81

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

OLA parašė:
Tomas parašė:
OLA parašė:

Sprendziant is tavo komentaru tu nesugebi merginu suzaveti nei isore nei vidumi nes esi piktas, pavydus, labai kompleksuotas, pagiezingas.:::b49

savo ekstrasensines senmergystes galias demonstruok lietuvos talentuose, bet ne man.

Nereikia buti ekstrasense, kad tavo supuvusi vidu ir kiauras kisenes pamatyt:::010i
Ha, senmerge isvadino is apmaudos, kad tokio budulio neivertinau, verk, skuskis, dejuok toliau, kad tau neatraso  tu esi talentas sugebi atstumti zmones.

oo, tu dar kiaurai matai viska smile) nu jo, tokios smeklos kaip tu daugiau apie mane zino nei as pats save big_smile  man ir nereikia, kad kazkokia sena senmerge ivertintu mane big_smile beje pati supratai ka tu parasei? kaip as galiu atstumt zmones kai man neatraso? matosi, moteriskei smegeneles susisuko jau nuo tos vienatves. apgailetina smile

82

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Tomas parašė:
OLA parašė:
Tomas parašė:

savo ekstrasensines senmergystes galias demonstruok lietuvos talentuose, bet ne man.

Nereikia buti ekstrasense, kad tavo supuvusi vidu ir kiauras kisenes pamatyt:::010i
Ha, senmerge isvadino is apmaudos, kad tokio budulio neivertinau, verk, skuskis, dejuok toliau, kad tau neatraso  tu esi talentas sugebi atstumti zmones.

oo, tu dar kiaurai matai viska smile) nu jo, tokios smeklos kaip tu daugiau apie mane zino nei as pats save big_smile  man ir nereikia, kad kazkokia sena senmerge ivertintu mane big_smile beje pati supratai ka tu parasei? kaip as galiu atstumt zmones kai man neatraso? matosi, moteriskei smegeneles susisuko jau nuo tos vienatves. apgailetina smile

Man labai patiko ct.:kaip as galiu atstumt zmones kai man neatraso? :::012 matyt smegenys persaldei, ledines smegenis turi jau i senmerge net nekreipsiu demesio varksas vaikas, pabandyk prie radijatoriaus prisiglausti gal pades:::024

83 (redagavo Tomas 2014-12-29 20:06)

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

OLA parašė:
Tomas parašė:
OLA parašė:

Nereikia buti ekstrasense, kad tavo supuvusi vidu ir kiauras kisenes pamatyt:::010i
Ha, senmerge isvadino is apmaudos, kad tokio budulio neivertinau, verk, skuskis, dejuok toliau, kad tau neatraso  tu esi talentas sugebi atstumti zmones.

oo, tu dar kiaurai matai viska smile) nu jo, tokios smeklos kaip tu daugiau apie mane zino nei as pats save big_smile  man ir nereikia, kad kazkokia sena senmerge ivertintu mane big_smile beje pati supratai ka tu parasei? kaip as galiu atstumt zmones kai man neatraso? matosi, moteriskei smegeneles susisuko jau nuo tos vienatves. apgailetina smile

Man labai patiko ct.:kaip as galiu atstumt zmones kai man neatraso? :::012 matyt smegenys persaldei, ledines smegenis turi jau i senmerge net nekreipsiu demesio varksas vaikas, pabandyk prie radijatoriaus prisiglausti gal pades:::024

tau neatraso tu esi talentas sugebi atstumti zmones.

tai pagal tave jei man neatraso, tai as atstumiu zmogu? ar jeigu as pirmas parasau - atstumiu zmogu? vargse sene big_smile jau nuo tos vienatves net nebesupranta ka raso, ir dar pamirsta ka raso big_smile graudi big_smile eik vyra susirask, o tai isvis kliedet pradesi vejus nors jau kliedi.

84

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Koks tavo reikalas vienisa ar ne ka tau skauda?:::008
Durnius, prie ko cia varkse sene, tai ar man neraso ar tau, tai tu cia esi varksas, kaip koks senis vis bambi, verki niekas mat tau neatsako, ignoruoja, uzkniso tai skaityti vos ne kiekvienoje temoje.
O pagal tave tai jai tau neatraso tai jau is kuklumo ir begalinio susizavejimo net ignoruoja, ten anapus sedi tokios raganos visos ir kaip susitarusios ignor, ane, labai teisingai daro, kad neraso as irgi tokiam veplai neatrasineciau, toliau verk.

85 (redagavo Tomas 2014-12-30 02:33)

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

OLA parašė:

Koks tavo reikalas vienisa ar ne ka tau skauda?:::008
Durnius, prie ko cia varkse sene, tai ar man neraso ar tau, tai tu cia esi varksas, kaip koks senis vis bambi, verki niekas mat tau neatsako, ignoruoja, uzkniso tai skaityti vos ne kiekvienoje temoje.
O pagal tave tai jai tau neatraso tai jau is kuklumo ir begalinio susizavejimo net ignoruoja, ten anapus sedi tokios raganos visos ir kaip susitarusios ignor, ane, labai teisingai daro, kad neraso as irgi tokiam veplai neatrasineciau, toliau verk.

visada gali atsijungti nuo intiko jeigu kazkas nepatinka. nors ka tu atsijungsi, nemoki atsijungt. tokiom senem ir nerasyciau, neturiu ka veikt su tokiomis. o tuos zodzius apie verkima, pasakyk man i akis tai, nes uz laido tai sustruole esi, o kaip realybeje? Speju pakampemis vaikstai? big_smile

86

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Tomas parašė:
OLA parašė:

Koks tavo reikalas vienisa ar ne ka tau skauda?:::008
Durnius, prie ko cia varkse sene, tai ar man neraso ar tau, tai tu cia esi varksas, kaip koks senis vis bambi, verki niekas mat tau neatsako, ignoruoja, uzkniso tai skaityti vos ne kiekvienoje temoje.
O pagal tave tai jai tau neatraso tai jau is kuklumo ir begalinio susizavejimo net ignoruoja, ten anapus sedi tokios raganos visos ir kaip susitarusios ignor, ane, labai teisingai daro, kad neraso as irgi tokiam veplai neatrasineciau, toliau verk.

visada gali atsijungti nuo intiko jeigu kazkas nepatinka. nors ka tu atsijungsi, nemoki atsijungt. tokiom senem ir nerasyciau, neturiu ka veikt su tokiomis. o tuos zodzius apie verkima, tai man i akis pasakyk taip, galesiu nemokama veido koreagavima padaryt smile)

As teisingai supratau snarglini tu man cia grasini?

87

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Dar vienas kitam straipsnius isvardinkite, pagal koki ar anoki busit nubausti:D

88

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

prie ko cia nubausti, nubaustas, reiktu skaityti su zodziais, dar cia to betruko, grasinimu, virsune, dar stebisi, kad jam niekas neatraso, nerasau apie susitikimus, o kitam dar klausimu iskyla del pagarbos, uzsuka  i forumus paskaito ir apiena is tolo.

89

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Santa barbara...

90

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Žavūs ir drąsūs  big_smile irgi ne prastas serialas big_smile

91 (redagavo Tomas 2014-12-30 10:32)

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

OLA parašė:

prie ko cia nubausti, nubaustas, reiktu skaityti su zodziais, dar cia to betruko, grasinimu, virsune, dar stebisi, kad jam niekas neatraso, nerasau apie susitikimus, o kitam dar klausimu iskyla del pagarbos, uzsuka  i forumus paskaito ir apiena is tolo.

o pablo estabien *tekst teplekst*

92

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

visgi moterys buvo teisios:

http://it.lrytas.lt/laboratorija/moksli … diotai.htm

93

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Darius parašė:

visgi moterys buvo teisios:

http://it.lrytas.lt/laboratorija/moksli … diotai.htm

nesupratau, apie ka cia raso sitie zurnaliugos

94

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Tomas parašė:
Darius parašė:

visgi moterys buvo teisios:

http://it.lrytas.lt/laboratorija/moksli … diotai.htm

nesupratau, apie ka cia raso sitie zurnaliugos

skaityk dar karta... ir dar... kol suprasi big_smile

95

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

OLA parašė:
Tomas parašė:
Robertas parašė:

Rita, vyrams yra kiek kitaip, nes vyrams skiria didesnę reikšmę išvaizdai. Jei gerai pamenu, evoliucijos dėka vyrai per 3 sekundes iš veido gali nustatyti ar moteris būtų tinkama giminei pratęsti. Moterys tuo tarpu turi pavargti ir išsiaiškinti to vyro vidinius bruožus, bet pirmas įspūdis vis tiek bus išvaizda, nes kiek žinau moterims svarbiausia jaustis saugiai, o prie kokio vyro jaučiasi saugiausia? Prie aukšto, raumeningo, tokio kuris nekels prieš ją rankos. Tad nemanau kad reikia smerkti tiek vyrus tiek moteris už tai, kad nepatikus išvaizdai, nenori stengtis pažinti vidaus.

tik nepradek juokinti :DD tokios mergos yra nevykeles kurios ziuri tik i ugi ir raumenis. jeigu jis bus visiskas idiotas? na zinoma, ugis ir raumenys kompensuos jo idiotiskuma. well, **** logic.

O tai kuom jos turi zavetis negi storais, pilvotais, nuplikusiais diedais ar zemais, sukniubusiais, distrofikais kurie te i sugeba loti nesamones apie vidini grozi nes matai jie tingi subines pajudint del isorinio grozio o vidiniui matyt proto resursu neuztenko:::010

Stipru, mergyt:)

96

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

OLA parašė:
Ponaitissss parašė:

OLA, kaip zmogus kitam Lietuvos gale per pc islys is kito zmogaus pc monitoriaus ir prades ji zudyti? Cia fantastiniai filmai padare itaka, ar filmukai?

Na cia tokia nesamone tik Ponaitisss sumislit te galejo:::012

Ponaitis gi pasiplove:) Neatlaike nervai... Baisu gatvej toki sutikt butu:)

97

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

merginos, bent jau ,,normalios" vertina tikrus laiškus

98

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

dolmantas parašė:

merginos, bent jau ,,normalios" vertina tikrus laiškus

ar esi isitikines, kad zinai, kas yra tikri laiskai smile ?..

99

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

dolmantas parašė:

merginos, bent jau ,,normalios" vertina tikrus laiškus

nieko jos nevertina jos pacios nezino ko nori) jos gali atrasyti arba neatrasyti priklausomai nuo nuotaikos menulio faziu ir tik joms zinomu priezasciu

100

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Konstantinas parašė:
dolmantas parašė:

merginos, bent jau ,,normalios" vertina tikrus laiškus

nieko jos nevertina jos pacios nezino ko nori) jos gali atrasyti arba neatrasyti priklausomai nuo nuotaikos menulio faziu ir tik joms zinomu priezasciu

Taikliai pastebėta big_smile