81

Re: merginos pirmos?

Sigis parašė:

Klausimas vertas milijono,ar vyras ar moteris turi rinktis? big_smile

priklauso kieno kiekis mazesnis. jei vyru maziau nei moteru tai jie turi pranasuma ir gali rinktis. jei moteru maziau nei vyru tada jau moterys renkasi

82

Re: merginos pirmos?

absoliuciai. renkasi vyras. koks skirtumas, ka moterys apie tai galvoja

83

Re: merginos pirmos?

Antanas Patamsis parašė:

absoliuciai. renkasi vyras. koks skirtumas, ka moterys apie tai galvoja

Butent. Poto tupi senos tarkos ir su vaikais, tokiose sajtose. Niekam nereikalingos smile

84

Re: merginos pirmos?

Sergio parašė:
Antanas Patamsis parašė:

absoliuciai. renkasi vyras. koks skirtumas, ka moterys apie tai galvoja

Butent. Poto tupi senos tarkos ir su vaikais, tokiose sajtose. Niekam nereikalingos smile


Jau geriau buti "sena tarka ir su vaikais", nei susideti su kokiu nors mužiku, nejaučiančiu pagarbos niekam big_smile

85

Re: merginos pirmos?

Eli parašė:
Sergio parašė:
Antanas Patamsis parašė:

absoliuciai. renkasi vyras. koks skirtumas, ka moterys apie tai galvoja

Butent. Poto tupi senos tarkos ir su vaikais, tokiose sajtose. Niekam nereikalingos smile


Jau geriau buti "sena tarka ir su vaikais", nei susideti su kokiu nors mužiku, nejaučiančiu pagarbos niekam big_smile

Nebe tie laikai. Dbr visiems viskas p. Nes visi suprato, kad vistiek mirs visi. Tad jokio skirtumo...

86

Re: merginos pirmos?

Nepamiršk, kad kalbi tik apie save wink

87

Re: merginos pirmos?

Sigis parašė:
Rudaakė parašė:

tai, kad nepasiteisina tas rasymas pirmai, bent jau mano amziaus grupeje. todel to ir nedarau.

Reikia daryti smile  visada atrašau  is mandagumo  visoms smile o gal kada pasiteisins visada buna pirmas kartas

is mandagumo bendrauti? ne nu ir nusisnekat kartais, nesvaistykit laiko, jeigu ieskot ka nors del mandagumo formos. Mes lietuviai ir nesam ta mandagi tauti, pripazinkit. Kam cia apgaudinejat vieni kitus? einat i sventes, prie ezeru, ar i kitas susiburimo vietas ir bendraujat. Per savaite kiekvienas surasit ko ieskot..  jei ne, kazkas su jumis negerai vadinas..

88

Re: merginos pirmos?

ally lorel parašė:
Sigis parašė:
Rudaakė parašė:

tai, kad nepasiteisina tas rasymas pirmai, bent jau mano amziaus grupeje. todel to ir nedarau.

Reikia daryti smile  visada atrašau  is mandagumo  visoms smile o gal kada pasiteisins visada buna pirmas kartas

is mandagumo bendrauti? ne nu ir nusisnekat kartais, nesvaistykit laiko, jeigu ieskot ka nors del mandagumo formos. Mes lietuviai ir nesam ta mandagi tauti, pripazinkit. Kam cia apgaudinejat vieni kitus? einat i sventes, prie ezeru, ar i kitas susiburimo vietas ir bendraujat. Per savaite kiekvienas surasit ko ieskot..  jei ne, kazkas su jumis negerai vadinas..

Tai is mandagumo karta atrasai ir viskas,nieks apie bendravima nesneka!!!

89

Re: merginos pirmos?

Sigis parašė:
ally lorel parašė:
Sigis parašė:

Reikia daryti smile  visada atrašau  is mandagumo  visoms smile o gal kada pasiteisins visada buna pirmas kartas

is mandagumo bendrauti? ne nu ir nusisnekat kartais, nesvaistykit laiko, jeigu ieskot ka nors del mandagumo formos. Mes lietuviai ir nesam ta mandagi tauti, pripazinkit. Kam cia apgaudinejat vieni kitus? einat i sventes, prie ezeru, ar i kitas susiburimo vietas ir bendraujat. Per savaite kiekvienas surasit ko ieskot..  jei ne, kazkas su jumis negerai vadinas..

Tai is mandagumo karta atrasai ir viskas,nieks apie bendravima nesneka!!!

O tu nesauk ant manes big_smile

90

Re: merginos pirmos?

ally lorel parašė:
Sigis parašė:
ally lorel parašė:

is mandagumo bendrauti? ne nu ir nusisnekat kartais, nesvaistykit laiko, jeigu ieskot ka nors del mandagumo formos. Mes lietuviai ir nesam ta mandagi tauti, pripazinkit. Kam cia apgaudinejat vieni kitus? einat i sventes, prie ezeru, ar i kitas susiburimo vietas ir bendraujat. Per savaite kiekvienas surasit ko ieskot..  jei ne, kazkas su jumis negerai vadinas..

Tai is mandagumo karta atrasai ir viskas,nieks apie bendravima nesneka!!!

O tu nesauk ant manes big_smile

big_smile

91 (redagavo Ernestas 2015-07-18 12:40)

Re: merginos pirmos?

Eli parašė:
Darius parašė:
Eli parašė:

O kam man reikalingas vyras, kuris tupi kamputyje ir laukia, kol jį kas nors pastebės ir prigriebs?Ką su juo veikti?  big_smile Jei nedrįstate parašyti pirmi, reiškia neturit pasitikėjimo savimi, normali moteris į tokį nepasitikintį vyrą net nežiūrės tongue

kokio cia pasitikejimo reik kad parasyt laiska interentu smile


Čia aš apie tuos vyrus, kuriems moteris/mergina patinka, o parašyti nedrįsta wink

Ta pati galima pasakyti apie moteris, kurioms principai ir stereotipai pirmoje vietoje. ir seip turetumet duoti susidomejimo vyru zenkla kazkoki

92 (redagavo gedukas 2015-07-19 08:32)

Re: merginos pirmos?

Antanas Patamsis parašė:

absoliuciai. renkasi vyras. koks skirtumas, ka moterys apie tai galvoja

Tai irgi stereotipas visada renkasi moterys.Kol vyras tik pradea medzioti jis jau buna sumedziotas.Kai tai suprasi lengvesne medziokle bus.:::920

93

Re: merginos pirmos?

greiciau sakyciau vyrai medzioja, o moterys pacios pasirenka kuriam pasiduot smile

94

Re: merginos pirmos?

Eli parašė:

O kam man reikalingas vyras, kuris tupi kamputyje ir laukia, kol jį kas nors pastebės ir prigriebs?Ką su juo veikti?  big_smile Jei nedrįstate parašyti pirmi, reiškia neturit pasitikėjimo savimi, normali moteris į tokį nepasitikintį vyrą net nežiūrės tongue

Tai pagal tave tik moteris nori buti siekiama, o vyras nenori buti siekiamas?:)   Tai gi pacios ir laukiat kamputyje kol jus pastebes, o tie stereotipai, kad tik vyrai viska turi daryt ir iniciatyvas rodyt, o jus nieko, na nezinau, gal rimtai susimastykite ar taip neliksite vienisom su tokiu mastymu.
Pilnavertiskumas ir nepilnavertiskumas, o vat cia stop brangute. Jei man neidomi mergina ir as nenoriu jos kalbint, tai as nepilnavertis? O as sakyciau, kad merginos nieko nedarydamos ir vaizduojancios karalaites yra didelio nepilnavertiskumo.

95

Re: merginos pirmos?

Ponaitissss parašė:
Eli parašė:

O kam man reikalingas vyras, kuris tupi kamputyje ir laukia, kol jį kas nors pastebės ir prigriebs?Ką su juo veikti?  big_smile Jei nedrįstate parašyti pirmi, reiškia neturit pasitikėjimo savimi, normali moteris į tokį nepasitikintį vyrą net nežiūrės tongue

Tai pagal tave tik moteris nori buti siekiama, o vyras nenori buti siekiamas?:)   Tai gi pacios ir laukiat kamputyje kol jus pastebes, o tie stereotipai, kad tik vyrai viska turi daryt ir iniciatyvas rodyt, o jus nieko, na nezinau, gal rimtai susimastykite ar taip neliksite vienisom su tokiu mastymu.
Pilnavertiskumas ir nepilnavertiskumas, o vat cia stop brangute. Jei man neidomi mergina ir as nenoriu jos kalbint, tai as nepilnavertis? O as sakyciau, kad merginos nieko nedarydamos ir vaizduojancios karalaites yra didelio nepilnavertiskumo.


Tamsta nemokate skaityti? Kur aš rašiau apie nepilnavertiškumą, arba rašymą neįdomiai merginai? Viską iškraipėte, ko gero iš pykčio nespėjot net perskaityti kas parašyta big_smile

96

Re: merginos pirmos?

ant feminisciu ir stereotipinio mastymo zmoniu neverta buti piktam.

97

Re: merginos pirmos?

O ant visų kitų verta? big_smile
Jeigu į temą, tai ar tau patinka, kai mergina pirmoji tau parašo?

98

Re: merginos pirmos?

taigi labai idomu, jei mergina isdrista pati pradet.. kodel turetu nepatikt? smile

99

Re: merginos pirmos?

indre parašė:

kaip reaguojate jei mergina pakviecia i pasimatyma ar paraso pirma? ar krenta merginos saviverte?ar visgi kviesti turi pirmas vaikinas ir rasyti?

normaliai reguoju, viskas cia ok. vadinas merga nebijo iniciatyva parodyt, o ne laukia kol princas ant balto zirgo ateis smile

100

Re: merginos pirmos?

Ponaitissss parašė:
Eli parašė:

O kam man reikalingas vyras, kuris tupi kamputyje ir laukia, kol jį kas nors pastebės ir prigriebs?Ką su juo veikti?  big_smile Jei nedrįstate parašyti pirmi, reiškia neturit pasitikėjimo savimi, normali moteris į tokį nepasitikintį vyrą net nežiūrės tongue

Tai pagal tave tik moteris nori buti siekiama, o vyras nenori buti siekiamas?:)   Tai gi pacios ir laukiat kamputyje kol jus pastebes, o tie stereotipai, kad tik vyrai viska turi daryt ir iniciatyvas rodyt, o jus nieko, na nezinau, gal rimtai susimastykite ar taip neliksite vienisom su tokiu mastymu.
Pilnavertiskumas ir nepilnavertiskumas, o vat cia stop brangute. Jei man neidomi mergina ir as nenoriu jos kalbint, tai as nepilnavertis? O as sakyciau, kad merginos nieko nedarydamos ir vaizduojancios karalaites yra didelio nepilnavertiskumo.

Niekas tokiu verkslamtoju kamputyje nelaukia o jai tamstai taip pasirode reiskias atsiduriai profu pinklese kurie duoda tokiems kaip tu bedziams pasireiksti, nes tokie pritraukia verta demesio laimiki:::010.