121

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Anželika parašė:

Netikiu, kad panelė neras laiko atrašyt patikusiam vaikinui. big_smile Jei kažkuo užkabino, būtinai atrašysiu. Gal ne iškart, bet vis tiek. O dėl nuotaikos, tai tiesa. Vieną dieną galiu visiem iš eilės atrašinėt, nes tiesiog gera nuotaika, o kitą jau išvis ignoruosiu beveik visus. Tai čia kaip pataikysi. big_smile

Jeigu patinka, arba su kažkuo daugiau susirašinėju tai tikrai praeisiu visus laiškus ir paieškosiu to kuriam noriu atrašyti. Na o jei tokio nėra, tai nėra.

122

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Ignas parašė:

O kodėl reikia išplūsti žmogu, sulaukus iš jo neigiamo atsakymo, tai man nesuprantamas dalykas. Dar nei vieno neišplūdau. Čia nežinau, per daug susireikšminęs turi būti žmogus arba jis nesuvokia, kad niekada visiems neįtiks. smile

Štai kodėl kartais praignoruojame. Nesenai parašė.


Eduardas (40 m. Kaunas) Šiandien 23:40
amzius neturi reiksmes svarbiausia zmogus o pagal tave svarbiausia **** :::034 :::034 :::034 :::034 :::034

Šiandien 23:39
Tu man per senas  :::045

Eduardas (40 m. Kaunas) Šiandien 23:39
labutis karalaite
kaip tau sekasi?:::001ar galima su tavim susipazinti?:::001

Rašo kažkoks dėdė ir dar nepatenkintas, kad jis man per senas big_smile Štai kodėl daug lengviau praignoruoti nei kvaršinti galvą dėl kiekvieno debilo, o gal ir ne debilo (tiesiog jų neatfiltruosi).

Neatrašai - pasikėlusi... ; na atrašyk gi suprasiu. IR T.T.
Atrašai - irgi blogai.

Jūs su logika draugaujate?

123

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Jo geriausia visai nesirašinėt wink

124

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

As manau, kad geriausia isvis nesusirasinet, nebendraut, uzsidaryt tarp keturiu sienu ir vengti zmoniu, bet kokiu komunikaciju. Kam tada cia zmones registruojasi jei visi vieni kitiems kazkuo neitinka?
Merginoms palinkesiu maziau vaidint princeses ir visokias superines. Nespreskit apie visus del tam tikru idiotu, kurie jums raso nepadorius dalykus. Bukit paprastesnes, nereikia stengtis buti aukstesnem ir grazesnem uz visus, kartais pagalvokit ar toks elgesys neatbaido vaikinu smile
Na o vaikinams linkiu nesigirti savo pasiekimais, nes tada tik ir skundziates, kad susidedat su barakudom.

125

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

o kas atsibudo... big_smile

126

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Alina parašė:

Štai kodėl kartais praignoruojame. Nesenai parašė.


Eduardas (40 m. Kaunas) Šiandien 23:40
amzius neturi reiksmes svarbiausia zmogus o pagal tave svarbiausia **** :::034 :::034 :::034 :::034 :::034

Šiandien 23:39
Tu man per senas  :::045

Eduardas (40 m. Kaunas) Šiandien 23:39
labutis karalaite
kaip tau sekasi?:::001ar galima su tavim susipazinti?:::001

Rašo kažkoks dėdė ir dar nepatenkintas, kad jis man per senas big_smile Štai kodėl daug lengviau praignoruoti nei kvaršinti galvą dėl kiekvieno debilo, o gal ir ne debilo (tiesiog jų neatfiltruosi).

Neatrašai - pasikėlusi... ; na atrašyk gi suprasiu. IR T.T.
Atrašai - irgi blogai.

Jūs su logika draugaujate?

Aš dar spėju, kad dažnai tokie pasitaikio, jei ne nuolat, tiesa? smile

Čia vos ne "ai, nebus šansų, tai bent jau pavarysiu kokią nesamonę paskutiniu laišku - blogiau nebus". Na kam reikia to? smile

127

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

7 žinutės (iš jų vienas sex pasiūlymas ir vienas susitikti kiti labuka+dar koks zodis ar du), 1 pakvietimas į draugus, 1 dovanėlė ir 2 anketos vertinimai per 12 minučių kai susikūriau anketą, dar laukiu kada patvirtins nuotrauką. Ir daugėja. Neįmanoma atrašyti visiems.

128

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Jau 10, bet dar nieks nematė mano foto tongue Dabar parėjo 3 tiesiog "labas".

129

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Labiausiai patiko 'tu man per senas' smile Sprendziant pagal foto ir postus, daugelis 20 meciu labiau verti tokio vertinimo. Bet aisku, kiekvienam savo..

130

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Egle, tai padidinus foto rodo kad ant moco sėdai. O ir išvaizda nepriekaištinga, tai turėsi vargo čia big_smile

131

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Nu jau tetules nenusisnekekit. Niekas jums seksu nesiulo, tik pacios daznai rasot, reiskia jums to ir truksta, jei daznai paminit.

132

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Ponaitissss nepagalvojai kad jaunimėlis tusinasi sukuręs panu anketas.:::045

133

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Prajuokinot zmones big_smile tikrai n uo sirdies pasijuokiau big_smile

134

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

jokios naudos, tai tik laiko svaistymas...

135

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Aš neretai parašau žmonėms priežastį, dėl ko nenoriu bendrauti – per senas, profilio nuotrauka - pusnuogis asmenukėje, neužpildyta anketa, nusišneka, užsienietis (nieko prieš juos neturiu, tiesiog neieškau santykių per atstumą, o emigruoti dabar neketinu) ir pan. Bet problema ta, kad aš ne visada galiu aiškiai įvardinti priežastį – tiesiog nesudomina anketa, nors lyg ir nieko blogo joje nėra. Arba pasakyti priežastį būtų nemandagu – pvz., man dauguma vaikinų tiesiog negražūs, bet negi rašysi žmogui, kad tavo veidas per putlus/nosis per plati/akys per mažos, ir dėl to tu man nepatrauklus. Gi sugadinčiau nuotaiką.

136

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Vik parašė:

Aš neretai parašau žmonėms priežastį, dėl ko nenoriu bendrauti – per senas, profilio nuotrauka - pusnuogis asmenukėje, neužpildyta anketa, nusišneka, užsienietis (nieko prieš juos neturiu, tiesiog neieškau santykių per atstumą, o emigruoti dabar neketinu) ir pan. Bet problema ta, kad aš ne visada galiu aiškiai įvardinti priežastį – tiesiog nesudomina anketa, nors lyg ir nieko blogo joje nėra. Arba pasakyti priežastį būtų nemandagu – pvz., man dauguma vaikinų tiesiog negražūs, bet negi rašysi žmogui, kad tavo veidas per putlus/nosis per plati/akys per mažos, ir dėl to tu man nepatrauklus. Gi sugadinčiau nuotaiką.

va kokia isranki)

137

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Konstantinas parašė:
Vik parašė:

Aš neretai parašau žmonėms priežastį, dėl ko nenoriu bendrauti – per senas, profilio nuotrauka - pusnuogis asmenukėje, neužpildyta anketa, nusišneka, užsienietis (nieko prieš juos neturiu, tiesiog neieškau santykių per atstumą, o emigruoti dabar neketinu) ir pan. Bet problema ta, kad aš ne visada galiu aiškiai įvardinti priežastį – tiesiog nesudomina anketa, nors lyg ir nieko blogo joje nėra. Arba pasakyti priežastį būtų nemandagu – pvz., man dauguma vaikinų tiesiog negražūs, bet negi rašysi žmogui, kad tavo veidas per putlus/nosis per plati/akys per mažos, ir dėl to tu man nepatrauklus. Gi sugadinčiau nuotaiką.

va kokia isranki)

Ir gerai. Aš irgi merginoms, kurios anketose nulį pasirašusios praktiškai iškart bloką dedu ir velniop. Nes jei neturi proto ką įdomaus parašyti - nejaugi turės kam kitam? ;-)

138

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Vik parašė:

man dauguma vaikinų tiesiog negražūs, bet negi rašysi žmogui, kad tavo veidas per putlus/nosis per plati/akys per mažos, ir dėl to tu man nepatrauklus. Gi sugadinčiau nuotaiką.

Vyras ir neturi būti gražus. Kad truputėli gražesnis už beždžione ir viskas.:::045 svarbiausia pas mus ne grožis - patrauklus turime būti mes o ne gražus.

139

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

gedukas parašė:
Vik parašė:

man dauguma vaikinų tiesiog negražūs, bet negi rašysi žmogui, kad tavo veidas per putlus/nosis per plati/akys per mažos, ir dėl to tu man nepatrauklus. Gi sugadinčiau nuotaiką.

Vyras ir neturi būti gražus. Kad truputėli gražesnis už beždžione ir viskas.:::045 svarbiausia pas mus ne grožis - patrauklus turime būti mes o ne gražus.

gera pana nores gaut viska turbut - iskaitant ir vyro grozi. Blogesne pana gali atsisakyt grozio vardan kokiu kitu savybiu.

140

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

pakentekit, vyrukai, iki 40-ties, tada jau visoms bendraamzems busit grazus. patys, i nuotraukas paziureje, panoms neatrasinesit