21

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

Stiprybes tau Ele jai esi, jai ka skambyk 112:::010

22

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

ne nu jezau.. suaugusios moterys.. o jau taip del saves bijo, lyg butu penkiolikmetes.. big_smile

23

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

profesoriux parašė:

ne nu jezau.. suaugusios moterys.. o jau taip del saves bijo, lyg butu penkiolikmetes.. big_smile

Zinant koks cia kontingentas tai yra pagrindo del ko bijoti. Atsarga gedos nedaro:::027

24

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

tai kuo ten baiges tas minimeetas?   smile

25

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

buvau susitikęs su 2 žmonėm, ir gan smagų laiką apturėjau smile

26

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

o tai Ele buvo ar nebuvo? smile

27

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

Kodėl visiems taip įdomu, buvau aš ar ne?
Ne, nebuvau. Bet taip pat labai smagiai praleidau laiką.
Dabar galite išvedinėti įvairias sąmokslo ir melo teorijas dėl mano neatėjimo big_smile

28

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

įdomu, ar iš čia esančių, pakvies mane kur nors ;D vargu blyn.. ;DD

29

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

Nu kaip ir buvo aisku, jokia mergina, moteris neatejo. As laimejau lazybas, todel dabar man prasyciau priza big_smile
Tadai, ir visi jie vyrai buvo? big_smile

30

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

buvo viena mergina ir vienas vyrukas,  ir aš ;D

31

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

bet mergina ne is sio portalo kaip suprantu big_smile

32

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

iš šio smile aš su ja ieškoke ir susipažinau smile

33

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

man cia toks klausimas pasistojo.. o tryse buvo smagiau nei butu buve dviese?  smile

34

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

aš ėjau su mintimi susitikti su ieškoko narias smile

35

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

OLA parašė:
profesoriux parašė:

ne nu jezau.. suaugusios moterys.. o jau taip del saves bijo, lyg butu penkiolikmetes.. big_smile

Zinant koks cia kontingentas tai yra pagrindo del ko bijoti. Atsarga gedos nedaro:::027

normalus cia kontingentas. nebijok mes nepavojingi ir labai draugiski. jeigu taip visko bijosi tai sunku bus vyra rasti)

36

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

nu ka pirma karta sio forumo istorijoje ivyko forumeciu mini-meetas. as taip susimeetinau kad tik dabar prablaivejau kaip namo grizinejau isvis nepamenu) po to kai Tadas mane paliko nuejau ieskoti kur praleisti likusia nakti tai is 5 vietu mane ismete nes face controle nepraejau nes buvau stipriai girtas. vienoj vietoj sutiko mane ileisti bet tai buvo striptizo klubas ir paprase simta litu uz iejima man tai pasirode per brangu ir nuejau kitur. uzejau i Lithuanian Wild club tai paprase 35 lt uz iejima irgi brangokai pasirode nuejau i Paparazzi ten tiek zmoniu kad i vidu neieisi tai grizau atgal i Gedimino prospekta ir pamaciau kad apleistam pastate Gedimino ir Jaksto sankryzoje kazkoks tusas vyksta tai ten ir praleidau likusia nakti. alus po 3 lt buvo) paskui neprisimenu kaip iki stoties ejau kaip pirkau bilieta ir kaip ilipau i traukini. pabudau traukinyje jau prie pat savo namu ir vos spejau islipti kitaip buciau toliau nuvaziaves o snd is ryto taip bloga buvo apvemiau visa buta)

37

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

aciu Tadui kad mane istempe pasitusinti)

38

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

tai **** ten ne metas, galejai lygiai taip pat sekmingai pats vienas pasimetint po Vilniu, o Tadas tai labai nedraugiskas paliko Konstantina girta kaip slepete viena, gerai, kad nieko ten blogo nenutiko, zinoma jis ne mazas berniukas susitvarkys bet vis tiek manau kolektyviai butu zymiai smagiau :::008.

39

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

OLA parašė:

tai **** ten ne metas, galejai lygiai taip pat sekmingai pats vienas pasimetint po Vilniu, o Tadas tai labai nedraugiskas paliko Konstantina girta kaip slepete viena, gerai, kad nieko ten blogo nenutiko, zinoma jis ne mazas berniukas susitvarkys bet vis tiek manau kolektyviai butu zymiai smagiau :::008.

vienam neidomu) kai jis mane paliko as dar nebuvau visai girtas) tuo metu buvau tik du bokalus alaus isgeres) paskui dar du bokalus paskui kitoje vietoje neprisimenu kiek buteliu) pats nepajutau kaip pasiekiau ta girtumo busena) bet jeigu grizau namo savo kojom niekur negriuvinejau reiskia viskas buvo gerai)

40

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

Konstantinas parašė:
OLA parašė:

tai **** ten ne metas, galejai lygiai taip pat sekmingai pats vienas pasimetint po Vilniu, o Tadas tai labai nedraugiskas paliko Konstantina girta kaip slepete viena, gerai, kad nieko ten blogo nenutiko, zinoma jis ne mazas berniukas susitvarkys bet vis tiek manau kolektyviai butu zymiai smagiau :::008.

vienam neidomu) kai jis mane paliko as dar nebuvau visai girtas) tuo metu buvau tik du bokalus alaus isgeres) paskui dar du bokalus paskui kitoje vietoje neprisimenu kiek buteliu) pats nepajutau kaip pasiekiau ta girtumo busena) bet jeigu grizau namo savo kojom niekur negriuvinejau reiskia viskas buvo gerai)

Jai tiek isgeres grizai savo kojom reiskias magnetinis laukas ta vakara buvo zemas:::021