261

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Best In The World parašė:

Vel pykstates big_smile

Aš tai nepiktai, tik truputį paerzinu, man patinka kai vyrukas siunta. Kol dar nepakorė tai dar panervuosiu aš jį. big_smile

262

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

liudas parašė:

Pakarti tave reikia už šitokius žodžius. Nesupranti ka kalbi. Vienu žodžiu apeinu aš tave musmere, neturiu su tavim ka kalbeti . Visiškas Žertvos gabalas. Piskis i subine už šita bazara.

O autoriui , kad ir koki  kelia pasirinksi , linkiu didziausios  sekmes !!!

Nu nesinervuok gi tu taip mažutėli. Toks gražus berniukas ir toks...nu toks labai keistas big_smile. Relax jaunuoli.

263

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Gerai pagalvojus, įdomių žmonių yra labai daug smile Kad ir a. a. Rožytė, Šustauskas, iš dabartinių Gražulis - įdomūs visi, kažkuo išsiskiriantys - išvaizda, elgesiu, paplaukę, komunikabilūs, daug žinantys, labai įdomus ir Hitleris, ir Leninas, įdomūs ir maniakai - kodėl jie tokie, kaip tapo tokiais, ką jaučia, ar jie siekia dėmesio, ar kitaip negali, kas jų variklis, ką daryti, kad nekartoti jų gyvenimo? Tad klausimas - ar tikrai reikia tapti įdomiu žmogumi? Kartais kaina labai didelė.
O svarbiu žmogumi visų pirma reikia būti pačiam sau. O kai esi svarbus sau, tada nekeli klausimu, kaip tapti svarbiu kažkam kitam, nes jau nesergi nepilnavertiškumo kompleksu smile

264

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Visiems įdomus nebūsi. Esi kažkam pakenčiamas, ir tai gerai. Manau, svarbiausia sau patikti, būti įdomiu žmogumi. Atsakyk į klausimą ar sau esi įdomus, kokiais kriterijais vadovaujiesi? Taip apie tave ir kiti galvos...

265

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

liudas parašė:

Sako nu toks labai keistas big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile tobulybe prakalbo. Tau su galva tikrai tikrai pizda

Tik nesakyk, kad nepatiko komplimentas big_smile
Man viskas gerai su galva. Aš, toli gražu, ne tobulybė ir savęs tokia nelaikau. Man jau geriau  pasikapoti žodžiais (va, kaip su tavim Liudai) negu bendrauti su dirbtinio mandagumo personom korios bijo viešai nusikeikti. Nėra emocijų - nėra tikro bendravimo. Kas šito nesupranta, gali eit velniop.

266

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Sandra parašė:

Visiems įdomus nebūsi. Esi kažkam pakenčiamas, ir tai gerai. Manau, svarbiausia sau patikti, būti įdomiu žmogumi. Atsakyk į klausimą ar sau esi įdomus, kokiais kriterijais vadovaujiesi? Taip apie tave ir kiti galvos...

Na, taip, veidrodžio principas. Tik aš niekada nesusimąsčiau, kaip būti sau pačiai įdomia. Aš kartais būnu sau graži kai pavyksta makiažas arba dėviu gražų drabužį, bet sau įdomi... nežinau, nesijutau dar esant sau įdomia.
Įdomia mintį pakišo Sandra smile

267

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Sandra parašė:

Visiems įdomus nebūsi. Esi kažkam pakenčiamas, ir tai gerai. Manau, svarbiausia sau patikti, būti įdomiu žmogumi. Atsakyk į klausimą ar sau esi įdomus, kokiais kriterijais vadovaujiesi? Taip apie tave ir kiti galvos...

Aš sau toks įdomus kad pats savęs nesuprantu ir pasiklistu savo mąstymo vingiuose

268

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Konstantinas parašė:
Sandra parašė:

Visiems įdomus nebūsi. Esi kažkam pakenčiamas, ir tai gerai. Manau, svarbiausia sau patikti, būti įdomiu žmogumi. Atsakyk į klausimą ar sau esi įdomus, kokiais kriterijais vadovaujiesi? Taip apie tave ir kiti galvos...

Aš sau toks įdomus kad pats savęs nesuprantu ir pasiklistu savo mąstymo vingiuose

Va, čia tai panašu, kad tikrai esi įdomus ir ne tik sau.

269

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

įdomi tema, bet dažnai pasikartojanti ir nuvalkiota

270 (redagavo Konstantinas 2024-02-19 15:40)

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

vika parašė:

įdomi tema, bet dažnai pasikartojanti ir nuvalkiota

tu pati nuvalkiota

271

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

jeigu rimtai norint buti idomiu reikia kurti save kaip brenda) zinau daug kas nesupras ka cia parasiau bet taip yra. bet nepamirskite kad viskas gyvenime kainuoja ir uz buvima idomiu zmogumi tenka moketi brangia kaina

272

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Įdomiau, kad kiti norėtų būti įdomūs MAN smile)))

273

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Andre parašė:

Įdomiau, kad kiti norėtų būti įdomūs MAN smile)))

Aga... sėdėti taip koją ant kojos siūbuojant ir stebėti, nuobodoka veidelio išraiška, kaip kiti iš kalio neriasi norėdami būti įdomūs big_smile

274

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Įdomus žmogus, tai man toks nenuspėjamas ir nuolat stebinantis. Savo poelgiais, mąstymu ir jausmų pasauliu. Tokių reta, tačiau vieną pažįstu. Tas žmogus yra savaime toks. Jis netgi pats sau įdomus, kaip jis pats sako. Sakė jog kartais jaučiasi dvilypis.

275

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Alegra parašė:

Įdomus žmogus, tai man toks nenuspėjamas ir nuolat stebinantis. Savo poelgiais, mąstymu ir jausmų pasauliu. Tokių reta, tačiau vieną pažįstu. Tas žmogus yra savaime toks. Jis netgi pats sau įdomus, kaip jis pats sako. Sakė jog kartais jaučiasi dvilypis.

o man idomus zmogus yra tas su kuriuo noreciau bendrauti ir leisti laika)

276

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Konstantinas parašė:
Alegra parašė:

Įdomus žmogus, tai man toks nenuspėjamas ir nuolat stebinantis. Savo poelgiais, mąstymu ir jausmų pasauliu. Tokių reta, tačiau vieną pažįstu. Tas žmogus yra savaime toks. Jis netgi pats sau įdomus, kaip jis pats sako. Sakė jog kartais jaučiasi dvilypis.

o man idomus zmogus yra tas su kuriuo noreciau bendrauti ir leisti laika)

Vadinasi, su tokiu niekada nebus nuobodu smile

277

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Alegra parašė:
Andre parašė:

Įdomiau, kad kiti norėtų būti įdomūs MAN smile)))

Aga... sėdėti taip koją ant kojos siūbuojant ir stebėti, nuobodoka veidelio išraiška, kaip kiti iš kalio neriasi norėdami būti įdomūs big_smile

Aha smile Tik svarbu nesusireikšminti ar nepradėti tų kitų niekinti smile
o šiaip - cirkas be pinigų smile

278

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Konstantinas parašė:
Alegra parašė:

Įdomus žmogus, tai man toks nenuspėjamas ir nuolat stebinantis. Savo poelgiais, mąstymu ir jausmų pasauliu. Tokių reta, tačiau vieną pažįstu. Tas žmogus yra savaime toks. Jis netgi pats sau įdomus, kaip jis pats sako. Sakė jog kartais jaučiasi dvilypis.

o man idomus zmogus yra tas su kuriuo noreciau bendrauti ir leisti laika)

Išvada - visi forumiečiai Konstantinui yra įdomūs smile
Už Konstantiną ir už mus, už įdomias Alegra ir Andre:) (jei ką - abėcėlės tvarka tongue)

279

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

nebuk kaip kiti ir busi idomus.