41

Re: Forex blog'as

Kalbant apie ruletę, tai tikrai vien tikimybių žaidimas, todėl galima remtis tik matematika, galbūt net yra kažkas susiję su Fibonači skaičiais? Tačiau Forexe matematikos vien neužteks, nors tiesa užtenka matematikos pagrindų ir mokėjimo skaičiuoti procentus smile Esu girdėjęs iš tų, kurie užsiima mokymais ir jie dažnai pasakojo kaip matematikai pastringa su forexu labiau nei kokie psichologai. Galbūt labai šalto racionalaus proto matematikai ir sugebėtų išvesti įdomių sistemų ir sėkmingai jomis patys prekiautų. Šiaip yra labai įvairių profesijų žmonių, kurie ateina į forex.

Apie binarus nieko negaliu pasakyti, nesigilinau. Jei neklystu jie veikia labai paprastu principu. Statai arba už tai, kad tam tikru laiku kaina bus žemiau arba aukščiau tam tikro lygio? Ar tiesiog kris ar kils?

42

Re: Forex blog'as

man binariniai opcionai atrodo paprastesni nei forexas nes statai ant tu paciu valiutu poru kaip ir forexe. yra statimu ant indeksu ir ten nereikia tiek daug sudetingu ziniu gali praktikuotis ir pradedantisis irgi yra skirtingi intervalai nuo 5 sekundziu iki keiu menesiu ar metu. siaip gali visus forexo metodus taikyti opcionuose arba jei pastebejai forexe labai ryskia tendencija gali dar pastatyti statima opcionuose

43

Re: Forex blog'as

O kaip vyksta tie statymai su binarais? Ta prasme, valiutų porose perki/parduodi ties tam tikra kaina, o kaip binaruose tai vyksta?

44

Re: Forex blog'as

binaruose yra daug statimu. gali pastatyti kad valiutu poros kaina po 5 sekundziu bus didesne negu dabar. jeigu tikrai bus didesne tavo suma padides kazkokiu koeficientu. yra statimu kad valiutu poros kaina neiseis uz tam tikro intervalo ribu arba atvirksciai kad iseis uz intervalo ribu. gali spelioti paskutini valiutu poros arba indekso skaiciu po kablelio. jeigu atspesi paskutini skaiciu tavo pinigai padides 10 kartu. arba gali spelioti kad po 5 sekundziu valiutu poros kainoje paskutineje vietoje po kablelio nebus tam tikro skaicio. gali analizuoti grafikus braizyti tieses taikyti indikatorius ir naudoti visus technines analizes metodus is forexo

45

Re: Forex blog'as

Hmm, na binarai tikrai skamba kaip lošimas, turiu omeny statymus. Juk nieko neperki, neparduodi. Nors savo spėjimus gali grįsti įprastais forex metodais. Esu tikras kad į binarus niekada nesivelsiu smile Kartą laimėjau 3 vietą kurso spėjimo konkurse, bet tai buvo panašiau į lošimą, nes visi kiti dalyviai visiškai ne į tą pusę spėjo, o mano kaina buvo artimiausia. Prognozuoti kur bus kaina tokiu ir tokiu metu yra lošimas. Toks principas yra priešingybė to ką daro daug metų sėkmingai prekiaujantys forex prekiautojai, tai yra neprognozuoti, o elgtis pagal tai kas vyksta.

46

Re: Forex blog'as

beje forexe daug yra ir specialiu programu botu, kuriuos daug kas naudoja.. big_smile  o tie botai visokiais algoritmais uzkacialinti.. zodziu ne visiems ten lygios galimybes.  cia tas pats kaip koki zaidima zaist, kur zaidi pries kompiuterine programa.

47

Re: Forex blog'as

profesoriux, tu labai daug aiškini, bet labai abejoju ar tai ką aiškini yra tavo žinios ar tik gandai, kur girdėjai tą, kur girdėjai aną ir taip susidarei nuomonę, kaip neva viskas yra ir dabar neva gali kitiems patarti kaip geriau elgtis.
tikrai veikiantys labai protingi botai kainuoja ne vieną tūkstantį, tad tas "daug kas naudoja" yra nesąmonė. dėl lygybės aišku nelygios galimybės, kur stambios įmonės kurios turi milijardinius kapitalus ir gali judinti visą rinką, o kur eilinis Džo su 100 USD ir 5 perskaitytais straipsniais.

48

Re: Forex blog'as

tai koki forex brokeri parekomenduosite?)

49

Re: Forex blog'as

Konstantinas parašė:

tai koki forex brokeri parekomenduosite?)

Šią savaitę (vėliausiai kitą sav.), galėsiu jau parekomenduoti, o kol kas to nedarysiu smile Noriu pirma parašyti įrašą su rekomendacija ir laukiu reklaminio banerio iš brokerio.

50

Re: Forex blog'as

taip ir pasakytum kad nori pasipelnyti is nauju referalu)

51

Re: Forex blog'as

Konstantinas parašė:

taip ir pasakytum kad nori pasipelnyti is nauju referalu)

Šiandien ruošiau 3 įrašus apie brokerį, nes turėjau ką papasakoti, bet jei taip nekantrauji: Admiral Markets. Teks palaukti rytojaus, jei norėsi paskaityti kodėl būtent taip vertinu šį brokerį. Esu jų klientas jau daugiau nei 5 metai.

52

Re: Forex blog'as

gerai palauksiu) kokia literatura parekomenduotum?)

53

Re: Forex blog'as

literatūrą? rekomenduosiu http://forexkelias.blogspot.com/ big_smile
Šiaip aš nepamenu knygų pavadinimų kurias skaičiau, bet jos neturėjo didelės įtakos prekybos sistemai. Tai buvo labiau knygos, straipsniai kiti šaltiniai apie požiūrį į forex, kaip veikia rinka ir panašiai. Šiaip norėčiau paskaityti "Trading in the zone", labai ją išgyrė keli profesionalūs prekiautojai. Bet lt neradau. Kiekvienoje literatūroje bus kokia nors sistema ir dažnai jos tarpusavyje šiek tiek prieštarauja. Beveik visa literatūrą kurią skaičiau suveikė tik kaip motyvacinė priemonė, o ne realios žinios ką reikia daryti. Realiai viskas gana paprasta. Pasiimi kokią nors sistemą, pasėdi kelias dienas prie išsamaus testavimo, dar kelias dienas ją paderini, ta prasme žiūri kokiose porose kada neveikia ar stringa, ką nors pakeiti arba paiimi tik veikiančias poras ir prekiauji. Kiekvieną dieną taip pat, pagal tas pačias taisykles, nepaisant pralaimėjimų, nepaisant blogos nuotaikos. Jei sugebi nepalūžti dėl pralaimėjimų ir toliau laikaisi plano, nelaužai taisyklių, išlipi iš nuostolingo periodo ir taip po truputi prekiauji. 1 žingsnis į priekį, 1 atgal, 2 į priekį, 1 atgal, 2 į priekį, 2 atgal. Dėl tokio nepastovumo daugelis ir meta šitą reikalą, nes neištveria nuosmukių. Jei jau turi geležinę discipliną, tai forex tau bus paprasta. Aš jos neturėjau, dėl to ilgai vargau. Vėliau bloge aprašysiu kaip lavinau discipliną. Rimtai, praktiškai tau nereikia kitos literatūros, užteks skaityti mano blogą big_smile

54

Re: Forex blog'as

gerai paskaitysiu) gal ir as pradesiu prekiauti)

55

Re: Forex blog'as

na tai rezk tiesiai sviesiai kiek per tuos 5 ar 10 metu uzdirbai forexu?

56

Re: Forex blog'as

profesoriux parašė:

na tai rezk tiesiai sviesiai kiek per tuos 5 ar 10 metu uzdirbai forexu?

esme ne absoliuti suma o uzdarbio procentas nuo investuotos sumos

57

Re: Forex blog'as

Konstantinas parašė:
profesoriux parašė:

na tai rezk tiesiai sviesiai kiek per tuos 5 ar 10 metu uzdirbai forexu?

esme ne absoliuti suma o uzdarbio procentas nuo investuotos sumos

Būtent. Man regis seniau jau minėjau, kad uždirbu apie 5% per mėn su maždaug 50% tikimybe. Čia vidurkis, būna nuostolingų mėnesių, būna daug pelningesnių mėnesių. Prieš kokius 3 metus tokie rodikliai mane būtų prajuokinę. Ir aš dar skaitausi naujokas profesionalas, tad tobulėjimui vietos dar yra labai daug smile

Beje, įkėliau 3 įrašus apie brokerį. Einu nulūžti smile

http://forexkelias.blogspot.com/

58

Re: Forex blog'as

o tai naktim treideriai nepriekiauja o miega?)

Robertas parašė:

Čia vidurkis, būna nuostolingų mėnesių, būna daug pelningesnių mėnesių.

jeigu prekyba forexe yra tavo pagrindine veikla ir pasitaike keleta nuostolingu menesiu is eiles tai is ko tada gyventi?)

59 (redagavo Robertas 2015-03-13 16:06)

Re: Forex blog'as

Jei nori auginti kapitalą ir auginti uždarbį, negali kas mėnesį išimti pinigų. Daugiau uždirbi, daugiau turi, didesnėmis apimtimis gali prekiauti ir to pasekoje uždirbti daugiau ir greičiau didinti kapitalą.

Nėra reikalo sėdėti įsmeigus akis į grafiką visą dieną. Nors priklauso nuo strategijos, vieni prekiauja iki 3val per dieną ir aktyviai, kiti po kelias valandas per dieną, bet su tarpais. Tarkim ryte apžvelgi kas naujo, pasidarai analizes, užsidedi garsinius signalus arba pastatai atidėtą orderį ir eini veikti ką kitką. Vėliau grįžti pažiūrėti kas naujo ir t.t. Neištvertum 8 valandų aktyvaus prekiavimo forex. Jau po 3val be pertraukos smegenys pradeda tirpti big_smile Atliekant sistemos testavimus labai greitai gali tuo įsitikinti. Žiūrėti, analizuoti grafikus ir tuo pačiu prekiauti labai greitai išsekina.

Papildžiau blog'ą dar vienu įrašu apie naudingus elementus, kuriuos pats naudoju. Trikampiai, divergencijos ir pan.

60

Re: Forex blog'as

o kokia forumieciu nuomone apie markets.com brokeri?) as nuo ju pradejau savo veikla forexe