61

Re: Pasaulis be žmonių

Rasa parašė:
profesoriux parašė:
Daiva parašė:

Be zmoniu neisgyventume. Mes esam socialios butybes, galincios isgyventi bandoje, sociume. Esame susije labiau, nei isivaizduojame. Todel visada laimi tie zmonijos atstovai, kurie sugeba ir megsta uzmegzti draugiskus tarpusavio rysius ir juos stiprinti, islaikyti kuo ilgiau.

laimi siknalaiziai ir kas garsiau rekia smile

Vyniojot, vyniojot... ir isvyniojot, dabar jau visi supratom, jus- ne zmones big_smile O tai kokia rusi, ar koki porusi atstovaujat smile ?

negalima sakyt kad visad, bet buna situaciju tikrai tokiu kaip profesoriux sako smile

62

Re: Pasaulis be žmonių

cia tikrai profesoriska ismintis.laimi ne tas kas turi laimet.niekas jau mokykloje nemato to genijaus apspjaudyto sedincio tyliai klases gale.

63

Re: Pasaulis be žmonių

Nemanot, kad siuolaikine visuomene degraduoja?:/

64

Re: Pasaulis be žmonių

epanomi parašė:

isigilinau.bet i klausima mano neatsakei.
gal nesupratai klausimo pacio.

O man tegis tu neisigilini i atsakym. Klausimas paprastas ir aiskus kaip ir atsakymas.

65

Re: Pasaulis be žmonių

Kazkas parašė:

Nemanot, kad siuolaikine visuomene degraduoja?:/

ne manom,o zinom

66

Re: Pasaulis be žmonių

dalija parašė:
epanomi parašė:

isigilinau.bet i klausima mano neatsakei.
gal nesupratai klausimo pacio.

O man tegis tu neisigilini i atsakym. Klausimas paprastas ir aiskus kaip ir atsakymas.

tu gal neprigirdi ar neprimatai?ne apie mane kalbek o apie reiskini ir ji apibudink.juk klausiau sito.o tu apie mane....

67

Re: Pasaulis be žmonių

Arturas parašė:

Žiūrėjau vakar filmą ir susimasčiau, koks pasaulis butų be žmonių visai kitoks.. gamta viska sutvarkytų taip kaip dera, ką žmogus padarė žemei daug žalos juk ne veltui vyksta visokie reiškiniai .. galvokim ką darom gamta mylėkim nedeginkim žolės..

Na taip, nedeginkim zoles, rukykim zole big_smile

68

Re: Pasaulis be žmonių

ir to ir to nedaryt gyvent sveikai pagal gamtos dėsnius. labiau natūralu maistą užauginta o ne pagaminta.

69

Re: Pasaulis be žmonių

Arturas, kazkaip jau tu viska labai tiesiogiai supranti... big_smile  kartais zmones pajuokauja big_smile

70

Re: Pasaulis be žmonių

o aš myliu gamta matau bites kaip apdulkina žiedus miško ošimas grynas oras

71

Re: Pasaulis be žmonių

gal ir juokauja aš ne toks rimtai į tai žiūriu. nepatinka rūkantys žmonės o jeigu moteris ruko tai baisu kaip koks tvanas.

72

Re: Pasaulis be žmonių

Arturas parašė:

gal ir juokauja aš ne toks rimtai į tai žiūriu. nepatinka rūkantys žmonės o jeigu moteris ruko tai baisu kaip koks tvanas.

Tau nepatinka kai moterys ar merginos juokauja?... O kas tau patinka? Kam ieskai merginos, jei liudeti ir vienam gerai sekasi?

73

Re: Pasaulis be žmonių

bepasimasturbuojanciosios irgi nepatinka

74

Re: Pasaulis be žmonių

profesoriux parašė:

Arturas, kazkaip jau tu viska labai tiesiogiai supranti... big_smile  kartais zmones pajuokauja big_smile

Buna kad ir ne kartais smile ...

75

Re: Pasaulis be žmonių

epanomi parašė:

bepasimasturbuojanciosios irgi nepatinka

big_smile Cia tau nepatinka? Kodel big_smile ?

76

Re: Pasaulis be žmonių

arturui nepatinka.man tai nezinau.nemates dar.

77

Re: Pasaulis be žmonių

patinka gali juokauti tik kad aš suprasčiau. ieškau nes reikia, kaip aš vienas butų linksmiau ir įdomiau gyvent. negi aš nevertas būt laimingu žmogumi kaip visi kiti..

78

Re: Pasaulis be žmonių

negi laime tik dviese?

79

Re: Pasaulis be žmonių

laime tik dviese kitaip nebūna.

80

Re: Pasaulis be žmonių

buna visaip