101

Re: merginos pirmos?

Ne nu.. bet Jūs visai jau.. big_smile

Šiaip mes gyvenam ne akmens amžiuje, kad pirmi viską daro vyrai. Bent mano manymu, net ir ta pati moteris turėtų bent kiek pajudint savo riebų užpakalį, o ne laukti kol viskas bus už ją padaryta.. Bet tai tik mano nuomonė..
Beje, netgi dažnokai pasitaiko, kai merginos imasi iniciatyvos, bet niekad neteko matyt ar girdėt, kad dėl to būtų menkinamos - tik žinoma iš kitų, o ne iš mano pusės, aš apskritai nerodau niekam dėmesio ir nemėgstu jo gauti, kaip ten kažkas minėjot apie medžioklę - Nesumedžiojamas.. big_smile

Sėkmės pažintyse ir labos nakties, kolegos smile

102

Re: merginos pirmos?

Merginos imasi iniciatyvos tada, kai mato, kad iš tų "vyrų" nėra ko laukti big_smile

103

Re: merginos pirmos?

o kokie požymiai kad iš ju pieno nebus ...tai yra naudos nebus.

104

Re: merginos pirmos?

OLA parašė:
Ponaitissss parašė:
Eli parašė:

O kam man reikalingas vyras, kuris tupi kamputyje ir laukia, kol jį kas nors pastebės ir prigriebs?Ką su juo veikti?  big_smile Jei nedrįstate parašyti pirmi, reiškia neturit pasitikėjimo savimi, normali moteris į tokį nepasitikintį vyrą net nežiūrės tongue

Tai pagal tave tik moteris nori buti siekiama, o vyras nenori buti siekiamas?:)   Tai gi pacios ir laukiat kamputyje kol jus pastebes, o tie stereotipai, kad tik vyrai viska turi daryt ir iniciatyvas rodyt, o jus nieko, na nezinau, gal rimtai susimastykite ar taip neliksite vienisom su tokiu mastymu.
Pilnavertiskumas ir nepilnavertiskumas, o vat cia stop brangute. Jei man neidomi mergina ir as nenoriu jos kalbint, tai as nepilnavertis? O as sakyciau, kad merginos nieko nedarydamos ir vaizduojancios karalaites yra didelio nepilnavertiskumo.

Niekas tokiu verkslamtoju kamputyje nelaukia o jai tamstai taip pasirode reiskias atsiduriai profu pinklese kurie duoda tokiems kaip tu bedziams pasireiksti, nes tokie pritraukia verta demesio laimiki:::010.

Nepyk ant tiesos. Taves tik ieskok.lt visada ir laukia. Vyrai tik bega nuo taves.

105

Re: merginos pirmos?

indre parašė:

kaip reaguojate jei mergina pakviecia i pasimatyma ar paraso pirma? ar krenta merginos saviverte?ar visgi kviesti turi pirmas vaikinas ir rasyti?


pastoviai merginos pirmos ir pirmos turi būti :::006:::006:::006  nesuprantu, ką tie vyrai sau galvoja :::003.

net žinutės kažkokios tai nemoka normaliai suregzti  , nei kiek nesistengia :::003.

106

Re: merginos pirmos?

Ninada lia lia parašė:
indre parašė:

kaip reaguojate jei mergina pakviecia i pasimatyma ar paraso pirma? ar krenta merginos saviverte?ar visgi kviesti turi pirmas vaikinas ir rasyti?


pastoviai merginos pirmos ir pirmos turi būti :::006:::006:::006  nesuprantu, ką tie vyrai sau galvoja :::003.

net žinutės kažkokios tai nemoka normaliai suregzti  , nei kiek nesistengia :::003.

Kai tokiai kaip tu paraso normalus, tai jie iskart nurasomi. O kai paraso seksomanai, tai iskart tau kazkokias emocijas pazadina big_smile Tai vat kokia tu pasirodo big_smile big_smile big_smile Svarbiausia pati ismok bendrauti, nes as irgi noreciau, kad man rasytu eiles, bet neiskart, kol nesusipazinai geriau. O jums visko ir iskart. Nu bet tai kokios cia nelaimingos ir varguoles susirenka big_smile

107

Re: merginos pirmos?

merginai nereikia kviesti i pasimatyma, o kad parasyti pirmai, cia nieko baisaus, sakyciau, jei patinka tau zmogus. Leisk suprasti, kad nori susitikti ir vaikinas pakvies. Na, o jei nepakvies, matomai, nesuprato. Jei taip, tai.... juk mastanciu ieskot? big_smile per daug nepraradot jei nepakviete... smile

108

Re: merginos pirmos?

Ponaitissss parašė:
Ninada lia lia parašė:
indre parašė:

kaip reaguojate jei mergina pakviecia i pasimatyma ar paraso pirma? ar krenta merginos saviverte?ar visgi kviesti turi pirmas vaikinas ir rasyti?


pastoviai merginos pirmos ir pirmos turi būti :::006:::006:::006  nesuprantu, ką tie vyrai sau galvoja :::003.

net žinutės kažkokios tai nemoka normaliai suregzti  , nei kiek nesistengia :::003.

Kai tokiai kaip tu paraso normalus, tai jie iskart nurasomi. O kai paraso seksomanai, tai iskart tau kazkokias emocijas pazadina big_smile Tai vat kokia tu pasirodo big_smile big_smile big_smile Svarbiausia pati ismok bendrauti, nes as irgi noreciau, kad man rasytu eiles, bet neiskart, kol nesusipazinai geriau. O jums visko ir iskart. Nu bet tai kokios cia nelaimingos ir varguoles susirenka big_smile

matomai nesiseka panelių ieškot big_smile

109 (redagavo Ponaitissss 2015-10-01 21:30)

Re: merginos pirmos?

Kristina parašė:
Ponaitissss parašė:
Ninada lia lia parašė:

pastoviai merginos pirmos ir pirmos turi būti :::006:::006:::006  nesuprantu, ką tie vyrai sau galvoja :::003.

net žinutės kažkokios tai nemoka normaliai suregzti  , nei kiek nesistengia :::003.

Kai tokiai kaip tu paraso normalus, tai jie iskart nurasomi. O kai paraso seksomanai, tai iskart tau kazkokias emocijas pazadina big_smile Tai vat kokia tu pasirodo big_smile big_smile big_smile Svarbiausia pati ismok bendrauti, nes as irgi noreciau, kad man rasytu eiles, bet neiskart, kol nesusipazinai geriau. O jums visko ir iskart. Nu bet tai kokios cia nelaimingos ir varguoles susirenka big_smile

matomai nesiseka panelių ieškot big_smile

As neieskau, o lazdavuojuos is kvailiukiu. Ir necituok manes, nesikreipk i mane. Aciu.

110

Re: merginos pirmos?

Ponaitissss parašė:
Kristina parašė:
Ponaitissss parašė:

Kai tokiai kaip tu paraso normalus, tai jie iskart nurasomi. O kai paraso seksomanai, tai iskart tau kazkokias emocijas pazadina big_smile Tai vat kokia tu pasirodo big_smile big_smile big_smile Svarbiausia pati ismok bendrauti, nes as irgi noreciau, kad man rasytu eiles, bet neiskart, kol nesusipazinai geriau. O jums visko ir iskart. Nu bet tai kokios cia nelaimingos ir varguoles susirenka big_smile

matomai nesiseka panelių ieškot big_smile

As neieskau, o lazdavuojuos is kvailiukiu. Ir necituok manes, nesikreipk i mane. Aciu.

Nesusireikšmink, galėtum tada bent kiek protingesnis atrodyti big_smile

111

Re: merginos pirmos?

Kristina parašė:
Ponaitissss parašė:
Kristina parašė:

matomai nesiseka panelių ieškot big_smile

As neieskau, o lazdavuojuos is kvailiukiu. Ir necituok manes, nesikreipk i mane. Aciu.

Nesusireikšmink, galėtum tada bent kiek protingesnis atrodyti big_smile

Pati pasirodo proto neturi. Virtai kazkokia tai feministe.

112

Re: merginos pirmos?

Ponaitissss parašė:
Kristina parašė:
Ponaitissss parašė:

As neieskau, o lazdavuojuos is kvailiukiu. Ir necituok manes, nesikreipk i mane. Aciu.

Nesusireikšmink, galėtum tada bent kiek protingesnis atrodyti big_smile

Pati pasirodo proto neturi. Virtai kazkokia tai feministe.

Suauk vieną kartą, dar su mamyte gyveni? Kaip katinas laikosi? big_smile gaila man tavęs

113

Re: merginos pirmos?

Kristina parašė:
Ponaitissss parašė:
Kristina parašė:

Nesusireikšmink, galėtum tada bent kiek protingesnis atrodyti big_smile

Pati pasirodo proto neturi. Virtai kazkokia tai feministe.

Suauk vieną kartą, dar su mamyte gyveni? Kaip katinas laikosi? big_smile gaila man tavęs

Gal maziau narkotiku vartok. Siaip tai apgailetina esi. Kazkada nuomone buvo gera, bet kas tau pasidare, kad sudais metaisi virtualioj erdvei. Gal kada suaugsi ir susimastysi is savo situ marazmu parasytu. O seimos narius liesti yra pats zemiausias lygis. Pati bent neissipurvink sh, kuriuo metaisi.

114

Re: merginos pirmos?

Ponaitissss parašė:
Kristina parašė:
Ponaitissss parašė:

Pati pasirodo proto neturi. Virtai kazkokia tai feministe.

Suauk vieną kartą, dar su mamyte gyveni? Kaip katinas laikosi? big_smile gaila man tavęs

Gal maziau narkotiku vartok. Siaip tai apgailetina esi. Kazkada nuomone buvo gera, bet kas tau pasidare, kad sudais metaisi virtualioj erdvei. Gal kada suaugsi ir susimastysi is savo situ marazmu parasytu. O seimos narius liesti yra pats zemiausias lygis. Pati bent neissipurvink sh, kuriuo metaisi.

Mano nuomone apie tave yra blogiau negu blogai ir žemiau negu žemai. Ačiū už dėmesį smile

115

Re: merginos pirmos?

Ponaitissss parašė:
OLA parašė:
Ponaitissss parašė:

Tai pagal tave tik moteris nori buti siekiama, o vyras nenori buti siekiamas?:)   Tai gi pacios ir laukiat kamputyje kol jus pastebes, o tie stereotipai, kad tik vyrai viska turi daryt ir iniciatyvas rodyt, o jus nieko, na nezinau, gal rimtai susimastykite ar taip neliksite vienisom su tokiu mastymu.
Pilnavertiskumas ir nepilnavertiskumas, o vat cia stop brangute. Jei man neidomi mergina ir as nenoriu jos kalbint, tai as nepilnavertis? O as sakyciau, kad merginos nieko nedarydamos ir vaizduojancios karalaites yra didelio nepilnavertiskumo.

Niekas tokiu verkslamtoju kamputyje nelaukia o jai tamstai taip pasirode reiskias atsiduriai profu pinklese kurie duoda tokiems kaip tu bedziams pasireiksti, nes tokie pritraukia verta demesio laimiki:::010.

Nepyk ant tiesos. Taves tik ieskok.lt visada ir laukia. Vyrai tik bega nuo taves.

Zinai tu cia viska:::810, as ir nepykstu, cia tu matyt labai piktas ant manes ir kt. merginu, kad neatsako i tavo zinutes, jau toks pasimetes, kad nebezinai kam rasyti ir ko griebtis, kad sulaukt demesio toks nelaimingas suvedziotojas:::044

116

Re: merginos pirmos?

o čia dar taip būna, jog merginos pirmos parašo? ;DD apie susitikimus net nekalbu ;D

117

Re: merginos pirmos?

Kristina parašė:
Ponaitissss parašė:
Kristina parašė:

Suauk vieną kartą, dar su mamyte gyveni? Kaip katinas laikosi? big_smile gaila man tavęs

Gal maziau narkotiku vartok. Siaip tai apgailetina esi. Kazkada nuomone buvo gera, bet kas tau pasidare, kad sudais metaisi virtualioj erdvei. Gal kada suaugsi ir susimastysi is savo situ marazmu parasytu. O seimos narius liesti yra pats zemiausias lygis. Pati bent neissipurvink sh, kuriuo metaisi.

Mano nuomone apie tave yra blogiau negu blogai ir žemiau negu žemai. Ačiū už dėmesį smile

Klausyk tu filosofe, tu jei klausi manes tokiu dalyku, tai ka? Tevu neturi? Nori buti ivaikinta smile ??? Kaip virssvoris beje?

118

Re: merginos pirmos?

OLA parašė:
Ponaitissss parašė:
OLA parašė:

Niekas tokiu verkslamtoju kamputyje nelaukia o jai tamstai taip pasirode reiskias atsiduriai profu pinklese kurie duoda tokiems kaip tu bedziams pasireiksti, nes tokie pritraukia verta demesio laimiki:::010.

Nepyk ant tiesos. Taves tik ieskok.lt visada ir laukia. Vyrai tik bega nuo taves.

Zinai tu cia viska:::810, as ir nepykstu, cia tu matyt labai piktas ant manes ir kt. merginu, kad neatsako i tavo zinutes, jau toks pasimetes, kad nebezinai kam rasyti ir ko griebtis, kad sulaukt demesio toks nelaimingas suvedziotojas:::044

Tu sex bomba isvis cia elitine pana. Tau iki pensijos niekas neitiks.

119

Re: merginos pirmos?

Ponaitissss parašė:
Kristina parašė:
Ponaitissss parašė:

Gal maziau narkotiku vartok. Siaip tai apgailetina esi. Kazkada nuomone buvo gera, bet kas tau pasidare, kad sudais metaisi virtualioj erdvei. Gal kada suaugsi ir susimastysi is savo situ marazmu parasytu. O seimos narius liesti yra pats zemiausias lygis. Pati bent neissipurvink sh, kuriuo metaisi.

Mano nuomone apie tave yra blogiau negu blogai ir žemiau negu žemai. Ačiū už dėmesį smile

Klausyk tu filosofe, tu jei klausi manes tokiu dalyku, tai ka? Tevu neturi? Nori buti ivaikinta smile ??? Kaip virssvoris beje?

Vat vat vat, to ir laukiau, kada pasimatys tavo tikrasis veidas. Nieko kito ir nesitikėjau. Sėkmės darbe big_smile

120

Re: merginos pirmos?

Jūsų Košmaras parašė:

o čia dar taip būna, jog merginos pirmos parašo? ;DD apie susitikimus net nekalbu ;D

būna, kad pirmos parašo. būna, kad ir net pačios važiuoja į kitą Lietuvos galą, kad susitikti. :::016.
tos, kurios laukia kol jas kas pakybins ir tenkinasi pigiu dėmesio.....lauks čia 10 metų....kaip viena tokia (aišku, net ir ne viena) jau laukia ....vienu žodžiu - sudžius belaukdamos :::012.