101

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Beatrice parašė:

..nuo tokiu patareju zmones kariasi..

tu turi puikia galimybe butent taip ir pasielgti)

102

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Beatrice parašė:

kad jis grazus vien tik del to,nes uzsimetes kazkokia smutke, ar po pazastim kazkokia padelka nesa,geriausia,kai lipa i limuzino klases triperi,ir galvoja pas koki draugeli nulekt kelias kapeikas pasiskolint,kad i baka pora lasu ipilt..cia garbe??

suplakei viska i viena kruva masinas smutkes girtavimus barus pinigus. moteriska logika sunku suprasti

103

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Mielas Konstantinai,labai noreciau,kad parodytumet ta vieta,kurioj paminejau barus ir girtavimus..ir is vis galetumet tamstele isigilint kas yra parasyta,o ne pult..

104

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Beatrice parašė:

Mielas Konstantinai,labai noreciau,kad parodytumet ta vieta,kurioj paminejau barus ir girtavimus..ir is vis galetumet tamstele isigilint kas yra parasyta,o ne pult..

Cia suveikia paprasta vyriska logika.Jei zmogelis vazineja su normalia masina,dar visai padoriai apsirenges,bet jau nebeturi babkiu net degalams,tai yra tikimybe,kad jis kazkur graziai ir ilgai pasedejo...Ir tada prie ko cia garbe.? Cia gi paprasta gyvenimiska situacija...

105

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Jus teisus Gyti..rasydama turejau omeny,kad kiekvienas ta savo diduma ir garbe supranta skirtingai..ir tai tikrai nera is mano puses kazkoks zmogaus nuvertinimas,ar pazeminimas..tiesiog kaip i jus visi isreiskiau savo nuomone..ir zinot Gyti vis tiek zmones( ir tai tik mano nuomone)nesupranta to zodzio reiksmes..as manau,kad tai didelia reiksme turintis zodis..

106 (redagavo Konstantinas 2017-11-07 23:34)

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

gytis parašė:
Beatrice parašė:

Mielas Konstantinai,labai noreciau,kad parodytumet ta vieta,kurioj paminejau barus ir girtavimus..ir is vis galetumet tamstele isigilint kas yra parasyta,o ne pult..

Cia suveikia paprasta vyriska logika.Jei zmogelis vazineja su normalia masina,dar visai padoriai apsirenges,bet jau nebeturi babkiu net degalams,tai yra tikimybe,kad jis kazkur graziai ir ilgai pasedejo...Ir tada prie ko cia garbe.? Cia gi paprasta gyvenimiska situacija...

na tai tikimybe visada yra) tik ar galima daryti prielaidas remiantis tikimybe?) kur tikimybe ten visada ir paklaida

107

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Beatrice parašė:

Jus teisus Gyti..rasydama turejau omeny,kad kiekvienas ta savo diduma ir garbe supranta skirtingai..ir tai tikrai nera is mano puses kazkoks zmogaus nuvertinimas,ar pazeminimas..tiesiog kaip i jus visi isreiskiau savo nuomone..ir zinot Gyti vis tiek zmones( ir tai tik mano nuomone)nesupranta to zodzio reiksmes..as manau,kad tai didelia reiksme turintis zodis..

ar tikrai ta reiksme labai didelia?) o gal ne dydis svarbu?) ir kaip susijes zmogaus idomumas ir svarbumas su jo garbe ir didumu? juk tema apie tai kaip tapti idomiu ir svarbiu zmogumi. nes idomumas ir svarbumas tai isorine savoka tai yra kaip mus vertina kiti. o garbe ir didumas labiau vidine savoka tai kaip mes vertinam patys save

108

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

niekas neismus man tos minties,kad ne tas stiprus,kuris turtuose paskendes ir man nesvarbu jo isore ar pazintys..kodel kiti stovi aukstai,tik del to,kad uz nugaros yra kazkas stipresnis.ir jie galvoja,kad tai labai stipru.galit priimt,galit atmest,bet man asmenybes stiprybe jo praeitam kely,jo isminty..tuo paciu noriu paaiskint ka man reiskia gerbti ir bijoti..kaip manot autoritetus gerbia ar bijo?mano nuomone,iki pagarbos tolima kelia reiktu nueit..ju bijo,nes juose mato stiprybe..

109

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Konstantinai,as ne Dievas kad is vis cia reiksciau savo nuomone,bet yra tikrai malonu bendraut ir suprast kaip mes suprantam apie tai ka leidziam sau pasakyt..kuo toliau ,tuo daugiau neikertu tokiu zodziu,kuriuos taip lengvai zmones taria..pvz..Myliu..zinau,per giliai as cia,tiesiog man yra labai daug kada zmogus snekedamas atsako uz savo zodzius..

110

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Žodžius interpretuojam visi kažkiek savaip, todėl ir kalbam, bendraujam, aiškinamės,veiksmais ir elgesiu parodom, ką jie mums reiškia. Vienam ištarti myliu, tai kaip vandens atsigerti ir jam tai normalu, kitas ištaręs myliu jaučiasi įsipareigojęs kone visam gyvenimui. Ir kiekvienas savaip teisus. Todėl ir ieškom tokių, kokių mums pagal mūsų supratimą reikia ir ką čia bepriauklėsi suaugusius žmoones.

111

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

kas is tu zodziu,jei veiksmai neatitinka ju..

112

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Beatrice parašė:

kas is tu zodziu,jei veiksmai neatitinka ju..

veiksmai yra svarbesni uz zodzius

113

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Konstantinas parašė:
Beatrice parašė:

kas is tu zodziu,jei veiksmai neatitinka ju..

veiksmai yra svarbesni uz zodzius

o už veiksmus yra svarbesnis ketinimas smile

pvz. labai gražiai atrodo pagalba skurstančiam, bet... gal padedančio galvoje viena mintis "cha cha, koks tu kirminas o aš kiek pasiekiau, tu mulkis ir menkysta, o aš va, koks geras, net ir tokiam šiukšlei padedu".

o kitas - skrudžas nerealus, pats apiplyšęs, žmona ir tėvai pusbadžiu gyvena, bet gal jis visus pinigus kaupia kokiam nors nerealiam vėžio gydymo projektui, gal už juos atidarys normalius globos namus našlaičiams...

taip kad, mintis, slypinti veiksme - ir yra esmė, sėkla, nes iš rugio niekada neišaugs arb9zas, o iš durnaropės - bananas.

114

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Anna parašė:

o už veiksmus yra svarbesnis ketinimas smile

pvz. labai gražiai atrodo pagalba skurstančiam, bet... gal padedančio galvoje viena mintis "cha cha, koks tu kirminas o aš kiek pasiekiau, tu mulkis ir menkysta, o aš va, koks geras, net ir tokiam šiukšlei padedu".

o kitas - skrudžas nerealus, pats apiplyšęs, žmona ir tėvai pusbadžiu gyvena, bet gal jis visus pinigus kaupia kokiam nors nerealiam vėžio gydymo projektui, gal už juos atidarys normalius globos namus našlaičiams...

taip kad, mintis, slypinti veiksme - ir yra esmė, sėkla, nes iš rugio niekada neišaugs arb9zas, o iš durnaropės - bananas.

yra teisybes tavo zodziose kazkiek yra. bet zmones padeda kitiems dazniausiai is gailescio o tikrai ne tam kad pasipuikuoti

115

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

be abejo, Konstantinai, tai tik pvz., kad veiksmas tas pats, o vidinis ketinimas gali labai skirtis...

116

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Padeda, kad ir pasipuikuoti ir tai yra tarsi aukštuomenės etiketo dalis, mecenavinas. Kartais tai eilinis pinigų plovimas...ypač per projektus ir pnš.
Šiaip į temą, jeigu, tai vienam tas pats žmogus gali atrodyti nuobodus, o kitam įdomus, vienam svarbus, o kitam niekas. Yra ir tam tikras standartas, bet esmės tai nekeičia...
Pvz.mamai tu būsi visada įdomus ir svarbus. Viskas priklauso nuo to į kokią terpę save nori panardint...:::008

117

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Beatrice parašė:

Koks gilus klausimas....Jei konkreciai manes to paklaustu,paklausciau kodel zmogui to reikia? visam savo kely vertinau ir ta darau iki siol zmogaus laika,jo vidu,kad ir koks jis bebutu,esybe..niekada nesupratau kas yra garbe ir baime..isitikinau,bet faktais,ir vis tiek nesupratau tik viena,kad bijodamas zmogaus,kuris to siekia,jo niekada negerbsi,o tiesiog pradesi nekesti...kodel dauguma nori buti dideliu ir svarbiu...kodel niekas nenori suprasti kas yra puikybe?nusispardyt karuna ir pradet kvepuoti...

Taip. Beatričė eina prie esmės. Nuoširdžiai ir be išvedžiojimų.

118

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Ir kam reikia to svarbumo?
Negi kankina nepilnavertiškumo jausmas?

119

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Vytautas parašė:

Ir kam reikia to svarbumo?
Negi kankina nepilnavertiškumo jausmas?

niekam nereikia. svarbus ir itakingi zmones kaip tik nori pasislepti nuo visuomenes kad nejausti savo svarbumo nes svarbumas juos slegia. cia temos autorius kuris pradejo sia tema nori buti svarbus

120

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

gal autorius mano, kad svarbus, tai tas žmogus, kuris, nesureikšmindamas savęs, nori atnešti žmonijai, šaliai, miestui, šeimai, darbui realios naudos. Gal jam tos šlovės ir įvertinimo nereikia...? smile gal jis tik tenori, ka djo gyvenimas turėtų prasmę?