61

Re: Klausimas vyrams gyvenantiesm Anglijoje :)

Rasa, gerbiamoji, aš tau savo durų koordinates į privatą! Pokštauju. Malonių tau 2015tųjų! P.s. Į žmones kartais išeinu... bet labiau norėčiau kad žmonės patys pas mane eitų.
T

Rasa parašė:
Tomas parašė:

Jūsųkošmarai aka neįdomusis šliuže, tu apie lietuvaites, esančias UK ir apsilankančias ieškoke? Damos yra pakankamai išpaikintos vaikinų dėmesio, tiek čia esančių, tiek už ieškoko ribų. Mūsų čia 2x daugiau nei jų, todėl sveiką dialogą užmegzti yra ne-len-gva. Paprastai gauni keleto žodžių ilgumo žinutes atgal, kurios ilgainiui sutrumpėja iki vieno žodžio ir supranti, kad jau į kiaurus ir durnus esi padėtas. Tačiau ne viskas tik juoda. Yra malonių, išmintingų merginų, su kuriomis pusvalandukas kitas pabendravimo - tikra atgaivėlė. Paprastai jos neoliliapupytiškai atrodo ir nesipyksta su gramatika. Atitinkamai, paneles pieštu veidu, konkrečia juoda arba balta spalva dažytais plaukais ir neraštingas palikčiau bičiuliams su treningais ir bmw automašinomis.




Na dabar jau puls visos "neolilapupytes"- paneles rikiuotis prie tavo duru- tikrai apgynei ju garbe... Bravo!
Tik va idomu, ka reiskia paneles piestu veidu? Gal radai tokiu, kurios visai ant saves kosmetikos neuzsideda? Patikek, tave jos apgavo...
Ir jei panele ryskiai baltai ar juodai dazytais plaukais, tai jau- nerastinga?.. Ar tikrai daznai i zmones iseini?..

Na is dalies, nelabai aiskiai savo ivadiniame zodyje, tiksliau temos ivade Kosmaras issireiske, bet dauguma turbut gana nesunkiai suprato kam butent tokie "lietuvisku moteru" epitetai buvo adresuoti. Aiskiai suprato tai ir pati adresate, jos reakcija suveike iskart smile ... Netikiu kad yra daug tokiu merginu, su kuriom pykstasi Kosmaras. Bet kad ana- jo aprasyta persona visuose vyruose mato vien agresorius arba tokius, kuriuos tuoj pat reikia sunaikinti- tai faktas.. Kuris is vyru ja taip nuskriaudet?..
big_smile     Ka visgi jai padaret?..

62

Re: Klausimas vyrams gyvenantiesm Anglijoje :)

Gintas parašė:

Rimantai, man labai patiko Jūsų brandus atsakymas, todėl, jeigu neprieštarausite, aš jį truputį pakomentuosiu smile)

Rimantas parašė:

<...> O aš parašysiu, kad Lietuvoje sutikau pačias puikiausias savo moteris.


Visi vyresniame amžiuje taip kalba. Lygiai kaip koks mažas vaikas, ką nors radęs lauke, visada pirma parodo savo mamai. Visi vaikai taip daro smile)

Rimantas parašė:

Jei jūs nesugebėjote rasti sau tinkamų ir labai tinkamų žmonių, kaltinkite patys save.

Kaltinti save galėsite kai sėsite (arba ką nors bandysite pasodinti į) kalėjimą. O jei save labai kaltinsit, susirgsite depresija. Ko jums ir nelinkiu. wink

Rimantas parašė:

Nes tokie žmonės yra, tik jūs jų nerandate. Neieškote,nededate pastangų, kažkas kitas jum laimę turi kurti, bet ne patys...

O Jūs dedate? Juk pats nepasivarginote bent nuotraukas anketoje susidėti.. smile)

Rimantas parašė:

Nemažai laiko paskyriau moterų mąstymo ypatumams ir vualia... Visa tai davė milžiniškus dividendus...

Tai Jūs čia turbūt apie tuos Kazanovos metodus, kuriais giriatės savo anketoje? smile) Giacomo Casanova vilioti moteris žinoma mokėjo, tik ar žinote, kad mirė jis vienatvėje, visiškai vienas, visų užmirštas ir atstumtas? smile)

Rimantas parašė:

Štai ieskoke visai netikėtai radau pačią geriausią savo moterį.

Su kuom Jus ir sveikinu. Linkiu vesti antrą kartą wink

Rimantas parašė:

<...> O tokie pasakymai, kad kažkur Ukrainoje ar Bulbiandijoje moterys geresnės, tai čia nevykėliams receptas, kurie nesugebėjo rasti sau tinkamos.

Aštriom frazėm laidotės. O Jūs vykėlis, jeigu nesugebėjote santuokos išsaugoti? smile) Ar bent į šeimos ekspertus, psichologus kreipėtės? Tiesiog padarėt NEXT, lygiai kaip G. Casanova.

Rimantas parašė:

Mažiau gerkit, daugiau neuronų liks galvoje, protingesni būsit ir minčių turėsit geresnių. O tai JAU pakeis jūsų gyvenimą. <..> smile

Ačiū, alkoholio ir taip beveik nevartoju. Sakote tai keičia visą reikalą? smile)


Nepatingėjo žmogus tiek rašyti... Geras darbas, galva tavo laisva, jei tiek resursų gali skirti internetiniams forumams. Tokiuose forumuose nematai gyvai pašnekovo, nematai jų intonacijų ir informacijos, perduodamos verbaliniu, kvapais ir kitokiais būdais. O visų didžiausia problema, kai forumo veikėjai labai greitai  išverčia į asmeninių savybių nagrinėjimą, vietoj to, kad pasidalinti savo pamąstymais. O jais kultūringai pasidalinti reikia dar ir mokėti. Nerinkau labai stiliaus, bet mano pamąstymai tikrai nebuvo skirti Tamstelei. Negeri, nesi tam kontingente, kurį paminėjau? Valio. Tai neskaityk, jei taip nervuojiesi. Aš parašiau masei žmonių, bet ne konkrečiai tau. Tavo savybių gi niekas nenagrinėja.Bet yra ir pliusų. Toks savikritiškumas tai yra teisingo žmogaus savybė. O kas iš to? Juk pagrindinė masė žmonių visai kitokia. Mąstą sudaro vidutinybės, kurių elgesys yra reguliuojamas. Kur vėjas pučia, ten ir linksta. Kas ką įpila, tą ir geria. O kam tie asmeniškumai? Aš tik raidėlės ekrane. Todėl ir aplink temą koncentruokimės, o ne asmenį ir jo gyvenimą narpliokite, Tamstele. Manau, kad tai ypač svarbu diskusijose. Atsakymus aš turiu, įtikinamus atsakymus. Paremtus patirtim ir mano logika. O kam tau jie? Atsakymus pats susirasi, kokių tau reikės. Manieji tau netiks bet kokiu atveju, žmonių nepakeisi. Prie alaus mes gi nediskutuosim.
  Beje, foto irgi yra. Tai dar vienas faktorius. Kai nieko nedarant, anketa dirba už tave. Atsijojami žmonės (moterys, vėl tik sau nepripliusuok), kurie yra nedėmesingi ir nemato smulkmenų. Labai tikėtina,kad jie kai ką praleis ir gyvenime pro akis... Vienu šūviu - du zuikiai. Va kaip,  tėvai ... Tokie dalykai.

63

Re: Klausimas vyrams gyvenantiesm Anglijoje :)

Rimantas parašė:

<...> Tokiuose forumuose nematai gyvai pašnekovo, nematai jų intonacijų ir informacijos, perduodamos verbaliniu, kvapais ir kitokiais būdais. O visų didžiausia problema, kai forumo veikėjai labai greitai  išverčia į asmeninių savybių nagrinėjimą, vietoj to, kad pasidalinti savo pamąstymais. O jais kultūringai pasidalinti reikia dar ir mokėti. Nerinkau labai stiliaus, bet mano pamąstymai tikrai nebuvo skirti Tamstelei.

Matyti pašnekovą žinoma gerai, bent jau žinočiau ar teisybę šnekat. Matau Jūs taip ir nesupratot, kodėl aš gan kandokai būtent Jūsų rašliavą pakomentavau. Tada skaitykite dar kartą (jei nepadės, ir dar kartą, kol kažką pagausite mano komentaruose). Jeigu moterų gundymo ir viliojimo psichologiją perkandot (su kuom ir sveikinu), tai pabandykit bent truputį įkast ir savąją. Truputį užvesiu ant kelio. Jūs perdėtai geros nuomonės apie save, visi kiti automatiškai durneliai. Atskleisiu, kaip matau, Jums negirtą dalyką. Durniai yra tik durnyne. Ir tai, patikėkit, ne visi. Juk kunigas per mišias nevadina kū*vom moterų, kurios atsidavė iki vestuvių. Jums nebūtina prilygti kunigui, bet nors truputį pasitemti galėtumėt. Jeigu supratot apie ką aš (manau supratot) wink

64

Re: Klausimas vyrams gyvenantiesm Anglijoje :)

Gintas parašė:
Rimantas parašė:

<...> Tokiuose forumuose nematai gyvai pašnekovo, nematai jų intonacijų ir informacijos, perduodamos verbaliniu, kvapais ir kitokiais būdais. O visų didžiausia problema, kai forumo veikėjai labai greitai  išverčia į asmeninių savybių nagrinėjimą, vietoj to, kad pasidalinti savo pamąstymais. O jais kultūringai pasidalinti reikia dar ir mokėti. Nerinkau labai stiliaus, bet mano pamąstymai tikrai nebuvo skirti Tamstelei.

Matyti pašnekovą žinoma gerai, bent jau žinočiau ar teisybę šnekat. Matau Jūs taip ir nesupratot, kodėl aš gan kandokai būtent Jūsų rašliavą pakomentavau. Tada skaitykite dar kartą (jei nepadės, ir dar kartą, kol kažką pagausite mano komentaruose). Jeigu moterų gundymo ir viliojimo psichologiją perkandot (su kuom ir sveikinu), tai pabandykit bent truputį įkast ir savąją. Truputį užvesiu ant kelio. Jūs perdėtai geros nuomonės apie save, visi kiti automatiškai durneliai. Atskleisiu, kaip matau, Jums negirtą dalyką. Durniai yra tik durnyne. Ir tai, patikėkit, ne visi. Juk kunigas per mišias nevadina kū*vom moterų, kurios atsidavė iki vestuvių. Jums nebūtina prilygti kunigui, bet nors truputį pasitemti galėtumėt. Jeigu supratot apie ką aš (manau supratot) wink

Tai taip nuo forumo temos labai mikliai perėjai an naxui lygio. Mokytojau tu mokytojau... Dėl to ir užknisa tokie, kurie ne į temą parašys savo mąstymus ir matymus, bet tuoj pat nagrinėja prikišamai asmenis, kurių nei matė, nei matys ir net nenori matyti. Neatsibosta tau taip prisiknisinėti lygioj vietoj, savo teisybę siūlyti. Nereikia man tavo supratimų, aš tau jų nesiūlau. Tai nekišk ir savų. Kažkada gal išmoksi nekišti savo prekių konkrečiam asmeniui, nereikia tavo. Mes turim savų. Užsiciklinai. Į temą pavarytum pamąstymų, štai kas įdomu, o kam čia įdomūs tavo pamokymai...

65

Re: Klausimas vyrams gyvenantiesm Anglijoje :)

Darius parašė:
Konstantinas parašė:
Ruta parašė:

paskaiciau jusu tuos atsakymus ir baisu darosi...tikrai mes, lietuvaites, tokios prastos, barakudos, vien naudos teieskom? neisivaizduoju su kokiom merginom jum ten teko susitikti, taciau zinau tikrai, kad ne visos yra barakudos, vardinius rubus nesioja ir miega su bet kuriuo babaju, kuris gerima pabe nuperka. galbut patiems reikia buti siek tiek paprastesniems? sutinku ritmas zmogu pakeicia, isgyvenimo ir geresnio gyvenimo noras taip pat, bet nebutinai tie pokyciai i bloga. sakot merginos iesko vyru su storom piniginem, tiesa, taip yra nuo senu laiku, kad moteris renkasi vyra, kuris gebetu islaikyti seima, cia jau toks instinktas yra. dirba per du darbus, nori nebuti priklausoma nuo vyro, vel blogai, nes neturi laiko nueiti i pasimatyma...vaikinai, sunku islaikyti ta viduriuka, dirbti normaliai ir nebuti laikoma barakuda :) dabar as ju paklausiu is merginu puses, kodel daugumai lietuviu vyru kiekviena savaitgali (ar pradedant jau ketvirtadieni) svarbiausias ir mieliausias uzsiemimas yra prilakt kazkur su draugais? nulekt i kluba ir grizt girtam kaip tapkei 5am? manau didzioji dalis merginu vien del sios priezasties neziuri i lietuvius uzsieny :) aisku negaliu teigti, kad visi vyrai ten tokie, bet tokiu tikrai daug, taip pat ir merginos ne visos pinigu medziotojos, yra ir daug sunkiai mokslus kremtanciu bei dirbanciu paneliu. tiesiog reikia ieskot, nenuleist ranku ir but paprastesniems :)

as nesakau kad visos tokios bet vienas neigiamas atvejis gali sugadinti visa moteru ivaizdi. ir paskui ta ivaizdi sunku pakeisti. nereikia net barakudizmo uztenka to kad merginos visos neturi laiko. anglijoje didziausias karjerizmas ten visi dirba tik del vartojimo ir del pinigu. o del to kad vyrai geria tai tik todel kad emigravo tikrai ne inteligencijos atstovai. pats smerkiu geriancius vyrus ir stengiuosi nuo ju atsiriboti ir daznai mastau kodel lietuviai tiek daug geria per metus gyvenimo uzsienyje tiek prisiziurejau i geriancius emigrantus kad dabar jeigu ir gyvensiu tai kuo toliau nuo lietuviu. net jeigu ir ieskau darbo ar kambario tai skambinu tik pagal nelietuviskus skelbimus. nes pateksi gyventi ten kur kambariokai lietuviai tai  girtavimai mustynes negali net savo privatumo tureti net nakti lauziasi girti snukiai i kambari ir nori kad su jais isgertum) as ten kur gyvenau uz 5 metru buvo kinoteatras kur rode nemokama kina dar uz keliu metru biblioteka su knygom ir internetu dar uz keliu metru nemokami anglu kalbos kursai tai nei vienas lietuvis tuom kulturinem galimybem nesusidomejo. visu interesai buvo tik prigerti penktadieni po darbo. tai dabar as uzsienyje stengiuosi laikytis kuo toliau nuo emigrantu

tiek daug susizavejusiu ta anglija, tokius ten kalnus pinigu galima uzdirbt, o dar nuomojasi tik kambari su kambariokais. Galvojau ten zmones geriau gyvena.

Cia normalu, ir patys anglai su kambariokais gyvena :) ne vien emigrantai :)

66

Re: Klausimas vyrams gyvenantiesm Anglijoje :)

Rimantas parašė:

<...> Mokytojau tu mokytojau... Dėl to ir užknisa tokie, kurie ne į temą parašys savo mąstymus ir matymus <..> Neatsibosta tau taip prisiknisinėti lygioj vietoj, savo teisybę siūlyti. Nereikia man tavo supratimų, aš tau jų nesiūlau. Tai nekišk ir savų. Kažkada gal išmoksi nekišti savo prekių konkrečiam asmeniui, nereikia tavo. Mes turim savų. Užsiciklinai. Į temą pavarytum pamąstymų, štai kas įdomu, o kam čia įdomūs tavo pamokymai...

Gerai, matau jog pačiam niekas nedašunta, tai pabandysiu kalbėti tau įprasta kalba. Kas tu toks, kad vadinti čia visus nevykėliais? smile) Neva žiūrėkit, aš vat įvaldžiau Kasanovos meistriškumą ir aš turiu, o Jūs, dovanokit, durneliai, mažiau gerkit, daugiau liks proto galvoj (aj, neuronų..), ir kažką rasit. Pastangų nededat ****. Dabar aiškiau kodėl aš čia tave misinėju? smile) 44 metų vyrui, tobulai įvaldžiusiam moterų viliojimo psichologiją (bent jau garsiai taip tvirtinančiam), biški reiktų savo egoizmą tramdyt. Kelt koją nuo gazo paties kalba šnekant wink

67

Re: Klausimas vyrams gyvenantiesm Anglijoje :)

Koks grazus ir mielas, ausiai artimas zodis NACHUJ,o jei dar **** tai isbis pizda kaip zajabys))

68 (redagavo GeraširdisSvolačius 2015-01-12 21:38)

Re: Klausimas vyrams gyvenantiesm Anglijoje :)

Nesigilinau i jusu pokalbi,bet Pritariu Gintui ,net dievas negali zmogu vadint nevykėliu ,o kad save aukštintina,tai tokiu pilnas svietas .Mėgstat konfliktus ir ginčus dauguma .

69

Re: Klausimas vyrams gyvenantiesm Anglijoje :)

siais laikais lengva but kazanova.. smile

70

Re: Klausimas vyrams gyvenantiesm Anglijoje :)

visks cia normalei smile daug teisybes ir pasake tas vyresnis smile ta prasme jei as neturiu tu savybiu, pvz as irgi nedaug geriu, bet cia suprantu kad jis apie mase kalbejo ir dar paskui taip ir pasake.

71

Re: Klausimas vyrams gyvenantiesm Anglijoje :)

nu ir nukrypot nuo temos big_smile