41 (redagavo Juozas 2015-01-25 20:11)

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Man jūs tai ir pavarot big_smile pateisinat neištikimybe lyg tai nieko tokio būtų, o paskui rašot kodėl nėra normalių ištikimų merginų arba vaikinų čia kalbu tiek apie moteris tiek apie vyrus.

42

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Anželika parašė:
Rasa parašė:
Anželika parašė:

Visokiu yra. smile Kai kurios kariasi ant kaklo pacios. Na nezinau, gal cia as kazkokia senu paziuru esu, bet jeigu vyras vedes jis man praktiskai kaip vyras neegzistuoja. big_smile Pati buvau situacijoj, kai bendravau su vaikinu, jis nebuvo vedes, bet turejo panele. Ilgokai tai slepe, bet kai suzinojau nutraukiau visus rysius, kol jis neissiskyre.

O tai daroma paprastai- paskambini savo konkurentei, su ja tampi laikina ar amzina drauge ir abi kartu ir atsikratot to gudrucio na, kaip vaikino (paliekat ji abi iskart), pries tai surenge sekinancia akistata wink

Deja, taip buna dazniausiai tik filmuose. Realybeje kalta dar lieki, jei jo panelei pasakai, kad jis ja apgaudineja. smile

Kaip suprast- jo panelei? O tai kuom pati buvai tuomet? Gal jus su juo tycia ja apgaudinejot, ar visgi jis apgaudinejo jus abi??? Ir koks galu gale tau skirtumas kas kaltas liks, svarbiau kaip paciai geriau pasijausti ir tam niekseliui nors kiek sparnus apkarpyti... Netik filmuose taip buna, patikek wink Bet aisku, jei aplink toki susedusios abi zliumbsit ir tampysit kuri labiau i savo puse ir irodinesit kuri esat labiau jo verta, tai tuomet jam leisit dar labiau triumfuoti ir jus uz nosies vedzioti smile ...

43

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Juozas parašė:

Man jūs tai ir pavarot big_smile pateisinat neištikimybe lyg tai nieko tokio būtų, o paskui rašot kodėl nėra normalių ištikimų merginų arba vaikinų čia kalbu tiek apie moteris tiek apie vyrus.

cia tiesiog visi fantazuojam, kokie mes meiluziai.. big_smile  o realybej sedim visi palinke prie kompu istisa diena big_smile

44

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

profesoriux parašė:
Juozas parašė:

Man jūs tai ir pavarot big_smile pateisinat neištikimybe lyg tai nieko tokio būtų, o paskui rašot kodėl nėra normalių ištikimų merginų arba vaikinų čia kalbu tiek apie moteris tiek apie vyrus.

cia tiesiog visi fantazuojam, kokie mes meiluziai.. big_smile  o realybej sedim visi palinke prie kompu istisa diena big_smile

:DDDDDDDD jo, tikrai :DD aš svajoju kaip turiu vyrą, prigaunu, kad į kairę eina... o ką, vis veiksmas ;D

45

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Inga parašė:
profesoriux parašė:
Juozas parašė:

Man jūs tai ir pavarot big_smile pateisinat neištikimybe lyg tai nieko tokio būtų, o paskui rašot kodėl nėra normalių ištikimų merginų arba vaikinų čia kalbu tiek apie moteris tiek apie vyrus.

cia tiesiog visi fantazuojam, kokie mes meiluziai.. big_smile  o realybej sedim visi palinke prie kompu istisa diena big_smile

:DDDDDDDD jo, tikrai :DD aš svajoju kaip turiu vyrą, prigaunu, kad į kairę eina... o ką, vis veiksmas ;D

Juokas juokais, bet kaip tai nutinka istikro tada  jau juokinga nebuna.

46

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Inga parašė:
OLA parašė:
Inga parašė:

Pažintis - ne big_smile Bet daugiau negalima. Vis dėlto yra nerašytos taisyklės neimti, kas ne tavo. Asmeniškai gerbiu tas, kurios to laikosi.

Kodel negalima juk sutuoktinis tai ne zmonos nuosavybe, jis tiek pat jos kiek ir visu:::a14.

Mano yra mano ir taškas. Jei atsiras tokia gražuolė kaip tu ir pagalvos, kad maniškis tiek pat yra ir jos, kruvinom panagėm raus žolę ir rys su šaknim.

tai ka cia veikiat budama istekejusi?

47

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

profesoriux parašė:
Daiva parašė:

galu gale, tai kitai moteriai neturi rupeti jai nepazistamos moters jausmai, jeigu ji jau isimylejusi ta vedusi nieksa... Aisku, kad tokie santykiai ateities neturi, nes ir ta antroji supranta, kad tokio vyro ji nenoretu, kuris lengvai isduoda zmona, juk isduos ir ja..., bet, kol chemija veikia, tegu pasimegauja, kad jau taip atsitiko, nes, kol isimylejusi kita, ji nepajegi tvarkytis gyvenimo, ieskotis to vienintelio...

panasu kad patirtis kalba.. smile

toli einancios isvados.

48

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Juozas parašė:

Man jūs tai ir pavarot big_smile pateisinat neištikimybe lyg tai nieko tokio būtų, o paskui rašot kodėl nėra normalių ištikimų merginų arba vaikinų čia kalbu tiek apie moteris tiek apie vyrus.

nepateisinam, o priimam kaip realybe, kaip neisvengiamybe daugumai

49

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Rasa parašė:
Anželika parašė:
Rasa parašė:

O tai daroma paprastai- paskambini savo konkurentei, su ja tampi laikina ar amzina drauge ir abi kartu ir atsikratot to gudrucio na, kaip vaikino (paliekat ji abi iskart), pries tai surenge sekinancia akistata wink

Deja, taip buna dazniausiai tik filmuose. Realybeje kalta dar lieki, jei jo panelei pasakai, kad jis ja apgaudineja. smile

Kaip suprast- jo panelei? O tai kuom pati buvai tuomet? Gal jus su juo tycia ja apgaudinejot, ar visgi jis apgaudinejo jus abi??? Ir koks galu gale tau skirtumas kas kaltas liks, svarbiau kaip paciai geriau pasijausti ir tam niekseliui nors kiek sparnus apkarpyti... Netik filmuose taip buna, patikek wink Bet aisku, jei aplink toki susedusios abi zliumbsit ir tampysit kuri labiau i savo puse ir irodinesit kuri esat labiau jo verta, tai tuomet jam leisit dar labiau triumfuoti ir jus uz nosies vedzioti smile ...

taigi, kad vaikinas zaidzia simultana, o merginos jauciasi kaltos.... visiskas absurdas

50

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Arturas parašė:
Inga parašė:
profesoriux parašė:

cia tiesiog visi fantazuojam, kokie mes meiluziai.. big_smile  o realybej sedim visi palinke prie kompu istisa diena big_smile

:DDDDDDDD jo, tikrai :DD aš svajoju kaip turiu vyrą, prigaunu, kad į kairę eina... o ką, vis veiksmas ;D

Juokas juokais, bet kaip tai nutinka istikro tada  jau juokinga nebuna.

Nežinau kodėl, bet kaltinu tik moteris tokioj situacijoj. Jūs visada tokie varkšeliai, lengvai suviliojami, jei nepasakai "negailma!"  - niekaip nesupras ;D ir šiaip iš prigimties vadovaujatės "duoda-imk" big_smile

51

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

apgailėtina, kai taip kalba iš pažiūros suaugę žmonės smile na, jeigu jau taip mąstot, tai... neverkit, kad Jums žmonės, draugai, antrosios pusės yra neištikimi smile

52

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Inga parašė:
Arturas parašė:
Inga parašė:

:DDDDDDDD jo, tikrai :DD aš svajoju kaip turiu vyrą, prigaunu, kad į kairę eina... o ką, vis veiksmas ;D

Juokas juokais, bet kaip tai nutinka istikro tada  jau juokinga nebuna.

Nežinau kodėl, bet kaltinu tik moteris tokioj situacijoj. Jūs visada tokie varkšeliai, lengvai suviliojami, jei nepasakai "negailma!"  - niekaip nesupras ;D ir šiaip iš prigimties vadovaujatės "duoda-imk" big_smile

Tikrai ne visi, kai kuriem tam kad imti turi buti priezastis, pvz kerstas.

53

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Inga parašė:
OLA parašė:
Inga parašė:

Pažintis - ne big_smile Bet daugiau negalima. Vis dėlto yra nerašytos taisyklės neimti, kas ne tavo. Asmeniškai gerbiu tas, kurios to laikosi.

Kodel negalima juk sutuoktinis tai ne zmonos nuosavybe, jis tiek pat jos kiek ir visu:::a14.

Mano yra mano ir taškas. Jei atsiras tokia gražuolė kaip tu ir pagalvos, kad maniškis tiek pat yra ir jos, kruvinom panagėm raus žolę ir rys su šaknim.

:::012:::012:::012 tai tadu uzdaryk tarp keturiu sienu ir prie radiatoriaus prirakink, nes po tavo uzpuoliu "taviskis" grazuoles kruvinas panages laizys ir slaugys, o tau dar reiks moketi uz saugyma ir vaistus.

Gali uzpuldinet, brangiai uz tai sumokesi, o be to i jos vieta ateis kitos.
Cia tik nuo vyro priklauso jai nores tu meiluziu bus.Bjauriausia kai tokiu idijociu zmonu vyrai primeluoja, prisneka nesamoniu, kad neva yra vienisi, be vaiku suteikia lyk kaz kokia vilti, kad ju santykiai isirutuoliuos i kazka daigiau nei i atsitikninius pasimatymus suvedzioja ir meta. Arba yra tokiu kurie neslepia, kad yra vede taciau duoda labai aiskiai suprati, kad santuoka eina link skirybu, rodo daug demesio yra labai ikyrus tai merginos ir patiki taciau kai skirybos uzistese tai pabosta ir meta, o metus pasirodo, kad isrinktasis net neketino skirtis o be jos dar kelios buvo.:::001

54

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

OLA parašė:
Inga parašė:
OLA parašė:

Kodel negalima juk sutuoktinis tai ne zmonos nuosavybe, jis tiek pat jos kiek ir visu:::a14.

Mano yra mano ir taškas. Jei atsiras tokia gražuolė kaip tu ir pagalvos, kad maniškis tiek pat yra ir jos, kruvinom panagėm raus žolę ir rys su šaknim.

:::012:::012:::012 tai tadu uzdaryk tarp keturiu sienu ir prie radiatoriaus prirakink, nes po tavo uzpuoliu "taviskis" grazuoles kruvinas panages laizys ir slaugys, o tau dar reiks moketi uz saugyma ir vaistus.

Gali uzpuldinet, brangiai uz tai sumokesi, o be to i jos vieta ateis kitos.
Cia tik nuo vyro priklauso jai nores tu meiluziu bus.Bjauriausia kai tokiu idijociu zmonu vyrai primeluoja, prisneka nesamoniu, kad neva yra vienisi, be vaiku suteikia lyk kaz kokia vilti, kad ju santykiai isirutuoliuos i kazka daigiau nei i atsitikninius pasimatymus suvedzioja ir meta. Arba yra tokiu kurie neslepia, kad yra vede taciau duoda labai aiskiai suprati, kad santuoka eina link skirybu, rodo daug demesio yra labai ikyrus tai merginos ir patiki taciau kai skirybos uzistese tai pabosta ir meta, o metus pasirodo, kad isrinktasis net neketino skirtis o be jos dar kelios buvo.:::001

Kas bus po to - tas bus. Pasirinkimą turės žmogus. Arba grįš po padu arba naujai draugei panages valys. Bet pastaruoju atveju tada jau reiks atsisakyti žodžio "maniškis". Koks paprastas tas gyvenimas, pasirodo...

55

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Arturas parašė:
Inga parašė:
Arturas parašė:

Juokas juokais, bet kaip tai nutinka istikro tada  jau juokinga nebuna.

Nežinau kodėl, bet kaltinu tik moteris tokioj situacijoj. Jūs visada tokie varkšeliai, lengvai suviliojami, jei nepasakai "negailma!"  - niekaip nesupras ;D ir šiaip iš prigimties vadovaujatės "duoda-imk" big_smile

Tikrai ne visi, kai kuriem tam kad imti turi buti priezastis, pvz kerstas.

Kerštas - moteriška savybė ;D

56

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Pirma susiraskit, ką apgaudinėti:D o po to diskutuokit:D ar cia jau visus mete per bortą ir žino ką tai reiškia?:D ir kaip, tai vyksta?:D

57

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

Inga parašė:
Arturas parašė:
Inga parašė:

Nežinau kodėl, bet kaltinu tik moteris tokioj situacijoj. Jūs visada tokie varkšeliai, lengvai suviliojami, jei nepasakai "negailma!"  - niekaip nesupras ;D ir šiaip iš prigimties vadovaujatės "duoda-imk" big_smile

Tikrai ne visi, kai kuriem tam kad imti turi buti priezastis, pvz kerstas.

Kerštas - moteriška savybė ;D

Drisciau abejoti. Kerstas daugiau charakterio savybe smile Uzvakar vienam vyrui atkersijui. Saldus kartais tas kerstas buna smile

58

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

ta prasme partneriui?

59

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

epanomi parašė:

ta prasme partneriui?

Ne. Kodel kersyt galima tik partneriam. Tas zmogus sugriove mano seima, o as sugrioviau jo.

60

Re: Pažintis su vedusiu vyru, ar tai blogai?

ir ka?kiek jegu idejei?ka vietoj to butum gero nuveikes?kur krikscioniskasis atlaidumas?as nekersiju.kai pastatas sleivas nekersysi vejui pustelejus