481

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Man atrodo kad čia diskusija vyksta į ne visai tuos pačius vartus. Jei merginos sugeba šauniai suktis Lietuvoje, tikrai džiaugtis reikia. Nes kur bebūtum kirtęs Lietuvos sieną ir kokį darbą bedirbtum vistiek būsi laikomas antrarūšiu. Tas tikrai aktualu vakarų Europoje.
Emigruoja tie kas nesugeba gerai gyventi Lietuvoje arba netenkina esamos sąlygos. O kas ką ten pasiekia, čia kitas klausimas. Nes ten reikia susidurti ne tik su svetima kalba, kultūra bei su požiūriu kaip į save žemesnius. Nesvarbu kokias pareigas užimtum ir ką dirbtum.
O Eglės atvejis tikrai išskirtinis. Sugebėti vienai auginti vaikus bei sėkmingai užsiimti verslu. Na pripažinkime, kad jau kažkas ypatingo Lietuvoje.

482

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ponaitissss parašė:
Brunetė parašė:
Ponaitissss parašė:

Tokioms cinikems zmogus dirbantis fabrike nera zmogus.

Patarciau skaityt kas ka raso senesnese zinutese, nes matyt tamsta turi problemu su teksto suvokimu

Tu man netamstink, ismok paprasciausios pagarbos. O menkint visi sugeba.

Tu man neaiskink kaip gyvent ir ka gerbt, o ko ne as jau pati nuspresiu.

483 (redagavo Brunetė 2015-06-21 21:23)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas parašė:

Man atrodo kad čia diskusija vyksta į ne visai tuos pačius vartus. Jei merginos sugeba šauniai suktis Lietuvoje, tikrai džiaugtis reikia. Nes kur bebūtum kirtęs Lietuvos sieną ir kokį darbą bedirbtum vistiek būsi laikomas antrarūšiu. Tas tikrai aktualu vakarų Europoje.
Emigruoja tie kas nesugeba gerai gyventi Lietuvoje arba netenkina esamos sąlygos. O kas ką ten pasiekia, čia kitas klausimas. Nes ten reikia susidurti ne tik su svetima kalba, kultūra bei su požiūriu kaip į save žemesnius. Nesvarbu kokias pareigas užimtum ir ką dirbtum.
O Eglės atvejis tikrai išskirtinis. Sugebėti vienai auginti vaikus bei sėkmingai užsiimti verslu. Na pripažinkime, kad jau kažkas ypatingo Lietuvoje.

Lietuviai uz kitus dziaugtis nemoka, nes jei tau Lietuvoje gerai tai viskas - tu jau kazkam tampi priesu. Nors cia elementarus pavydas.
Emigrantai, nu neturiu nieko blogo jei jie ten kazko siekia, mokosi kalbos ir bando tureti geresni gyvenima nei turejo Lietuvoje. Bet labai gaila, bet didzioji dauguma ju to nedaro, o kai kurie ir kalbos neismoksta per desimt metu.

484

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Brunetė parašė:
Ponaitissss parašė:
Brunetė parašė:

Tu mano gyvenimo istorijos nekurk nieko nezinodamas :::920 O gal visi kam Lietuvoje gerai - niekur nedirba? :::810

Nesakiau, kad visi kam gerai yra bedarbiai, bet tu menkini kitus dirbancius.

Jeigu tie dirbantys pastoviai verkia, kokia maza alga ir kaip viskas sunku, o realiai nieko gyvenime nebando keisti - tai taip, menkinu ir tokias ''asmenybes'' vadinu buduliais.

O jei zmogus uzdirba nedaug, bet dirba ir yra patenkinta, tai zmogus irgi budulis? smile

485

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Brunetė parašė:
Ponaitissss parašė:
Brunetė parašė:

Patarciau skaityt kas ka raso senesnese zinutese, nes matyt tamsta turi problemu su teksto suvokimu

Tu man netamstink, ismok paprasciausios pagarbos. O menkint visi sugeba.

Tu man neaiskink kaip gyvent ir ka gerbt, o ko ne as jau pati nuspresiu.

Tau niekas neaiskina, o ir tikrai diskusija su tokia pasiputusia ir arogantiska merga beprasme.

486

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas parašė:

O Eglės atvejis tikrai išskirtinis. Sugebėti vienai auginti vaikus bei sėkmingai užsiimti verslu. Na pripažinkime, kad jau kažkas ypatingo Lietuvoje.

Daug as kuom uzsiimu, ne tik verslauju. Vaikai mano jau dideli ir nereikalauja jie tiek prieziuros kaip maziukai. Dirbu as, verslauju, turiu siaip daug uzsiemimu ir tikrai neverkiu, kas man kazkas sunku, blogai ir t.t. Todel drasiai ir sakau, kad man Lietuvoje gerai. Nematau as nieko tame blogo.

487

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ponaitissss parašė:
Brunetė parašė:
Ponaitissss parašė:

Nesakiau, kad visi kam gerai yra bedarbiai, bet tu menkini kitus dirbancius.

Jeigu tie dirbantys pastoviai verkia, kokia maza alga ir kaip viskas sunku, o realiai nieko gyvenime nebando keisti - tai taip, menkinu ir tokias ''asmenybes'' vadinu buduliais.

O jei zmogus uzdirba nedaug, bet dirba ir yra patenkinta, tai zmogus irgi budulis? smile

Ne, nes jei jam darbas patinka ir ta zmogu tenkina jo finansine padetis/darbas tai jis tikrai neverkslens

488

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Pindom dabar verslus daug kas daro. Italo koks atvyksta, duoda pinigo, palepina, stai ir verslas.

489

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas parašė:

O Eglės atvejis tikrai išskirtinis. Sugebėti vienai auginti vaikus bei sėkmingai užsiimti verslu. Na pripažinkime, kad jau kažkas ypatingo Lietuvoje.

O kodel ypatingo Lietuvoje? Uk tai jau nebutu ypatinga? Vienai auginti vaikus yra visada sunkiau ir nesvarbu ar pas tave geras darbas ar ne, ir nesvarbu kur tu gyveni. Ir nebutinai finansiskai sunkiau, bet ir moraliskai.

490

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ponaitissss parašė:

Pindom dabar verslus daug kas daro. Italo koks atvyksta, duoda pinigo, palepina, stai ir verslas.

tu **** galvok ką šneki rimtai

491

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Tai kam jums vaikai jei moraliskai jums sunku juos augint?

492

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Kaip sauksi, taip ir atsilieps. Kitaip sakant, pagaliau merginos parode savo tikruosius veidus ir dar karta parode kokios pas mus geros merginos wink

493

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ponaitissss parašė:

Tai kam jums vaikai jei moraliskai jums sunku juos augint?

jei turesi kada nors vaiku ir auginsi juos be zmonos - suprasi

494

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Brunetė parašė:
Konstantinas parašė:

o kodel jums darbas uzsienyje asocijuojasi su silkiu fabrikais tualetu plovimais ir kitais purvinais darbais? man pvz Londone patiko siuntu isveziotojo darbas. vazineji sau su busu po miesta uz angliska minimalke. arba picu isveziotojo. irgi linksmas darbelis su mopedu po miesta vazineti. silkiu fabrikose negaleciau dirbti nekenciu zuvu kvapo. jau dabar esu isrankesnis darbams i purvinus darbus nelendu

Nes dauguma emigrantu fabrike ir dirba :::001 Ar ne?

ne visi emigrantai dirba fabrike. pas tave labai sabloninis mastymas kad jeigu emigrantas tai is karto fabrikas. dar yra stroikes, masinu plovyklos, darbai zemes ukyje, valymo darbai, viesbuciu tvarkymas, darbai sandeliuose, skrajuciu metimas, labdaros surinkimas, seneliu prieziura ir visokie kitokie emigrantiski darbai. reikia placiau ziureti i pasauli. ne visi emigrantai prie zuvies konvejerio stovi

495

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Yra emigrantu, kurie ir juristais dirba.

496

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ponaitissss parašė:

Kaip sauksi, taip ir atsilieps. Kitaip sakant, pagaliau merginos parode savo tikruosius veidus ir dar karta parode kokios pas mus geros merginos wink

taip tikrai baisu. uzuojauta ju vaikams ir niekam nelinkeciau ant tokiu moteru uzsirauti

497

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:
Brunetė parašė:
Konstantinas parašė:

o kodel jums darbas uzsienyje asocijuojasi su silkiu fabrikais tualetu plovimais ir kitais purvinais darbais? man pvz Londone patiko siuntu isveziotojo darbas. vazineji sau su busu po miesta uz angliska minimalke. arba picu isveziotojo. irgi linksmas darbelis su mopedu po miesta vazineti. silkiu fabrikose negaleciau dirbti nekenciu zuvu kvapo. jau dabar esu isrankesnis darbams i purvinus darbus nelendu

Nes dauguma emigrantu fabrike ir dirba :::001 Ar ne?

ne visi emigrantai dirba fabrike. pas tave labai sabloninis mastymas kad jeigu emigrantas tai is karto fabrikas. dar yra stroikes, masinu plovyklos, darbai zemes ukyje, valymo darbai, viesbuciu tvarkymas, darbai sandeliuose, skrajuciu metimas, labdaros surinkimas, seneliu prieziura ir visokie kitokie emigrantiski darbai. reikia placiau ziureti i pasauli. ne visi emigrantai prie zuvies konvejerio stovi

DAUGUMA gi sakau. Koks skirtumas ka jie dirba, kaip pavyzdys duotas fabrikas. O interpretuot galima bet kuri is tavo isvardintu darbu.

498

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Kam tu pinigu. Tiesiog veltui, cia ir dabar cirkas:::021

499

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ponaitissss parašė:

Tai kam jums vaikai jei moraliskai jums sunku juos augint?

Ten buvo parašyta vienišai mamai, o ne apskritai. O tai ne vienas ir tas pats.

500

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Viebutyje fabriku darbai? Na merginos tikrai su logika nedraugauja.