41

Re: Ji negali turėti vaikų?

Jei labai primityviai tai moters misija vaikus gimdyt o vyru juos islaikyt.. dazniausiai tokios problemos buna kai  panos budamos jaunos abortus daros..tai jei karta nutraukei gyvybe -augink kates..as buciau pries ir nutraukciau santykius

42

Re: Ji negali turėti vaikų?

Priklausomai nuo to, kokie poros siekiai, koks svetimo vaiko teleravimo lygis, atitinkamai tolesni ir sprendimai, ar skirtis, nes nebus galimybės turėti savo vaiko, ar įsivaikinti kažką, jeigu psichologiškai pakels žinią, jog vaikas kurį augini, ne tavo.. Vienareikšmiško atsakymo neverta ieškot..

43

Re: Ji negali turėti vaikų?

Aš savanoriškai pasirinkau gyvenimą be vaikų, tik gaila Lietuvoje mažai tokių kaip aš.

44

Re: Ji negali turėti vaikų?

Nu ir tegu neturi vaikų

45

Re: Ji negali turėti vaikų?

Vitalija parašė:

Aš savanoriškai pasirinkau gyvenimą be vaikų, tik gaila Lietuvoje mažai tokių kaip aš.


Gal tu gali paaiskinti sprendimo motyvus..? Kai zmones negali tureti vaiku, tai nera apie ka diskutuoti - nepasirinksi... O kas vercia pasirinkti netureti vaiku ir tuo dziaugtis..? Butu idomu isgirsti, kokios tokio zmogaus vertybes.

46

Re: Ji negali turėti vaikų?

Breinas parašė:
Vitalija parašė:

Aš savanoriškai pasirinkau gyvenimą be vaikų, tik gaila Lietuvoje mažai tokių kaip aš.


Gal tu gali paaiskinti sprendimo motyvus..? Kai zmones negali tureti vaiku, tai nera apie ka diskutuoti - nepasirinksi... O kas vercia pasirinkti netureti vaiku ir tuo dziaugtis..? Butu idomu isgirsti, kokios tokio zmogaus vertybes.

vienas is pavyzdziu: kai mergina serga kokia nors liga kuri genetiskai persiduoda ir vaikams. ir ji samoningai pasirenka netureti vaiku

47

Re: Ji negali turėti vaikų?

Kaip sakoma pries gamta nepasokinesi big_smile todel cia jau kaip sakoma arba priimsi tokia kokia ji bus arba net nepradesi, o merginos tokiais atvejais turetu pasisakyti kad paskui nereiketu pykti ant bernu big_smile

48

Re: Ji negali turėti vaikų?

o as pvz pasirinkau gyvenima be vaiku ir tuo dziaugiuosi nes nera prasmes problemom apsikrauti gyvenima sau ir paskui per juos tureti bedu daugiau nei turiu tongue

49

Re: Ji negali turėti vaikų?

Man manymu nenorėti vaikų yra degradavimas ir dėl to nieko blogo jai tas žmogus neturės vaikų tiesiog neperduos savo vaikams to savo požiūrio, nes vaikai užauga panašųs į tėvus.

50

Re: Ji negali turėti vaikų?

Pritariu Geras, kad su vaikais daugiau problemu nei be ju.
As visada zinojau kad ju neturesiu. Priezasciu daug: vaikai nepatinka ir nejauciu jokiu sentimentu ju atzvilgiu, be to nestumas ir gimdymas atima per daug sveikatos, kurios nieks nesugrazins, be to vien pagalvojus kad reiks 2-3 metus gyvent tarp keturiu sienu...isprotet galima. Kazkam tektu aukotis.
Bet as nesmerkiu kurie nori tu vaiku, neklausineju kodel jie nori.

51

Re: Ji negali turėti vaikų?

Į kurį čia vijurką kreipies . big_smile Ir beto kočia giriesi nenori ir neturėk. Aš kiek žinau kokia aplinka tokie ir žmonės čia kaip teisyklė, tai duodi man suprasti, kad tavęs tėvai nemylėjo ar tiksliau nesugebėjo duodti tos suprantamos aiškios meilės. smile

52

Re: Ji negali turėti vaikų?

Arba buvai stipriai kontroliuojama tėvų.

53

Re: Ji negali turėti vaikų?

Prie ko cia tevai ir kazkokia kontrole, tikrai ne itema atsakei, tai niekaip nesusije ir tai senai mokslininku irodyta kad instinkta daugintis ne visi zmones ir gyvunai turi.
As nesigiriu, tiesiog rasau kaip buna. Tame nieko keisto nematau. Reiktu mokytis tolerantiskumo.

54

Re: Ji negali turėti vaikų?

Įmesk straipsnį su tyrimų duomenimis, nes su tokiais pasireiškimais mokslininkai įrodė, tu nieko neįrodai čia tas pats, kaip delfije ar techlogijos.lt parašo straipsnį Britanijos mokslininkai ištyrė....., bet kur tyrimų duomenys?. Kaime užaugau, tevai gana didelį ūkį laiko, dar nemačiau nė vienos karvės ar jaučio kuris nenurietų daugintis, o dar kiti guvuliai... na bet žmonės yra sudėtingesni už gyvūnus tik nuom, kad turi sudėtingą nervų sistemą ir su asmeninėmis gyvenimo patirtimis individas į gauna asmenybę. Be to ar turi vaikų, jai ne tai iš kur žinai,kad nepatinka. Satimi yra svetimi savi yra savi.
Dar vienas populistinis išsireiškimas apie toleracinją. Tolerancija žodis kilęs iš medicinos kuris reiškia biotaikinių  jautrumo praradimą  tam tikrai ksenobiotiko (nuodo) dozei arba kitaip pripratimu. Geriau pasimokyk pati atsakomybės, kaip tavo neapgalvoti išsireiškimai, atitinkamas elgesys gali paveikti aplinką.

55

Re: Ji negali turėti vaikų?

visiškai suprantu moteris, kurios nenori vaikų.. pati buvau iš tų pačių.. gaila buvo visko: kelių metų praleistų tik su vaiku, kūno, laisvės ir t.t. bet matyt kiekvienai gali nutikti taip kaip man - sutinki nuostabų žmogų ir pasikeičia viskas.. turiu dabar aš tą vaiką (tik vieną, tačiau nemanau kad dar gimdyčiau), ir nepraradau nieko.. figūra net geresnė negu buvo, karjera nesustojo, laisvės turiu kiek man reikia... taip kad.. smile

56

Re: Ji negali turėti vaikų?

Jei mergina negali turet vaiku iseitis yra isivaikinimas na ir koks skirtumas kad negalesi savo turet manau tai didesnis pasiryzimas ir meile kad lieki su mergina nepalieki ant ledo vien del tokio dalyko.O kas nenori vaiku tai reliai tokiu zmoniu nesuprantu smile Karjera? Ir kas is jos? Lyg visus turtus i kapus nusinesit ? Idomus tokie zmones kurie nei kiek meiles neturi vaikuciam smile Nera lengva vaika uzauginti bet paskui kai ateis senatve kas pades jei vaiku nebus smile

57

Re: Ji negali turėti vaikų?

Savanaudiskas poziuris i gyvenima tai gyventi su kuo daugiau malonumu ir lengvai sau. Ar tai gerai tai man? NE. Kodel,nes kaip pasiklosi,taip issimiegosi!
O ivairiapuse patirtis duoda platu supratima,vadinasi siauramaste as buti nenoriu.

58

Re: Ji negali turėti vaikų?

"O ivairiapuse patirtis duoda platu supratima,vadinasi siauramaste as buti nenoriu..."

cia matyt slypi moteriska logika, nes as tai nieko nesupratau big_smile

59

Re: Ji negali turėti vaikų?

Modestas parašė:

Jei mergina negali turet vaiku iseitis yra isivaikinimas na ir koks skirtumas kad negalesi savo turet manau tai didesnis pasiryzimas ir meile kad lieki su mergina nepalieki ant ledo vien del tokio dalyko.O kas nenori vaiku tai reliai tokiu zmoniu nesuprantu smile Karjera? Ir kas is jos? Lyg visus turtus i kapus nusinesit ? Idomus tokie zmones kurie nei kiek meiles neturi vaikuciam smile Nera lengva vaika uzauginti bet paskui kai ateis senatve kas pades jei vaiku nebus smile

norit vaikų turėti reikia turėti normalų, padorų pagrindą po kojomis, o ne tik leisti vaikus į gyvenimą, kuriuos po to užaugini su pašalpom. o pagrindo po kojomis neturėsi be sėkmingos karjeros....

60

Re: Ji negali turėti vaikų?

Vaiku turejimas gali buti toks pat savanaudiskas: gimdo del to kad senatvej priziuretu, kad vyras nepaliktu, nes tevai ir draugai spaudima daro, nes vyro daznai namie nebuna ir jauciasi vienisa.
As suprantu tuos kurie nori vaiku, tik tie kurie turi/nori nesupranta kitaip mastanciu nors daznai pavydi.