21

Re: susitinkam? Vilnius, gruodžio 5 d. vakare :)

Jeigu esi iš Vilniaus, varom ;DD

22

Re: susitinkam? Vilnius, gruodžio 5 d. vakare :)

Davaj i privata susirasom ir varom kur, kol savaitgaliai, nes cia **** gaunasi tartis su nezinanciais ko nori ir bailiukem big_smile

23

Re: susitinkam? Vilnius, gruodžio 5 d. vakare :)

ok smile varom į Šnekutį, Šv, Mykalojaus gatvėj? smile ten alus skanus smile tik vėliau vakare, apie 20 - 21 val, ok? smile

24

Re: susitinkam? Vilnius, gruodžio 5 d. vakare :)

Tadas parašė:

ok smile varom į Šnekutį, Šv, Mykalojaus gatvėj? smile ten alus skanus smile tik vėliau vakare, apie 20 - 21 val, ok? smile

ten gi vietu mazai ir vien neformalai big_smile gal geriau jau tada i kokius artistus?

25

Re: susitinkam? Vilnius, gruodžio 5 d. vakare :)

kas ten žino, o vdruk dar kas prisijungtų, tai viešai info parašiau smile

26

Re: susitinkam? Vilnius, gruodžio 5 d. vakare :)

yra Šnekuty tų vietų smile be to ir aš prijaučiantis neformalams, o Artistai šudas, nieko ten gero smile na, jus kaip norit, o aš varau į Šnekutį, tad dabar žinot, kur ir kada mane rasti smile

27

Re: susitinkam? Vilnius, gruodžio 5 d. vakare :)

as irgi noriu su jumis) tik as ne vilnietis ir man iki vilniaus 2 val kelio) prisijungciau ir atvaziuociau bet jau per velu. todel ir sakau kad skelbkite is anksto. galime tartis del sekancio savaitgalio bet sekanti savaitgali pas mane suplanuotas zygis i miskus su nakvyne tai gruodzio 12-13 d irgi negalesiu prisijungti gal dar sekanti savaitgali gruodzio 19-20 d kur varom? ir palikite jus savo kontaktus kad forumieciai ir forumietes galetu prisijungti

28

Re: susitinkam? Vilnius, gruodžio 5 d. vakare :)

Tadai, ar kas nors prisijungė vakar prie tavęs Šnekutyje?
Buvau ir aš vakar ten, tik kad su draugais prieš 20val. išėjome kitur ;]

29

Re: susitinkam? Vilnius, gruodžio 5 d. vakare :)

Ne, vienas atėjau, po to kažkokia kita kompanija prie mano staliuko prisijungė, išgėriau porą bokalų ir išėjau smile buvau atėjęs apie 20h ;D taigi sakau, nerimti čia žmonės ;D

30

Re: susitinkam? Vilnius, gruodžio 5 d. vakare :)

Tadas parašė:

Ne, vienas atėjau, po to kažkokia kita kompanija prie mano staliuko prisijungė, išgėriau porą bokalų ir išėjau smile buvau atėjęs apie 20h ;D taigi sakau, nerimti čia žmonės ;D

taigi Ponaitiss norejo prie taves prisijungti va ir Ele kazkur netoliese buvo)

31

Re: susitinkam? Vilnius, gruodžio 5 d. vakare :)

Ele gal kažkada kitą kartą prisijungs, kai bus ne su draugais ir neturės kokių kitų planų ;]
seksim naujienas ;]]]

32

Re: susitinkam? Vilnius, gruodžio 5 d. vakare :)

vis tiek, anksčiau ar vėliau, kažkada susibėgsim susidaužt bokalais smile

33

Re: susitinkam? Vilnius, gruodžio 5 d. vakare :)

Na jei zmones nepkalausia ar visiems tinka toji vieta, tai tebunie.

34

Re: susitinkam? Vilnius, gruodžio 5 d. vakare :)

Ponaitissss parašė:

Na jei zmones nepkalausia ar visiems tinka toji vieta, tai tebunie.

nesvarbu kurioje vietoje svarbu su kuo esi. svarbiausia zmones o ne vieta