61

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

tiesiog parašė:

olialia... big_smile tema apie vyra,auginanti savo vaika,o pabaiga komentaru apie...ana gala big_smile

Ot patrakusi ta Ola:D

62

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

tiesiog parašė:

olialia... big_smile tema apie vyra,auginanti savo vaika,o pabaiga komentaru apie...ana gala big_smile

pabaiga ir yra galas... bet kartu galas yra ir visa ko pradzia.. big_smile

63

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Kazkokie vaikiski svaisciojimai cia,abu yra atsakingi uz vaika,taigi abu turi ir rupintis ir labai grazu,bet aisku neiprasta kad tai yra vyras.

64

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

TiesiogBaubas parašė:
Giedrė parašė:

Tai nebaido, jei vyras atpie tai praneša iškart, jei po laiko, tai tada neaišku ką dar slepia. Mano nuomone visi esame žmonės tik kiekvienas su sav patirtimi ir bagažu, jei atviras, geras, atsakingas, tai ko kratytis tkio žmogaus, nebent vaikų nemyli, o tie kurie myli, tik pasidžiaugs.

O tu is kart pasakytum kad vaika augini pirmam sutiktam? Kaip praktika rodo is jusu puses taip tikrai nebuna ir tikrai ne del to jog apsaugoti artima savo.....

tai kad as matau ir anketose jos isiraso kad turi vaiku. Nu nebent cia tik maza dalis taip daro

65

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

TiesiogBaubas parašė:
Darius parašė:
TiesiogBaubas parašė:

O tu is kart pasakytum kad vaika augini pirmam sutiktam? Kaip praktika rodo is jusu puses taip tikrai nebuna ir tikrai ne del to jog apsaugoti artima savo.....

tai kad as matau ir anketose jos  kad turi vaiku. Nu nebent cia tik maza dalis taip daro

As deka akiniu ir neaklas dar vis......
Dabar pasiziurek ju amziu kurios tai nurodo. Kaip man viena pasake kuri nenurode:"Butu keista jei as tokiam amziuje ju netureciau dar vis'' ir tai ir is esmes tiesa...

tai ziuredavau, visokio amziaus ju buna

66

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Daiva parašė:

man sunkiai suvokiamas variantas, kai mazas vaikas lieka augti su tevu...
arba vyras despotas, nubaudes zmona,
arba zmona beviltiska ligone...
arba tu vaiku daugybe ir nenori alimentu zmonai moket...
nebent naslys....

Man sunkiai suvokiama, jog tu nesuvoki, kad ir tevas gali auginti savo vaika, ir priziureti, ir rupintis juom !!!  Nors.... Paziurejus tavo anketa, ir pamacius, kad tu ieskai ir vaikino, ir vyro, ir sekso partnerio... Tai turbut nera ko cia ir stebetis apie tavo suvokimo laipsni !!!

67

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Daiva parašė:

man sunkiai suvokiamas variantas, kai mazas vaikas lieka augti su tevu...
arba vyras despotas, nubaudes zmona,
arba zmona beviltiska ligone...
arba tu vaiku daugybe ir nenori alimentu zmonai moket...
nebent naslys....

Man sunkiai yra suvokiama, jog tu nesuvoki, kad ir tevas gali auginti savo vaika, ir priziureti, ir rupintis juom !   Nors.... Perziurejus tavo anketa, ir pamacius ko tu ieskai, tai yra - vaikino, vyro, sekso partnerio- tai ir tada turbut nebera kuom stebetis apie tavo suvokimo laipsni !!!

68

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Man sunkiai suvokiama, jog tu nesuvoki, kad ir tevas gali auginti savo vaika, ir priziureti, ir rupintis juom !!!

+1

69

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Al parašė:
Daiva parašė:

man sunkiai suvokiamas variantas, kai mazas vaikas lieka augti su tevu...
arba vyras despotas, nubaudes zmona,
arba zmona beviltiska ligone...
arba tu vaiku daugybe ir nenori alimentu zmonai moket...
nebent naslys....

Man sunkiai yra suvokiama, jog tu nesuvoki, kad ir tevas gali auginti savo vaika, ir priziureti, ir rupintis juom !   Nors.... Perziurejus tavo anketa, ir pamacius ko tu ieskai, tai yra - vaikino, vyro, sekso partnerio- tai ir tada turbut nebera kuom stebetis apie tavo suvokimo laipsni !!!

ar tai jusu reikalas, ko as ieskau?
as bent jau neapsimetineju sventa karve, nes esu normalus zmogus. Ir tikrai nenoreciau nepilnaverciu santykiu.

70

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Daiva parašė:

ar tai jusu reikalas, ko as ieskau?
as bent jau neapsimetineju sventa karve, nes esu normalus zmogus. Ir tikrai nenoreciau nepilnaverciu santykiu.

siuo klausimu palaikau Daiva. tas, kuris susipazines su patraukliu jam zmogumi, nepagalvoja apie intymius santykius su juo, tegul kreipiasi i gydytojus. Platoniski santykiai tarp vyru ir moteru -vaikams ir seneliams.

71

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

RS parašė:
OLA parašė:
RS parašė:

Tau gali, kad ir su pagalių nuomone kalti:D tu vistiek varysi savo ir galvosi, kad teisi esi:D tau jau niekas nepadės:D

Nusisluostis asaras skuduru ir paciulpk soske:::b32

Vienas pastebėjimas. Tavo darbas yra čiulpti, o ne mano:D

\
Kadangi elgiesi kaip mazvaikis tau to labiau reikia, soske nuramina vaikus tai turetu nuramint ir tave:::a40

72

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

OLA parašė:
Arturas parašė:
OLA parašė:

Poziuris - neigiamas:::001. Nes dazniausiai apsiima auginti ne is meiles  o tam, kad labiau iskaudint vaiko motina ir nemoketi alimentu, buna daug atveju kai motinos emigruoja ar randa kita vyra meta tuos vaikus sutuoktiniui o sis iesko nemokamos aukles, tarnaites ir pinigu saltinio. Bet kokiu atveju tai silpnas nemokantys issaugoti seimos vyras.:::001

Kodel del visu gyvenimo problemu gali buti kalti tik vyrai?

O kas daugiau?

O moteris del nieko kaltos negali buti?

73

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Viena parašė:
Daiva parašė:

ar tai jusu reikalas, ko as ieskau?
as bent jau neapsimetineju sventa karve, nes esu normalus zmogus. Ir tikrai nenoreciau nepilnaverciu santykiu.

siuo klausimu palaikau Daiva. tas, kuris susipazines su patraukliu jam zmogumi, nepagalvoja apie intymius santykius su juo, tegul kreipiasi i gydytojus. Platoniski santykiai tarp vyru ir moteru -vaikams ir seneliams.

Va va pradejo lysti atsitiktinio sekso ieskancios bobeles big_smile Po to tokios pridaro vaiku, o apie ju rupinimasi ir negalvoja.

74

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Arturas parašė:
Viena parašė:
Daiva parašė:

ar tai jusu reikalas, ko as ieskau?
as bent jau neapsimetineju sventa karve, nes esu normalus zmogus. Ir tikrai nenoreciau nepilnaverciu santykiu.

siuo klausimu palaikau Daiva. tas, kuris susipazines su patraukliu jam zmogumi, nepagalvoja apie intymius santykius su juo, tegul kreipiasi i gydytojus. Platoniski santykiai tarp vyru ir moteru -vaikams ir seneliams.

Va va pradejo lysti atsitiktinio sekso ieskancios bobeles big_smile Po to tokios pridaro vaiku, o apie ju rupinimasi ir negalvoja.

Kas tau sake, kad atsitiktinio? Su bet kuo nemiegu. O jei tai yra mano vaikinas, partneris, tai ir sekso partneris taip pat. Nereikia pasakoti, kad visi tik dvasiskai bendraujat ir butent to cia ieskot.
Ir atsipeikek! Kokie vaikai? Ir kokia statistika moteru besirupinanciu vaikais ir vyru. Cia vyrai neatsakingi ir palieka vaikus likimo valiai.

75

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Arturas parašė:
OLA parašė:
Arturas parašė:

Kodel del visu gyvenimo problemu gali buti kalti tik vyrai?

O kas daugiau?

O moteris del nieko kaltos negali buti?

tai aisku ne, nuo kada moterys kaltos smile

76

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

OLA parašė:
RS parašė:
OLA parašė:

Nusisluostis asaras skuduru ir paciulpk soske:::b32

Vienas pastebėjimas. Tavo darbas yra čiulpti, o ne mano:D

\
Kadangi elgiesi kaip mazvaikis tau to labiau reikia, soske nuramina vaikus tai turetu nuramint ir tave:::a40

Ko tokia pasiutusi, gal negavusi 30 metu:D ar vaiku negali turėti:D

77

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Pamoka. Mokytoja pasakoja apie mergaites ir berniukus. Viena mergaitė atsistoja ir sako:
– Visi berniukai yra vienodi!
– Kekše, nereikėjo jų visų išbandyti! – pasigirsta vieno berniuko balsas…tai va kalbajobes big_smile

78

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Vyras, vienas auginantis vaika, yra vertybe. Visu pirma tai irodo, kad jis yra seimos zmogus. Dar tas vienintelis faktas atsako i simta klausimu... ir visai kita kalba - vienisa mama. Ji nesugebejo issaugoti seimos, jos pasirinkimas buvo klaidingas arba ta seima pradejo nuo atbulo galo....
Dar noreciau oponuti vienai kvaiselei, skleidzianciai temoje erezijas, del kuriu gali nukenteti merginos... Kodel vyras atsako uz nestuma? Kas nesekmes atveju lieka supti mazu vaiku? Kas atsakingas uz ju issilavinima, prieziura? Kas lieka su mazu vaiku ant ranku? Nesekmes atveju VISADA nukentesite jus! Asilas pamirkses savo asilo akimis ir nueis, o asilo vietoje liksite jus. Jus gimdysite, supuosite, auginsite. Galesite rekti visais imanomais kanalais, kaip jums gyvenima suede, bet del to niekas nepasikeis. Nesekmes atveju, visada nukentesite jus. Todel jus atsakote uz save - savo gerove, uz savo vaikus ir ju gerove.
Neprasidekit su bet kuo.

79

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

raminkites zmones big_smile

80 (redagavo GeraširdisSvolačius 2015-01-18 15:03)

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Va ir pasekmes ziurint meksikietiškus serialus ir kitoki  ...., big_smile na bet klounai  big_smile pasijuokti is jusu galima