21

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Ignas parašė:

Krypstat, vyrai, nuo temos, oj krypstat. Įsiskaitykit, ko klausiau.

Na, o šiaip matau, kad nemažam skaičiui žmonių veidas turi didesnę reikšmę, negu figūrą. Panašaus rezultato ir tikėjaus. :::305

Mano dėmesį labiausiai patraukia viskas, kas yra veide. Akys, lūpos, šypsena ypač. Visgi, veidas gali labai daug pasakyti apie žmogų, su kuriuo bendrauji. smile

čia visada taip, kas nors ko nors nesupranta ir visi iš paskos.

kalbant apie veidą dar reikia pridurti, kad į jį mes daugiausia žiūrime, matome išraiškas, iš to suprantame ką kitas jaučia, kaip reaguoja. be to ryte prabudus vis tiek pirma pamatytum veidą smile

22

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Jeigu atsakant į klausimą žinoma veidas. O šiaip tai tema apie nieką - jeigu protas skystas tai nei veidas nei figūra nepadės.

23

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

pades ir proto nebuvimas.nemanyk kad tu labai valdomas proto.pusiau kaip robotas vaikstai.protas nereikalingas neivienai pusei.jis tik maiso poravimuisi.

24

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Nebent tavo tikslas įmerkti, tada protas daug įtakos nedaro. Jeigu nori pažinti, niekuo daugiau nesuvilios tik protu wink čia iš tos serijos - Australians don't ****, they mate big_smile

25

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

kame izvelgi prota?kaip tu ji atpazysti?jei sakai vadinas jau sutikes buvai.
biologu zodziais tariant fiziniai duomenys ir chemija,daugiau ten nieko ypatingo.proto cia izvelgti sunkoka.vien robotika

26

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

totalus offtopic'as, autorius liks nepatenkintas, atlėks su šakėm ir deglais smile
Su protu as megejas pabendrauti, jis vienas geriausiu mano kompanionu siame gyvenime. Numanau, kad tavo taip pat wink
Del cheminiu reakciju ir lengvumo jausmu nesiginciju, tai tiesa. Taciau atmink gerai zinoma posaki - jeigu gali prajuokinti mergina, gali priversti ja padaryti viska.

27

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

manyti kad draugauji su protu nereiskia kad istikruju draugauji.as pvz nedraugauju.nesu joks protinguolis.
ir posakiai kas liecia merginas nereikalingi.ir isvaizda su visom figurom taippat i ta pati maisa.
naturali biologija.

28

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Veidas

29

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Teisingai. Aš pavyzdžiui labai graži ir labai šlykštaus charakterio.

30

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

o man labai svarbu isgirst balsa

31

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

o ką daryti jei mano snukis baisus ir figūra ne kažką?? ;DD tipo jau nurašytas? ;DD

32

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Pūkis Baisuolis parašė:

o ką daryti jei mano snukis baisus ir figūra ne kažką?? ;DD tipo jau nurašytas? ;DD

Nebaisus tas tavo "snukis", viskas su tavim gerai wink big_smile

33

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Jus tai nematot, bo snukį barzdą uždengia ;DDD

34

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Pūkis Baisuolis parašė:

Jus tai nematot, bo snukį barzdą uždengia ;DDD


Barzda taip pat yra "snukio" dalis big_smile

35

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

na, taip, negaliu nesutikti smile))

36

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Daiva parašė:

o man labai svarbu isgirst balsa

kodel?kodel ne vaizdas o garsas?

37

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Inga parašė:

Teisingai. Aš pavyzdžiui labai graži ir labai šlykštaus charakterio.

viskas teisingai,jei ne dideles ausys.joke

38

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

epanomi parašė:
Daiva parašė:

o man labai svarbu isgirst balsa

kodel?kodel ne vaizdas o garsas?

kaip taisykle, jei balsas lydo... tiks ir patiks pats zmogus, kaip jis beatrodys, bus patrauklus man. ir priesingai- man nemalonaus balso zmogus kaip taisykle yra fiziskai atstumianti asmenybe.

39

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Pūkis Baisuolis parašė:

o ką daryti jei mano snukis baisus ir figūra ne kažką?? ;DD tipo jau nurašytas? ;DD

tikrai ne.
jus kazkam tikrai patiksite nerealiai, tik ar ta, kuriai patiksite, patiks jums... cia ir prasideda.

40

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

norejau pasakyti, kad renkantis sau pora, isdriskit susitikt ir su tais, kurie toli nuo jusu grozio suvokimo ribu, gali paaisketi, kad jums reikia butent ne to, ko ieskote, galite labai nustebti:)