261

Re: Patriotizmas šiais laikais

Na mes visi kaimynai ir turim daug bendro. Delto ir bielij rus...Esu skaiciusi apie naktines maudynes senais romantiskais laikais. Kazkoks atklydes is vakaru sventeiva aprase apie masines naktines maudynes nuogu pagoniu. Toks buvo jo sugedes supratimas apie zmoniu apsivalymo ritualus ir dievu pagerbima seksualiskai suartejant...:::008

262

Re: Patriotizmas šiais laikais

Jiems cia per salta. Buvo lb.malonu pabendrauti. Aciu papartelems ir paparteliams...:::008

263

Re: Patriotizmas šiais laikais

tipo musulmonas ne žmogus??

264

Re: Patriotizmas šiais laikais

Anna parašė:

nesiginčysiu, nelaikau savęs patriote, nors gal ir esu tokia. bent jau Lietuvos valstybę skiriu nuo atskirų valdančių asmenų ir stengiuosi užsieniečiams negražiai apie mūsų šalį ir žmones nekalbėti. be to, tik ją grįžau iš pievų ir miškų su glėbiu tvairių žolelių, nes žaviuosi mūsų tradicijomis. nusižiūrėjau, kaip auštant ptie ežero nueiti. o žolelių arbatas išdalinsiu kitiems - tiek patriotams, tiek nelabai :-)

As lyg ir norejau pasigincyti del savoku,bet kam? Tu darai viska teisingai.Visa kita tik zodziai ir savokos...

265

Re: Patriotizmas šiais laikais

kodėl musulmonai ne žmonės??? kas taip sako?
tiesiog jų daug, didelės šeimos, jie bendruomeniški, o lietuviai linkę gyventi po vieną. o vienas sodyboje ne karys

266

Re: Patriotizmas šiais laikais

gedukas parašė:

tipo musulmonas ne žmogus??

Gal ir zmogus,bet ar patriotas?

267 (redagavo gedukas 2017-06-23 22:17)

Re: Patriotizmas šiais laikais

to paties galima paklausti musu emigrantu argi jie yra ne patriotai palike gimtine.

268

Re: Patriotizmas šiais laikais

gedukas parašė:

to paties galima paklausti musu emigrantu argi jie yra ne patriotai palike gimtine.

Manau,kai kurie taip.Tai vadinama nostalgija.

269

Re: Patriotizmas šiais laikais

as ne tik nepatriotiskas saves viduje bet ir elgiuosi nepatriotiskai ir prisidedu prie valstybes finansinio zlugdimo. stengiuosi slepti mokescius isvedu pinigus is salies i uzsieni jei tik turiu galimybe stengiuosi pirkti ne Lietuvoje o uzsienyje ir panasiai

270

Re: Patriotizmas šiais laikais

gedukas parašė:

Atvažiuokite pas mus į kelme ir parodysiu ką turiu omenį.Taip yra dubysos pakrantės gausiai apgyvendintos grožio puoselėtoju,taip yra ir beveik kurortinis tytuvėnu miestelis.bet viskas baigiasi pasibaigus to grožio riboms.Kai tolimesni kaimai kuriu susisiekimas su centru yra komplikuotesnis faktiškai tušti like tik pasiligoje ju šeimininkai juose gyvena jaunu žmoniu juose nėra ir nebus.Okai kurios sodybos iš vis tuščios ir niekam nereikalingos.Tokia tad nudiena.

visose valstybese kaimai tusteja ir tai niekaip nesusije su pajamu lygiu. tai globalus procesai kurie vadinasi urbanizacija) pavazinek po vakaru europa ten irgi tusteja kaimai. nors ten nera tokiu visiskai apgriuvusiu trobu ten kiek tvarkingiau bet ir ten yra nuosavi namai uzkaltais langais ir bankrutavusios gamyklos zinau net keleta bankrutavusiu supermarketu kurie stovi uzkalti. taip kad visur prasinese krize. bet man asmeniskai patinka kad viskas tusteja) nors gamta atsigaus kai zmoniu nera ir siaip be zmoniu kazkaip ramiau)

271

Re: Patriotizmas šiais laikais

galima butu sutikti su tavim bet pas juos tai tikra urbanizacija.o pas mus emigruojanti urbanizacija kuri kenkia šaliai visomis prasmėmis.

272

Re: Patriotizmas šiais laikais

Tarkim, Vokietijoje situacija irgi panasi, kaip raso Konstantinas. Ten merdeja kaimai, kurie pas mus pagal dydi vadintusi miesteliais ir priemiesciai, nera nei pasto, nei parduotuviu, vaistiniu, mokyklos tik pradines. Vos bekrutantys senoliai priversti sesti i automobili ir vaziuoti tuos 6 - 10km iki artimiausio prekybcentrio. Galima uzsisakyti i namus, bet ir ten ne kiekvienas gali sau leisti.
Beje mano gimimo vieta - Tytuvenai. Tevai buvo trumpam ten uzklyde. Nesu niekad buvus...:::008

273 (redagavo Jurate 2017-06-24 17:24)

Re: Patriotizmas šiais laikais

Ne, nesu zemaite. Tevai ten gyveno 4m., o po mano gimimo dar 2m.Beje, Anna, pristatau savo virsma...:::008

274

Re: Patriotizmas šiais laikais

Anna parašė:

aha, Marina pagal pagal prigimtinę teisę - žemaitė

275

Re: Patriotizmas šiais laikais

Cia mano tikrasis vardas. Neliko prasmes slapstytis...:::008

276

Re: Patriotizmas šiais laikais

Anna parašė:

kiek žinau, jei gimei Ispanijoje, iškart gauni jos pilietybę. manau, kad žemaičiai paliudys, kad patriotė,' sulietuvinusi savo vardą, irgi verta Žemaitijos pilietybės :-)

Zemaicio pasa berods mazeikiuose gali gauti.

277

Re: Patriotizmas šiais laikais

Marina II parašė:

Beje mano gimimo vieta - Tytuvenai. Tevai buvo trumpam ten uzklyde. Nesu niekad buvus...:::008

Tad welkome į tėvyne į gražu ir išpuoselėta beveik kurortini miesteli.

278 (redagavo gedukas 2017-06-24 19:48)

Re: Patriotizmas šiais laikais

Jurate parašė:

Cia mano tikrasis vardas. Neliko prasmes slapstytis...:::008

Aleliuja nenustebčiau jei paaišketu kad ir anna turi antra varda.Blyn konspiracija kur aš papuoliau.Gali pasijusti kaip kokiam džeimso bondo filme nors iš tikro serijale moterys meluoja geriau.Matyt ne bereikalo prisibijau moteriškiu oi ne bereikalo.
Beje Jurate kiek suprantu esate is kastyčio krašto.

279

Re: Patriotizmas šiais laikais

Ne, dabar esu Suvalkijoj arba Suduvoj...:::008

280

Re: Patriotizmas šiais laikais

As pagalvojau,kad nelabai kada turejom mokytis patriotizmo.Kiek turejom valstybe-tik tarpukariu.Taciau dauguma,prisideja prie tos valstybes kurimo buvo represuoti ar emigravo.Testinumo neliko.Veliau buvo sistema prie kurios reikejo prisitaikyti ir taip isgyventi.Prisitaikyti mes ismokom.Tai manau stegiames daryti ir dabar-stengiames prisitaikyti prie naujos sistemos.