61

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Milana parašė:
Rytis parašė:

Yra LT zmoniu kurie gerai gyvena ir jiems aisku patinka LT gyvent,tai normalu,kazkas juk turi gyvent Lietuvoje smile Bet yra ir prastai gyvenanciu kurie negali sau leist kazko,kitiems aisku pasiseka,bet cia vienetai.
O man asmeniskai tai gaila tu paprastu zmoniu o ypac pagyvenusio amziaus,kaip matu kaip is tikruju je skursta.O ir galimybiu jems pabegt is ten nera

Žinoma, nors prieikime išvada.... Visur gerai kur yra pinigų big_smile Nesvarbu ar mes Lietuvoje, UK, Japonijoje ar Zimbabvėje. Ir visur blogai, kur nėra pinigų smile Viskas.

  Pritariu smile

62

Re: Gyvenimas Lietuvoje

norejei pasakyt kad su pinigai visur gerai?ar gerai kur yra pinigai?

63

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Tai va pagaliau:D Lietuvoje jų nėra:D

64

Re: Gyvenimas Lietuvoje

kam jums tie pinigai?

65 (redagavo Milana 2015-01-23 19:40)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

epanomi parašė:

norejei pasakyt kad su pinigai visur gerai?ar gerai kur yra pinigai?

Su pinigais, nes jei ten kur pinigai, tai dar ne faktas, kad jų turėsi tu, aš ar Jonas su Onute.

66

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ne taip biški ten pasakiau.

67

Re: Gyvenimas Lietuvoje

ir ka?kas is tu pinigu?turi golf 2,ryziu pakeli obuolio grauztuka ir uztenka,

68

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Man gyventi čia, Lietuvoje - gera.
P.S Kviečiu atlikti vieną iš pirmųjų apklausą Lietuvoje: http://****/f/apklausa-vyru-varpos-ilgi … w.fullpage

69 (redagavo epanomi 2015-01-23 20:18)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

man visur gerai. kad tik be zmoniu

70 (redagavo Silvija 2015-01-23 20:54)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Lietuvoje gyventi yra zašibys! Faina, gera ir miela smile

71

Re: Gyvenimas Lietuvoje

nes cia tave.... ir .....?

72

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Gyvent Lietuvoje yra daug pliusų. Kaip ir gyvent svetur. smile Lietuvoje visada jaučiasi ta "namų" dvasia. Jau ne pirmąkart grįžtu į Lietuvą paatostogauti, tai turiu pripažinti, kai išlipu - jaučiuosi namie, jaučiuosi, kad esu arti savo senų draugų, savo artimųjų.

Galbūt Lietuvoje kiek didesnis iššūkis, jeigu nori įsivažiuoti, negu, sakykime, UK, tačiau jau ne kartą čia minėjot kai kurie, kaip ten ta patarlė "kas nedirba, mielas vaike, tam ir duonos duot nereikia." Niekas kitas, apart darbo, pastangų ir noro, neatneš geresnio gyvenimo. smile Aš UK, grubiai taip, 8 iš 10 sutiktus lietuvius mačiau stovinčius vietoje. Baliai, gėrimai, sandėlinis/fabrikinis darbas ir tas ausis draskantis "žargoninis bazaras". Dėl to emigravo, kad taip gyveno Lietuvoje tik va taip pat ir toliau gyvena. Kad ir kur tu bėgsti - koks esi, toks visur būsi. Darbavausi sandėlyje ir tuo pačiu ieškojau darbo pagal specialybę - kantrybė ir pastangos davė rezultatų, gavau. smile

Galiu prisipažinti, kad dirbdamas Lietuvoje kažkodėl neturėjau motyvacijos siekti kažko daugiau. Buvo darbas pagal specialybę, seni draugai, artimieji - jauki sava aplinka. Negalėjau labai skųstis, tik va nebuvo to vidinio varikliuko, kuris varytų mane į priekį. Gal buvau dar nesubrendęs protiškai, nežinau. Dabar jau atsirado ir planai, ir motyvacija ir noras atrasti savo vietą po saule. O šito besiekdamas pastebėjau, kad koks esi, tokius prie savęs ir trauki. Atsirado žmonės panašių pažiūrų, hobių, taigi yra ir savas mažas draugų ratas. smile

Na, o jeigu kažko jums gyvenime trūksta, vadinasi, dar yra dėl ko stengtis. Ar tu Lietuvoje, ar anapus Lietuvos sienos. wink

73

Re: Gyvenimas Lietuvoje

is ignalinos?

74 (redagavo Gintas 2015-01-24 03:53)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Jurgita parašė:
Gintas parašė:
Eglė parašė:

Man tai Lietuvoje labai viskas patinka smile Dėl keliavimo, keliauju tikrai nemažai, ir daugiau nekeliaučiau budama UK ar kur kitur būtent dėl laiko, o ne dėl finansų stokos.

Be abejo, Anglijoj dirbti reikia, o ne vien darbdaviu vadintis. Ofiso lygio personalas varo maždaug 80% tiek, kiek visi paprasti darbuotojai wink

Eglė parašė:

O kaip darbdavė galiu pasakyti, kad darbuotojai tikrai daug išsikalinėja, ir jei yra už ką mokėti moku tiek kiek pridera. Nėra už ką - minimumas. Istorijos pabaiga smile

Man keista, kad paliekamos ribos išsikalinėjimams smile) Paprastas dalykas Anglijoj, ateini darbintis ir pasirašai po popierium, kuriam išvardinta: pavėluoji į darbą nors 1 sekundę, negauni algos už ketvirtį valandos; Išeini anksčiau nors 1 sekundę, negauni algos už ketvirtį valandos; Pietūs 30min. - nesugrįžai po 33min., negauni algos už ketvirtį valandos; Per savaitę daugiau kaip 3 darbo laiko režimo pažeidimai - gali būti laisvas smile ir t.t. Kur čia erdvė išsikalinėti? smile

Oj tik nereikia, kad čia visur taip. Gal vienoj kitoj vietoj, bet tikrai nereikia spangti, kad visur smile

Jūsų atsakymas, man kaip "darbdavio", labai daug apie Jus pasako smile) Visų pirma aš "nespangstu". Visų antra, kaip rimtas darbdavys, galėtumėt ir konkretesnį atsakymą parašyt. Dabar tik galiu daryti prielaidas ką turėjote galvote, taip palikdama sau galimybę manevruoti. smile Rimti žmonės taip nekalba.

75

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Aminazinas parašė:

Emigruoja, nes uzsienyje niekas nemato ir nera geda dirbti uz minimuma ir valgyti pasharini maista is NETTO (palyginus su ja net Norfa atrodo gerai). Is anglisko minimumo neissinuomosi net vieno kambario buto, tai apie koki gera gyvenima ten galima kalbeti

Aš matau čia jaunuolis "užlenkė" smile) Visų pirma, angliškas minimumas yra.. 3500lt smile) Kai maisto kainos yra maždaug tokios pačios smile) Tokio maisto kaip norfoj, anglijoj išvis nemačiau smile) Lietuvoj nusipirk ką nors kas pigiausia - neįmanoma valgyt. Ten viskas skanu, nesvarbu pigesnį ar brangesnį produktą pasirinksi. Gaunant tokį "minimumą", ten gali valgyt ką tik nori ir kiek tik nori, nepravalgysi tūkstančių. Kitas dalykas, nepažįstu nei vieno, kas dirba už mano minėtą minimumą smile)  O aplamai tai aš labai skaičius mėgstu. Per paskutinius metus į Angliją atvyko pusė milijono emigrantų. O kiek atvyko į Lietuvą? smile)

76

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Milana parašė:

<..> Arba dirba panelė maximoje, na tarkime kasoje, sėdi, verkia, kad maža alga, viskas blogai. Jos vietoje reikėtų eiti stengtis, eiti šnekėti pas vadovus, išsilaikyti galbūt kokius papildomus kursus, prašyti, kad paaukštintų laikui bėgant iki kažkokių pareigų, tarkim kokios vadybininkės ir panašiai. Tikrai žinau tokių žmonių kurie patys prasimuša nuo žemesnių iki labai aukštų pareigų, nes jie stengiasi, keičia darbus, ieško galimybių, šneka su vadovais. Ne, ne su pažintimis. Apie pažintis nešneku, nes ne visi jų turi.

Miela mano, aš norėčiau, kad pasistengtumėt suvokti tokį paprastą dalyką. Jeigu maksimos direktoriui reikia pardavėjos, tai reiškia, kad jam reikia pardavėjos. Ne vadybininko, ne direktoriaus, o tik pardavėjos. Jeigu tu pradėsi ištisai zyzti tave paaukštinti, tau labai paprastai atsakys - mes neieškom vadybininko, a nei direktoriaus, brangute smile Mums reikia pardavėjos, arba dirbi, arba ne. Aišku, galima keisti darbus, būti pardavėja maksimoje arba norfoje, galima rimi ar kur tik nori...

Milana parašė:

Emigrantai. <...> Dirba ant to pačio minimumo (tik angliško), iš kurio kaip ir Lietuvoje nieko ypatingo sau leisti negali, nei tu iš jo normaliai pakeliausi, nei tu nusipirksi ko nors brangesnio.


Aš nežinau iš kur Jūs tokia statistiką valdot, mano pažystami, jau prakutę čia lietuviai uždirba maždaug 6-9tūkst. lt ribose. Kelionės, automobiliai kainuoja maždaug tiek pat, drabužiai, avalynė - netgi pigiau smile Tai kur galima daugiau leisti? smile

Milana parašė:

Gyvena kažkokiame prasmirdusiame kambaryje su kitais žmonėmis name, gauna anglišką minimumą, na susitaupo ten kelis šimtus ir kas toliau? Argi čia normalus gyvenimas? Dauguma emigrantų gyvena vieni kitoje šalyje, neturi nei draugų nei pažįstamų, tik dirba, valgo ir miega. Koks čia gyvenimas <..> .

Milana, Jūs čia kur tokių fantastikų prisižiūrėjote? Ispanijos daržovių šiltnamiuose? smile) Aišku, tokių darboholikų pasitaiko, bet tai toli gražu ne dauguma. Toks kontingentas yra tarkim studentai. Jie atvažiuoja vasarą, ir per 3mėn. jie visi nori sutaupyt ant bambalio (BMW) maždaug 3-5tūkst. eur. Na tai jie ir varo.. po 6d/sav ir po 10-12h kasdien. Bet taip nesiplėšo tie, kurie čia jau 7 ar 10 metų laiko smile Ir aš labai abejočiau, ar lietuvoje tu name gyveni viena pati smile)

77

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Yra gera rusiska patarle. Где родился там и пригодился. Manau kiekvienas gali savo vieta po saule surasti ir Lietuvoje, o netik uzsienyje...

78

Re: Gyvenimas Lietuvoje

vergo vieta po saule.

79

Re: Gyvenimas Lietuvoje

ar ten ar ten visur reik dirbt.. kai kurie geriau jauciasi ten dirbdami zuvu fabrike, nei lietuvoj mokytoju ar gydytoju..  kitiem ne tiek pinigai svarbu, kaip darbo pobudis.. kiekvienas sprendzia pagal save..

80

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Sostinei darbu daug bet pagrinde tai neklalifikuoti, sunkus menkai apmokami darbai, pragyvenimas Vilniuje brangus, kainos kosmines, jai niekas neproteguoja pragyventi yra labai sunku, bet neziurint i tai yra daug atvykeliu is kaimu, uzsienio, nelegalu kurie mazina darbo rinkos kainas ir didina konkurencija todel darbdaviai labai isrankus ir isidirbineja, dabar vyksta labai aktyvi savanorystes propoganda todel tai irgi labai itakoja is vis uz darbus nieko nemoketi.
Gyvent galima kai turi gerai apmokama ir su pakanciom darbo salygom darba, bet tai gausi tik per pazistys, o ka siulo be pazinciu tai elementari vergove.

Atvyksta is kaimu. Jo. As kalbejau su buvusiu klasioku, kuris is kaimo atvykes, stroikese dirba tinkuotoju. Uzkala 3000- 4000, priklauso nuo to kiek dirba ir padirba.

Nu ir kalbam ten kazkaip, suzinojau kad jo draugeliai is to pacio kaimo atvaziave. Ir pasakoja jis - va cia tas kazkoki iranki pavoge is darbdavio, pardave big_smile

Sakau, **** vogt, juk gerai uzddirba ir taip, ten stratybose. Sako tokie jie ten tie darbuotojai. Geria, musas, sako ateina naujokas i darba, tai ji musa. Tas neapsikencia iseina, tada neber ko must, tarpusavyje susimusa big_smile

Turi pana kaime is kur atvyko, vilniuje per kitas eina big_smile

Nu tai tokie ir uzdirba atitinkamai. Tai visdel to turi itakos kas tu esi per darbuotojas, koks tavo poziuris i darba, pastangos.

Aisku statybos cia yra geriau, algos nors didesnes nei kitu darbu. O siaip jei pradet nuo kokio maximos darbuotojo tai tikiu kad sunku be proto turi but.

Bet vis del to jei turi sansa dirbt toj maximos kasoj, ir jau gyveni kazkaip, nu tai tada jau gali galvot apie tobulejima. Ten dirba slenkanciais grafikais. Nu ir galvoji ko tu nori. Pvz gali eit i vadybininkus. Nu per tas 4 laisvas dienas ieskok internete medziagos kaip buti vadybininku. Gal lietuviskai ner geros info, nemoki anglu, jau iskart - pradek mokytis. Tam paciam uzsienyje ta anglu bus reikalinga jei atsibos lietuva.


O kad vadybininku reikia matos:
http://www.cv.lt/employee/announcements … %C5%A1koti

tai atlygis priklausys nuo darbdaviu sazines

jie saziningi - kiek susitarei tiek ir moka smile nesaziningi butu jei zadetu ir nesumoketu, nors buna ir tokiu.

Man keista, kad paliekamos ribos išsikalinėjimams smile) Paprastas dalykas Anglijoj, ateini darbintis ir pasirašai po popierium, kuriam išvardinta: pavėluoji į darbą nors 1 sekundę, negauni algos už ketvirtį valandos; Išeini anksčiau nors 1 sekundę, negauni algos už ketvirtį valandos; Pietūs 30min. - nesugrįžai po 33min., negauni algos už ketvirtį valandos; Per savaitę daugiau kaip 3 darbo laiko režimo pažeidimai - gali būti laisvas smile ir t.t. Kur čia erdvė išsikalinėti? smile

va kokia tvarka yra, ten kur geri atlyginimai. Nors siaip su tom sekundem gal absurdiskai skamba smile kazkaip save apsikrauni galvojimu bereikalingu kad tik nepaveluociau sekunde. Man tai patinka imones su laisvais darbo grafikais, atejai sekunde veliau, nu ir iseisi sekunde veliau, bus tiek pat padirbta.  Atejau 3 valandom veliau, iseisi 3 valandom veliau ar kita diena atidirbsi isdalindamas tas valandas.


Tarkime, man labai juokinga kai lietuviai peikia valdžią, nors patys tokią išsirenkia, o dar geriau - peikia, bet balsuoti neina, nes gi ''nieko nepasikeis''.

as gal eiciau jei matyciau uz ka balsuot. Problema kad nezinau uz ka, man jie visi plius minus vienodi. Nu dabar tik jau pradedu ziuret kad nebutu tokiu kurie pataikauja rusijai bent jau savo pasisakymuose. O daugiau nezinau.
Gali paskaityt ju aprasymus, bet jie moka graziai pakalbet, o kiek tiesos juose.

normalus maisto racionas (vaisiai, saldumynai, daržovės, mėsa, žuvis, gėrimai)

saldumynai big_smile tai ir alkoholi pridet reik ir cigaretes tada jei taip prie sito saraso smile