81

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Goda parašė:

Mano žodis - paskutinis

Taško nesimato. Jei nori buti PASKUTINE mielai prašom: D

82

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

neįmantrauk čia, parodyk ką turi, kadangi jau tokia mūsų tema

83

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Goda parašė:

neįmantrauk čia, parodyk ką turi, kadangi jau tokia mūsų tema

Tai va va rodyk ką turi:D nes tema apie merginas:D

84 (redagavo Goda 2014-11-15 22:13)

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

tema koreguojama, peršokam ant erelių wink
jei labai kuklinsies, laukiu foto private smile

85

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Goda parašė:

tema koreguojama, peršokam ant erelių wink
jei labai kuklinsies, laukiu foto private smile

Tema jau sukurta. Kurk nauja:D o jei jau cia esi ir sitoi temoi. Tai ir parodyk ką turi pirma. O paskui kitu prasyk: D jei labai kuklinsiesi, laukiu foto privati big_smile

86

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

RS >>> evil one ;]]]

87

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Kam tos gėles big_smile

88

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Goda parašė:

Aš iš mergaitiškos pusės Laurai (arba kitoms) irgi turiu klausimą.

Juk nepaslaptis, kad vaikinai lankydami tavo anketą ir žiūrėdami tavo nuotraukas tamposi.

a. O ne, tokių dalykų nebūna.
b. Nu ir kas, man nerūpi.
c. Tai ir yra mano tikslas.

Tamposi prieš foto ieškok'e? Hmmm, internete daug įdomesnių, atviresnių tų foto yra kažkieno, tuo labiau net video kiek wink Keisti žmonės būtų tampydamiesi prieš ieškok nuotraukas.... Pagal tave, visi vaikinai turbūt tamposi pagal kiekvieną atviresnį dainos klipą youtube'j, nepamirštant kas antro Burlinskaitės ar Pikul straipsnio delfyje? Hmmm, nejuokink smile
O jei rimtai manęs visiškai nejaudina kas ką daro, manęs tai neliečia, aš pirmiausia savimi rūpinuosi, o kiti man nepažįstami žmonės jau kaip nori taip tegul verčiasi, man nuo to nei šilta nei šalta.

89

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Gabrielė parašė:
Brunetė parašė:
Ponaitissss parašė:

Taip, taip, supranti tu apie ka as, tik apsimeti big_smile Na nieko, parodei savo bendravimu, dabar belieka ir atitinkama foto ikelti big_smile

As apie Laura, tu apie mano bloka tau smile Prasisviesk galva smile

Ko jus cia mergaites jiems aiskinat, vistiek nesupras, kuria tema, kad suzinoti kitu nuomone, bet vistiek visiems irodineja tik saviske ir kitu nuomoniu nei kiek nemato ir net suprast nesistengia smile Nieko stebinancio.

Tai aš jau pastebėjau, bet jiems turbūt patinka wink Čia žinai kaip dozę susileidus, gal pagerėja ant tos minutės smile

90

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

RS parašė:
Goda parašė:
RS parašė:

Truputi juokingi esat, kad cia riausias keliat: D Taigi yra kiekviename tinklapyje reikalavimai ir taip toliau. Ir kas kokias nuotraukas deda ar dar ką cia yra ne jūsų beda..... big_smile Tai yra admino darbas kuris atrenka anketas ir foto, leis įkelti ar neleis. Jei kokiu bėdų turite skuskites adminui.... big_smile o ir išviso niekas neverčia ir neliepia užeiti ir žiūrėti i kitas anketas:D cia kiekvieno pasirinkimas. Ir kiekvieno pasirinkimas kokias foto kelti ir ka pasirasyti anketoje, tiesa ar mela big_smile O jei jau kam bėdų dideliu yra, tai galima issiregistruoti big_smile

Aš tikrai nesu prieš, jei atrodo, kad puolu, atsiprašau. Tiesiog diskutuojame, nereikia mūsų raminti big_smile big_smile big_smile Kiekvienas išsako savo nuomonę ir poziciją, tam ir forumas ;DD

Jo, matosi labai diskusija big_smile Daugiau susidaro įspūdis toks, kad pavydite kitiems, ko patys neturite ar turėti negalite big_smile Ir issiliejat ant kitu:D

Tai pas juos čia įgimta turbūt pavydėt visko kitiems wink

91

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Grynas bobu turgus..:D bet lietuviu ziuriu toks bruozas - nemokejimas atsakyt i paprasta klausima ir dazniausiai nukrypstama isvis nuo temos. Klausimas temos pavadinime wink jeigu skaitote, kad tai jusu neliecia, tai kam apie kitas kalbet?(jeigu nori, jeigu turi, tai tegul rodo) big_smile

Ir taip Laura, laikas gryzt i realybe bei suprast, kad yra tokiu, kurie Tau raso, siulo savo paslaugas, kalba apie antra gala kiekvienoj zinutej, ziuri tavo anketa daugiau nei 2 kartus ir drocina i sauja apsipatenkine:DD nebuk naivi:DD

92

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Kas ten išsiregistruot siūlė - nepadės, realybėje tapatį matysit big_smile Vienintelis variantas apakt big_smile

93 (redagavo Ponaitissss 2014-11-16 11:23)

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Na tokios merginos neturi savo nuomones, nes pagrinde tik pritarti kitu nuomonei tesugeda smile Man idomu, o kai busit mamom, tai irgi seksit paskui visas tas Pikul ir Burlinskaites? Ka jusu vaikai apie jus pagalvos busimos mamos? Nors nesistebiu, kad dabar ir 12 metes issidazo velniai zino kaip, o tai ir gimdo vaikai vaikus, na nieko stebetino. Tik po to - visi vyrai kiaules.
Ir paskutini karta apie pavyda, jei man nepatinka Snickers sokoladas, tai nereiskia, kad man apskritai nepatinka saldumynai.

94

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Tai jei jum  ir realybėje maišo. Vienintelis variantas lieka nusižudyti:D O apie drocinima cia jau zmones , gal kalba iš savo patirties:D  bet koks skirtumas svarbu ne i tavo sauja:D

95

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

As pvz suprantu, kad gal 99% norejo buti supemodelem, bet i modeliu agenturas gal nevisas priima, kiek pinigu sau gali leisti, kad taptum modeliu, o ir i proteli gali buti ziurima big_smile Klaudija Shifer kiek zinau gerai zino fizika smile)) Tad vien papu ir spakliu nepakaks buti graziai. Juk isvaizda yra kaip mirazas, juk ta nuvalyt po vandeniu ir kas tada esi be spakliaus? big_smile

96

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Tai tegul puošiasi spakliuojasi:D tai kas butu jei niekas nesipraustu:D nesikirptu, nesiskustu ir taip toliau. Tai žodžiu bukim visi bomzai: D

97

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

O ka? Slabo issidazyti kaip grupes Kiss muzikantams?;D

98

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Cia kiekvienam savo. Ir cia skonio reikalas. Kam patinka pasidazusios,  o kam ne.  Kiekvienas turi savo stilių savo skonį. Jei nepatinka nereikia smerkti. Nes ir kažkam gali ir tu neaptikti:D

99

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

RS parašė:

Cia kiekvienam savo. Ir cia skonio reikalas. Kam patinka pasidazusios,  o kam ne.  Kiekvienas turi savo stilių savo skonį. Jei nepatinka nereikia smerkti. Nes ir kažkam gali ir tu neaptikti:D

pasakyta teisingai, bet tolko iš to jokio, nes jeigu asmuo kitiems per daug giliai kaišioja savo įsitikinimus, tai vadinasi, per daug siauri supratimo rėmai ;]

100

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Dar karteli pasikartosiu. Visi mes skirtingi ir visi turim savo rėmus:D kitu supratimo rėmai platesni, o kitu siauresni:D tas pats ir su papais:D vieniems patinka dideli ir kad rodo juos:D o kitiems atvirkščiai....:D o kiti tiesiog pavydi arba pikti, kad turėti negali:D