41

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Kaip jus nesuprantat, kodel vaikinas turi eiti per pirma susitikima su gelem ar dovanom jei jis net nezino su kokiu zmogum susitiks? Gal po to gailesis, kad isvis ejo i susitikima. Juk cia kaip loterijoj, kai susirasineji gerai, o susitikus tenka nusivilti. Tai kam tada taip aklai ir naiviai stengtis? Tikra mergina vertins zmogu be dovanu ir ne uz tai, ka galima nusipirkt. Bet cia ziuriu merginoms aktualiau pacios geles ir dovanos, nei pats vaikinas.

42 (redagavo Ponaitissss 2015-04-15 08:58)

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Juolab, kiek teko pazinoti merginu, tai beveik visoms nejauku gauti dovanu ar tuo paciu ir nepatogu, nes ji irgi gali pagalvoti, kad per daug geras ir per greit skubi tikedamasis kazko rimto, taip pat nepatogu gi vaiksciuot su gelem po miesta, kai geras oras lauke, o kur ta gele deti? Vazele su vandeniu su savim visur tampyti? O kaip ziema?
O jei dovanoji per antra ar trecia susitikima, tai po tuo labiau nieko gero. Manau, kad turi praeiti truputi daugiau laiko, kada bent kazkiek geriau pazisti zmogu, nes dovanoti is visos sirdies ir po to nusivilti nera fainas jausmas smile

43

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

butent, as irgi per pirma pasimatyma nedovanociau geliu nebent merga butu ziauriai ledine tada jau dzin pasidarytu big_smile per sekanti jei toks buna, jei merga patinka ir nori parodyt jai kad patinka galima ir padovanot

44

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Siais laikais, svarbu turek nors 3 condomus kisenei, kai eini i pirma pasimatyma, ir per kitus irgi, nes siais laikais, kas tau pirma, jai 100, jos nesioja ir platina ligas, ir spausdina vaikus, kaip is konvejeriu smile svarbu apsisaugok

45

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Ponaitissss parašė:
Raselė parašė:
Ponaitissss parašė:

Niekas nieko ir neturi rinktis. Zmones nera produktai, nors pastaruoju metu sakyciau visi i visus ziuri kaip i prekes, o gaila.
Geles dovanot kam? Nesusipazinus gerai? Absurdas dovanoti zmogui su kuriuo gal toliau isvis nebendrausit ar nesusitikinesit. Pazint reikia zmogu, tada jau ir apie dovanas galvot. Juolab, kam cia ka dovanot, kai cia visi bijo realaus bendravimo ir kvietimu susitikt big_smile

O tai čia koks nupezęs tulpės žiedas už kelis centus -tai jau baisi dovana tavo manymu? big_smile Iš tavęs tokio stulbinamo pasiaukojimo sulaukti tai būtų stebuklas big_smile Šiaip žmonės iš viso nepažįstamiems gėles dovanoja koncertuose, teatruose, įvairiausiom progom, per moters dieną vyrai gatvėje moterims dalina ir šiaip net nabašnikams nepigių vainikų nepagailim kai reikia, o tu eidamas pas damą į pirmą pasimatymą mažutėliausio dėmesio nenusiteikęs parodyt. Tu gyveni kaip Juros periode, blyn, o ne tarp žmonių toks jausmas:D

Kodel as turiu i pirma susitikima eiti su dovana jei as nezinau kas tai per zmogus? Gal tai bus kokia nemandagi, arogantiska merga, tai tokiai dar dovana dovanot?  Dovanas reikia dovanot savo merginai, motinai, merginos motinai, bet ne kazkokiom, kuriu nepazisti ar su kuriom nebendrausi. LOL, jau pacios prisisvajojat apie nezinia ka. Jus kaip elgiates, ta ir gaunat, jau nekalbu apie myzimus i kelnes, kai vos jums koks vaikinas pasiulo susitikt, o tokiu esu isitikines gal kokie 100 ar virs 100 buvo atstumta. Tai kam jums geles, kai bijot islipt i lauka?  Pacios vat imkit ir padovanokit ka. Lygiu teisiu norejot, tai prasom, per pirma susitikima man ka padovanokit.

Pirma, tai kalba eina ne apie dovanas, o apie gėlės žiedą. Antra, jei tu iš anksto žinai su kokia baisia nemandagia merga eini susitikt, tai ko iš viso eini? big_smile Trečia, iš kur toks pyktis ir pagieža viskam, ypatingai kitiems žmonėms?...

46

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Raselė parašė:
Ponaitissss parašė:
Raselė parašė:

O tai čia koks nupezęs tulpės žiedas už kelis centus -tai jau baisi dovana tavo manymu? big_smile Iš tavęs tokio stulbinamo pasiaukojimo sulaukti tai būtų stebuklas big_smile Šiaip žmonės iš viso nepažįstamiems gėles dovanoja koncertuose, teatruose, įvairiausiom progom, per moters dieną vyrai gatvėje moterims dalina ir šiaip net nabašnikams nepigių vainikų nepagailim kai reikia, o tu eidamas pas damą į pirmą pasimatymą mažutėliausio dėmesio nenusiteikęs parodyt. Tu gyveni kaip Juros periode, blyn, o ne tarp žmonių toks jausmas:D

Kodel as turiu i pirma susitikima eiti su dovana jei as nezinau kas tai per zmogus? Gal tai bus kokia nemandagi, arogantiska merga, tai tokiai dar dovana dovanot?  Dovanas reikia dovanot savo merginai, motinai, merginos motinai, bet ne kazkokiom, kuriu nepazisti ar su kuriom nebendrausi. LOL, jau pacios prisisvajojat apie nezinia ka. Jus kaip elgiates, ta ir gaunat, jau nekalbu apie myzimus i kelnes, kai vos jums koks vaikinas pasiulo susitikt, o tokiu esu isitikines gal kokie 100 ar virs 100 buvo atstumta. Tai kam jums geles, kai bijot islipt i lauka?  Pacios vat imkit ir padovanokit ka. Lygiu teisiu norejot, tai prasom, per pirma susitikima man ka padovanokit.

Pirma, tai kalba eina ne apie dovanas, o apie gėlės žiedą. Antra, jei tu iš anksto žinai su kokia baisia nemandagia merga eini susitikt, tai ko iš viso eini? big_smile Trečia, iš kur toks pyktis ir pagieža viskam, ypatingai kitiems žmonėms?...

1.Nesvarbu, kad ir gele.
2.Virtualus ir realus pasauliai gali skirtis. Virtualiam gali patikti viskas, o realybeje po to nusivilsi. Gali buti ir taip.
3.Cia jokio pykcio, o realistiskas poziuris.

47

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Ponaitissss parašė:

Kaip jus nesuprantat, kodel vaikinas turi eiti per pirma susitikima su gelem ar dovanom jei jis net nezino su kokiu zmogum susitiks? Gal po to gailesis, kad isvis ejo i susitikima. Juk cia kaip loterijoj, kai susirasineji gerai, o susitikus tenka nusivilti. Tai kam tada taip aklai ir naiviai stengtis? Tikra mergina vertins zmogu be dovanu ir ne uz tai, ka galima nusipirkt. Bet cia ziuriu merginoms aktualiau pacios geles ir dovanos, nei pats vaikinas.

Tai jei gailiesi ,susitikimu nepatenkintas, gėles gali atsiimti.Manau pana nesupyks tik supras kad sutiko eilini liurbi dar ir draugei papasakos.:::024
Galu gale jai tai problema tau visada gali raštu apibrėžti susitikimo sąlygas ir veiksmą kad nebūtu jokiu nesusipratimu susitikimo metu.Dabar tai ypač populiaru ne tik filmuose ar knygose bet ir gyvenime.
BET PIRMIAUSIA TAI IŠSIAIŠKINK PATS KĄ NORI GAUTI IŠ PIRMO PASIMATYMO TADA BUS PAPRASČIAU VISKAS.IR NEREIKS TAIP TOLI IEŠKOTI.:::045

48

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

aš kai į pasimatymus nevaikštau, tai ir širdies neskauda, kad nepatikau kažkam, neskauda širdies dėl dovanojamų/nedovanojamų gėlių ir t.t :DD toks visiškai "**** jausmas big_smile

49 (redagavo Anželika 2015-04-15 13:38)

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Kokios diskusijos dėl gėlių. big_smile Jau kažkur rašiau, bet man asmeniškai nepatinka gauti gėles per pirmą pasimatymą. Nei jis manęs pažįsta, nei aš jo. Jei vaikinas patinka, tai ir be gėlių patiks. O jau per antrą pasimatymą, jei toks būna, labai malonu gaut gėlių. smile

50

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Vaidutevandute parašė:

bet šiaip šlykštu kai vyrai būna žiauriai skūpi. pavyzdžiui mano buvęs net saldainių iš UK nesugebėjo man atvežt,nes ranka nudžiūtų mokėti pinigus. Dabar ieško sau nemokamos prostitutės ir pasakoja pasakas apie nuoširdumą:) bet čia gal nuo temos nukrypau visiškai.

tiesiog nesupranti vyru.. mes kartais apie tai nepagalvojam, tingim ieskot smulkmeneliu, dovaneliu.. retas vyras megsta po parduotuves vaiksciot..  nemanau, kad del skupumo saldainiu neveze.  siaip pamirso greiciausiai..

51

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

profesoriux parašė:
Vaidutevandute parašė:

bet šiaip šlykštu kai vyrai būna žiauriai skūpi. pavyzdžiui mano buvęs net saldainių iš UK nesugebėjo man atvežt,nes ranka nudžiūtų mokėti pinigus. Dabar ieško sau nemokamos prostitutės ir pasakoja pasakas apie nuoširdumą:) bet čia gal nuo temos nukrypau visiškai.

tiesiog nesupranti vyru.. mes kartais apie tai nepagalvojam, tingim ieskot smulkmeneliu, dovaneliu.. retas vyras megsta po parduotuves vaiksciot..  nemanau, kad del skupumo saldainiu neveze.  siaip pamirso greiciausiai..

Tai nuo auklėjimo priklauso, o ne mėgsta- nemėgsta. "Šiaip pamiršti" yra tiesiog ženklas, kad apie tave pagalvoja paskutinėj vietoj arba apskritai negalvoja. Nebūtina po tas parduotuves lakstyti išprakaitavus specialiai dėl saldainių, žmonės natūraliai po jas vaikšto, apsipirkinėja, draugams šnapso lauktuvių perka, o va draugei...Man pvz ya atnešę tiesiog didelį skanų nuplautą obuolį, ir tai buvo labai malonu ne tik dėl parodyto dėmesio, bet parodė žmogus ir daug savęs, kad yra linksmas be kompleksų ir praktiškas žmogutis, ką turėjo tuom pasidalino big_smile  o ir kalba iškart užsivedė:)

52

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

gedukas parašė:
Ponaitissss parašė:

Kaip jus nesuprantat, kodel vaikinas turi eiti per pirma susitikima su gelem ar dovanom jei jis net nezino su kokiu zmogum susitiks? Gal po to gailesis, kad isvis ejo i susitikima. Juk cia kaip loterijoj, kai susirasineji gerai, o susitikus tenka nusivilti. Tai kam tada taip aklai ir naiviai stengtis? Tikra mergina vertins zmogu be dovanu ir ne uz tai, ka galima nusipirkt. Bet cia ziuriu merginoms aktualiau pacios geles ir dovanos, nei pats vaikinas.

Tai jei gailiesi ,susitikimu nepatenkintas, gėles gali atsiimti.Manau pana nesupyks tik supras kad sutiko eilini liurbi dar ir draugei papasakos.:::024
Galu gale jai tai problema tau visada gali raštu apibrėžti susitikimo sąlygas ir veiksmą kad nebūtu jokiu nesusipratimu susitikimo metu.Dabar tai ypač populiaru ne tik filmuose ar knygose bet ir gyvenime.
BET PIRMIAUSIA TAI IŠSIAIŠKINK PATS KĄ NORI GAUTI IŠ PIRMO PASIMATYMO TADA BUS PAPRASČIAU VISKAS.IR NEREIKS TAIP TOLI IEŠKOTI.:::045

Tai as sakau, kam isvis eiti su gelem i pirma susitikima jei nezinai kas bus? Jei patiks abiems bendravimas, tai jau per kita susitikima galima ir su gelem ateit. Reikia zinoti kada, nes nevisada ir per antra ar trecia susitikima gali patikti paciai merginai. Reikia neskubeti su tuo. Juk realybe ir virtualus bendravimas gali labai skirtis.

53

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Ponaitissss: Tai as sakau, kam isvis eiti su gelem i pirma susitikima jei nezinai kas bus? Jei patiks abiems bendravimas, tai jau per kita susitikima galima ir su gelem ateit.   

smile

labai sutinku su sia nuomone...  juk pirmas susitikimas - joks ne pasimatymas...  ir nereiketu nei vienai pusei piktintis. as dar ir uz tai, kad per pirma susitikima kiekvienas uz savo kava (ar arbatą) susimoketu...     na, nebent is karto jau tokia aistra, geismas ar dar koks velniskas jausmas uzsimezga ir is karto siuloma kartu kazkur vykti papramogauti, pavalgyti ar i kina nueiti... na, tada moka tas, kas kviecia...

54

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

:::127:::920 rimtas argumentas na tiesiog valstybinė įstaiga su išlaidu pajamu padengimo konkursais.

55

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Pirmas pasimatymas priklauso nuo to kaip atrodysi ir kuo atvyksi. smile

56

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Prastas sprendimas aš net į verslo susitikimus stengiuosi važiuoti tokiu automobiliu kuris ne sureikšmintu ir pabrėžtu mano statuso.

57

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Nepaisant to, kad vyrai vadinami stipriąja lytimi, dauguma iš jų - trapios ir lengvai pažeidžiamos būtybės. Jie džiaugiasi, kai moterys jiems rodo dėmesį, rūpinasi ir atsižvelgia į jų norus. :::228:::228:::228:::228:::228:::228:::228:::228:::228:::228:::228:::228:::228:::228:::228:::228:::a38:::a38:::a38:::a38:::a38:::a38:::a38:::a38:::a38:::a38:::a38:::a38.
Pavasaris, sužydės kiaulpienių laukai, man užteks ir kiaulpienės ar dobilo. Tikrai. Jei kuris iš tų, su kuriais aš kartais nueinu smagiai praleisti laiko, čia paskaitys, tai nebeneškit man brangių gėlių, nes jau laukuose greit  pilna bus laukų gėlių. :::906:::906:::906.
Kai kurie iš jūsų šiame portale ieškodami savo vyro/žmonos sutiks ne vieną jubiliejų. :::028:::028:::028.

58

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Ponaitissss parašė:
Raselė parašė:
Ponaitissss parašė:

Kodel as turiu i pirma susitikima eiti su dovana jei as nezinau kas tai per zmogus? Gal tai bus kokia nemandagi, arogantiska merga, tai tokiai dar dovana dovanot?  Dovanas reikia dovanot savo merginai, motinai, merginos motinai, bet ne kazkokiom, kuriu nepazisti ar su kuriom nebendrausi. LOL, jau pacios prisisvajojat apie nezinia ka. Jus kaip elgiates, ta ir gaunat, jau nekalbu apie myzimus i kelnes, kai vos jums koks vaikinas pasiulo susitikt, o tokiu esu isitikines gal kokie 100 ar virs 100 buvo atstumta. Tai kam jums geles, kai bijot islipt i lauka?  Pacios vat imkit ir padovanokit ka. Lygiu teisiu norejot, tai prasom, per pirma susitikima man ka padovanokit.

Pirma, tai kalba eina ne apie dovanas, o apie gėlės žiedą. Antra, jei tu iš anksto žinai su kokia baisia nemandagia merga eini susitikt, tai ko iš viso eini? big_smile Trečia, iš kur toks pyktis ir pagieža viskam, ypatingai kitiems žmonėms?...

1.Nesvarbu, kad ir gele.
2.Virtualus ir realus pasauliai gali skirtis. Virtualiam gali patikti viskas, o realybeje po to nusivilsi. Gali buti ir taip.
3.Cia jokio pykcio, o realistiskas poziuris.

nu su tokiu realistisku poziuriu toli nenueisi tai taip ir liksi visa gyvenima viengungis

59

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

kodel neapsimoka pirkti geles:
1. jei patiksi, patiksi ir be geliu.
2. jei nepatiksi, nepatiksi ir su gelem.

big_smile

60

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

KO PAKLAUSI,TO NEGAUSI.
tOKS JAUSMAS KAD TEMA : AR VERTA DOVANOTI GELE PER PIRMA PASIMATYMA?