521 (edited by Tomas 2015-06-22 16:04)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Apie verkšlenimą niekas nerašė. Prifantazavai ko nebuvo ir ant to, ko nebuvo sukūrei visą savo straipsnį ir dar įmetei kokį? - mokomąjį toną? Viską trink, nes kalba ne apie verkšlenimą, ir rašyk į temą, jei kritikuoji mano žodžius.

522 (edited by Brunetė 2015-06-22 16:05)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Tomas wrote:

Apie verkšlenimą niekas nerašė. Prifantazavai nesąmonių ir ant tų nesąmonių sukūrei visą savo straipsnį ir dar įmetei kokį? - mokomąjį toną? smile Viską trink, nes kalba ne apie verkšlenimą.

Tai patenkintomis būti negalima gi :::810 Laimingomis irgi? Ir nuolat šypsotis negalima? Kokiomis būti galima tada?

523 (edited by Tomas 2015-06-22 16:08)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Kur aš rašiau, kad patenkintomis ar laimingomis būti negalima?

Tu vėl nesąmonę parašei - sufantazavai vėl ko nebuvo ir vėl pjauni grybą į tą pusę smile

524

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Brunetė wrote:
Tomas wrote:

Apie verkšlenimą niekas nerašė. Prifantazavai nesąmonių ir ant tų nesąmonių sukūrei visą savo straipsnį ir dar įmetei kokį? - mokomąjį toną? smile Viską trink, nes kalba ne apie verkšlenimą.

Tai patenkintomis būti negalima gi :::810 Laimingomis irgi? Kokiomis galima?

paklusniom ir lengvai prieinamom)

525

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Parašyk, ką valgei prieš 3-4 valandas? Man įdomu, ar taip natūraliai veikia moterų protas, ar tai susiję su tam tikru maistu big_smile

526

Re: Gyvenimas Lietuvoje

''Nėra šlykštesnio vaizdo už NUOLAT savimi patenkintą merginą ar moterį. Atrodo nesveikai, nes normalus žmogus įprastai jaučiasi normaliai, o ne apsikaifavęs ir nuolat besišypsantis.''

Patenkinta - blogai, besišypsanti - blogai. Kokiai būti gerai? Piktai, viskuom nepatenkintai ir verkšlenančiai?

527 (edited by Tomas 2015-06-22 16:12)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Matai žodį nuolat? Nuolat savimi patenkinta, nuolat besišypsanti. Tavo galvytė veikia blogai, nes to, kas parašyta, pirma ji nemato, ir antra - iš to, kas parašyta, tavo galvytė sufantazuoja ko nėra, ir tada stengiasi apginti tai, ko nėra.

Greičiau, laukiu tavo meniu, valgyto prieš 3-4-5 valandas

528

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Tomas wrote:

Nėra šlykštesnio vaizdo už nuolat savimi patenkintą merginą ar moterį. Atrodo nesveikai, nes normalus žmogus įprastai jaučiasi normaliai, o ne apsikaifavęs ir ne nuolat besišypsantis. Šlykštu žiūrėti. Atstumiantis vaizdas. Panašiausias į tą šlykštų lezbietišką blizgėjimą.

Dar vienas budulis išlindęs į dienos šviesą, kuriam savimi pasitikintys, laimingi ir sėkmingi žmonės tai blogis.

529 (edited by Tomas 2015-06-22 16:17)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Tu dar viena pacientė, iš žaidimo 'akla višta', kuriame tu ja ir esi, nes ir tu nematai, kas parašyta. Skaityk daug kartų, ir taip pat rašyk savo meniu. Nes galvytė grybą pjauna, o tai blogai. Pamatytum tą budulį, ir tuo žodžiu užspringtų tavo burnytė, nes nebūtų kaip jį panaudoti, nes žiūrėdama į mane nerastum kur jį pridėti, nematydama panašumo su tuo, ką matytum. bet žinoma, sufantazuoti nesąmonę, tavo galva sugeba greitai.

Gal tokia moterų prigimtis: svaigti nesąmones ir tada žiūrėti kaip vyrai pataiso jų kliedesius, ir džiaugtis jų protu?

530

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Tomas wrote:

Nėra šlykštesnio vaizdo už nuolat savimi patenkintą merginą ar moterį. Atrodo nesveikai, nes normalus žmogus įprastai jaučiasi normaliai, o ne apsikaifavęs ir ne nuolat besišypsantis. Šlykštu žiūrėti. Atstumiantis vaizdas. Panašiausias į tą šlykštų lezbietišką blizgėjimą.

teksto redauguoti nereikėjo, ar jau tik nuolat besišypstantys blogai? :::810

531

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Tomas wrote:

Tu dar viena pacientė, iš žaidimo 'akla višta', kuriame tu ja ir esi, nes ir tu nematai, kas parašyta. Skaityk daug kartų, ir taip pat rašyk savo meniu. Nes galvytė grybą pjauna, o tai blogai. Pamatytum tą budulį, ir tuo žodžiu užspringtų tavo burnytė, nes nebūtų kaip jį panaudoti, nes žiūrėdama į mane nerastum kur jį pridėti, nematydama panašumo su tuo, ką matytum.

Skaitau ir žvengiu :::037 Tu bent foto įsidėk, ne buduli :::037

532 (edited by Tomas 2015-06-22 16:21)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Brunetė wrote:

teksto redauguoti nereikėjo, ar jau tik nuolat besišypstantys blogai? :::810

O kas redaguota? smile

533

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Dar viena tokia pati pusgalvė prisistatė smile Ateikit visos - man jūs tik vaikų žaidimai smile

534

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Tomas wrote:

O kas redaguota?

Įsidėk foto, jei patiks snukutis tada vistiek turėsi jas abi wink

535

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vytautas wrote:
Tomas wrote:

O kas redaguota?

Įsidėk foto, jei patiks snukutis tada vistiek turėsi jas abi wink

tu tai ir įsidėjęs nei vienos neturi :::810

536 (edited by Tomas 2015-06-22 16:26)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vytautas wrote:

Įsidėk foto, jei patiks snukutis tada vistiek turėsi jas abi wink

Man jų nereikia smile Jų galvytės veikia durnai smile Aš gi čia šiaip trumpam joms parodyti jų kliedesius - aš pakankamai protingas, kad su tokiom bendraučiau kuo mažiausiai - nes tai laiko švaistymas kas kartą taisyti jų prifantazuotas nesąmones smile Kvailas užsiėmimas, jei nuolat aiškinti, kad parašyta tai, kas parašyta, kai tau sako, kad nėra to, kas yra smile

Patikti joms? smile Po.ch.ui man jos smile

537

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Eglė wrote:

tu tai ir įsidėjęs nei vienos neturi :::810

Vargše nesąmonių kliedėtoja, iš kur tu žinai, ką aš turiu? smile

538

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Eglė wrote:
Vytautas wrote:
Tomas wrote:

O kas redaguota?

Įsidėk foto, jei patiks snukutis tada vistiek turėsi jas abi wink

tu tai ir įsidėjęs nei vienos neturi :::810

Uždėjai minusą ant anketos ir užblokavai. Kaip protinga, tik taip atsiskles tikrasis puikusis tavo anketos įvertinimas. wink

539

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Tomas wrote:

Man jų nereikia smile Jų galvytės veikia durnai smile Aš gi čia šiaip trumpam joms parodyti jų kliedesius - aš pakankamai protingas, kad su tokiom bendraučiau kuo mažiausiai - nes tai laiko švaistymas kas kartą taisyti jų prifantazuotas nesąmones smile Kvailas užsiėmimas, jei nuolat aiškinti, kad parašyta tai, kas parašyta, kai tau sako, kad nėra to, kas yra smile

eik paverk, laisvas.

540 (edited by Tomas 2015-06-22 16:30)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Brunetė wrote:

eik paverk, laisvas.

Vargšele - čia aš tau vadovauju smile Išsijunk tą buką vadovaujantį toną, kuris ne tavo skylutei smile

Dabar eik surašyti savo meniu. Man reikia žinoti, ar tavo galvytė pjauna grybą nuo to, ką valgei, ar nuo ko smile