621

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Tomas пишет:

Nėra šlykštesnio vaizdo už nuolat savimi patenkintą merginą ar moterį. Atrodo nesveikai, nes normalus žmogus įprastai jaučiasi normaliai, o ne apsikaifavęs ir ne nuolat besišypsantis. Šlykštu žiūrėti. Atstumiantis vaizdas. Panašiausias į tą šlykštų lezbietišką blizgėjimą.

Na čia pavyzdys...

622

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ponaitissss пишет:

Vaidai, kas jas ten uzgauliojo? Jei jos pacios pirmos vadina visus buduliais ir visokiais kitais.

Na viena iš jų man atrodo pavadino tamstą "buduliu", bet kas paskui sekė nuolatinis apsižodžiavimas. Beje,ne visos jos vienodos.
PVZ; Iš Eglės pasisakymų, logiškai galima spręsti kad ji verslininkė...

623

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas пишет:

Na šios merginos kreivai žiūri į tuos, kas nieko nesiekia gyvenime ir amžinai skundžiasi. Tuo pačiu jos atspindi kitą , nors gal nedidelę visuomenės dalį. Kuri nepriklausomoje Lietuvoje klesti. Jie sudaro nedidelę gyventojų dalį. Sutikime jos žiūri į visuomenę iš visai kitokių pozicijų. Neskaičiau visų komentarų, bet jos buvo pakankamai puolamos išvadinant jas visokiais žodžiais. Žinoma, jos skolingos neliko. Manau, kad jos visai normalios merginos, tik užkluptos užgauliojimų , reagavo atitinkamai. Jei taip toliau bus manau, kad iš merginų liks viena OLA, kuri atstovaują kitą visuomenės dalį.
Palinkėsime susirasti geresnį darbą Lietuvoje, kad nereiktų nugaros lenkti svečiose šalyse.

blogiausia kad tokios Egles formuoja verslo aplinka is tokiu ir susideda visa aplinka. ir dar blogiausia kad eidamas i pokalbi arba isidarbinant niekad nezinai ar neuzsirausi ant tokios verslininkes kuri tave vadins buduliu ir aiskins kad tavo darbas nevertas net minimumo.

624

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas пишет:
Ponaitissss пишет:

Vaidai, kas jas ten uzgauliojo? Jei jos pacios pirmos vadina visus buduliais ir visokiais kitais.

Na viena iš jų man atrodo pavadino tamstą "buduliu", bet kas paskui sekė nuolatinis apsižodžiavimas. Beje,ne visos jos vienodos.
PVZ; Iš Eglės pasisakymų, logiškai galima spręsti kad ji verslininkė...

dabar kas antras verslininkas arba dirbantis pagal patenta. darbo klases nebeliko yra tik verslininkai ir pasalpiniai

625

Re: Gyvenimas Lietuvoje

kuri tave vadins buduliu ir aiskins kad tavo darbas nevertas net minimumo.

as nemanau kad konkretu asmeni jos vadintu buduliu siaip sau. Ziuretu is to kaip bendrauji manau.
O kad pavadino buduliais isvaziavusius i uzsieni dirbt, tai cia tiesiog generalizavo manau, nes daugiau kaip 50% taip ir yra turbut.

O jei apie darbo kaina - tai buna daug tokiu imoniu kurios aiskina kad tu nevertas. Na tada tiesiog reik palikt ta imone, ir gal but dar sakyt - jus neverti tokio darbuotojo kaip as uz savo alga smile
bet buna kad suabejoji savo rinkos verte, tai reik issiaiskint, pavaiksciot i pokalbius butinai.

626

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas пишет:

blogiausia kad tokios Egles formuoja verslo aplinka is tokiu ir susideda visa aplinka. ir dar blogiausia kad eidamas i pokalbi arba isidarbinant niekad nezinai ar neuzsirausi ant tokios verslininkes kuri tave vadins buduliu ir aiskins kad tavo darbas nevertas net minimumo.

Na eidamas į pokalbį juk nežinai kas ką tau pasakys. Priklauso čia juk ir nuo darbo pobūdžio. Bet ir nuo vietos kur dirbi. Provincijoje manau daugeliui gyvenimas nėra saldus. O didmiesčiuose pragyvenimas jau brangesnis. Bet iš esmės nemanau, kad Eglė tau per pokalbį taip pasakytų. Čia buvo jos pasvarstymai forume. O tai ne vienas ir tas pats.

627

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Darius пишет:

kuri tave vadins buduliu ir aiskins kad tavo darbas nevertas net minimumo.

as nemanau kad konkretu asmeni jos vadintu buduliu siaip sau. Ziuretu is to kaip bendrauji manau.
O kad pavadino buduliais isvaziavusius i uzsieni dirbt, tai cia tiesiog generalizavo manau, nes daugiau kaip 50% taip ir yra turbut.

O jei apie darbo kaina - tai buna daug tokiu imoniu kurios aiskina kad tu nevertas. Na tada tiesiog reik palikt ta imone, ir gal but dar sakyt - jus neverti tokio darbuotojo kaip as uz savo alga smile
bet buna kad suabejoji savo rinkos verte, tai reik issiaiskint, pavaiksciot i pokalbius butinai.

Čia galbūt turėjo galvoje asmenis, kuriuos siunčia darbo birža. O tie asmenys dirbti nenori. Šiais laikais ir tokių esama. Šiais laikais į užsienį vyksta visokie ir kriminalas , ir vadinamieji "buduliai", ir paprasti žmonės kuriems sunku sudurti galą su galu, arba tie kurių netenkina pajamos bei darbi sąlygos Lietuvoje.
Na į pokalbius galima vaikščioti jei yra darbų pasirinkimas. Provincijoje jų kaip ir nėra. O ten kur nėra , esi priklausomas nuo darbdavio malonės. Dar jei kiti darbdaviai mažai  moka, nemanau kad naujai pradedantis sugebės mokėti daugiau, nes jam reikia juk konkuruoti. Čia kalba eina apie panašaus pobūdžio darbus.

628

Re: Gyvenimas Lietuvoje

tai ka daryti? eiti dirbti pas Egle?) ar eiti vogti?

629

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinai, o tu tai jau pamiršai, kaip pas mane dirbti norėjai ir labai buvai tuo susidomėjęs? :::920

630

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ponaitissss пишет:

Na keista, kad kazkokios save vadinancios kietom verslininkem sedi dienu dienas prie kompiuteriu. Gal pacios gyvena is pasalpu ir dengiasi zodziais, kad neva verslininkes big_smile Juk ir tokiu protiniu invalidziu gali buti.
Jei zmogus nepaverkia del kazko, nesusigraudo, nenusimini, o kaip koks robotas ar valiuma vartojantis nuolat su sypsena, tai jau nera normalu, tai jau problemos pas zmogu.

Buvo pasakyta aiškiai, kad VISIEMS BŪNA BLOGŲ DIENŲ, KAŽKOKIŲ NESĖKMIŲ IR T.T. - VISIEMS. Bet yra tokia rūšis žmonių kurie VISADA kažkuom nepatenkinti ir jiems viskas visada blogai.

Ir nesėdžiu aš čia dienų dienom, turiu laiko tai ir prisijungiu.

631

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Eglė пишет:

Konstantinai, o tu tai jau pamiršai, kaip pas mane dirbti norėjai ir labai buvai tuo susidomėjęs? :::920

taip norejau bet pamaciau kad geru pareigu nera ir dar nepagarbiai atsiliepi apie paprastus darbo zmones. tai pagalvojau kad valkatausiu ir toliau)

632 (2015-06-25 13:58 отредактировано Eglė)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas пишет:
Eglė пишет:

Konstantinai, o tu tai jau pamiršai, kaip pas mane dirbti norėjai ir labai buvai tuo susidomėjęs? :::920

taip norejau bet pamaciau kad geru pareigu nera ir dar nepagarbiai atsiliepi apie paprastus darbo zmones. tai pagalvojau kad valkatausiu ir toliau)

Na, mano ''atsiliepimus'' tu išgirdai tik dabar :::920

633

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas пишет:
Eglė пишет:

Konstantinai, o tu tai jau pamiršai, kaip pas mane dirbti norėjai ir labai buvai tuo susidomėjęs? :::920

taip norejau bet pamaciau kad geru pareigu nera ir dar nepagarbiai atsiliepi apie paprastus darbo zmones. tai pagalvojau kad valkatausiu ir toliau)

Na matai, tau net siūlo darbą. O tu imi ir atsisakai. Beje, atsakymas greičiau panašesnis į išsisukinėjimus...

634

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas пишет:
Konstantinas пишет:
Eglė пишет:

Konstantinai, o tu tai jau pamiršai, kaip pas mane dirbti norėjai ir labai buvai tuo susidomėjęs? :::920

taip norejau bet pamaciau kad geru pareigu nera ir dar nepagarbiai atsiliepi apie paprastus darbo zmones. tai pagalvojau kad valkatausiu ir toliau)

Na matai, tau net siūlo darbą. O tu imi ir atsisakai. Beje, atsakymas greičiau panašesnis į išsisukinėjimus...

o kas cia keisto kad darba siulo?) taip ir turi buti nes mes visi esame darbo rinkos dalyviai)
as esu tik vienas o darbdaviu daug) as negaliu vienas patenkinti visu darbdaviu poreikiu) turiu viena darbdavi ir dar savo veikla ir to uztenka) mano darbdavis alga moka laiku buduliu manes nevadina siaip stipriai neskriaudzia dar net atsizvelgia i mano norus ir pageidavimus

635

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas пишет:

o kas cia keisto kad darba siulo?) taip ir turi buti nes mes visi esame darbo rinkos dalyviai)
as esu tik vienas o darbdaviu daug) as negaliu vienas patenkinti visu darbdaviu poreikiu) turiu viena darbdavi ir dar savo veikla ir to uztenka) mano darbdavis alga moka laiku buduliu manes nevadina siaip stipriai neskriaudzia dar net atsizvelgia i mano norus ir pageidavimus

Na aišku, kad darbo neieškai. Na matai, visai normali Eglė. Bet žinoma , kad renkiesi, kas labiau tenkina. Kiekvienas sprendžia pagal save. Jei patenkintas esamu darbu bei pajamomis neverta rizikuoti ieškant kažko geresnio. O kas dėl budulio. Kažkas kažkam kažką pasakė, o paskui viskas priimama asmeniškai.

636

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Eglė пишет:
Ponaitissss пишет:

Na keista, kad kazkokios save vadinancios kietom verslininkem sedi dienu dienas prie kompiuteriu. Gal pacios gyvena is pasalpu ir dengiasi zodziais, kad neva verslininkes big_smile Juk ir tokiu protiniu invalidziu gali buti.
Jei zmogus nepaverkia del kazko, nesusigraudo, nenusimini, o kaip koks robotas ar valiuma vartojantis nuolat su sypsena, tai jau nera normalu, tai jau problemos pas zmogu.

Buvo pasakyta aiškiai, kad VISIEMS BŪNA BLOGŲ DIENŲ, KAŽKOKIŲ NESĖKMIŲ IR T.T. - VISIEMS. Bet yra tokia rūšis žmonių kurie VISADA kažkuom nepatenkinti ir jiems viskas visada blogai.

Ir nesėdžiu aš čia dienų dienom, turiu laiko tai ir prisijungiu.

Ponaitis įtarus. Jei jis atidžiau paskaitytų apie jį rašomus komentarus reaguotų kitaip. Beje nemanau, kad čia  taikytina tau Egle.

637 (2015-06-26 06:50 отредактировано Darius)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Na į pokalbius galima vaikščioti jei yra darbų pasirinkimas. Provincijoje jų kaip ir nėra.

jei kalbi apie ta pati kaima kur gyvena 1000 zmoniu, tai tikiu kad ne. Bet reik tada nepatinget vazinets pusbvalandi ar valanda kazkur uz kaimo ribu. Aiksu noris kad darbas butu uz 5 minuciu kelio. Bet vilniuj tai pusvalandi vaziuot i darba cia nieko neiprasto. Ziema ir ilgiau gaunas, jei kokie kamsciai, tai yra buve kad ir valanda sugaisti. Kas biski toliau gyvena tai ir ilgiau.

O jei ir taip nera, na tada vienintele iseitis - galvoti keisti gyvenamaja vieta arba savo versla daryti.

638

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidai, jei manai, kad uzstodamas visokias Egles gausi credit'u, tai ka gi, bandyk ir toliau naivuoli.

639

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ponaitissss пишет:

Vaidai, jei manai, kad uzstodamas visokias Egles gausi credit'u, tai ka gi, bandyk ir toliau naivuoli.

Čia visai ne į temą. Esmė, kad neteisinga prišnekėti apie žmones pasakų, kai jų tikrai nepažįsti.

640

Re: Gyvenimas Lietuvoje

mp пишет:

Antra, per mazai esi buves (o gal isvis nebuves?) uzsienyje kad galetum daryti tokias isvadas kad busi "laikomas antrarusiu". Jei nesugebi integruotis i kitos salies visuomene tu ir isvaziaves gyvent i kita miesta Lietuvoj manysi, kad esi laikomas antrarusiu.
O apie emigracija bent pamaste yra beveik visi.
Bet tai klausyk, gal tu joms tiesiog cia padlaižiauji?

Čia eilinis pavyzdys, kai žmogus nežino, bet prišneka.