61

Re: merginos pirmos?

bet kaip paglostai vyro ego kai parašai pirma.:::854

62

Re: merginos pirmos?

O kam man reikalingas vyras, kuris tupi kamputyje ir laukia, kol jį kas nors pastebės ir prigriebs?Ką su juo veikti?  big_smile Jei nedrįstate parašyti pirmi, reiškia neturit pasitikėjimo savimi, normali moteris į tokį nepasitikintį vyrą net nežiūrės tongue

63

Re: merginos pirmos?

Na taip jau ir nežiurės:::225 nejaugi nėra nei trupučio vilties tokiam žmogui šioje ašaru pakalnėje:::210

64

Re: merginos pirmos?

jeigu vyras neparase pirmas reiskia jis tam turejo prizasciu:
1) nepatiko moters isvaizda
2) nepatiko moters anketa
3) kad pazeminti arba paerzinti moteri
4) siaip sau
5) tuo metu vyrui buvo bloga nuotaika
6) vyrui jau parase kita moteris ir jis jau turi su kuo bendrauti
7) kitos priezastys

65

Re: merginos pirmos?

Įdomiausias 4 variantas - "šiaip sau" :::024

66

Re: merginos pirmos?

Dažniausiai priežastis būna pati banaliausia na tarkim net nežino ką parašyti.Nuo ko pradėti bendravima.

67

Re: merginos pirmos?

gedukai, į nepasitikinčius savimi ir nedrąsius vyrus atkreipia dėmesį nebent valdingos, vyriškos moterys, kurios mėgsta vadovauti ir kontroliuoti:::028 Galbūt jiems būtent tokių moterų ir reikia...

68

Re: merginos pirmos?

gedukas parašė:

Dažniausiai priežastis būna pati banaliausia na tarkim net nežino ką parašyti.Nuo ko pradėti bendravima.

Kai labai nori bendrauti, randa ką parašyti big_smile

69

Re: merginos pirmos?

Na nežinau aš turbūt sunkiai sugebėčiau pradėti su tavim bendrauti kažkokia pikta ant vyriškos giminės.Manau kad bijočiau:::010

70

Re: merginos pirmos?

Bailiukas:::028

71

Re: merginos pirmos?

Vat supyksiu ir parašysiu kas tada bus:::216

72

Re: merginos pirmos?

:::016 Pabandyk

73

Re: merginos pirmos?

Pabandysiu:::734

74

Re: merginos pirmos?

Eli parašė:

O kam man reikalingas vyras, kuris tupi kamputyje ir laukia, kol jį kas nors pastebės ir prigriebs?Ką su juo veikti?  big_smile Jei nedrįstate parašyti pirmi, reiškia neturit pasitikėjimo savimi, normali moteris į tokį nepasitikintį vyrą net nežiūrės tongue

kokio cia pasitikejimo reik kad parasyt laiska interentu smile

75

Re: merginos pirmos?

o tikrą laišką parašyk o čia be šansu jei nežinai pavardės ar adreso:::035

76

Re: merginos pirmos?

Darius parašė:
Eli parašė:

O kam man reikalingas vyras, kuris tupi kamputyje ir laukia, kol jį kas nors pastebės ir prigriebs?Ką su juo veikti?  big_smile Jei nedrįstate parašyti pirmi, reiškia neturit pasitikėjimo savimi, normali moteris į tokį nepasitikintį vyrą net nežiūrės tongue

kokio cia pasitikejimo reik kad parasyt laiska interentu smile


Čia aš apie tuos vyrus, kuriems moteris/mergina patinka, o parašyti nedrįsta wink

77

Re: merginos pirmos?

Eli parašė:
Darius parašė:
Eli parašė:

O kam man reikalingas vyras, kuris tupi kamputyje ir laukia, kol jį kas nors pastebės ir prigriebs?Ką su juo veikti?  big_smile Jei nedrįstate parašyti pirmi, reiškia neturit pasitikėjimo savimi, normali moteris į tokį nepasitikintį vyrą net nežiūrės tongue

kokio cia pasitikejimo reik kad parasyt laiska interentu smile


Čia aš apie tuos vyrus, kuriems moteris/mergina patinka, o parašyti nedrįsta wink

tokiu manau nera smile

78

Re: merginos pirmos?

Yra patinka mergina jam seiles tysta loja kaip suo o parsyti bijo :::044:::044:

79

Re: merginos pirmos?

Klausimas vertas milijono,ar vyras ar moteris turi rinktis? big_smile

80

Re: merginos pirmos?

indre parašė:

kaip reaguojate jei mergina pakviecia i pasimatyma ar paraso pirma? ar krenta merginos saviverte?ar visgi kviesti turi pirmas vaikinas ir rasyti?

Cia jau eina tokia degradacija, kad greit, jei vaikinas pirnas nenusisvilps, ji neeis, ir mirs nuo sprogusios pusles. Bet saunuoliai- juokinat mane, o tai svarbiausia big_smile