81

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

super:)

82

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

kad as ne ta turejau omeny.. pas mane biski nepadorus.. bet maniau kad visi zino.. na gerai papasakosiu gal kas nezino, kaip prisimenu taip ir papasakosiu:

Vyras piktas pavarges grizta is darbo. Mato indai neplauti. Zmona su uosviu ir uosviene ziuri telika. Vyras sako: dabar taip, kas pirmas prakalbes, suplaus indus. Visi tyli. Laukia laukia. Ziuri nieko nebus. Nusibodo laukt, paima pabuciuoja zmona. Visi tyli. Paima ja padaro ant stalo tevu akivaizdoj. Vis tiek visi tyli. Tada paima uosviene irgi padaro ant stalo. Uosvis israudes tyli sukandes dantis. Tada vyras paziuri i uosvi. Uosvis nebeislaiko: ne, jau as geriau indus suplausiu...

83

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

Ponaitissss parašė:

Manau, kad dauguma vaikinu buvo susidure su tuo, kai bendraujant su mergina apsikeiciama telefono numeriais, po to susirasinejat sms, ar net susiskambinat, na idomiai bendraujat be visokiu vulgarybiu ir keiksmazodziu, bandot apie daug ka isdiskutuoti, pazinti zmogu ir taip toliau, na aisku ir suprantat, kad visi gali tureti reikalu, tad nevisada yra laiko rasyti zinutes, bet kodel merginos buna visai prapuola, arba ignoruoja? Nejau sunku parasyti priezasti, arba parasyti kodel ir del ko? Galima jau parasyti, kad nusibodo ar nebenori toliau testi bendravimo, nors vel atsiranda klausimas - kodel? Na kam tada palikinet savo numeri pabendravus maloniai per interneta, po to ir sms, bet po po to imti ir dingti? Gal pacios merginos imtu ir pakomentuotu tokius savo idomius poelgius nekaltindamos kaip visada viskame vaikinus, o paaiskintu kodel taip elgiamasi?:)

Va dėl tokio bendravimo jos taip ir daro, Ponaitisssssss:

Ponaitissss (26 m. Vilnius) Gruodžio 18 19:03
Labas. Kaip tavo pazintys? smile

Vakar 0:20
LAbas, ponaiti! Gerai! Kaip tavo diskusijos? big_smile

Ponaitissss (26 m. Vilnius) Vakar 17:24
Atvirai pasakius shlamstas cia visiskas  Pazindinkimes ;D

Vakar 22:36
Na, aš Tau jau esu sakius, kad po Tavo pasisakymų forume jau matau, kad bendros kalbos mes nerasim.
Taip kad - sėkmės besiknisant tam "šlamšte" wink

Ponaitissss (26 m. Vilnius) Šiandien 11:23
Is ko sprendi? Tiesiog nemoki ir nenori gerbti kitokios nuomones ir poziurio. Nepabendravus jau sprendi. Na sekmes tau augant.

Šiandien 12:14
Aš gerbiu kitą nuomonę, juk nepasiunčiau Tavęs toli toli ir neišdėjau į šuns dienas. Tiesiog matau, kad neturėtume apie ką bendrauti ir tiek iš tavo pasisakymų.
Ir ačiū, augu kiekvieną dieną, tikiuosi, kad Tu taip pat smile

Ponaitissss (26 m. Vilnius) Šiandien 12:23
O kokie mano pasisakymai yra blogi?

Šiandien 12:27
Žmogau, sėkmės! smile

Ponaitissss (26 m. Vilnius) Šiandien 12:27
****.
 

Tada sekė dar minusas anketoj ir blokas smile viskas atlikta žaibisku greičiu. Bet kaip sako? Kai moki - netrunki big_smile

Dar kartą, sėkmės paieškose! wink

84

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

Lina parašė:
Ponaitissss parašė:

Manau, kad dauguma vaikinu buvo susidure su tuo, kai bendraujant su mergina apsikeiciama telefono numeriais, po to susirasinejat sms, ar net susiskambinat, na idomiai bendraujat be visokiu vulgarybiu ir keiksmazodziu, bandot apie daug ka isdiskutuoti, pazinti zmogu ir taip toliau, na aisku ir suprantat, kad visi gali tureti reikalu, tad nevisada yra laiko rasyti zinutes, bet kodel merginos buna visai prapuola, arba ignoruoja? Nejau sunku parasyti priezasti, arba parasyti kodel ir del ko? Galima jau parasyti, kad nusibodo ar nebenori toliau testi bendravimo, nors vel atsiranda klausimas - kodel? Na kam tada palikinet savo numeri pabendravus maloniai per interneta, po to ir sms, bet po po to imti ir dingti? Gal pacios merginos imtu ir pakomentuotu tokius savo idomius poelgius nekaltindamos kaip visada viskame vaikinus, o paaiskintu kodel taip elgiamasi?:)

Va dėl tokio bendravimo jos taip ir daro, Ponaitisssssss:

Ponaitissss (26 m. Vilnius) Gruodžio 18 19:03
Labas. Kaip tavo pazintys? smile

Vakar 0:20
LAbas, ponaiti! Gerai! Kaip tavo diskusijos? big_smile

Ponaitissss (26 m. Vilnius) Vakar 17:24
Atvirai pasakius shlamstas cia visiskas  Pazindinkimes ;D

Vakar 22:36
Na, aš Tau jau esu sakius, kad po Tavo pasisakymų forume jau matau, kad bendros kalbos mes nerasim.
Taip kad - sėkmės besiknisant tam "šlamšte" wink

Ponaitissss (26 m. Vilnius) Šiandien 11:23
Is ko sprendi? Tiesiog nemoki ir nenori gerbti kitokios nuomones ir poziurio. Nepabendravus jau sprendi. Na sekmes tau augant.

Šiandien 12:14
Aš gerbiu kitą nuomonę, juk nepasiunčiau Tavęs toli toli ir neišdėjau į šuns dienas. Tiesiog matau, kad neturėtume apie ką bendrauti ir tiek iš tavo pasisakymų.
Ir ačiū, augu kiekvieną dieną, tikiuosi, kad Tu taip pat smile

Ponaitissss (26 m. Vilnius) Šiandien 12:23
O kokie mano pasisakymai yra blogi?

Šiandien 12:27
Žmogau, sėkmės! smile

Ponaitissss (26 m. Vilnius) Šiandien 12:27
****.
 

Tada sekė dar minusas anketoj ir blokas smile viskas atlikta žaibisku greičiu. Bet kaip sako? Kai moki - netrunki big_smile

Dar kartą, sėkmės paieškose! wink

Oj, dar viena klaune nusprende atkersyti, valio, valio big_smile

85

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

man keistos panos, kurios is keliu zodziu ar laisku susidaro vaizda ar eiti i pasimatyma ar ne..  "nepatiko pasisakymai, vadinasi tu ne man".  nemaciusios zmogaus, jo nepazindamos, jau paima ir nusprendzia. pagal mane susitikti yra butina, tada tikrai zinai, tinka netinka ar patinka.  o taip tai tik zodziai ir speliones. cia Linai.

nors Ponaitissss vis delto  galetum ir ramiau elgtis. anokia cia tragedija, jei ji nenori susitikt. blokuoti zmoniu tikrai nebutina. speju uzblokavai tam, kad ji nespetu minuso tau uzdeti? big_smile   minusu karai big_smile

86

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

profesoriux parašė:

man keistos panos, kurios is keliu zodziu ar laisku susidaro vaizda ar eiti i pasimatyma ar ne..  "nepatiko pasisakymai, vadinasi tu ne man".  nemaciusios zmogaus, jo nepazindamos, jau paima ir nusprendzia. pagal mane susitikti yra butina, tada tikrai zinai, tinka netinka ar patinka.  o taip tai tik zodziai ir speliones. cia Linai.

nors Ponaitissss vis delto  galetum ir ramiau elgtis. anokia cia tragedija, jei ji nenori susitikt. blokuoti zmoniu tikrai nebutina. speju uzblokavai tam, kad ji nespetu minuso tau uzdeti? big_smile   minusu karai big_smile

o patikek, tokiu milijonai, kurios net nepabendravusios, o pamaciusios kazkokia eilute karstoj linijoj ar anketoj vos neapsiverkia ir jokios kalbos apie bendravima net negali but big_smile as vis delto nesuprantu kas joms aplamai patinka ir kuo galima suzavet, nes net pradejus nestandartiskai pokalbi jau esi nurasytas big_smile

87

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

profesoriux parašė:

man keistos panos, kurios is keliu zodziu ar laisku susidaro vaizda ar eiti i pasimatyma ar ne..  "nepatiko pasisakymai, vadinasi tu ne man".  nemaciusios zmogaus, jo nepazindamos, jau paima ir nusprendzia. pagal mane susitikti yra butina, tada tikrai zinai, tinka netinka ar patinka.  o taip tai tik zodziai ir speliones

kam gaišti, laiką, jeigu jau bendraujant internetu, skaitant žinutes pastebi, kad požiūriai ir nuomonės nesutampa? Kas pasikeistų susitikus? - nuomonės pasikeistų? - ne. Nematau prasmės ;]

88

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

Na o tokiai kaip Ele, kuri labai graziais zodeliais suda pradejo metyt i mano puse, tai linkiu neissitept savo kakuciais. Juodadarbe senmerge ir tiek, kuri bando intelekta parodyt, bet prastai sekasi, o dar pasirodo ir sugebejimus superinius turi - nustatyti kas yra sveikas, o kas ne big_smile Abejoju, kad esat diplomuota psichologe big_smile

89

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

Ponaiti, esi nuostabus :::a23

90

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

Ele parašė:

Ponaiti, esi nuostabus :::a23

Atsok tu nuo manes jau ;D Atsirado asmenine kritike ;D Paciai reiketu susirupint savo luzeriskumu, ne kitu.

91

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

Ele parašė:

Ponaiti, esi nuostabus :::a23

92

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

Siaip rimtai, kam cia normalus vaikinai gaistat savo laika? Cia gi sedesit belekiek ;D

93

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

Ele parašė:
profesoriux parašė:

man keistos panos, kurios is keliu zodziu ar laisku susidaro vaizda ar eiti i pasimatyma ar ne..  "nepatiko pasisakymai, vadinasi tu ne man".  nemaciusios zmogaus, jo nepazindamos, jau paima ir nusprendzia. pagal mane susitikti yra butina, tada tikrai zinai, tinka netinka ar patinka.  o taip tai tik zodziai ir speliones

kam gaišti, laiką, jeigu jau bendraujant internetu, skaitant žinutes pastebi, kad požiūriai ir nuomonės nesutampa? Kas pasikeistų susitikus? - nuomonės pasikeistų? - ne. Nematau prasmės ;]

gal ir nieko nepasikeistu, gal ir pasikeistu, bet ir blogiau nebutu. na susitiktume ir butume vienas kita mate. tik tiek. kas cia baisaus niekaip nesuprantu. gaila laiko? ner prasmes? tokie pasiteisinimai pazinciu svetaineje atrodo keistai. cia gi zmones tam ir uzsiregistruoja, kad susipazint, pasimatyt, susitikt.

94

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

profesoriux parašė:

gal ir nieko nepasikeistu, gal ir pasikeistu, bet ir blogiau nebutu. na susitiktume ir butume vienas kita mate. tik tiek. kas cia baisaus niekaip nesuprantu. gaila laiko? ner prasmes? tokie pasiteisinimai pazinciu svetaineje atrodo keistai. cia gi zmones tam ir uzsiregistruoja, kad susipazint, pasimatyt, susitikt.

nesuprantu, kam matytis su žmogumi, kuris nėra nei patrauklus, nei įdomus, su kuriuo neturi apie ką kalbėti? [čia netaikoma asmeniškai tau]. Susipažinai/ pabendravai/ nepatiko - tai ir nesusitinki ;]

95

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

Ele parašė:
profesoriux parašė:

gal ir nieko nepasikeistu, gal ir pasikeistu, bet ir blogiau nebutu. na susitiktume ir butume vienas kita mate. tik tiek. kas cia baisaus niekaip nesuprantu. gaila laiko? ner prasmes? tokie pasiteisinimai pazinciu svetaineje atrodo keistai. cia gi zmones tam ir uzsiregistruoja, kad susipazint, pasimatyt, susitikt.

nesuprantu, kam matytis su žmogumi, kuris nėra nei patrauklus, nei įdomus, su kuriuo neturi apie ką kalbėti? [čia netaikoma asmeniškai tau]. Susipažinai/ pabendravai/ nepatiko - tai ir nesusitinki ;]

matai, foto gali buti nevykusi, zmogus gali neturet ka pasakyt, ar nebut megejas tusciai kalbet. visokiu yra visokiu reikia. bet realiai nepamacius niekada nesuzinosi, koks jis is tiesu yra. zinosi tik, koks jis tau pasirode is anketos ir keliu laisku. busi susidarius nuomone ar ispudi, kuris nebutinai atitinka tikrove. aisku ir susitikus nepazinsi zmogaus, bet nors realiai pamatysi, o taip jau galima susidaryti normalesni vaizda, bent gali ivertinti isore. be to niekada negali zinot, gal vat ims ir patiks, net ne is isores, o siaip, poziuriu i gyvenima, charakteriu ar dar kuo nors.

na tarkim isnagrinekim tavo teiginius: sakai nepatrauklus - bet tu jo akyse nematei, neidomus - nors jo nepazisti, ner ka kalbeti - net ir nebandei kalbet, tik susirasinet. nors gal moterys jaucia kazkokiu sestuoju jausmu, kas joms gali patikt kas ne. man tai panasu, kad labai jau pavirsutiniskai vertinat zmones. viens du - tinka netinka sekantis. smile

96

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

profesoriux parašė:

na tarkim isnagrinekim tavo teiginius: sakai nepatrauklus - bet tu jo akyse nematei, neidomus - nors jo nepazisti, ner ka kalbeti - net ir nebandei kalbet, tik susirasinet. nors gal moterys jaucia kazkokiu sestuoju jausmu, kas joms gali patikt kas ne. man tai panasu, kad labai jau pavirsutiniskai vertinat zmones. viens du - tinka netinka sekantis. smile

na, Tamsta vadovaujasi požiūriu - nepabandęs nesužinosi. Aš vadovaujuos požiūriu - nerandi bendravimo virtualioje erdvėje, tikrovė nieko nepakeis ir tai nėra momentinė nuomonė, tai kalbu iš patirties ;]
Gal ir paviršutiniškai atrodo, bet kol kas manęs tas šeštas jausmas nenuvylė.

97

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

viskas priklauso nuo to kaip suvaidinsi savo vaidmeni. Nesvarbu ar tai bus pirmas  priejimas ar pirmas/antras susitikimas. Jei lievai suvaidinsi - jinai dings.
Kitas dalykas, priklauso nuo pacios merginos, ar ji perserta demesiu ar jo lab mazai gauna.
Dar kitas dalykas kai gauna demesio daug be netokio kokio jai reikia. O tu butent duodi kokio jinai nori. Tada kitiem stato sienas o tai atveria duris

3 dalykai, nepaisant ar ji barakuda, ar paprasta miesto studente smile toliau reiktu gilintis i ka ji kreipia demesi, auto, pinigus ar pati zmogu ir toliau ziureti kiek balu pelnyti gali jos akyse

nuo to viskas priklausys ar ji tau atrasys, gal net pati rasys pirma smile arba bent lab stipriai nores parasyti bet principai neleis

98

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

Na nieko stebetino, kad senmergiu tik daugeja. Bijojimas susitikti, susipazinti, sh ieskojimas ten, kur jo nera. Tai dar del to ir vyrai turi buti kalti, kad jums viskas netinka? Man idomu, kaip merginos gaista savo laika ir virtualiu budu nusprendzia kas yra kas? As esu sutikes gyvai tokius zmones su kuriais teko koliotis internete, ir kas? Normaliai pabendraudavom realybeje, o internete sudmaliaudavom, juk tai iprasta internete.
O juokingiausia, kai vidutiniokes, kurios neturi grazios figuros taip raso, kad nenori gaist laiko ir ziuri kaip zmogus atrodo, patrauklus ar ne big_smile Pirmiausia svoriuko numest ir spuogelius pagydyt, tada ir vaidinkit princeses ir barakudas big_smile

99

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

Na nieko stebetino, kad senmergiu tik daugeja. Bijojimas susitikti, susipazinti, sh ieskojimas ten, kur jo nera. Tai dar del to ir vyrai turi buti kalti, kad jums viskas netinka? Man idomu, kaip merginos gaista savo laika ir virtualiu budu nusprendzia kas yra kas? As esu sutikes gyvai tokius zmones su kuriais teko koliotis internete, ir kas? Normaliai pabendraudavom realybeje, o internete sudmaliaudavom, juk tai iprasta internete.
O juokingiausia, kai vidutiniokes, kurios neturi grazios figuros taip raso, kad nenori gaist laiko ir ziuri kaip zmogus atrodo, patrauklus ar ne big_smile Pirmiausia svoriuko numest ir spuogelius pagydyt, tada ir vaidinkit princeses ir barakudas big_smile

100

Re: Palieka savo tel numerius ir po kurio laiko prapuola, arba ignoruoja.

Na kur drama, popkornų nusipirkau hmm