61

Re: Pirmasis pasimatymas

Anželika parašė:
Saulius parašė:

O tai nešat į pirmą pasimatymą gėlių? man kažkoks netinkama maniera tai atrodo, nei pažįsti tą žmogų, nei žinai ar jai patiks tos gelės, ar bus bendras kažkoks jaukumas ir t.t., visai kitaip, kai savo panelėj neši kur susitinkant ar pan hmm Apšvieskit merginos, kaip ten iš tiesų jums susišviečia viskas? big_smile

As gal keista, bet nenoreciau per pirma pasimatyma geliu gauti. Zinoma, geles megstu, kaip ir dauguma paneliu, bet is nepazistamo vaikino jos man mazai ka reiskia. Jei pasimatymas visai sekmingas ir einu su tuo vaikinu i antra pasimatyma - va tada jau susilydiciau, jei su gelyte ateitu. big_smile



Visiskai pritariu:) Man nepatinka, kai pirma karta susitinki su zmogum, o jis su gelem atejes.Paskutini akrt taip ir buvo.. Tai, kai pamaciau su gelemis, norejau apsisukt ir eit namo:)

62

Re: Pirmasis pasimatymas

Elena,nauja forumo dalyve,isnagrinesim apie tave viska big_smile papuoliai mergyt

63

Re: Pirmasis pasimatymas

pagal mane viska galima suderinti.. nereik noret kad is karto sutaptu viskas.. pamazu gi pazisti zmogu, pradedi arteti, po to jau netrukdo nei pomegiai nei niekas kitas.. o is pirmo pasimatymo spresti apie zmogu gana naivu..

64

Re: Pirmasis pasimatymas

profesoriux parašė:

pagal mane viska galima suderinti.. nereik noret kad is karto sutaptu viskas.. pamazu gi pazisti zmogu, pradedi arteti, po to jau netrukdo nei pomegiai nei niekas kitas.. o is pirmo pasimatymo spresti apie zmogu gana naivu..

Aha, labai suartėsi, kai vienas apie miestą, kitas apie sviestą big_smile

65

Re: Pirmasis pasimatymas

GeraširdisSvolačius parašė:

Elena,nauja forumo dalyve,isnagrinesim apie tave viska big_smile papuoliai mergyt

Vyrai moterų niekad neišnagrinės tongue

66

Re: Pirmasis pasimatymas

Kalbant apie pirmą pasimatymą, manau tikrai nebūtina dovanoti gėlių ar eiti į kavinę. Geriausia pasivaikščioti po miestą ar parke, jokių įpareigojimų kažkam už kažką mokėti.

67

Re: Pirmasis pasimatymas

tik su laiku kazkiek pazysti zmogu,ir netgi sakyciau priimi jo pomegius . o geles...,na bent manes jos niekuo neipareigoja,jei ir gaunu pirmo pasimatymo metu smile

68

Re: Pirmasis pasimatymas

Vienisu bus nes statistiskai berods moteru daugiau.desningumas toks.
Tai kiek jus tu pasimatymu turejot...is andzelikos ir elenos rodos nemazai.as pvz kaip kaimo vaikis is lusnos,ant vienos rankos suskaiciuociau.