501

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas parašė:
Ponaitissss parašė:

Tai kam jums vaikai jei moraliskai jums sunku juos augint?

Ten buvo parašyta vienišai mamai, o ne apskritai. O tai ne vienas ir tas pats.

tai as sakau, su teksto suvokimu problemos pas ji

502

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ponaitissss parašė:

Viebutyje fabriku darbai? Na merginos tikrai su logika nedraugauja.

tu gal skaityt pradziai ismok

503

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Brunetė parašė:
Vaidas parašė:
Ponaitissss parašė:

Tai kam jums vaikai jei moraliskai jums sunku juos augint?

Ten buvo parašyta vienišai mamai, o ne apskritai. O tai ne vienas ir tas pats.

tai as sakau, su teksto suvokimu problemos pas ji

Na bent ne ant tiek dideles problemos kaip pas tave.

504

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Brunetė parašė:
Ponaitissss parašė:

Viebutyje fabriku darbai? Na merginos tikrai su logika nedraugauja.

tu gal skaityt pradziai ismok

Tu isiskaityt ismok.

505

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ponaitissss parašė:
Brunetė parašė:
Vaidas parašė:

Ten buvo parašyta vienišai mamai, o ne apskritai. O tai ne vienas ir tas pats.

tai as sakau, su teksto suvokimu problemos pas ji

Na bent ne ant tiek dideles problemos kaip pas tave.

kokie mes problematiski zmones, vaje :::037

506

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Brunetė parašė:
Vaidas parašė:

O Eglės atvejis tikrai išskirtinis. Sugebėti vienai auginti vaikus bei sėkmingai užsiimti verslu. Na pripažinkime, kad jau kažkas ypatingo Lietuvoje.

O kodel ypatingo Lietuvoje? Uk tai jau nebutu ypatinga? Vienai auginti vaikus yra visada sunkiau ir nesvarbu ar pas tave geras darbas ar ne, ir nesvarbu kur tu gyveni. Ir nebutinai finansiskai sunkiau, bet ir moraliskai.

Airijoje vienišos mamos turi daug privilegijų, su Lietuva nepalyginsi. Dirbančioms prastesnius darbus , tampa nebenaudinga ten vargti. Nes iš gyventi pašalpų pelningiau nei dirbti. Moralinė pusė kitas reikalas.

507 (redagavo Brunetė 2015-06-21 21:53)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas parašė:
Brunetė parašė:
Vaidas parašė:

O Eglės atvejis tikrai išskirtinis. Sugebėti vienai auginti vaikus bei sėkmingai užsiimti verslu. Na pripažinkime, kad jau kažkas ypatingo Lietuvoje.

O kodel ypatingo Lietuvoje? Uk tai jau nebutu ypatinga? Vienai auginti vaikus yra visada sunkiau ir nesvarbu ar pas tave geras darbas ar ne, ir nesvarbu kur tu gyveni. Ir nebutinai finansiskai sunkiau, bet ir moraliskai.

Airijoje vienišos mamos turi daug privilegijų, su Lietuva nepalyginsi. Dirbančioms prastesnius darbus , tampa nebenaudinga ten vargti. Nes iš gyventi pašalpų pelningiau nei dirbti. Moralinė pusė kitas reikalas.

Tai vistiek sunkiau, nesvarbu ar su pasalpom ar be.

508

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ponaitissss parašė:
Brunetė parašė:
Ponaitissss parašė:

Viebutyje fabriku darbai? Na merginos tikrai su logika nedraugauja.

tu gal skaityt pradziai ismok

Tu isiskaityt ismok.

Viežbutis su fabriku nesiderina. Bet jei kalbame apie darbus, esmė ta pati. Tai antrarūšiai darbai, kuriuos dažniausiai emigrantai dirba.

509

Re: Gyvenimas Lietuvoje

O kokius tu darbus dirbi?:::034 Ot duoda liaudis

510

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ko jus verkiat? Kaip siknos nerautum del geresnio gyvenimo, vistiek visi mirsim. O laikas skrenda... Tad kurdami gera gyvenima, nepamirskit tuo tarpu ir pagyvent wink

511

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Brunetė parašė:

Nematau aš to blogo gyvenimo Lietuvoje, nu tiesiog nematau. O sunku kartais visur ir visiems būna. Verkšlentojams ir UK viskas blogai, algos mažos, valdžia bloga, mokesčiai dideli (pasiskaitykit angliškų saitų komentarus, arba tiesiog emigrantų saitų komentarus), tas pats su verkšlentojais ir Lietuvoje - viskas jiems tiesiog blogai, yra toks tipas žmonių. Kadangi aš esu pozityvus žmogus, galiu drąsiai teigti, kad man Lietuvoje yra labai labai gerai. Galit sakyti, kad aš nesu mačiusi pasaulio ir, kad nežinau kaip kitur ale gerai, bet klystat. Mačiusi aš pasaulio pakankamai, o ir emigravusių draugų turiu, žinau kiek uždirba ir kuo gyvena, nu ir nors jus ką - nu nenorėčiau aš ten gyvent, emigruot. Kodėl? Nes man Lietuvoje labai gerai ir nieko netrūksta smile

Labai teisingai pasakyta. Verkslentojai ir turedami milijona verkslens.. o jei moki dziaugtis, ka turi - fantastiska.. smile 100balu is 101 merginai smile

512

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Tadas parašė:

Vairuotojo pazymejima galima issilaikyti sumokant dalimis, o darbo ieskotis galima ir internete. Nebutinos tos pazintys

Tai is  ko ismoketi tas dalis jai nera jokiu pajamu? Tai galima ieskotis darbo internete dauguma ta ir daro bet ar tu asmeniskai bandei per paskutiniuosius 3m. ieskotis?

513 (redagavo OLA 2015-06-22 13:24)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:
OLA parašė:
Tadas parašė:

Dauguma zmoniu tesugeba is pasalpu gyvent ir verkslenti, koks blogas gyvenimas ir kaltinti valdzia. Jeigu tie zmones nustotu skustis ir pradetu imtis konkreciu veiksmu, vietoj laiko praleidimo prie teliko ar aludej ar su draugais ir t t, galetu pradet darbo paieskas. o lietuvoje laisvu darbo vietu pilna. Pradzioj galima dirbti ir uz minimuma (daugiau negu pasalpa) ir tuo tarpu vakarais po darbo, prisest panarsyt internete ir ieskot kur geresnis atlyginimas  arba issilaikyti  masinos ar autokaro teises- dar didesni sansai rast geresni darba. Taigi lietuvoje gerai gyvent tikrai imanoma.

Tai gi manai, kad LT gyventi imanoma bet vis tiek rasai zodi- lietuva is mazosios. Butu idomu suzinoti kur vairavimo pamokos ir teisiu isdavimas yra nemokamas?

darbo birzoj ir vairavimo pamokos ir teisiu isdavimas nemokamas) tik paskui tau sudarys trisale sutarti ir turesi vergauti 2 metus tam darbdaviui kuri nurodys darbo birza ir negalesi iseiti is darbo o jeigu iseisi tai turesi sumoketi pilna vairavimo kursu kaina bei delspinigius
ir ne tik nemokamas o darbo birza dar stipendija moka apie 600 lt men uz ta menesi kol lankai kursus

Tai kaip galima vadinti sandori nemokamu jai uz tai tenka atidirbti ir dar su uzseptom salygom.:::012
Cia kaip kadaise DB rinko troleibusu vairuotojus su panasiom salygom tik atidirbt tektu 5m. o po 4 men. per TV rode tu paciu troleibusu vairuotoju streika, pasirodo apmokint apmokino taciau algu niekas moket neketino:::010.

514

Re: Gyvenimas Lietuvoje

nu va pagaliau OLA cia atejo be jos cia buvo taip nuobodu) uz viska gyvenime reikia moketi ir uz teises ir uz sandorius ir uz savo nuodemes ir uz viska) tai kad mokek pinigelius ir neverk)

515 (redagavo OLA 2015-06-22 13:38)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Kaip tai cia gali but nuobodu kai tokios aistros-rietenos (atseit diskusijos) vyksta? Tai gal ir reikia moket bet ne tokiom baisiom salygom ir dedelem kainom..., kad jai ir sumokesi liksi dar skolingas ir dar be nieko tai ku tadu be lieka tik prisigerti, ir degraduoti arba is nevilties emigruoti i siltus krastus kur nors bent jau uz sildyma "kosmoso" nereiktu moketi.:::012

516

Re: Gyvenimas Lietuvoje

OLA parašė:

Kaip tai cia gali but nuobodu kai tokios aistros-rietenos (atseit diskusijos) vyksta? Tai gal ir reikia moket bet ne tokiom baisiom salygom ir dedelem kainom..., kad jai ir sumokesi liksi dar skolingas ir dar be nieko tai ku tadu be lieka tik prisigerti, ir degraduoti arba is nevilties emigruoti i siltus krastus kur nors bent jau uz sildyma "kosmoso" nereiktu moketi.:::012

tai va butent tame ir esme kad lietuviska kasdienybe veda zmogu link degradavimo ir visapusisko zlugimo o cia esancios grazios forumietes bando man priestarauti ir vaidina kad yra sekmingos ir viskuom patenkintos

517

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:

vaidina kad yra sekmingos ir viskuom patenkintos

Vaidinti nereikia, nežinau kaip kitos ''gražios forumietės'', bet aš tokia ir esu. Jei kažkas kažkam nepatinka - tai jų problemos, o aš viskuo patenkinta, kaip sakoma ''gyvenu ir žvengiu''.

518 (redagavo Tomas 2015-06-22 16:01)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Nėra šlykštesnio vaizdo už nuolat savimi patenkintą merginą ar moterį. Atrodo nesveikai, nes normalus žmogus įprastai jaučiasi normaliai, o ne apsikaifavęs ir ne nuolat besišypsantis. Šlykštu žiūrėti. Atstumiantis vaizdas. Panašiausias į tą šlykštų lezbietišką blizgėjimą.

519

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Kai liks tik sodros drabuotojai ir jų klientai tada bus Lietuvoje gera. To lauksime visi emigracijoj ir balsuosim, kad gyventi būtų geriau.

520 (redagavo Brunetė 2015-06-22 16:01)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Tomas parašė:

Nėra šlykštesnio vaizdo už NUOLAT savimi patenkintą merginą ar moterį. Atrodo nesveikai, nes normalus žmogus įprastai jaučiasi normaliai, o ne apsikaifavęs ir nuolat besišypsantis. Šlykštu žiūrėti. Atstumiantis vaizdas. Panašiausias į tą šlykštų lezbietišką blizgėjimą.

Atsiprašome tamstos, kad neverkšlename kaip viskas blogai ir sunku. Juk taip reikia, ar ne? Lietuviai prie kitokio vaizdo ir nepripratę, tik matyti visus surūgusiais ir nelaimingais veidais. Juk besišypsantis, laimingas žmogus einantis gatve - keistuolis, kaip čia taip jis Lietuvoje ir laimingas. OHO.
P.S. nuolat patenkintas niekas niekada nebūna, jau buvo rašyta, kad visiems būna blogų dienų, nesėkmių, bet kažkodėl aš dėl to pastoviai neverkšlenu nei realiame gyvenime nei tuo labiau forume.