301

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:
Brunetė parašė:

Tvarkotės kaip namie, niekas nevaiko, visi gerbia, kava pavaišina, ant galvos nelyja.... Dirba ir gerai uždirba, net geriau nei kai kurie ''ofisiniai''.

vaiko tas valytojas kaip paskutines verges dulkina del kiekvienos demeles eik pati padibek su sluota) kam mokytis ir kazko siekti gyvenime? eisime visi kasininkais ir valytojais na dar kiemsargiais)

nežinau... savos aš nevaikau wink gal dėl to, kad gerai dirba ir nėra prie ko prikibti?

302

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Egle

kaip pas tave su darbais?) parsiduociau  uz gera alga

303

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Eglė parašė:

Man patiko pavyzdys su valytoja. Vat tarkim ir mano namų tvarkytoja.... už atėjimą moku 60€ (prieš tai mokėjau 200lt), viską sutvarko per maždaug 5 valandas plius minus. Moku ne už valandas, o už atėjimą, nes mokant už valandas, jas galima prastumti betkaip. Žmogaus tvarkymo greitis yra jo problema. Jei eis pamiegot tarp grindų plovimo ir vonios šveitimo, aš čia ne prie ko. Beje, pačią pirmą dieną pasakiau - čia kava, va teliko distancinis, prašom jaustis kaip namie, patogiai. Darbas turi būti padarytas, o per kiek ir kokiu būdu jį daro man neįdomu. Tvarkytoja ateina kartą per savaitę, kas yra 240€ per mėnesį vien iš manęs! Pati sakė, kad per savaitę dirba dažniausiai 5 dienas, kai kurias dienas po 2 ar net 3 butus/namus sutvarko, priklausomai nuo jų dydžių. Va ir prašom jums nebloga mėnesinė alga, kuri tikrai siekia 1000, arba net daugiau euriukų. Nors čia vėlgi priklauso nuo žmogaus, vienas uždirbs 500 ir sakys gana, kitas varys iki 1500 ar net daugiau.

Ir čia tik vienas pavyzdys kaip žmogus gali suktis ir gerai uždirbti jei tik to nori. Dabar visi paverkit, kad čia netiesa ir ''ką, gal visiems valytojais eiti dirbti''?

240 eur , tai cia vos ne 1000 lt. Kiek pats turi uzdirbt kad atrodytu mazi pinigai valytojai tiek moket :::201

304

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Darius parašė:
Eglė parašė:

Man patiko pavyzdys su valytoja. Vat tarkim ir mano namų tvarkytoja.... už atėjimą moku 60€ (prieš tai mokėjau 200lt), viską sutvarko per maždaug 5 valandas plius minus. Moku ne už valandas, o už atėjimą, nes mokant už valandas, jas galima prastumti betkaip. Žmogaus tvarkymo greitis yra jo problema. Jei eis pamiegot tarp grindų plovimo ir vonios šveitimo, aš čia ne prie ko. Beje, pačią pirmą dieną pasakiau - čia kava, va teliko distancinis, prašom jaustis kaip namie, patogiai. Darbas turi būti padarytas, o per kiek ir kokiu būdu jį daro man neįdomu. Tvarkytoja ateina kartą per savaitę, kas yra 240€ per mėnesį vien iš manęs! Pati sakė, kad per savaitę dirba dažniausiai 5 dienas, kai kurias dienas po 2 ar net 3 butus/namus sutvarko, priklausomai nuo jų dydžių. Va ir prašom jums nebloga mėnesinė alga, kuri tikrai siekia 1000, arba net daugiau euriukų. Nors čia vėlgi priklauso nuo žmogaus, vienas uždirbs 500 ir sakys gana, kitas varys iki 1500 ar net daugiau.

Ir čia tik vienas pavyzdys kaip žmogus gali suktis ir gerai uždirbti jei tik to nori. Dabar visi paverkit, kad čia netiesa ir ''ką, gal visiems valytojais eiti dirbti''?

240 eur , tai cia vos ne 1000 lt. Kiek pats turi uzdirbt kad atrodytu mazi pinigai valytojai tiek moket :::201

nu o kiek auklėms žmonės moka? irgi tiek plius minus smile

305

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Na neskaičiuokim svetimų pinigų, bet galiu pasakyti, kad uždirbu pakankamai smile
Beto, labai nemėgstu žodžio valytoja smile Kažkaip tvarkytoja geriau skamba big_smile
Na ir taip, auklėms irgi panašiai išeina, aišku priklauso kokia ta auklė ''pagal iškvietimą'' kelioms valandoms, pastovi, dieninė ar naktinė ir panašiai smile Draugai moka 3,5 eurų už valandą už du vaikus, kad kartais ateitų, gerai kai mano vaikai jau dideli ir auklių jau nereikia smile Galiu pasakyti tik tai, kad auklės darbu irgi galima užsiimti, labai gerai studentėms ypač prisidėti pinigėlių, pensininkėms, kurios jau pensijoje ir veikti neturi ko bet dirbti norisi. Taip pat galima ieškoti turtingesnių šeimų tai kartu ir į užsienį pasiims, kiek mačiau tokių pasiūlymų netrūksta tik mažai kas pasiryžta. O dabar dar labai populiaros auklės kurios moka angliškai, kad su vaiku šnekėtų angliškai ir mokintų anglų kalbos, tokioms net daugiau moka.

306

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:

Egle

kaip pas tave su darbais?) parsiduociau  uz gera alga

Turiu darbo pasiūlymą, kaip tik ieškau naujų darbuotojų kaimo turizme, tik gal minusas, kad darbas netoli Molėtų smile Domina - PM wink

307

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Mano sesei 5 metukai, tai tėvai kiek žinau auklei 2.5 moka už valandą.

308

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Brunetė parašė:
Darius parašė:
Eglė parašė:

Man patiko pavyzdys su valytoja. Vat tarkim ir mano namų tvarkytoja.... už atėjimą moku 60€ (prieš tai mokėjau 200lt), viską sutvarko per maždaug 5 valandas plius minus. Moku ne už valandas, o už atėjimą, nes mokant už valandas, jas galima prastumti betkaip. Žmogaus tvarkymo greitis yra jo problema. Jei eis pamiegot tarp grindų plovimo ir vonios šveitimo, aš čia ne prie ko. Beje, pačią pirmą dieną pasakiau - čia kava, va teliko distancinis, prašom jaustis kaip namie, patogiai. Darbas turi būti padarytas, o per kiek ir kokiu būdu jį daro man neįdomu. Tvarkytoja ateina kartą per savaitę, kas yra 240€ per mėnesį vien iš manęs! Pati sakė, kad per savaitę dirba dažniausiai 5 dienas, kai kurias dienas po 2 ar net 3 butus/namus sutvarko, priklausomai nuo jų dydžių. Va ir prašom jums nebloga mėnesinė alga, kuri tikrai siekia 1000, arba net daugiau euriukų. Nors čia vėlgi priklauso nuo žmogaus, vienas uždirbs 500 ir sakys gana, kitas varys iki 1500 ar net daugiau.

Ir čia tik vienas pavyzdys kaip žmogus gali suktis ir gerai uždirbti jei tik to nori. Dabar visi paverkit, kad čia netiesa ir ''ką, gal visiems valytojais eiti dirbti''?

240 eur , tai cia vos ne 1000 lt. Kiek pats turi uzdirbt kad atrodytu mazi pinigai valytojai tiek moket :::201

nu o kiek auklėms žmonės moka? irgi tiek plius minus smile

na mano manymu aukle vertingesne nei valytoja/tvarkytoja. Vaiko nepaliksi vieno jei yra reikalai, namus gali kartais palikt ir netvarkingus jei nespeji pats ar tingi smile

Na neskaičiuokim svetimų pinigų,

o gal paskaiciuokim big_smile siaip as turejau galvoj ne tave butent bet bendrai - kiek zmogus turi uzdirbt kad atrodytu jam menka suma tvarkytoja samdyt.

309

Re: Gyvenimas Lietuvoje

`tas, kas stengiasi, negaili saves, dirba ir uzdirba, ir Lietuvoje... Aisku, kartais nuo to nukencia seima, nes nebelieka laiko jai... Na, bet ziurint kas zmogui savarbiau- ar pasipuikuoti pries visus`kad jis nesusitvarko su buitimi ir tam samdo valytojus, tvarkytojus,` ar istikro uzdirbant pakankamai dar ir puoselet vertybes seimoje ir komandiskai su viskuo tvarkytis smile

310

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Rasa parašė:

`tas, kas stengiasi, negaili saves, dirba ir uzdirba, ir Lietuvoje... Aisku, kartais nuo to nukencia seima, nes nebelieka laiko jai... Na, bet ziurint kas zmogui savarbiau- ar pasipuikuoti pries visus`kad jis nesusitvarko su buitimi ir tam samdo valytojus, tvarkytojus,` ar istikro uzdirbant pakankamai dar ir puoselet vertybes seimoje ir komandiskai su viskuo tvarkytis smile

Jeigu žmonės turi namų tvarkytoją, nereiškia, kad jie nesusitvarko su buitimi. Jeigu žmonės turi auklę, ką tai reiškia, kad jie nesusitvarko su vaikais? Galvokite ką šnekate.
Jeigu šeimoje du maži vaikučiai tai nors persiplėšk namuose niekas neblizgės, visur bardakas bus dėl laiko stygiaus. O toks žmogus kaip tvarkytoja arba auklė-tvarkytoja tiesiog padeda mamai rūpintis vaikais bei buitimi. Jinai už tai gauna savo atlygį. Mano atveju - užimtumas, pas mane labai daug veiklos, darbo, reikalų ir panašiai, o grįžti norisi į švarius, sutvarkytus namus. Tai nereiškia, kad aš negaliu susitvarkyti su buitimi, tai tiesiog mano gyvenimo palengvinimas jeigu aš galiu tai sau leisti.

311

Re: Gyvenimas Lietuvoje

o kam isvis namus tvarkyti?) man patinka betvarke) o gyvenimas Lietuvoje gereja tuoj min alga pakels 25 eurais ir busime visi laimingi ir turtingi)

312

Re: Gyvenimas Lietuvoje

o gyvenimas Lietuvoje gereja tuoj min alga pakels 25 eurais ir busime visi laimingi ir turtingi)

tai blogai, jei busim visi turtingi, nieks nebenores dirbt smile kas namus tvarkys, kas vaikus priziures?:) kas gatves sluos?

313

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Darius parašė:

o gyvenimas Lietuvoje gereja tuoj min alga pakels 25 eurais ir busime visi laimingi ir turtingi)

tai blogai, jei busim visi turtingi, nieks nebenores dirbt smile kas namus tvarkys, kas vaikus priziures?:) kas gatves sluos?

emigrantu prisivesime is atsilikusiu saliu)

314

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Zjbz cia tas gyvenimas LT smile

315

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Lietuvoje labai gera gyvent, nepaisant to ką visi tauškia.. Įmanoma ir darbą čia rasti, ir mokslus normalius baigt, ir būt laimingam. smile

316

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Marija parašė:

Lietuvoje labai gera gyvent, nepaisant to ką visi tauškia.. Įmanoma ir darbą čia rasti, ir mokslus normalius baigt, ir būt laimingam. smile

Pritariu, Marija!

317

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Gyvenimas Lietuvoje yra super smile Prieš kelis metus grįžau iš JAV. Dabar gyvenu ir džiaugiuosi gyvenimu čia.

318

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Jurgita parašė:

Ar gera gyventi Lietuvoje?

Labai geras, iš tiesų :::042

319

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Gera gyventi Lietuvoje. :::016.
O jei kam bloga, tai čia tik pats kaltas dėl to, kad jam bloga.
Laukiat pagėrėjimo ? Pakelkit užpakalius ir pasukite smegenėles ką nuveikti. O veikti yra ką. Tik tingit.

320

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Gerai gyventi ir Lietuvoje. Vieni sako, kad algos didės, o per žinias sako kad vietoj infliacijos kaip tik atėjo defliacija (2,5%). Galima rasti gerą darbą ir normaliai gyvent.