21

Re: Patyčios

Jūsų Košmaras parašė:

Daiva, na gal su prostitucija kiek perlenkei lazdą, bet iš esmės pritariu smile na, nieko dar pusė metelių, gausiu mokytojo išsilavinimą, įsidarbinsiu, tvarką padarysiu ;DD

Ir ką su mokytojo išsilavinimu??? Chi. . Net įsidarbinus į švietimo sistemą nieko negalėtum padėti. Nes vienas balsas nelabai ką lemia. Na..nelabai įsivaizduoju, kaip tu ten padėsi. Vaikų neperauklėsi. Bet esu girdėjus nemažai istorijų, kad įsikišus skriaudžiamojo bent vienam iš tėvų, patyčios dingsta.
Dar žiūrint, koks vaiko amžius.
Vis tiek, manau, reikia prevencijos, kad vaikai neliktų vieni su tėvų sukurtomis problemomis auginant.

22

Re: Patyčios

Jūsų Košmaras parašė:

kalbant apie tas patyčias mokykloje, nejaugi padėtis išties tokia rimta? nejaugi šis labai nemalonus, su galimomis tragiškomis pasekmėmis, reiškinys tiek paplitęs Lietuvoje...? faktas tas, jog tos tetos ir dėdės, vadinamais mokyklos administracija, švietimo įstaigomis, pischologai, teisėsauga... nepadės smile jie tokiais atvejais laaaaaaaabai retai kada padeda smile todėl tas žeminamas mokinys lieka vienas, vienui vienas tarp tų žvėrių ir gyvulių mokykloje... visgi amerikietiškas jaunimėlis ne toks jau ir kvailas, pasirodo, prasieina pro mokyklą su ginklais, ištaško keletą smegenų po sieną ir ramu... mokyklai šokas, o ir tie "ereliai", kiek aprimsta, bo neabejoju jog pagalvoja, kad "gal ateiti ir mano eilė, reik apsiramint". Mano manymu prieš brutalią jėgą reikia ir kovoti brutaliai, o ne kas kartą nukabinti nosį, kai tave pastumia ar pavadina negražiai ir bėgti skųstis, vajei vajei mane skriaudžia smile  po perkūnais nesileiskit žeminami ir būkite stiprūs smile p.s. jokia čia ne propaganda, o tiesiog mano nuomonė;.. o ką manote jus šiuo klausimu? smile

Tiesa. Bet dar blogiau buna, kai mokytojos mato kad per kokia pertrauka pvz kas susimusa ar pan. ir net nebando to sustabdyti

23

Re: Patyčios

Mokyklos tampa panasios i gheto.demokratija.

24

Re: Patyčios

mokiniams bus Kosmaras eit i mokykla kai dirbs JusuKosmaras big_smile

25

Re: Patyčios

Satana eriuko kaulyje:-D

26

Re: Patyčios

na, pasikartosiu. Pikti zmones- nelaimingi zmones. tik jie yra uzdarame rate- ju niekam nereikia, o jie del to dar labiau rugsta... Viskas imanoma- net ir pasitaisyti, susildyti sirdi, ir tai ivyks, bet  iki tol tas asmuo praras daug galimybiu ir laiko. Suskubkite tapti draugiskesni ir geranoriskesni jau dabar- tik laimesite:)

27 (redagavo TiesiogBaubas 2015-01-21 00:08)

Re: Patyčios

Pirma, kas liecia ale va tapsiu tokiu ir tvarka padarysiu..... Sistema dirba suderinta jau daug metu ir vienas sraigtelis greiciau sulus negu sulauzys visa masina. Faktas.
Antra, o kada ju nebuvo? Tiesiog reikia nemyzciot kazkur nubegus nes begiosi visa gyvenima taip o atsakyti oponentui suprantama kalba ir tiek.... Blogiau yra tai jog musu istatymai yra suredyti taip jog zmogus ka gali pagal istatyma padaryti tai tik begti skusti ir daugiau nieko... Taigi labai greitai galima is besiginanciojo tapti nusikalteliu ir uzpuoliku....
Kas liecia skustis tevam, kvaila.... Nes jei vienas atsives teva, kitas ir atsives teva, tevai atsives savo draugus tie savo kas gausis? Pilietinis karas? Asmeniskai as tikrai nesikisciau jei pvz sunus gautu per nosi nuo kazko. Ir net jei dukra nuo pvz mergiociu.
Tevai vaikam duoti isiauklejima ir issilavinima, visa kita vaikas privalo pasiekti pats. Tik tada jis jeigu ka, mokes isgyventi pats be tatos ir mamos kurie  ant lekstutes zydra juostele viska paduoda..
Jei jau pvz tevas nori padeti sunui kad is jo nesityciotu, tai uzuot laisva laika drybsojes kur prie tv geriau vaiku uzsimtu tiek moraliskai ji paruosdamas tokiems atvejams tiek fiziskai. Nieko nekainuoja vaika nuo mazens pratinti prie mankstos ir po truputi tobulinti reikiama linkme.

28

Re: Patyčios

ačiū už jūsų nuomones, smile ola, o tu gali eiti ****... taip, kaip būsimas pedagogas, aš sakau, eik tu **** ;DD matai iki ko privedi žmones, jog net kultūringi ir išauklėti žmones tave **** siunčia ;DDDD

29

Re: Patyčios

Neduo tu dieve toki mokytoja tureti...... O paskui visi stebisi kodel mes tokie uzaugame...

30 (redagavo TiesiogBaubas 2015-01-21 01:41)

Re: Patyčios

Ir isvis nesuprantu ko jus varote istisai ir visi ant tos Ola? Na, boba ne formatas, galbut gyvenimas aplauze... Ir ka? Cia daugiau kaip puse galima talpinti i tam tikras istaigas ir nieko... (Kai kurie va net ruosiasi visai istatymiskai ir su diplomu musu atzalas mokinti....)  O dar kazkas apie tolerancija ir pagarba sneka.. O jei jamant konkreciai (busimus) destytojus... Tai tik pats paskutinis penketas gali pirmiau tema uzvesti apie patycias, paskui pareiksti isdidziai jog jis viska tuoj pakeis, o paskui elgtis kaip ir visi likusijieji nepraustaburniai ir marozai kurie visa gyvenima is jo asmeniskai tyciojosi, tyciojasi ir toliau tyciosis nes is tokio nepasitycioti tai saves negerbti.....
Asmensikai nors  ir as su ja apsipjove is ankstesniu ieskoko gyvenimu esame, man ji patinka. Turi savo tvirta nuomone ir i bele ka jos nekeicia. Ir beja daznai sneka gana pagrystai, skirtyngai nuo kai kuriu...

31 (redagavo TiesiogBaubas 2015-01-21 02:12)

Re: Patyčios

Kazkas parašė:
Jūsų Košmaras parašė:

kalbant apie tas patyčias mokykloje, nejaugi padėtis išties tokia rimta? nejaugi šis labai nemalonus, su galimomis tragiškomis pasekmėmis, reiškinys tiek paplitęs Lietuvoje...? faktas tas, jog tos tetos ir dėdės, vadinamais mokyklos administracija, švietimo įstaigomis, pischologai, teisėsauga... nepadės :) jie tokiais atvejais laaaaaaaabai retai kada padeda :) todėl tas žeminamas mokinys lieka vienas, vienui vienas tarp tų žvėrių ir gyvulių mokykloje... visgi amerikietiškas jaunimėlis ne toks jau ir kvailas, pasirodo, prasieina pro mokyklą su ginklais, ištaško keletą smegenų po sieną ir ramu... mokyklai šokas, o ir tie "ereliai", kiek aprimsta, bo neabejoju jog pagalvoja, kad "gal ateiti ir mano eilė, reik apsiramint". Mano manymu prieš brutalią jėgą reikia ir kovoti brutaliai, o ne kas kartą nukabinti nosį, kai tave pastumia ar pavadina negražiai ir bėgti skųstis, vajei vajei mane skriaudžia :)  po perkūnais nesileiskit žeminami ir būkite stiprūs :) p.s. jokia čia ne propaganda, o tiesiog mano nuomonė;.. o ką manote jus šiuo klausimu? :)

Tiesa. Bet dar blogiau buna, kai mokytojos mato kad per kokia pertrauka pvz kas susimusa ar pan. ir net nebando to sustabdyti

Kadangi mano teta yra mokytoja, o ir siaip pazystamu turiu tai puikiai zinau kas siai dienai vyksta jei mokytoja pabando isikisti ir neduo dieve koki antausi po to kai ja eilini karta pasiuncia ant triju raidziu uzduoti..... Jau senai per visur eina diskusijos jog malalietkom uzuot kaip dabar neuztenka aiskinti tik ju teises, mes kaip visada siai dienai neuo to galo pradedame.... Pirmiausia tu ikalk i ta galvele apie pasekmes, pareigas, o tik tada aiskinki teises. Dabar viskas atvirksciai, teise kuo puikiausiai jiems aiskinamos, pareigos, atsakomybe nei per kur... Kodel? Ogi todel kad pagal musu dermokratiska istatyma iki 14 metu jo tiesiog nera.... Iki 14 metu tu gali zudyti prievartauti narkotikais prekiauti ir tau visiskai nieko uz tai nebus..... Ir visi iki vieno tai puikiai zino.. Mes vel bandome isradineti kazkoki tai dvirati kuri pvz amerikenai jau bande isradineti kokius 20 metu atgal... Pas juos jei kazkas ne taip i kazka paziurejo tiesiog nesasi automata ir pila visus is eiles, mums to  reikia? Kodel mes butinai privalome lipti i a pati mesla i kuri jau kazkas senai imynes ir tratuoti tai kaip kai kazkoki pasiekima dermokratijos vardan kai tie kurie jau senai i tai imine senai reikia visa gerkle jog tai buvo klaida ir nieko daugiau.
Asmeniskai man istrigo laikrastije skaitytas atvejis kai 2 sakykime pvz 13, 14  metu pacukai 11 metu mergaite isprievartavo ir jiems po kelis metelius ikrete, teismas matai atsizvelge jog jie buvo nepilnameciai..... O mergaite kuriai buvo 11 metuku buvo kas? Nepilnameciu bandomasis triusiukas biologojos pamokoje? Paminesite mano ir ne tik zodi... Sudais plauksime per ta dermokratija suknista....
Nes jei taip butu pasielgta su mano dukterimi, tai as sedeciau dabar kokius 20 metu uz tai kad nuzudziau du nekaltus vaikucius.....

32

Re: Patyčios

baube, o tu ne per drąsiai apie mane šneki visai manęs nepažinodamas? šiaip žmonės normalūs bent keletą minučių pabendrauja, kad galėtų bent šiokias tokias išvadas padaryti ;DDD

33

Re: Patyčios

be to, demokratija tik senas, skambus žodis smile demokratija išsigimė jau senokai smile

34

Re: Patyčios

Oi mazuli.... Kai tu dar nebuvai gimes mazuciu kosmariuku, o as jau cia buvau senai tik kitoje anketoje..... Mes jau gana gyvai cia bendravome taip kad sakykime taip, as turiu pilna konstitucine ir dermokrtine teise i tai jog nenoriu kad asmeniskai tu mokintum mano negimusius vaikus. smile
O del demokratijos sutinku, jau senai dermokratija patapo....

35

Re: Patyčios

na taip smile tokias teises turi smile negaliu nesutikti smile bet... kaip ten bebūtų man patinka dirbti su vaikais, ir matyti kaip jie auga, tobulėja, pasiekia gerus rezultatus ir t.t. smile

36

Re: Patyčios

Kada kokiam velnio akmeny ar pan gyvai pabendrauti galesime jei panoresi.... Tik deja negaliu pasakyti konkretaus laiko, kadango mano bomzo kuris svajoja uzdirbti visus dermokratiskus pinigus dienotvarke labai uzimta.... Nebent pasiduociau i banditus, kuriem vienodai dermokratiski tai pinigai ar ne (nes jie nekvepia) Tada tikrai tureciau begale laiko susiikti (tik neaisku kur big_smile)

37

Re: Patyčios

na aš visada už naujas, geras pažintis smile

38

Re: Patyčios

Jūsų Košmaras parašė:

na taip smile tokias teises turi smile negaliu nesutikti smile bet... kaip ten bebūtų man patinka dirbti su vaikais, ir matyti kaip jie auga, tobulėja, pasiekia gerus rezultatus ir t.t. smile

O gal tu pedofilas jei tau vaikai patinka?
Man cia kai i karuomene stojau buvo toks testo klausimas. ''Ar tu myli vaikus'' Ir atsakymai tik taip, ne, nezinau....
Bet kokiu atveju, as tikrai nenoreciau jog mano vaiko mokytojas butum asmeniskai tu...
Geriausias savo vaiko mokytojas privalo buti Tevas, Mama. Mokykla tik gyvenimo baze is serijos 2+2*4 teisynga atsakyma zinoti ir gyvenime taikyti....
O tu jei savo smegenine pasiteltum sazinyngai ar zinai kiek bus 2+2*4?

39

Re: Patyčios

Jūsų Košmaras parašė:

na aš visada už naujas, geras pažintis smile

Nuon, mus kaima ne toks jau didels, ziu kur ir uzamtsm...:) Is vis yr zemaiciu kurie noretu ismokinti pusiau aukstaiti pusiau zemaiti zemaiciu snektos?

40

Re: Patyčios

aišku, kad žinau,  10 smile kodėl iš kart pedofilas? tiesiog darbe su jaunimu matau prasmę, ugdant jų gerąsias savybęs, talentus, gebėjimus, įgūdžius smile be to matau ką ir kaip reikia keisti dabartinėje švietimo sistemoje smile na, taip, tas tiesa, ugdymas turi visų pirmą prasidėti namie smile o nenorėtum, todėl, jog manai, kad kokia sena bobutė istorikė, bus geresnė.... nors nesvarbu, kad ji dėsto sausai ir per jos pamokas norisi mirti iš nuobodumo ;DDD