721

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Taisingai kažkuris parašėt, gyventi visur gerai kai turi pakankamai už ką gyvent.
Afrikoj taip pat nuostabiai galima gyvent, jei turi šlamančių.

722 (redagavo Paslaptis 2015-11-21 22:45)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Tikrai Lietuvoje galima pasiekti kažko daugiau, susikurti sau gerą gyvenimą ir t.t. Jeigu tingit arba nemokat/nenorit, tai taip ir sakykit. Beje, šneku aš iš savo patirties, esu ta kuri ne vienus metus paxalino maximos kasoje. Tačiau kai nori geresnio gyvenimo tai jį sau ir kuriesi, o ne tik sėdi ir visiems pasakoji, kaip viskas blogai, kokie visur vagys ir išnaudotojai. Ir ne, turtingo vyro neturiu, per lovas nėjau.

723

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Paslaptis parašė:

Tikrai Lietuvoje galima pasiekti kažko daugiau, susikurti sau gerą gyvenimą ir t.t. Jeigu tingit arba nemokat/nenorit, tai taip ir sakykit. Beje, šneku aš iš savo patirties, esu ta kuri ne vienus metus paxalino maximos kasoje. Tačiau kai nori geresnio gyvenimo tai jį sau ir kuriesi, o ne tik sėdi ir visiems pasakoji, kaip viskas blogai, kokie visur vagys ir išnaudotojai. Ir ne, turtingo vyro neturiu, per lovas nėjau.

Sveikinu tuos, kas Lietuvoje jaučiasi gerai ir nesiskundžia gyvenimu.

724

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:
daviz parašė:
OLA parašė:

Kam gerai gyvenasi LT nebent biuzetinem siurbelem arba privataus sektoriaus buozem o visi kiti gyvena ties skurdo riba arba skurde, jai net karo pabegeliai kurie neturi is ko rinktis nenori cia gyventi, o tie kurie gyvena verkia kaip cia blogai ir atkalbineja cia vykti, turetu but geda musu valdziai kurie taip nustekeno tauta.

  Labas nustekeno tauta nustekeno ir pyksti apkalbi valdžia tik,kiti lietuviai vėl kanors apkalba ir skundžiasi kitiems tik kaip blogai yra,paklausiu aš ar kažka bent padarėte jūs kad rytojus būtų geriasnis už šia diena?      smile    kaip ir dauguma jūs tik skundėtės kad nieko niekas nedaro,realiai apsvarsčius patys nieko mūsų tautos žmonės nedaro išskyrus verkšlena ir skundžia skundžiasi.Gėda yra kad ir aš esu lietuvis

o ka tu gali paaryti kad rytojus butu geresnis? ar tu suvoki kad tavo ir mano ir visu pilieciu galimybes kazka daryti yra stipriai apribotos istatymais. o istatymus sukure tie patys siurbeles sedintys valdzioje ir tokius istatymus sukure kad apsaugoti pacius save nuo savo salies pilieciu. jeigu nori kad pasikeistu istatymai turi nuversti esama valdzia o jei pabandysi valsdzia nuversti ar nors aktyviai pamitinguosi is karto su tavimi bus susidorota. valstybe tai politine sistema kuri saugo pati save. todel emigruoti tikrai paprasciau

Sistema visada labai rūpinasi savimi. Politinis elitas savo vaikais bei giminaičiais, bei kitais svarbiais žmonėmis. O likusi dalis gali tik prisitaikyti. Bet čia Lietuva ne išimtis. Naivu būtų tikėtis, kad kitose šalyse yra geriau. Skirtumas tik pragyvenimo lygyje, sutikime jis Norvegijoje, Anglijoje ar Airijoje visvien lieka žymiai aukštesnis nei Lietuvoje.

725

Re: Gyvenimas Lietuvoje

OLA parašė:

As pasidomejau ir puikiai zinau kiek tie biudzetininkai gauna patikek ju padetis yra zenkliai geresne net ir tu kurie dirba uz minimalke ar kuriu koficientai nedideli jiems bent jau stabiliai ismoka tai kas pazymeta sutartyje ir neuzmirskim, kad jie gauna fantastinius priedus, paskatinimus prie algos lyginant su privatininkais. Privaciam versle nors salygos lankstesnes bet net nera jokiu garantiju ir jokiu teisiu net i teiseta uzdirbta atlygi, teismai uzversti bylom ir niekas nieko negali padaryti, nes seime sedi parazitai kuriems labai paranku engti ir isnaudoti bei tyciotis is tu kuriems gal but gyvenime ne taip nusiseke.
Emigracija ne iseitis, reikia sudaryti savo tautos zmonem visas salygas geriau gyventi ir buti laimingiems. O uzsieni tai nieko ten gero, gal ten galimybes ir platesnes bet ne visiem tos galimybes prieinamos. Kas is to, kad ten ikainiai didesni bet ten to darbo nevisada buna. Grizta tie emigrantai i LT ir mano, kad cia ju patirtis ir zinios bus kam nors reikalingos, is tiesu cia yra reikalingi tik ju pinigai o jie patys beverciai:::001.

Lietuvoje daug darbo vietų būna užtikrinamos sau artimiems žmonėms ar pagal politinę partiją. Deje kvalifikacija dažnai lieka antroje vietoje, Kitu išvykus į užsienį daugeliui teks dirbti dar juodesnį darbą tik už didesnę algą. Gyventi prastuose rajonuose ar kaimuose. Nes Londone, Dubline geri rajonai neįkandami. Nuomojantis butą kokiuose Naujininkuose ar panašiose vietoje pragyvenimas būtų irgi pigesnis.

726

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas parašė:

Lietuvoje daug darbo vietų būna užtikrinamos sau artimiems žmonėms ar pagal politinę partiją. Deje kvalifikacija dažnai lieka antroje vietoje, Kitu išvykus į užsienį daugeliui teks dirbti dar juodesnį darbą tik už didesnę algą. Gyventi prastuose rajonuose ar kaimuose. Nes Londone, Dubline geri rajonai neįkandami. Nuomojantis butą kokiuose Naujininkuose ar panašiose vietoje pragyvenimas būtų irgi pigesnis.

uzsienyje man labiau tiktu gyvenimas kemperyje) nereikia nieko nuomotis visada laisvas keliauji kur nori.  man kazkodel toks gyvenimas labiau tinka. tikrai nesiverziu i prabangiausia Londono rajona tegu aristokratai su savo karaliene patys ten gyvena. aristokratams savo gyvenimas o ubagams savo

727

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Paslaptis parašė:

Ir ne, turtingo vyro neturiu, per lovas nėjau.

jeigu vyro neturi tai reiskia kad gero gyvenimo dar nesukurei

728

Re: Gyvenimas Lietuvoje

OLA parašė:

As pasidomejau ir puikiai zinau kiek tie biudzetininkai gauna patikek ju padetis yra zenkliai geresne net ir tu kurie dirba uz minimalke ar kuriu koficientai nedideli jiems bent jau stabiliai ismoka tai kas pazymeta sutartyje ir neuzmirskim, kad jie gauna fantastinius priedus, paskatinimus prie algos lyginant su privatininkais. Privaciam versle nors salygos lankstesnes bet net nera jokiu garantiju ir jokiu teisiu net i teiseta uzdirbta atlygi, teismai uzversti bylom ir niekas nieko negali padaryti, nes seime sedi parazitai kuriems labai paranku engti ir isnaudoti bei tyciotis is tu kuriems gal but gyvenime ne taip nusiseke.
Emigracija ne iseitis, reikia sudaryti savo tautos zmonem visas salygas geriau gyventi ir buti laimingiems. O uzsieni tai nieko ten gero, gal ten galimybes ir platesnes bet ne visiem tos galimybes prieinamos. Kas is to, kad ten ikainiai didesni bet ten to darbo nevisada buna. Grizta tie emigrantai i LT ir mano, kad cia ju patirtis ir zinios bus kam nors reikalingos, is tiesu cia yra reikalingi tik ju pinigai o jie patys beverciai:::001.

kiek uzdirba valstybes tarnautojai. skaiciai pateikti dar litais ir tai dar ant popieriaus o i rankas trecdaliu maziau. kazkaip nematau cia dideliu pinigu

Pareigybių kategorijos     Pareiginių algų koeficientai     Pareiginė alga*, atitinka lt "ant popieriaus"     Pareiginė alga su priedais už kvalifikacinę klasę*
Su 3-ia
kvalifikacine klase     Su 2-a
kvalifikacine klase     Su 1-a
kvalifikacine klase
iki
2013-10-01     nuo
      iki
2013-10-     nuo
01      iki
2013-10-
(+10 proc.)     nuo
01
(+15 proc.)      iki
2013-10-
(+20 proc.)     nuo
01
(+30 proc.)     iki
2013-10-(+30 proc.)     nuo
01
(+50 proc.)
1     3     3     1350     1350     1485     1553     1620     1755     1755     2025
2     3,2     3,2     1440     1440     1584     1656     1728     1872     1872     2160
3     3,4     3,4     1530     1530     1683     1760     1836     1989     1989     2295
4     3,6     3,6     1620     1620     1782     1863     1944     2106     2106     2430
5     3,8     3,8     1710     1710     1881     1967     2052     2223     2223     2565
6     4     4     1800     1800     1980     2070     2160     2340     2340     2700
7     4,2     4,2     1890     1890     2079     2174     2268     2457     2457     2835
8     4,4     4,4     1980     1980     2178     2277     2376     2574     2574     2970
9     4,6     4,6     2070     2070     2277     2381     2484     2691     2691     3105
10     4,8     4,8     2160     2160     2376     2484     2592     2808     2808     3240
11     5,17     5,2     2327     2340     2559     2691     2792     3042     3024     3510
12     5,64     5,7     2538     2565     2792     2950     3046     3335     3299     3848
13     6,2     6,3     2790     2835     3069     3260     3348     3686     3627     4253
14     6,86     7     3087     3150     3396     3623     3704     4095     4013     4725
15     7,41     7,8     3335     3510     3668     4037     4001     4563     4335     5265
16     8,1     8,7     3645     3915     4010     4502     4374     5090     4739     5873
17     8,69     9,7     3911     4365     4302     5020     4693     5675     5084     6548
18     9,35     10,8     4208     4860     4628     5589     5049     6318     5470     7290
19     10     11,9     4500     5355     4950     6158     5400     6962     5850     8033
20     10,54     13     4743     5850     5217     6728     5692     7605     6166     8775

729

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:
Vaidas parašė:

Lietuvoje daug darbo vietų būna užtikrinamos sau artimiems žmonėms ar pagal politinę partiją. Deje kvalifikacija dažnai lieka antroje vietoje, Kitu išvykus į užsienį daugeliui teks dirbti dar juodesnį darbą tik už didesnę algą. Gyventi prastuose rajonuose ar kaimuose. Nes Londone, Dubline geri rajonai neįkandami. Nuomojantis butą kokiuose Naujininkuose ar panašiose vietoje pragyvenimas būtų irgi pigesnis.

uzsienyje man labiau tiktu gyvenimas kemperyje) nereikia nieko nuomotis visada laisvas keliauji kur nori.  man kazkodel toks gyvenimas labiau tinka. tikrai nesiverziu i prabangiausia Londono rajona tegu aristokratai su savo karaliene patys ten gyvena. aristokratams savo gyvenimas o ubagams savo

Žmonės sutaupyti suranda visokių būtų. Mano pažįstami lenkai nakvodavo palapinėse parke. Namukas ant ratų jau būtų prabanga, O kai kam reikia normalaus būsto. Čia poreikio klausimas. Kita vertus namukas ant ratų labiau tinka kaimo vietovėse. Kaip tu įsivaizduoji gyventi kažkur už miesto ir dirbti miesto centre? Namuką ant ratų turėsi, bet kokie bus kaimynai, nes visvien jam reikės aikštelės. Ir kaip teks iki darbo nusigauti...

730

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas parašė:

Žmonės sutaupyti suranda visokių būtų. Mano pažįstami lenkai nakvodavo palapinėse parke. Namukas ant ratų jau būtų prabanga, O kai kam reikia normalaus būsto. Čia poreikio klausimas. Kita vertus namukas ant ratų labiau tinka kaimo vietovėse. Kaip tu įsivaizduoji gyventi kažkur už miesto ir dirbti miesto centre? Namuką ant ratų turėsi, bet kokie bus kaimynai, nes visvien jam reikės aikštelės. Ir kaip teks iki darbo nusigauti...

as prisimenu laikus kai nakvojau masinoje ir tai buvau laimingas kad nors stogas virs galvos yra. kai kuriems emigrantams dar maziau pasiseke. siaip parke ant suoliuko neteko miegoti ir tikiuosi kad niekada gyvenime neteks. o iki darbo nusigauti puikiai galima sportiniu dviraciu ir ekologiska ir sveika kunui

731

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:

as prisimenu laikus kai nakvojau masinoje ir tai buvau laimingas kad nors stogas virs galvos yra. kai kuriems emigrantams dar maziau pasiseke. siaip parke ant suoliuko neteko miegoti ir tikiuosi kad niekada gyvenime neteks. o iki darbo nusigauti puikiai galima sportiniu dviraciu ir ekologiska ir sveika kunui

Prikuriama daug pasakų, kaip yra gerai emigravus. Niekas juk išskėstomis rankomis nesutinka. Kovoti už save reikia ne tik Lietuvoje, bet ir emigravus. Nors pragyvenimo lygis ir geresnis čionais, bet ne visi sugeba tuo pasinaudoti. Juo labiau jei tie piliečiai nemoka vietinės kalbos, jų gyvenimas dar gali pasunkėti.
Gyvenimas pilnas netikėtumų niekada nežinai kas laukia.
Dviratis labai praktiška transporto priemonė, nes mieste, bent jau Dubline darbo valandomis reikiamą tikslą galima pasiekti greičiausiai, nei viešuoju transportu ar mašina. Nebent gyveni toli, priemiesčiuose, šalia traukinio , tramvajaus stotelės.

732 (redagavo Paslaptis 2015-11-22 01:32)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:
Paslaptis parašė:

Ir ne, turtingo vyro neturiu, per lovas nėjau.

jeigu vyro neturi tai reiskia kad gero gyvenimo dar nesukurei

Ateis laikas - bus ir vyras. Aš finansus turėjau omenyje, o dabar jais nesiskundžiu. Pradėjau nesiskusti tada kai pakeičiau požiūrį į gyvenimą ir supratau, kad niekas man nieko neduos ir viską turiu susikurti pati.

733

Re: Gyvenimas Lietuvoje

gyvenimo gerejimas arba blogejimas tai labiau psichologine savoka negu materialine. jei esi optimistas tai net ir gaudamas minimuma sakysi kad gyvenimas gereja na o jei esi pesimistas tai visada bus blogai. siuo metu uzdirbu N kartu daugiau uz minimuma nesakysiu kiek bet kazkodel didelio dziaugsmo nejauciu netgi atvirksciai pastebiu kaip aplink viskas blogai. kaip gali gereti gyvenimas jei zmones emigruoja arba issizudo? ir dar uzdarbis tai ne viskas. galima uzdirbti daug bet tiek paaukosi savo jegu uzdirbdamas tuos pinigus kad nebebus noro dziaugtis tuo gerejanciu gyvenimu. kazkodel pastebejau kad visi kas pasisake sioje temoje kad jiems gyvenimas gereja buvo jaunos ir grazios merginos. nei vienas vyras cia nepasake kad gyvenimas geras. gal todel kad vyrai yra labiau racionalus ir labiau ziuri i tolima ateiti bei nesureiksmina trumpalaikio pajamu didejimo. o merginos tik uzdirbo kazkiek daugiau uz minimuma prisipirko sau visokiu blizguciu ir jau laimingos patenkintos kokios jos sekmingos kaip joms gyvenimas gereja. tai yra gyvena trumpalaikiais tikslais. siaip ekonomikoje ir finansuose geriau buti truputi pesimistu nes kai neturi optimistiniu lukesciu tai esi labiausiai pasiruoses krizei ir nuostoliams

734

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Realiai vertini savas galimybes ir gyveni ko cia skustis.Nepatinka Lietuvoje,kraukitės lagaminus ir pirmyn sienos regis atviros :::044

735

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas parašė:
Eglė parašė:

Jau nekalbu apie karštų ir intelektualių vyrų trūkumą, Todėl išeitis - emigracija.

karstu vyru trukumas?) cia prajuokinai))) tada tau reikia i pietu europa emigruoti kur nors link Italijos Portugalijos ar pas turkus ir arabus) ten turesi daug demesio is tamsaus gymio karstu vyruku)

Kaip tik skandinaviškos išvaizdos : ) gražių veido bruožų (ne buduliškų - kur nosis kaip bulvė), skoningai apsirengusių.No offence, bet Lietuvėlėj su vyrais tikrai ne kažką, retai išvysi simpatišką vyrą. Ir tai ne tik mano moteriška nuomonė : DD

736

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Eglė parašė:
Konstantinas parašė:
Eglė parašė:

Jau nekalbu apie karštų ir intelektualių vyrų trūkumą, Todėl išeitis - emigracija.

karstu vyru trukumas?) cia prajuokinai))) tada tau reikia i pietu europa emigruoti kur nors link Italijos Portugalijos ar pas turkus ir arabus) ten turesi daug demesio is tamsaus gymio karstu vyruku)

Kaip tik skandinaviškos išvaizdos : ) gražių veido bruožų (ne buduliškų - kur nosis kaip bulvė), skoningai apsirengusių.No offence, bet Lietuvėlėj su vyrais tikrai ne kažką, retai išvysi simpatišką vyrą. Ir tai ne tik mano moteriška nuomonė : DD

O kaip atrodo tavo nuomone tas lietuviškas simpatiškas vyras?

737

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Na nėra čia viskas tobula toj mūsų Lietuvoj, bet nėra jau ir labai blogai. Kita vertus, tobula turbūt niekur nebūna.

738

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Lietuvoj beje jau nebera ir triju limonu gyventoju. Lt toks uzkampis, kad
galima pamirst apie normalu versla. Visi tik ziuri, kad galus sudurt ir is darbininko nuplest.
Mazai gyventoju, mazai klientu. Na nebent gal Maximos dar gyvena, bet ir tai nebeilgai,
ateis Lidlas bus jiem batai.

739

Re: Gyvenimas Lietuvoje

"Kaip tik skandinaviškos išvaizdos : ) gražių veido bruožų (ne buduliškų - kur nosis kaip bulvė), skoningai apsirengusių.No offence, bet Lietuvėlėj su vyrais tikrai ne kažką, retai išvysi simpatišką vyrą. Ir tai ne tik mano moteriška nuomonė : DD"

Grazus vyrai Londone. Ir apskritai neieskok graziu kaime, jie sostinese.
Na gal dar Bath UK, bet jiem ten su galvom kazkas yra, taip kad London lieka.

740

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Geriausia ir mieliausia Lietuvos - tai ta lietuviška, graži, sodri kalba...  :::126