21

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

ziurint kas kur nori nueiti.

22

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

jei kvaile-blogai..jei protinga..kodel gi ir ne?Jei moteriai parupo paverst vedusi....ir jis nieko pries..-tai kodel gi ir ne?Arba laisva moteris nenori reklamos,nenori,kad gyventu koks laisvuolis pas ja..,jei tik retai jai sex truksta..kuo blogai vedes?kita vertus laisvu moteru daug daugiau nei vyru...tai nejau joms be sex gyvent.?

23

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Koks absurdas yra listi prie vedusio vyro. Niekaip as nesuprantu, ar laisvu maza? Karma is a bitch only if you are. big_smile

24

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Anželika parašė:

Koks absurdas yra listi prie vedusio vyro. Niekaip as nesuprantu, ar laisvu maza? Karma is a bitch only if you are. big_smile

Va del kokios priezastes neverta vesti big_smile

25

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Anželika parašė:

Koks absurdas yra listi prie vedusio vyro. Niekaip as nesuprantu, ar laisvu maza? Karma is a bitch only if you are. big_smile

Na tik baik baik:D jei patiktu ir parodytų dėmesį. Ir isiziuretum i ji. Tai manau butu vienodai vedęs ar ne:D

26

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Jei du zmones susipazine tuoj issiaiskina, kad jie jau isipareigoje tai ir kalba buna aiski ir problemu nera veliau. Bet va dazniausiai tie isipareigojimai buna slepiami(kalbu tiek apie vyrus tiek apie moteris)o tada ir prasideda makalyne. Manau kaltas buna melagis,kuris griauna laisvojo gyvenima...tada ir yra bloga pazintis su vedusiu ar  istekejusia.

27

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

RS parašė:
Anželika parašė:

Koks absurdas yra listi prie vedusio vyro. Niekaip as nesuprantu, ar laisvu maza? Karma is a bitch only if you are. big_smile

Na tik baik baik:D jei patiktu ir parodytų dėmesį. Ir isiziuretum i ji. Tai manau butu vienodai vedęs ar ne:D

Ne. big_smile Jei jis butu vedes, nieko tarp musu nebutu. Jei labai man patiktu, pasakyciau, kad pasikalbesim kai issiskirs, o kol ne, tai ate. big_smile

28

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

OLA parašė:
Inga parašė:

Pažintis - ne big_smile Bet daugiau negalima. Vis dėlto yra nerašytos taisyklės neimti, kas ne tavo. Asmeniškai gerbiu tas, kurios to laikosi.

Kodel negalima juk sutuoktinis tai ne zmonos nuosavybe, jis tiek pat jos kiek ir visu:::a14.

Mano yra mano ir taškas. Jei atsiras tokia gražuolė kaip tu ir pagalvos, kad maniškis tiek pat yra ir jos, kruvinom panagėm raus žolę ir rys su šaknim.

29

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Anželika parašė:

Koks absurdas yra listi prie vedusio vyro. Niekaip as nesuprantu, ar laisvu maza? Karma is a bitch only if you are. big_smile

Gi moteris nelistu prie vedusio, jeigu jis taip pat neparodytu susidomejimo ja wink

30

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Labai blogai. Niekad gyvenime nebandyčiau turėti santykių su vedusiu. Pirmiausiai- dėl buvimo antra. Juk galiausiai jis grįžtų į namus pas žmoną, pas šeimą, o ir aš, jei įsimylėčiau... Kaip tokios moterys gali ištverti nebūdamos vienintelės? Ir dar, tikiu karma, ir nebūčiau apsaugota, kad susidėjus su vedusiu, vėliau, pati turėdama SAVO vyrą, nesužinočiau, kad jis turi meilužę smile negalima taip, lįst prie svetimų.

Esu daug pasiūlymų sulaukus iš vedusių vyrų, ir visiems jiems norėčiau gerai užvažiuot per veidą, kad taip su savo moterimis elgiasi smile

31 (redagavo Rasa 2015-01-24 22:50)

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Neda parašė:

Labai blogai. Niekad gyvenime nebandyčiau turėti santykių su vedusiu. Pirmiausiai- dėl buvimo antra. Juk galiausiai jis grįžtų į namus pas žmoną, pas šeimą, o ir aš, jei įsimylėčiau... Kaip tokios moterys gali ištverti nebūdamos vienintelės? Ir dar, tikiu karma, ir nebūčiau apsaugota, kad susidėjus su vedusiu, vėliau, pati turėdama SAVO vyrą, nesužinočiau, kad jis turi meilužę smile negalima taip, lįst prie svetimų.

Esu daug pasiūlymų sulaukus iš vedusių vyrų, ir visiems jiems norėčiau gerai užvažiuot per veidą, kad taip su savo moterimis elgiasi smile


Kol esi jauna, gal ir gali buti garantuota uz savo vyra, kad jis i kaire nenusuka... Tik ar ilgai taip bus wink ... Juk vyras zmogus, o ne tavo nuosavybe, ne tavo zaislas ar ikaitas... Bet kai tik jis nusuks i kaire, ir tu tai suzinosi, patikek, noresi saldziai jam atkersyti. Ir koki tuomet rinktumeisi mieliau? Jei kerstui rinksiesi nevedusi, gali perdaug susipainioti savo jausmuose...
Ir beje, ar manai kad antausiai pades betkoki vedusi bet ieskanti nuotykiu vyra grazinti i seima? Jei vyras i kaire eina, ten pas ji- jau nebe seima, ten viso labo tik vaidyba... O antausiais nieko nesulipdysi, beto retas ir is patinu atsilaikys nesudaves atgal, ir apie tai pagalvok wink

32

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Milana parašė:
Anželika parašė:

Koks absurdas yra listi prie vedusio vyro. Niekaip as nesuprantu, ar laisvu maza? Karma is a bitch only if you are. big_smile

Gi moteris nelistu prie vedusio, jeigu jis taip pat neparodytu susidomejimo ja wink

Visokiu yra. smile Kai kurios kariasi ant kaklo pacios. Na nezinau, gal cia as kazkokia senu paziuru esu, bet jeigu vyras vedes jis man praktiskai kaip vyras neegzistuoja. big_smile Pati buvau situacijoj, kai bendravau su vaikinu, jis nebuvo vedes, bet turejo panele. Ilgokai tai slepe, bet kai suzinojau nutraukiau visus rysius, kol jis neissiskyre.

33

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Anželika parašė:
Milana parašė:
Anželika parašė:

Koks absurdas yra listi prie vedusio vyro. Niekaip as nesuprantu, ar laisvu maza? Karma is a bitch only if you are. big_smile

Gi moteris nelistu prie vedusio, jeigu jis taip pat neparodytu susidomejimo ja wink

Visokiu yra. smile Kai kurios kariasi ant kaklo pacios. Na nezinau, gal cia as kazkokia senu paziuru esu, bet jeigu vyras vedes jis man praktiskai kaip vyras neegzistuoja. big_smile Pati buvau situacijoj, kai bendravau su vaikinu, jis nebuvo vedes, bet turejo panele. Ilgokai tai slepe, bet kai suzinojau nutraukiau visus rysius, kol jis neissiskyre.

As asmeniskai irgi nebendrauciau smile

34 (redagavo Rasa 2015-01-25 00:19)

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Anželika parašė:
Milana parašė:
Anželika parašė:

Koks absurdas yra listi prie vedusio vyro. Niekaip as nesuprantu, ar laisvu maza? Karma is a bitch only if you are. big_smile

Gi moteris nelistu prie vedusio, jeigu jis taip pat neparodytu susidomejimo ja wink

Visokiu yra. smile Kai kurios kariasi ant kaklo pacios. Na nezinau, gal cia as kazkokia senu paziuru esu, bet jeigu vyras vedes jis man praktiskai kaip vyras neegzistuoja. big_smile Pati buvau situacijoj, kai bendravau su vaikinu, jis nebuvo vedes, bet turejo panele. Ilgokai tai slepe, bet kai suzinojau nutraukiau visus rysius, kol jis neissiskyre.

Tokiu atveju rysius su vaikinu reiketu nutraukti ne vardan to, kol jis su kazkuo dar neissiskyre, o nutraukti santykius su juo del savo orumo izeidimo. O tai daroma paprastai- paskambini savo konkurentei, su ja tampi laikina ar amzina drauge ir abi kartu ir atsikratot to gudrucio na, kaip vaikino (paliekat ji abi iskart), pries tai surenge sekinancia akistata wink

35

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Rasa parašė:
Anželika parašė:
Milana parašė:

Gi moteris nelistu prie vedusio, jeigu jis taip pat neparodytu susidomejimo ja wink

Visokiu yra. smile Kai kurios kariasi ant kaklo pacios. Na nezinau, gal cia as kazkokia senu paziuru esu, bet jeigu vyras vedes jis man praktiskai kaip vyras neegzistuoja. big_smile Pati buvau situacijoj, kai bendravau su vaikinu, jis nebuvo vedes, bet turejo panele. Ilgokai tai slepe, bet kai suzinojau nutraukiau visus rysius, kol jis neissiskyre.

O tai daroma paprastai- paskambini savo konkurentei, su ja tampi laikina ar amzina drauge ir abi kartu ir atsikratot to gudrucio na, kaip vaikino (paliekat ji abi iskart), pries tai surenge sekinancia akistata wink

Deja, taip buna dazniausiai tik filmuose. Realybeje kalta dar lieki, jei jo panelei pasakai, kad jis ja apgaudineja. smile

36

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Oho kokie bajeriai čia: D Žiūrėkit pirma savo gyvenimo. Jei tom moterim tinka toks vyras, tai valio. Nes kitos taip nepasielgtu, o tik žiūrėtų, kaip ji atimti:D šitas variantas yra ir būna dažniausiai. O apie ką cia rasot. Tai mažiau romanu skaitykite ir serialu žiūrėkite. Gyvenime naudos žiuri visi tik sau. O ne kaip kitam padėti:D

37

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

RS parašė:

Oho kokie bajeriai čia: D Žiūrėkit pirma savo gyvenimo. Jei tom moterim tinka toks vyras, tai valio. Nes kitos taip nepasielgtu, o tik žiūrėtų, kaip ji atimti:D šitas variantas yra ir būna dažniausiai. O apie ką cia rasot. Tai mažiau romanu skaitykite ir serialu žiūrėkite. Gyvenime naudos žiuri visi tik sau. O ne kaip kitam padėti:D

Tai taip, del to niekad nesikisu. Jei butu protinga pana, tai vis tiek galiausiai suzinotu, kad ja apgaudineja. smile

38

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Tai žinoma. Jei tiek viena puse, tiek kita puse eina i kaire. Tai visados, tai išaiškėja. Tik laiko klausimas kada.

39

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

tikrai nieko blogo.... tik turi apsispresti ko nori is jo.....

40

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Neistikimybe vedi tik i skyrybas. Jei ateina momentas kai abu nori kazko naujo pabandyti. Tai jau geriau neit i kaire po viena o eit abiem. Isbandyti grupini ar kazka ekstremalaus. Tikrai geriau.