge.
Tai va, norėjau pasakyt savo istoriją, ir šiek tiek praskiest visą šį pesimizmą- ne visom svarbu butai ir namai.

Labai grazi istorija ir pamokanti istorija bet Kesgailas ka tu veiki pazinciu svetaineje?

gi reklamuoja kreditus, istorija vapse isgalvota, stai ir atsakymas ka jis cia veikia big_smile

98

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Danielius parašė:

Kad abi puses turi dirbti tai faktas, taciau cia neaisku uz ka pamineti apmokejimai yra siaip nereiksmingos kasdienes situacijos kurios pagal jus labai graziai uzglaisto lygybe.

Pirma, Tamsta paėmė mano citatą, kuri buvo parašyta išskirtinai į kelių šio forumo dalyvių pateiktą nuomonę, galimai, tiesiogiai nesusijusia su nagrinėjama tema. Antra, atidžiau peržvelgus temą, galima rasti mano atsakymą, kuris tiesiogiai atsako į temos antraštę.

99

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Ele parašė:
Danielius parašė:

Kad abi puses turi dirbti tai faktas, taciau cia neaisku uz ka pamineti apmokejimai yra siaip nereiksmingos kasdienes situacijos kurios pagal jus labai graziai uzglaisto lygybe.

Pirma, Tamsta paėmė mano citatą, kuri buvo parašyta išskirtinai į kelių šio forumo dalyvių pateiktą nuomonę, galimai, tiesiogiai nesusijusia su nagrinėjama tema. Antra, atidžiau peržvelgus temą, galima rasti mano atsakymą, kuris tiesiogiai atsako į temos antraštę.

Atleiskite neskaiciau anktesniu pasisakymu. Tikriausiai ta lygybes savoka buvo taikoma siaip kazkokiems pasimatymams, bet ne bendram gyvenimui:)

100

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

aishku merginos lauktu, tik kad ta laika leistu su kitu..:))