661

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Cia beprasmiska tema. Taspat, kas klausti bomO, ar patinka toks gyvenimas? Jis atsakys: as negaliu nemoku nieko kito, arba as tingiu. Cia tas pat. Gyvena taip kiekvienas, kaip nori, arba kaip nenori, nes tingi...

662

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas parašė:
Konstantinas parašė:
Sergio parašė:

Jum dar nepabodo? smile

nea pradedam viska is naujo)

Ne visai. Daug dėmesio buvo skiriama bendrom frazėms. Bet kyla klausimas, tarkime kiek valandų tenka vidutiniškai dirbti nebiudžetinėse įmonėse Lietuvoje ir panašiai.

220 val per men uz 870-1060 eur vokelyje

663

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:
Vaidas parašė:

Ne visai. Daug dėmesio buvo skiriama bendrom frazėms. Bet kyla klausimas, tarkime kiek valandų tenka vidutiniškai dirbti nebiudžetinėse įmonėse Lietuvoje ir panašiai.

220 val per men uz 870-1060 eur vokelyje

Tai tenka įprastai dirbti 10 val per dieną jei manysime, kad dirbama penkias dienas per savaitę. Tokiu atveju verta pagalvoti ar verta keliauti į užsienį dirbti juodų darbų.

664

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas parašė:
Konstantinas parašė:
Vaidas parašė:

Ne visai. Daug dėmesio buvo skiriama bendrom frazėms. Bet kyla klausimas, tarkime kiek valandų tenka vidutiniškai dirbti nebiudžetinėse įmonėse Lietuvoje ir panašiai.

220 val per men uz 870-1060 eur vokelyje

Tai tenka įprastai dirbti 10 val per dieną jei manysime, kad dirbama penkias dienas per savaitę. Tokiu atveju verta pagalvoti ar verta keliauti į užsienį dirbti juodų darbų.

atsibodo man tas uzsienis) labai tikiuosi kad gyvenimas neprivers daugiau niekur emigruoti) o jeigu ir emigruosiu tai pasirinksiu tikrai labai netradicine emigravimo krypti kur beveik nera lietuviu)

665

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:

atsibodo man tas uzsienis) labai tikiuosi kad gyvenimas neprivers daugiau niekur emigruoti) o jeigu ir emigruosiu tai pasirinksiu tikrai labai netradicine emigravimo krypti kur beveik nera lietuviu)

Na lietuvis lietuviui nelygus. Beje, net ir tradicinėse emigracijos šalyse lietuvių beveik nėra jei paimsi geresnius rajonus. Daugelis emigrantų nepajėgus leisti sau gyventi geresniuose rajonose. Būtų gerai, kad niekam iš LIetuvos nereikėtų emigruoti dėl ekonominių priežasčių....

666

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:
Vaidas parašė:
Konstantinas parašė:

nu va pagaliau OLA cia atejo be jos cia buvo taip nuobodu) uz viska gyvenime reikia moketi ir uz teises ir uz sandorius ir uz savo nuodemes ir uz viska) tai kad mokek pinigelius ir neverk)

OLA pavaizduoja, kad ne visiems Lietuvoje gerai. Na aš esmės manau, kad jos komentarai atspindi didesnę Lietuvos gyventojų dalį. Tiksliau kokioje realybėje jie gyvena. Šaunu, kad tokių komentarų dėka pavyksta susidaryti tikrąjį vaizdą apie gyvenimą Lietuvoje.

OLA yra ismintinga moteris tik kartais labai agresyvi ir pikta)

Butu ismintingiau cia is vis nereiksti savo minciu:::001

667

Re: Gyvenimas Lietuvoje

OLA parašė:

Butu ismintingiau cia is vis nereiksti savo minciu:::001

Ne veltui sakoma kalbėjimas - sidabras, o tylėjimas - auksas.

668

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas parašė:
Konstantinas parašė:
Vaidas parašė:

OLA pavaizduoja, kad ne visiems Lietuvoje gerai. Na aš esmės manau, kad jos komentarai atspindi didesnę Lietuvos gyventojų dalį. Tiksliau kokioje realybėje jie gyvena. Šaunu, kad tokių komentarų dėka pavyksta susidaryti tikrąjį vaizdą apie gyvenimą Lietuvoje.

OLA yra ismintinga moteris tik kartais labai agresyvi ir pikta)

Na jai paprasčiausiai sunku šiomis dienomis. Sunku susirasti gerą darbą iš kurio būtų galima padoriai pragyventi. Nors tuo pačiu ji protinga yra. Sudėtinga mąstantiems skursti. Juk daugelis lietuvių emigruoja ne iš gero gyvenimo Lietuvoje.

As esu patenkinta savo gyvenimu, gyvenu gerai ir zinau, kad gyvensiu dar geriau:::001, taciau as taip pat zinau, kad yra zmoniu kuriems gyvenime gal ne taip pasiseke ir as juos uzjauciu bei palaikau. O besipuikuojancias panas as is dalies suprantu, cia renkasi abejingi moterims, nemokantys bendrauti vyriskiai kurie lieja pamazgas ant moteriskos gimines, tokiems nieko neisaiskinsi, todel raso nesamones:::001.

669

Re: Gyvenimas Lietuvoje

na jeigu pati OLA taip sako tai reiskia kad taip ir yra. nesigyncisiu su Forumo Karaliene o tai vel buduliu isvadins

670

Re: Gyvenimas Lietuvoje

OLA parašė:

As esu patenkinta savo gyvenimu, gyvenu gerai ir zinau, kad gyvensiu dar geriau:::001.

Kažkaip nesitikėjau, kad Olai taip gerai gali sektis. Tokių optimistiškų minčių dar neteko skaityti....

671

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:

o as pusiau patenkintas. gyventi gal ir galima bet dar kazko truksta. jeigu minimalke pakeltu dar 200 eur tai man jau uztektu. sedeciau savo kaime ir nereiketu po uzsienius vazineti. o sitos mergaites cia gausiai prikomentavusios yra labai arogantiskos ir ciniskos. esme ne ju sekmingumas o problema tame kad jos visus buduliais ir kaimieciais isvadino. manau kad verslininke jau kaip ir viesas asmuo ir negali sau leisti tokiu pasisakymu nes gadina ne tik savo asmenini bet ir savo firmos ivaizdi.  cia tas pats jeigu as visas moteris prostitutem isvadinciau. todel as pasibaisejes ir pakraupes nuo moteru nemandagumo ir zemo kulturos lygio. bet kokiu atveju jos savo pasisakymais nepataisomai sugadino savo ivaizdi

Na geriau tokiu nesamoniu butum nerases: nemandagumas ir zemas lygis.
O pats kaip bendrauji, galiu priminti ct.: bet specialiai tau siulau ipatinka savizudybes buda skirta tikriems mirties gurmanams. tau reikia paimti meskere su kabliu ir praryti kabli paskui priristi meskere prie ko nors ir sokti nuo stogo ir tu ne tik pasikarsi bet ir suplesysi sau vidinius organus is vidaus. cia mirties budas specialiai tau) cia tipo man "nuosirdus" palinkejimas, fantazijos kaip kokio iskrypelio, panasiu perliuku galima is tamstos puses pririnkti ir daugiau bet esme, kad nera ko stebetis ir kraupti nes pats esi ne ka geresnis. Beja nesijauciu nei Forumo karliene nei tarnaite ar ka pan. esu eiline dalyve kaip dauguma, gal tik, kad dazniau reiskiuos...:::001

672

Re: Gyvenimas Lietuvoje

pasirodo OLA konspektuoja mano pasisakymus) puiku man malonu)

673 (redagavo OLA 2015-06-27 19:18)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:
Vaidas parašė:
Konstantinas parašė:

OLA yra ismintinga moteris tik kartais labai agresyvi ir pikta)

Na jai paprasčiausiai sunku šiomis dienomis. Sunku susirasti gerą darbą iš kurio būtų galima padoriai pragyventi. Nors tuo pačiu ji protinga yra. Sudėtinga mąstantiems skursti. Juk daugelis lietuvių emigruoja ne iš gero gyvenimo Lietuvoje.

o kam dabar lengva? zinau kad moterims sunku bet ir vyrams nera lengva. vyrams dar reikalavimai didesni. moteriai uztenka kad jinai grazi daugiau nieko nereikia. o vyrams keliami reikalavimai kad butum sekmingas turtingas protingas ir dar visokiu kitu reikalavimu. tame ir esme kad vyrai neatlaiko reikalavimu nastos o tuos reikalavimus jiems uzkrauna visuomene ir pacios moteros

Tik nereikia, moteriai buti vien graziai nepakanka, reikia buti dar ir issilavinusiai, turtingai, sekmingai ir dar kruva reikalavimu bei lukesciu is LT priesingos lyties atstovu puses. Lietuvaciai yra labai ispaikinti, materialistai jiems itikti yra be galo sunku nes jie tikisi buti islaikytiniais ateiti ant visko gatavo, bei rupintis tik savim, o ne savo moterim, vaikais, seima, del sios priezasties lietuvaites dazniau renkasi uzseniecius, jie - paprastesni ir lankstesni bendravime.:::001

674

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:

pasirodo OLA konspektuoja mano pasisakymus) puiku man malonu)

As ne konspektuoju, tiesiog mano atmintis gera:::028

675

Re: Gyvenimas Lietuvoje

OLA parašė:

Lietuvaciai yra labai ispaikinti, materialistai jiems itikti yra be galo sunku nes jie tikisi buti islaikytiniais ateiti ant visko gatavo, bei rupintis tik savim, o ne savo moterim, vaikais, seima, del sios priezasties lietuvaites dazniau renkasi uzseniecius, jie - paprastesni ir lankstesni bendravime.:::001

Na man negaila jei lietuvaitės sugeba susirasti geresnius variantus užsienyje. Bet ar visada tai pasiteisina. Jei imsime visokius variantus iš Afrikos, Pakistano ir panašiai?

676

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas parašė:
OLA parašė:

Lietuvaciai yra labai ispaikinti, materialistai jiems itikti yra be galo sunku nes jie tikisi buti islaikytiniais ateiti ant visko gatavo, bei rupintis tik savim, o ne savo moterim, vaikais, seima, del sios priezasties lietuvaites dazniau renkasi uzseniecius, jie - paprastesni ir lankstesni bendravime.:::001

Na man negaila jei lietuvaitės sugeba susirasti geresnius variantus užsienyje. Bet ar visada tai pasiteisina. Jei imsime visokius variantus iš Afrikos, Pakistano ir panašiai?

tai ir gerai) jeigu susirado tai tegu su tokiais vyrais ir gyvena ir  paskui neverkia jei vyras paliks

677

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas parašė:
OLA parašė:

Lietuvaciai yra labai ispaikinti, materialistai jiems itikti yra be galo sunku nes jie tikisi buti islaikytiniais ateiti ant visko gatavo, bei rupintis tik savim, o ne savo moterim, vaikais, seima, del sios priezasties lietuvaites dazniau renkasi uzseniecius, jie - paprastesni ir lankstesni bendravime.:::001

Na man negaila jei lietuvaitės sugeba susirasti geresnius variantus užsienyje. Bet ar visada tai pasiteisina. Jei imsime visokius variantus iš Afrikos, Pakistano ir panašiai?

Kaip yra ivairiu lietuvaiciu taip yra ivairiu uzsenieciu, meile, pazintys tai kaip loterija vieniems pasiseka kitiems ne, taciau jai ne pasiseka su uzsenieciu apie tai skanduojama labai garsiai:::001.

678

Re: Gyvenimas Lietuvoje

OLA parašė:
Vaidas parašė:
OLA parašė:

Lietuvaciai yra labai ispaikinti, materialistai jiems itikti yra be galo sunku nes jie tikisi buti islaikytiniais ateiti ant visko gatavo, bei rupintis tik savim, o ne savo moterim, vaikais, seima, del sios priezasties lietuvaites dazniau renkasi uzseniecius, jie - paprastesni ir lankstesni bendravime.:::001

Na man negaila jei lietuvaitės sugeba susirasti geresnius variantus užsienyje. Bet ar visada tai pasiteisina. Jei imsime visokius variantus iš Afrikos, Pakistano ir panašiai?

Kaip yra ivairiu lietuvaiciu taip yra ivairiu uzsenieciu, meile, pazintys tai kaip loterija vieniems pasiseka kitiems ne, taciau jai ne pasiseka su uzsenieciu apie tai skanduojama labai garsiai:::001.

Kad pažintys yra loterija nesuabejosi. Bet kita vertus kai pasirinkama tokia plati geografija su tam tikra kultūrine specifika. Čia gaunasi jau net loterijos nebelieka.

679

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:
Vaidas parašė:

Na man negaila jei lietuvaitės sugeba susirasti geresnius variantus užsienyje. Bet ar visada tai pasiteisina. Jei imsime visokius variantus iš Afrikos, Pakistano ir panašiai?

tai ir gerai) jeigu susirado tai tegu su tokiais vyrais ir gyvena ir  paskui neverkia jei vyras paliks

Verkia, bet kai šaukštai po pietų nieko nepadarysi.

680

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidai, jei sakai, kad Lietuvoj taip gerai, tai ko pats uzsienyje sedi?