41

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

balsas ir kad visi dantys būtų vietoj ,plius šypsenos raukšlės aplink lūpas labai seksualu

42

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

šypsena-šilta be arogancijos ir  savo vertės demonstravimo, tada balso tembras-veidas visdėlto pagrindas į kur žiūrima o toliau leidžiamės žvilgsniu žemyn smile

43

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

epanomi parašė:
Inga parašė:

Teisingai. Aš pavyzdžiui labai graži ir labai šlykštaus charakterio.

viskas teisingai,jei ne dideles ausys.joke

Privertei mane persigalvot... Teisingai. Labai graži ir charakteris geras big_smile
Kur jūsų įsitikinimai? Galvojat gimiau princese? O gi kartojau nuolat sau, kad esu pati gražiausia ir vuolia. Galim pereit prie žodžio galios temos.

44

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

rita parašė:

balsas ir kad visi dantys būtų vietoj ,plius šypsenos raukšlės aplink lūpas labai seksualu

va va smile arba duobutės kokios wink

45

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

pas kaukoles visi dantys ir duobiu nemereno.

46

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Veido bruozai. Kad ir koks tobulas kunas bebutu, jei is veido zmogus atstumiantis, nieko sau padaryti negaliu.
jei konkreciau tai man labai zavu juoko rauksleles palei akis ir ilgos blakstienos smile

47

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

turetum alpti del manes.gal sakau susitinkam?

48 (redagavo Tomas 2015-01-28 23:47)

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Nu kaip cia paskius ? :::036:::036:::036:::036 geriau parodyti nei pasakyti ...:::035:::035:::035
http://images.askmen.com/news/entertainment/the-perfect-man_1397226667.jpg

http://images.askmen.com/news/entertainment/the-perfect-man_1397228319.jpg
Kai kam patinka smulekesni parametrai kai kam didesni , bet proporcijos  tos pacios nelabai skiriasi .

49

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

MA TAI ASMENISKAI TAI PATINKA INNA , NE PATI TOBULIAUSIA MERGINA TIESIOG JI IS MANO KRASTO IR PATINKA JOS DAINOS  :::960
http://d36jiqg3u1m7g0.cloudfront.net/artistas/338x236/v2_338x236_thumb_853976_inna_artist.jpg

50

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Pirmiau turbūt veido bruožai, bet šiaip suderinta geriausiai big_smile

51

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Pirmiausia pajamos, aišku kaip dieną.

52

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Saulius parašė:

Pirmiausia pajamos, aišku kaip dieną.

Pajamos ant veido nenupieštos big_smile

53

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

viedas  priedas  pajamoms

54

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Jei geras veidas - pajamų yra big_smile

55

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

arba pinigai daro vyru veidus grazesnius wink

56

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Kileris parašė:

Veido bruožai dažnai nuo gimimo yra. O kūno sudėjima galima pakeisti.

nu jo, veido bruožai tik ką gimus, tokie patys kaip ir sulaukus pvz 30-40, net nesvarbu realiai kiek. didesnio šū.do nesu girdėjęs... ar čia norėjai pasakyt, kad pas kitus veido bruožų išvis nėra, tik kažkoks blynas vietoj veido? :DD

57

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

veidas, papai, šikna, kojos ;DD

58

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

rita parašė:

balsas ir kad visi dantys būtų vietoj ,plius šypsenos raukšlės aplink lūpas labai seksualu

Tai vat vyrai, jei turit kokiu dantu ne vietoj, jus sitos moters nepakeresit wink Einant i pasimatyma pasiruoskit placiai issizioti big_smile

59

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Veido bruožai, nes tą figūrą galima pašlifuoti kaip tik nori. :::016.

60

Re: Veido bruožai ar kūno sudėjimas?

Kažkada teko skaityti teoriją, apie meilę iš pirmo žvilgsnio. Na buvo kažkas padarę eksperimentą, parodę kažkokiam kiekiui žmonių gan daug fotografijų ir analizavo variantus, kurie labiau patiko ir kodėl. Tai paaiškėjo labai paprasta tiesa. Kuo žmogaus veidas turi mažiau detalių, tuo didesnis šansas, kad jį gali kas nors įsimylėti iš pirmo žvilgsnio. Kuo žmogaus smegenys, matydami kito žmogaus veidą, jį trumpiau analizuoja, tuo šansas didesnis. Kuo detalių daugiau, tuo analizė paprastai trunka ilgiau ir šis šansas mažėja...

Dėl to taip ir yra, kad daugelis labai populiarių modelių, tv ar muzikos žvaigždžių yra su primityviais, kuo paprastesniais veido bruožais, su kuo mažiau raukšlių, spuogelių ir visokių kitų detalių... Panašiai ir nuotraukos, kuo juose labiau viskas detalizuota, ką padaryti su šiuolaikine foto technika yra labai nesunku, tuo šansas mažesnis, kad ši nuotrauka patiks. Kuo ji labiau abstrakti, miglota, blurinta ir t.t... ar pvz. užšviesinta, ką labai dažnai daro merginos, kad pakavoti spuogus ar raukšles, tuo šansas įsimylėti didesnis... Remiantis tuo visu išeina, kad kuo prastesnis fotoaparatas ar prastesnė, mažiau ryški nuotraukos kokybė, tuo nuotrauka bus patrauklesnė... Nors užtenka kokį šviesumą iki super lygių užkelt ir galima gauti tą patį...