21

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

Viola, ne apie meile kalba eina, iki meilės dar begalės stotelių yra ir užduočių, kurias reikia įvykdyti smile aš netikiu jog meilė ateina staiga, manau, jog tai išdirbtas ir išbrandintas jausmas smile pradžiai reikia dėmesį pritraukt reikia smile
Mariau, esmė tame, jog na, sunkiai sekasi man su jaunesnėmis smile vis kažkas ne taip, joms dar ne tas galvoje, o aš jau kaip rimties norėčiau, galu gale šeimos ir pastovumo smile savo jau atsitūsinau smile o ir šiaip jaunesnės gan nelengvai mane supranta smile kartą buvo pasisekę, man buvo 21 ar 22 o jai 27 ar 28, nebepamenu tiksliai, vat ten tai reikalas buvo, kai ir kalbėti daug nereikėdavo, bo suprasdavo mane iš pusės žodžio smile

22

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

niu tai va, žiūrėk: http://psichika.eu/blog/kaip-buti-geria … -pasiekti/

23 (redagavo Viola 2014-11-21 22:04)

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

gal atsirinksit:) jei apie preliudiją,  man pvz patraukia žmonės su humoro jausmu , o vėliau - te toj nuorodoj viskas teisingai:)

24

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

gerbiamoji, Jus vėl ne į temą, tame straipsynje rašoma kaip tapti geriausiu vyrų būnant santuokoje smile o dabar paskaitykite temos pavadinimą smile

25

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

jei vyras,su savo atitinkamu vyriskumu zinoma,ismoks diriguoti moters jausmais,kas ir labiau skatins ja jaustis moteriskai,tada prasides atitinkama chemine reakcija,kuria moterys dazniausiai vadina meile... ir ji ta meile jaus ne vien del vyro,o del to,kad tas jausmas auksciausia jausmu pakopa,ko zmogus ir stengiasi visalaik pasiekti sia busena ir kuo ilgiau islikti joje... kai mes maziau ieskosim atsakymu materinese sferose ir pasigilinsim i energetika,ten visi atsakymai ir atsiveria... dauguma ribojasi ir tiki tik tuo,ka mato,kas ir riboja sanpratos spektra...

26

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

taip ir maniau Tadai , kad jum užklius temos pavadinimas. koks skirtumas ar santuokoj ar ne, ar tuo skiriasi esmė kaip žavėti moterį?

27

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

taigi, jei norite vyresnės merginos, patariu į santykius žiūrėti kaip į santuoką. wink

28

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

Viola smile bent jau aš matau didelį skirtumą smile o skirtumas tame, jog, jei jau esi santuokoje, tai ar vyras ar moterys, jau yra sužavėti, kitu atveju nebūtų santuokoje smile o tame straipsnyje, kaip aš suprantu, rašoma, ne kaip apžavėti, o kaip stiprinti santuoką, santykius, šeimą smile

29

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

mastyme,kur vadovauja tik jausmai,be logikos-veda i nesusipratimus smile

30

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

mastyti blaivia, pilkuju lasteliu (smegenu) turincia galva smile nereikia i draugyste ziureti perdetai rimtai, bet ir ne per daug lengvabudiskai : aukso viduriuka atrasti yra sunkiausia, bet imanoma, jei to tikrai norima ir siekiama smile

31

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

Rasyt, sutinku su tavim smile

32

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

manau kad patraukti demesi nereikia gal greiciau simpatijos trukumas, nes jei bus abipuse simpatija tai nieko nereikes traukioti big_smile

33

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

dalija parašė:

Ka ta jusu logika gero duoda jei i moteri zurit, kaip i pasitenkinimo objekta o ne,kaip  i mylimaja . Ir dabar va cia pat meginat viska vertinti tik galva o ,kur jusu,mielieji , sirdies balsas? Juk moteris savo meile dovanos tik patikimam ir mylinciam ja, vyrui!

beje sirdis yra tik raumuo, o visi pojuciai ir poreikiai kyla is smegenu taip kad mergina mes pasirodo vertiname tinkamai su tinkamais organais tongue

34

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

o kaip tada tą simpatijos trūkumą panaikinti?? ;DD

35

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

simpatijos trukuma panaikinti gali tik atkaklumas smile problema kad riba tarp atkaklumo ir ikyrumo labai siaura...

36

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

labas

37

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

nesunku persistengti smile

38

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

tik patarimas pirma patikrink ar poreikiai tie patys ir ar nebus per sena kad nesupras ko tu nori ir prades svaigti apie geles bitutes drugelius ir panasius briedus big_smile o siaip merginos nei nori siek kaip ir kekvienos eilines normalios merginos ir manau gausi, nebent ji su spec poreikiais,:D na as manau taip nes merginu dauguma turetu buti romantikes tai manau retai prasausi big_smile

39

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

Tadas parašė:

Tarkime, vyrukui patinka vyresnės merginos, moterys (vyresnės 1 - 5 metais). Kaip manote, kaip vyrukui pritraukti vyresnių merginų dėmesį, atsižvelgiant į tą faktą, jog didžioji dalis merginų/moterų mieliau renkasi vyresnius smile pasidalinkite mintimis smile

Visos moterys nori demesio,geliu .dovaneliu,romantikos,visada buk paslaugus ir svelnus,tada visos tavo bus

40

Re: Kaip pritraukti vyresnės merginos dėmesį? :)

Protinga Beždžionė parašė:

tik patarimas pirma patikrink ar poreikiai tie patys ir ar nebus per sena kad nesupras ko tu nori ir prades svaigti apie geles bitutes drugelius ir panasius briedus big_smile o siaip merginos nei nori siek kaip ir kekvienos eilines normalios merginos ir manau gausi, nebent ji su spec poreikiais,:D na as manau taip nes merginu dauguma turetu buti romantikes tai manau retai prasausi big_smile