421

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Šiandien perskaičiau "Gyvenimas Lietuvoje" komentarus ir susidariau kur kas geresnį vaizdą apie Lietuvą nei kelis metus skaitydamas Delfi ar Lietuvos Rytą.  Šaunu , kad forumuose esama mąstančių žmonių.

422 (2015-06-21 15:51 отредактировано Eglė)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas пишет:

Šiandien perskaičiau "Gyvenimas Lietuvoje" komentarus ir susidariau kur kas geresnį vaizdą apie Lietuvą nei kelis metus skaitydamas Delfi ar Lietuvos Rytą.  Šaunu , kad forumuose esama mąstančių žmonių.

Paskaičius delfi komentarus susidaro nuomonė, kad Lietuvoje išskyrus degradavusius budulius daugiau niekas ir negyvena, nes čia viskas brangu, algos mažos, viskas sunku, visi blogi ir dar blogoji prezidentė Grybauskaitė nieko jiems vargšeliams neduoda:::810:::745

423

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Eglė пишет:
Ponaitissss пишет:
Eglė пишет:

Taip taip, nes visiems mažai uždirbantiems ar gyvenantiems iš pašalpų - sudegė namas :::810 Vienam kitam, gal ir atsitiko tokia nelaimė, bet toli gražu ne kiekvienam ir net ne daugumai. Nes didžioji dauguma patys kalti dėl savo gyvenimo.

As nerasiau, kad visiems. O kaltint visi sugebam. Tik man ne vien buduliai degradai yra slykstu, man ir teveliu deka ant lekstutes kuriems viskas parupint irgi yra slykstus.

Tai ko gi tie patys emigrantai (dižioji dauguma jų), UK, kur viskas auksu klota, po N metų gyvena neaiškiomis sąlygomis (geriausiu atveju gauna konsulinį namą), dirba neaišku kur ir nieko nepasiekia? Aš atsakysiu, ogi todėl, nes jie buduliai ir daugiau nieko nesugeba ir čia tikrai ne prie ko, kad jie gyvena Lietuvoje, kadangi ir UK nekažką geresnio pasiekia, neskaitant naujų fake D&G sportbačių ir prasiėjimo po Gedimo pr. kavines atskridus į Lietuvą kartą per metus.

1.UK neviskas auksu klota. Jei nesi dirbusi uzsienyje, tai geriau jau nerasyk to, ko nezinai. Uzsienyje rasti darba ir pragyventi gali buti taip pat nepaprasta, bet ten pasirinkimu ir variantu daugiau.
2.Pagal tave jei uzsienyje padirbejo zmogus, tai jis jau pirmiausia vila turi statyti? Gal dar ir puse Vilniaus nusipirkti?
3.Fake ar ne, bet as i tai neziuriu, nes man svarbu, kad patiktu, o ne kaina ir ne originalas. Cia man asmeniskai. Tu gal ir pirktum kelnaites uz milijona smile
4.Ar butina kazko dar pasiekti? O gal zmogui patinka darbas ir jis juo megaujasi, arba zino, kad tai geras darbas sutaupyt ateiciai? Ar tu isivaizduoji kiekviena padoru zmogu direktoriumi? Nes jei ne direktorius, tai jau sh kruva?

424 (2015-06-21 15:59 отредактировано Eglė)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ponaitissss пишет:
Eglė пишет:
Ponaitissss пишет:

As nerasiau, kad visiems. O kaltint visi sugebam. Tik man ne vien buduliai degradai yra slykstu, man ir teveliu deka ant lekstutes kuriems viskas parupint irgi yra slykstus.

Tai ko gi tie patys emigrantai (dižioji dauguma jų), UK, kur viskas auksu klota, po N metų gyvena neaiškiomis sąlygomis (geriausiu atveju gauna konsulinį namą), dirba neaišku kur ir nieko nepasiekia? Aš atsakysiu, ogi todėl, nes jie buduliai ir daugiau nieko nesugeba ir čia tikrai ne prie ko, kad jie gyvena Lietuvoje, kadangi ir UK nekažką geresnio pasiekia, neskaitant naujų fake D&G sportbačių ir prasiėjimo po Gedimo pr. kavines atskridus į Lietuvą kartą per metus.

1.UK neviskas auksu klota. Jei nesi dirbusi uzsienyje, tai geriau jau nerasyk to, ko nezinai. Uzsienyje rasti darba ir pragyventi gali buti taip pat nepaprasta, bet ten pasirinkimu ir variantu daugiau.
2.Pagal tave jei uzsienyje padirbejo zmogus, tai jis jau pirmiausia vila turi statyti? Gal dar ir puse Vilniaus nusipirkti?
3.Fake ar ne, bet as i tai neziuriu, nes man svarbu, kad patiktu, o ne kaina ir ne originalas. Cia man asmeniskai. Tu gal ir pirktum kelnaites uz milijona smile
4.Ar butina kazko dar pasiekti? O gal zmogui patinka darbas ir jis juo megaujasi, arba zino, kad tai geras darbas sutaupyt ateiciai? Ar tu isivaizduoji kiekviena padoru zmogu direktoriumi? Nes jei ne direktorius, tai jau sh kruva?

1. Aha, tik ir ten ir Lietuvoje jie nieko nesugeba ir visą gyvenimą dirba už minimumą.
2. Na N metų gyvenant visų pirma bent kalbą būtų gerai išmokti ir žmoniškai gyventi, o ne su kitomis keturiomis šeimomis viename name.
3. Fake perkama, ne dėl patikimo, o dėl pasirodymo, kad jie išgali sau nusipirkti ale originalą. O ką ir už kiek perku aš tai čia jau mano reikalas.
4. Patinka darbas? Koks? Fabrike skusti silkes, o gal pakuoti sumuštinius? :::810 Nuo tokio darbo galima pradėti dirbti Anglijoje ir ten įsitvirtinti, o ne penkis metus vaikščioti iš fabriko į fabriką keitinėjant darbą, už tą patį minimumą.

425 (2015-06-21 16:19 отредактировано Ponaitissss)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Eglė пишет:
Ponaitissss пишет:
Eglė пишет:

Tai ko gi tie patys emigrantai (dižioji dauguma jų), UK, kur viskas auksu klota, po N metų gyvena neaiškiomis sąlygomis (geriausiu atveju gauna konsulinį namą), dirba neaišku kur ir nieko nepasiekia? Aš atsakysiu, ogi todėl, nes jie buduliai ir daugiau nieko nesugeba ir čia tikrai ne prie ko, kad jie gyvena Lietuvoje, kadangi ir UK nekažką geresnio pasiekia, neskaitant naujų fake D&G sportbačių ir prasiėjimo po Gedimo pr. kavines atskridus į Lietuvą kartą per metus.

1.UK neviskas auksu klota. Jei nesi dirbusi uzsienyje, tai geriau jau nerasyk to, ko nezinai. Uzsienyje rasti darba ir pragyventi gali buti taip pat nepaprasta, bet ten pasirinkimu ir variantu daugiau.
2.Pagal tave jei uzsienyje padirbejo zmogus, tai jis jau pirmiausia vila turi statyti? Gal dar ir puse Vilniaus nusipirkti?
3.Fake ar ne, bet as i tai neziuriu, nes man svarbu, kad patiktu, o ne kaina ir ne originalas. Cia man asmeniskai. Tu gal ir pirktum kelnaites uz milijona smile
4.Ar butina kazko dar pasiekti? O gal zmogui patinka darbas ir jis juo megaujasi, arba zino, kad tai geras darbas sutaupyt ateiciai? Ar tu isivaizduoji kiekviena padoru zmogu direktoriumi? Nes jei ne direktorius, tai jau sh kruva?

1. Aha, tik ir ten ir Lietuvoje jie nieko nesugeba ir visą gyvenimą dirba už minimumą.
2. Na N metų gyvenant visų pirma bent kalbą būtų gerai išmokti ir žmoniškai gyventi, o ne su kitomis keturiomis šeimomis viename name.
3. Fake perkama, ne dėl patikimo, o dėl pasirodymo, kad jie išgali sau nusipirkti ale originalą. O ką ir už kiek perku aš tai čia jau mano reikalas.
4. Patinka darbas? Koks? Fabrike skusti silkes, o gal pakuoti sumuštinius? :::810 Nuo tokio darbo galima pradėti dirbti Anglijoje ir ten įsitvirtinti, o ne penkis metus vaikščioti iš fabriko į fabriką keitinėjant darbą, už tą patį minimumą.

1.Ir kas? Tas UK, o jau tikrai Norvegijos minimumas yra zymiai daugiau, nei tu kada esi gavusi.  As nezinau kodel tu kalbi apie budulius, nenorincius dirbti ir visokius kitokius sh maliavima megstancius? Nes as dabar labiau rasau apie tuos, kurie nori dirbti ir dirba.
2.Ir vel tu apie tuos asocialus. Na tai eik i politika ir padaryk tvarka. Tie, kurie gyvena su keturiomis seimomis viename name neliecia gi temos su kuo tu miegi. Gal pas tave irgi daug vyru visur.
3.As daznai perku fake, nes nematau prasmes uz ta pati moketi daugiau, nes fake ar ne fake, skudurai yra skudurai. Ne tau spresti ka ir kas turi daryti Lietuvoj. Pavydas, kad zmogus uzdirba daug ir gali sau leisti nedirbti Lietuvoj?
4.Na kazkam reikia gi dirbti ir toki darba, skusti silkes, pakuoti susmustinius. O gal zmogui patinka ir jis uz tai tikrai daugiau uzdirba nei tu. Cia tu zmoniu gyvenimas, ir ju minimumas uzdirbtas saziningai, tad tau tik pasvajot apie ju minimumus.
O ir siaip reiketu pasimokyti pagarbos apie darbus. Nes as su pagarba i darbus ziuriu. Tu nesijaudink, tau net dirbt nereikia, gi uzsienieti sau susirasti nera taip sunku wink  Kazkodel pazistu daug graziu merginu, kurios iskeliavo dirbti i fabrikus ir kitokius darbus, bet jos neverkia kaip tu del nuluzusio nagucio. Jos ten lieka ilgam dirbti, ir pailsejus Lietuvoj vel keliauja dirbti. Tai kas tame blogo? Nu jei tu esi kokio nagu salono ar soliariumo kontoroje sedinti mergaite, tai ziurek saves ir dziaukis savo darbu.

426

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Eglė пишет:
Ponaitissss пишет:
Eglė пишет:

Tai ko gi tie patys emigrantai (dižioji dauguma jų), UK, kur viskas auksu klota, po N metų gyvena neaiškiomis sąlygomis (geriausiu atveju gauna konsulinį namą), dirba neaišku kur ir nieko nepasiekia? Aš atsakysiu, ogi todėl, nes jie buduliai ir daugiau nieko nesugeba ir čia tikrai ne prie ko, kad jie gyvena Lietuvoje, kadangi ir UK nekažką geresnio pasiekia, neskaitant naujų fake D&G sportbačių ir prasiėjimo po Gedimo pr. kavines atskridus į Lietuvą kartą per metus.

1.UK neviskas auksu klota. Jei nesi dirbusi uzsienyje, tai geriau jau nerasyk to, ko nezinai. Uzsienyje rasti darba ir pragyventi gali buti taip pat nepaprasta, bet ten pasirinkimu ir variantu daugiau.
2.Pagal tave jei uzsienyje padirbejo zmogus, tai jis jau pirmiausia vila turi statyti? Gal dar ir puse Vilniaus nusipirkti?
3.Fake ar ne, bet as i tai neziuriu, nes man svarbu, kad patiktu, o ne kaina ir ne originalas. Cia man asmeniskai. Tu gal ir pirktum kelnaites uz milijona smile
4.Ar butina kazko dar pasiekti? O gal zmogui patinka darbas ir jis juo megaujasi, arba zino, kad tai geras darbas sutaupyt ateiciai? Ar tu isivaizduoji kiekviena padoru zmogu direktoriumi? Nes jei ne direktorius, tai jau sh kruva?

1. Aha, tik ir ten ir Lietuvoje jie nieko nesugeba ir visą gyvenimą dirba už minimumą.
2. Na N metų gyvenant visų pirma bent kalbą būtų gerai išmokti ir žmoniškai gyventi, o ne su kitomis keturiomis šeimomis viename name.
3. Fake perkama, ne dėl patikimo, o dėl pasirodymo, kad jie išgali sau nusipirkti ale originalą. O ką ir už kiek perku aš tai čia jau mano reikalas.
4. Patinka darbas? Koks? Fabrike skusti silkes, o gal pakuoti sumuštinius? :::810 Nuo tokio darbo galima pradėti dirbti Anglijoje ir ten įsitvirtinti, o ne penkis metus vaikščioti iš fabriko į fabriką keitinėjant darbą, už tą patį minimumą.

Na pirmiausiai tie kas gerai gyvena Lietuvoje į užsienius nekeliauja uždarbiauti. Bet gerai gyventi Lietuvoje reikia sugebėti arba būti apsukriam, arba turėti užnugarį.
Daugelis gyvenančių ir dirbančių tautiečių dirba tokius darbus į kuriuos vietiniai žiuri kreivai ir mieliau pasitenkina pašalpomis. Kadangi dirbant analogišką darbą Lietuvoje sąlygos dar prastesnės, naujuosius atvykėlius šis darbas tenkina. Iš esmės žmonės nesikeičia, jei išvykę mažai ką keičia. Todėl daugelis tokių atvykėlių ir lieka juodarbiais. Iš minimumo nei Anglijos nei kitos šalies didmiesčiuose negalės sau leisti nuomotis atskiro būsto padoriame rajone. Todėl renkasi prastus rajonus ir gyvenimą kolūkio sąlygomis nuomodamiesi kambarį bute - name.

427

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas пишет:

Iš esmės žmonės nesikeičia, jei išvykę mažai ką keičia. Todėl daugelis tokių atvykėlių ir lieka juodarbiais. Iš minimumo nei Anglijos nei kitos šalies didmiesčiuose negalės sau leisti nuomotis atskiro būsto padoriame rajone. Todėl renkasi prastus rajonus ir gyvenimą kolūkio sąlygomis nuomodamiesi kambarį bute - name.

Vat apie ką aš ir šneku, kad jie patys nenori keistis/tobulėti ir kažko pasiekti. Norėtų - geriau gyventų ir nesvarbu ar Lietuvoje ar užsienyje. Patys kalti dėl savo gyvenimo tai dar ir verkšlena pastoviai ir kitiems smegenis durina.

428

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ponaitissss пишет:
Eglė пишет:
Ponaitissss пишет:

1.UK neviskas auksu klota. Jei nesi dirbusi uzsienyje, tai geriau jau nerasyk to, ko nezinai. Uzsienyje rasti darba ir pragyventi gali buti taip pat nepaprasta, bet ten pasirinkimu ir variantu daugiau.
2.Pagal tave jei uzsienyje padirbejo zmogus, tai jis jau pirmiausia vila turi statyti? Gal dar ir puse Vilniaus nusipirkti?
3.Fake ar ne, bet as i tai neziuriu, nes man svarbu, kad patiktu, o ne kaina ir ne originalas. Cia man asmeniskai. Tu gal ir pirktum kelnaites uz milijona smile
4.Ar butina kazko dar pasiekti? O gal zmogui patinka darbas ir jis juo megaujasi, arba zino, kad tai geras darbas sutaupyt ateiciai? Ar tu isivaizduoji kiekviena padoru zmogu direktoriumi? Nes jei ne direktorius, tai jau sh kruva?

1. Aha, tik ir ten ir Lietuvoje jie nieko nesugeba ir visą gyvenimą dirba už minimumą.
2. Na N metų gyvenant visų pirma bent kalbą būtų gerai išmokti ir žmoniškai gyventi, o ne su kitomis keturiomis šeimomis viename name.
3. Fake perkama, ne dėl patikimo, o dėl pasirodymo, kad jie išgali sau nusipirkti ale originalą. O ką ir už kiek perku aš tai čia jau mano reikalas.
4. Patinka darbas? Koks? Fabrike skusti silkes, o gal pakuoti sumuštinius? :::810 Nuo tokio darbo galima pradėti dirbti Anglijoje ir ten įsitvirtinti, o ne penkis metus vaikščioti iš fabriko į fabriką keitinėjant darbą, už tą patį minimumą.

1.Ir kas? Tas UK, o jau tikrai Norvegijos minimumas yra zymiai daugiau, nei tu kada esi gavusi.  As nezinau kodel tu kalbi apie budulius, nenorincius dirbti ir visokius kitokius sh maliavima megstancius? Nes as dabar labiau rasau apie tuos, kurie nori dirbti ir dirba.
2.Ir vel tu apie tuos asocialus. Na tai eik i politika ir padaryk tvarka. Tie, kurie gyvena su keturiomis seimomis viename name neliecia gi temos su kuo tu miegi. Gal pas tave irgi daug vyru visur.
3.As daznai perku fake, nes nematau prasmes uz ta pati moketi daugiau, nes fake ar ne fake, skudurai yra skudurai. Ne tau spresti ka ir kas turi daryti Lietuvoj. Pavydas, kad zmogus uzdirba daug ir gali sau leisti nedirbti Lietuvoj?
4.Na kazkam reikia gi dirbti ir toki darba, skusti silkes, pakuoti susmustinius. O gal zmogui patinka ir jis uz tai tikrai daugiau uzdirba nei tu. Cia tu zmoniu gyvenimas, ir ju minimumas uzdirbtas saziningai, tad tau tik pasvajot apie ju minimumus.
O ir siaip reiketu pasimokyti pagarbos apie darbus. Nes as su pagarba i darbus ziuriu. Tu nesijaudink, tau net dirbt nereikia, gi uzsienieti sau susirasti nera taip sunku wink  Kazkodel pazistu daug graziu merginu, kurios iskeliavo dirbti i fabrikus ir kitokius darbus, bet jos neverkia kaip tu del nuluzusio nagucio. Jos ten lieka ilgam dirbti, ir pailsejus Lietuvoj vel keliauja dirbti. Tai kas tame blogo? Nu jei tu esi kokio nagu salono ar soliariumo kontoroje sedinti mergaite, tai ziurek saves ir dziaukis savo darbu.

1. Hahaha, nu nu, neskaičiuojam kas kiek gauna. Jei tu nesugebi uždirbti Lietuvoje tiek kiek norvegai Norvegijoje - tavo problemos. Todėl, kad dirbantys ant minimumo dažniausiai ir yra buduliai. Aš nekalbu apie studentus, nekalbu apie naujus emigrantus ir panašiai. Aš kalbu apie tuos kurie po N metų dirba už minimumą ar kiek daugiau nei jis ir verkia, kad nesugeba daugiau uždirbti.
2. Man irgi neįdomu su kuo jie gyvena ir su kuo miega, tik tegul nesiskundžia blogu gyvenimu, nes patys jį kuria.
3. Silkių fabrike dirbti ir leisti sau daug... nu hmmm, nelabai derinasi :::920
4. Žinoma reikia, ir nieko blogo neturiu prieš tuos kurie ten dirba, jei tai jų pirmas, laikinas darbas. O tokį darbą dirba po N metų tik buduliai kurie nesugeba pasiekti kažko daugiau, kažkur prasimušti, kad ir iki managerio tame pačiame silkių fabrike. Jie tiesiog to nesugeba.
Man pasvajot apie jų minimumus? Hmm, sure. Jau svajoju.
Prajuokinai negaliu :::037:::024

429

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vat žmonės, žiūrėkit ir mokykitės. Tikras verkiančio budulio pavyzdys - ponaitissss :::810

430

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Bet man toks juokas ima.... Gyvena Lietuvoi ir verkslena ir skundziaisi ir taip toliau... Kas jus laiko Lietuvoi jei tiek blogai. Pasaulis platus. Uzsidedat slides ir ciuoskit lauk. Bet tokiems zmonems niekur nebus gerai. Visur bus blogai ir verkslens.

431 (2015-06-21 17:57 отредактировано Brunetė)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

RS пишет:

Bet man toks juokas ima.... Gyvena Lietuvoi ir verkslena ir skundziaisi ir taip toliau... Kas jus laiko Lietuvoi jei tiek blogai. Pasaulis platus. Uzsidedat slides ir ciuoskit lauk. Bet tokiems zmonems niekur nebus gerai. Visur bus blogai ir verkslens.

Tai tu įsijunk tarkim ''TIESA'' facebook'e (lietuviškas emigrantų laikraštis Anglijoje) ir paskaityk komentarus. Jiems ir ten blogai, algos mažos, mokesčiai vis didėja, kainos didėlės. Visur blogai, ei bohu - buduliai :::037 Kaip tokius pavadinti kitaip? Nu verkia, kad blogai Lt, emigruoja ir vėl verkia, kad ten blogai.... Tokia rūšis žmonių kuriems nesvarbu kur, bet blogai ir kažko trūksta ir dar pyksta ant tų kurie gerai įsitvirtina Anglijoje, suranda gerą darbą, galbūt gauna paskolą būstui. O dar labiau pyksta ant likusių Lietuvoje, kad ale jiems gerai, o jiems vargšeliams blogai.

432

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ir aplamai, tie kurie pastoviai verkia, kad Lietuvoje tuoj neliks žmonių, kad visi emigruos ir panašiai - tegul pradeda nuo savęs.

433

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ir turtingi skundziasi, kaip blogai, kaip sunku. Truksta dar poros vilu ir poros ferariu. :::034

434

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Brunetė пишет:

Ir aplamai, tie kurie pastoviai verkia, kad Lietuvoje tuoj neliks žmonių, kad visi emigruos ir panašiai - tegul pradeda nuo savęs.

as labai dziaugiuosi kad LT zmoniu mazeja. man mazesne konkurencija del darbo vietu. kodel as turiu emigruoti? as geriau palauksiu kol kiti emigruos. del darbo jegos trukumo padides algos o del zmoniu trukumo atpigs NT. tai as sau dar turto pripirksiu ant senatves. jau dabar dziaugiuosi atpigusiom kainom provincijoje nes zmoniu visikai nera. tai kad pati emigruok ir gyvenk su negrais as dar cia pabusiu)

435

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ieskoko verslininkas:::034

436

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas пишет:
Brunetė пишет:

Ir aplamai, tie kurie pastoviai verkia, kad Lietuvoje tuoj neliks žmonių, kad visi emigruos ir panašiai - tegul pradeda nuo savęs.

as labai dziaugiuosi kad LT zmoniu mazeja. man mazesne konkurencija del darbo vietu. kodel as turiu emigruoti? as geriau palauksiu kol kiti emigruos. del darbo jegos trukumo padides algos o del zmoniu trukumo atpigs NT. tai as sau dar turto pripirksiu ant senatves. jau dabar dziaugiuosi atpigusiom kainom provincijoje nes zmoniu visikai nera. tai kad pati emigruok ir gyvenk su negrais as dar cia pabusiu)

Neturiu dėl ko emigruot, jei man būtų Lietuvoje blogai jau turbūt senai būčiau emigravusi :::037

437

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Bet cia zmogaus pasirinkimas emigruoti kitur ar likti Lietuvoi. Ir niekas neturi teises, teisti laisvo zmogaus pasirinkimo ar teisti juos.

438

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas пишет:
Brunetė пишет:

Ir aplamai, tie kurie pastoviai verkia, kad Lietuvoje tuoj neliks žmonių, kad visi emigruos ir panašiai - tegul pradeda nuo savęs.

as labai dziaugiuosi kad LT zmoniu mazeja. man mazesne konkurencija del darbo vietu. kodel as turiu emigruoti? as geriau palauksiu kol kiti emigruos. del darbo jegos trukumo padides algos o del zmoniu trukumo atpigs NT. tai as sau dar turto pripirksiu ant senatves. jau dabar dziaugiuosi atpigusiom kainom provincijoje nes zmoniu visikai nera. tai kad pati emigruok ir gyvenk su negrais as dar cia pabusiu)

Na nuo negrų ir Lietuvoje nepabėgsi. Tuoj Lietuva pradės juos priimėti iš Italijos. Nebent į kaimą kelsies. Ten maža tikimybė sulaukti negrų bei arabų kaimynystės.

439

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas пишет:
Konstantinas пишет:
Brunetė пишет:

Ir aplamai, tie kurie pastoviai verkia, kad Lietuvoje tuoj neliks žmonių, kad visi emigruos ir panašiai - tegul pradeda nuo savęs.

as labai dziaugiuosi kad LT zmoniu mazeja. man mazesne konkurencija del darbo vietu. kodel as turiu emigruoti? as geriau palauksiu kol kiti emigruos. del darbo jegos trukumo padides algos o del zmoniu trukumo atpigs NT. tai as sau dar turto pripirksiu ant senatves. jau dabar dziaugiuosi atpigusiom kainom provincijoje nes zmoniu visikai nera. tai kad pati emigruok ir gyvenk su negrais as dar cia pabusiu)

Na nuo negrų ir Lietuvoje nepabėgsi. Tuoj Lietuva pradės juos priimėti iš Italijos. Nebent į kaimą kelsies. Ten maža tikimybė sulaukti negrų bei arabų kaimynystės.

O negrai ir arabai su sakem mojuoti jau netinka kaime:::034

440

Re: Gyvenimas Lietuvoje

RS пишет:
Vaidas пишет:
Konstantinas пишет:

as labai dziaugiuosi kad LT zmoniu mazeja. man mazesne konkurencija del darbo vietu. kodel as turiu emigruoti? as geriau palauksiu kol kiti emigruos. del darbo jegos trukumo padides algos o del zmoniu trukumo atpigs NT. tai as sau dar turto pripirksiu ant senatves. jau dabar dziaugiuosi atpigusiom kainom provincijoje nes zmoniu visikai nera. tai kad pati emigruok ir gyvenk su negrais as dar cia pabusiu)

Na nuo negrų ir Lietuvoje nepabėgsi. Tuoj Lietuva pradės juos priimėti iš Italijos. Nebent į kaimą kelsies. Ten maža tikimybė sulaukti negrų bei arabų kaimynystės.

O negrai ir arabai su sakem mojuoti jau netinka kaime:::034

O kur tu juos matei dirbant juodą fizinės jėgos reikalaujantį darbą Europoje , ypač kaime?