81

Re: Forex blog'as

gedukas parašė:

Aristotelis teigė kad realybė yra tiesa.Ir Aristotelio dėsniu reikia vadovautis forex'e norint ko nors uždirbti.
Sutarti esi pasirašes su admiral market ir jei pritrauksi nauju tikinčiu tuom gausi na tarkim kažkokios pasak taves menamos naudos.Esi ne tiek supuves kiek Put in'as o tai jau neblogai bet forex abc  septinta taisyklė teigia kad negalima pasikliauti draugu o juo labiau brokeriu.O tu ji netgi reklamuoji gal jis dėl to pačiam duoda ir uždirbti kad tu ji sėkmingai pareklamuotum pats uždirbdamas iš to.
http://www.forex-prekyba.com/10_sekming … ykliu.html

Prie to pačio dar keletas klausimėliu tau kaip žinančiam.
Nesvarbu kaip tu prekiausi už dirbsi ar ne kas visada iš tavo veiksmu forex uždirbs?
Ir kas suteikė tau teise ko nors kitus mokyti - diplomas,mokslinis laipsnis ar pačio asmeniniai pasiekimai forex jei taip kokio dydžio uždarbis tavo yra?
Suprantu kad tai nepatogus klausymai bet yra kaip yra pats sieki kitus mokyti tai nors minimaliai apie pačio pasiekimus šiame versle.

Taip, realybė yra tiesa, tačiau galima ginčytis kas yra realybė. Galutinės tiesos nežino niekas. Gyvenimas tik žaidimas ir patirties kaupimas. Svarbu daryti tai ką mėgsti, o ne ieškoti kaip uždirbti kuo daugiau, kad senatvėje galėtum pasigirti gera pensija ir karjera.
Kalbant apie forex, labai teisingai dėl realybės. Dėl to jau sakiau, kad nereikia prognozuoti rinkos, reikia žiūrėti ką ji sako būtent dabar ir nespėlioti kur kuras bus po savaitės.

Pritariu ir dėl to, kad forexe reikia vadovautis savo galva, o ne klausyti draugų patarimų kaip prekiauti, kur pirkti/parduoti. Todėl stengiuosi pateikti viską taip, kad neatrodytų kaip kalbėjimas apie kažkokią magišką mano sistemą. Noriu kad tai ką rašau, būtų galima pritaikyti bet kuriai sistemai, kurią kiekvienas susidaro pats.

Kaip jau minėjau, iš brokerio aš nieko negaunu ir tie referalai veikia panašiau kaip tinklinis marketingas, kada yra naudinga surinkti žmones, kurie tikrai nori tuo užsiimti, o ne pavienius pinigų švaistytojus. Jei manai kad mainais už reklamą, man leidžia uždirbti, tai galiu tave pradžiuginti, šita savaitė man buvo tikrai nesėkminga ir mėnesį užbaigiau su pusantro procento nuostoliu smile Nuostoliai neleidžia atsipūsti, kai per daug išsiblaškai ar pradedi nerimtai žiūrėti, tai iškarto atsiliepia prekybai. Buvau labiau susitelkęs ties blogu, trukdo kiti asmeniniai reikalai, tad paskutinę mėnesio savaitę padariau keletą žioplų klaidų. Dėl brokerio gali juo tikėti, gali netikėti, bet iš esmės nuo to niekas nesikeičia, vis tiek turėsi pirmiausia išbandyti sistemą istorijoje, vėliau relaiu laiku demo sąskaitoje ir tik tada bandyti realiai. Tad išmokti gali iš kitų arba pasinaudojęs mokymais, tame tarpe ir brokerio.

Brokeris visada uždirbs iš spreado, bet jei prarasi savo pinigus ir mesi prekybą, brokeris nebe gaus naudos iš tavęs, todėl ir sakau, kad jam yra naudinga, kad tau sektųsi.

Dalintis patirtimi kažkokių diplomų ar teisių nereikia. Juk viskas nemokamai, jei domiesi forex - skaitysi viską ką gali ir bandysi pats išsiaiškinti per praktiką. Jei klausi dėl patikimumo, nežinau kaip kažką įrodyti. Savo sąskaitos balanso kreivės tikrai nepateiksiu. Dėl įvesto euro visos senos sąskaitos turėjo būti atnaujintos, o aš nesu aktyvus prekiautojas ir per mėnesį būna tik apie 5-15 sandorių, tad kaip supranti per kelis pastaruosius mėnesius nieko įdomaus nepamatytum. Suprantu dėl ko klausi, bet šiuo metu negaliu niekaip įrodyti pasiekimus. Pagal rezultatus galiu pasakyti, kad esu apie 50% prekiautojas, o uždarbis kuklus apie 5%, tačiau retai rizikuoju daugiau nei 1% nuo savo kapitalo, nesu niekada sudeginęs savo realios sąskaitos, tad išmanau apie kapitalo išsaugojimą ir to galiu išmokyti kitus.

82 (redagavo gedukas 2015-03-28 12:54)

Re: Forex blog'as

Kadangi esi nuoširdus žmogus tai mano nuomone realybė o kartu ir tiesa yra ta kad šiandien truksta ne pinigu o idėju kurios duotu apčiuopiamos naudos tiksliau truksta runkeliu prie pinigu kurie generuotu ekonomikos kilima.Ir jei žmogus man šiandien ateina ir sako kad jam reikia pinigu kad igivendintu kažkoki tai plana realu ar ne aš jam tiesiai galiu spjauti i veida.Nes jam truksta fantazijos arba jis yra sukčius kuriam reikia palaikyti rankose tik tavo pinigus ir parodyti fokusa kaip tavo pinigai tampa jo.
Dėl brokerio galiu sutikti kad jam nenaudinga kad tu iškristum iš žaidimo bet jis dažnai taves net nepažista ir tu pas ji ne vienas esi taigi jaigi pasitaiko patogi progas jis visada už tavo pinigus tave pastato i vieta ir susiranda kita pretendenta i mokslus.

83

Re: Forex blog'as

Blog'ą pradėjau rašyti pats, vėliau atsirado galimybės bendradarbiauti su brokeriu. Brokeris man nemoka ir neprašo, kad kažką rašyčiau ir mokyčiau kitus. Tai darau nes man patinka, bet to, prekiauti užsidarius namuose yra tikrai nuobodu, o norint tobulėti reikia versti save daryti tai, kas nėra tau įprasta, rizikuoti. Kaip sakoma, žengti už komforto zonos ribų. Blog'as man turi ir daug asmeninės naudos, bet čia jau filosofija, tad nesusiję.

84

Re: Forex blog'as

Blogas jums ne filosofija o greičiau psichologija nesipleciant :::045

85

Re: Forex blog'as

paskaiciau bloga. yra idomiu minciu bet pradedanciajam naujokui labai truksta informacijos ne apie filosofija o apie technines analizes pagrindus apie naudojamus analizes metodus, trendo linijas, indikatorius prekybos strategijas ir panasiai. va tokios informacijos truksta bloge. o taip tenka rinkti informacija po trupinelius is viso interneto

86

Re: Forex blog'as

Greičiausiai realybėje ju nėra.Tiksliau kiekvienas prekiautojas pats turi savo supratima nes aprėpti tiek informacijos nerealu.

87

Re: Forex blog'as

Konstantinas parašė:

paskaiciau bloga. yra idomiu minciu bet pradedanciajam naujokui labai truksta informacijos ne apie filosofija o apie technines analizes pagrindus apie naudojamus analizes metodus, trendo linijas, indikatorius prekybos strategijas ir panasiai. va tokios informacijos truksta bloge. o taip tenka rinkti informacija po trupinelius is viso interneto

Tą padaryti per paveiksliukus yra sudėtinga. Galvoju padaryti video, nors nežinau kaip išeis kalbėtis su savim big_smile Kol kas yra galimybė per g+ hangout bendrauti, ten realiu laiku galiu parodyti grafikus ir kaip juos analizuoju, kaip nusprendžiu kur tinkama vieta pirkti/parduoti. Beje, aš ir norėjau, kad blogas būtų skirtas labiau pažengusiems, nes informacijos apie trendo linijas, trikampius, divergencijas ir kitokius elementus, tokios informacijos ir taip labai daug internete.

88

Re: Forex blog'as

Robertas
tai jau tada parasyk gera mokamaji kursa ir pardavinek ji uz pinigus. turesi papildomas pajamas. arba gali vesti mokamus seminarus

89

Re: Forex blog'as

Konstantinai, mokamų kursų tikrai nedarysiu, nes tiesiog nemanau kad už tą informaciją galima imti pinigus, kadangi ji laisvai pasiekiama ir nemokama, kaip atskiri elementai. Mano sistema nėra niekuo ypatinga. Tačiau galbūt galėčiau vėliau padaryti tokią paslaugą, kad tam tikru laiku galėtų žmonės prisijungti ir matyti kaip analizuoju ir kaip pasiruošiu tos dienos prekybai, mano stebimas valiutų poras, bei kur konkrečiai vykdyčiau sandorius. Bet tai būtų skirta mokymams, o ne signalams. Kiekvieno sandoriai yra jų pačių atsakomybė ir niekas neturi teisės kitam žmogui sakyti kur jis turi vykdyti sandorį. Sudėtinga būtų tai paruošti, o dar teisiniai dokumentai.

90

Re: Forex blog'as

Robertas parašė:

Konstantinai, mokamų kursų tikrai nedarysiu, nes tiesiog nemanau kad už tą informaciją galima imti pinigus, kadangi ji laisvai pasiekiama ir nemokama, kaip atskiri elementai. Mano sistema nėra niekuo ypatinga. Tačiau galbūt galėčiau vėliau padaryti tokią paslaugą, kad tam tikru laiku galėtų žmonės prisijungti ir matyti kaip analizuoju ir kaip pasiruošiu tos dienos prekybai, mano stebimas valiutų poras, bei kur konkrečiai vykdyčiau sandorius. Bet tai būtų skirta mokymams, o ne signalams. Kiekvieno sandoriai yra jų pačių atsakomybė ir niekas neturi teisės kitam žmogui sakyti kur jis turi vykdyti sandorį. Sudėtinga būtų tai paruošti, o dar teisiniai dokumentai.

dar pasakyk, kad is to gyveni big_smile

91

Re: Forex blog'as

Robertas
geriau paaiskink toki dalyka: kai atidarau nauja orderi ten reikia pasirinkti stop loss take profit ir dar kazkoki dydi kuris kinta nuo 0.1 iki 8.0 tai cia taip vadinamas svertas ar kaip? ir kodel pagal nutylejima jis yra lygus 1.0 ? kokia reiksme geriau pasirinkti ir ka tai itakoja?)

92

Re: Forex blog'as

Konstantinai ten sandorio apimtis - lot. Svertas yra pastovus dalykas, jį pasirenki registruodamasis sąskaitą, nors ir nuo brokerio priklauso.
Lot dydis pagal nutylėjimą yra 1.0 nes tai standartinio dydžio apimtis. Lot dydis nusako kiek kainuoja vienas pipsas. Jei skaičiuosi 0.01 lot, tai 1 pips kainuos apie 10 centų, 1.0 lot kainuos apie 10eurų už pipsą. Tad pagal tavo kapitalo dydį pasiskaičiuok, kiek gali sau leisti rizikuoti pipsų ir kad tie pipsai kainuotų mažiau nei 3% nuo kapitalo.
Pvz, demo sąskaitoje turi 10.000 eurų, tad 3% bus 300 eurų. Prieš atidarant sandorį, pasiskaičiuoji kokio dydžio būtų tavo stop loss. Tarkime 50pipsų stopas. Tas 50pips stopas neturėtų viršyti tų 300 eurų. Kitaip tariant, už 1pipsą gali mokėti daugiausia 6 eurus (300/50). Tad pagal pipso kainą surandi kad tavo lot dydis gali būti 0.6.

Tie 3% nuo kapitalo yra gana didelė suma, prekiaujant realiai paprastai stambūs prekiautojai nerizikuoja daugiau nei 1%.

O svertas beje, jį suteikia brokeris, tam kad smulkūs prekiautojai galėtų uždirbti ne tik centais. Pvz svertas 1:500 reiškia, kad 1 tavo euras bus vertas 500, o 1000 eurų sąskaitos dydis bus vertas 500.000, tad tai leidžia daugiau uždirbti, tačiau turint mažą kapitalą, svertas gali tave greitai sunaikinti.

93

Re: Forex blog'as

jeigu atidarysiu prekybos saskaita koki sverta geriau pasirinkti?

94

Re: Forex blog'as

realios sąskaitos patarčiau dar neatsidarinėti. neskubėk prarasti pinigų, kol nežinai kaip viskas veikia smile Demo sąskaitoje nėra skirtumo koks svertas, nebent pasirenki pradinį demo depozitą labai mažą, tarkime 300 eurų, tada svertą geriau rinktis 1:200, nes 1:500 būtų pavojinga, nebent prekiautum 0.01 lot. Iš esmės svertas yra reikšmingas tik tuo atveju, jei tavo kapitalas labai mažas.

95

Re: Forex blog'as

as dar neatidarineju realios saskaitos. planuoju sukaupti prekybos istorija uz ne maziau 30 dienu. jeigu tai bus su pliusu tada galvosiu apie realios saskaitos atidaryma. dar planuoju apsilankyti nemokamuose seminaruose jau skambino is admiral marlets ir kviete i seminarus. tik i ju mokymus galima patekti jei turi prekybine saskaita.
dar norejau paklausti kaip pas juos vyksta pinigu ismokejimas is prekybos saskaitos i banko saskaita? ar greitai ismoka pinigus? neapgaudineja?

96

Re: Forex blog'as

Apgaudinėti negali. Juk yra licenzijuoti ir labai stengiasi išlaikyti gerą vardą, nes geras vardas reiškia daugiau klientų. Nebūtų išsilaikę tiek metų, jei regztų machinacijas ir klientai vis skųstųsi.
Dėl realios sąskaitos siūlyčiau neskubėti. 1mėnuo nieko nereiškia. Jei paimčiau atskirus savo mėnesius ir pagal juos bandyčiau vertinti, tai išvados kas kartą gali būti labai skirtingos. Vienas mėnuo minusas, kitas labai teigiamas, kitas pusėtinai, kitas ant 0. Jei nenori prarasti pinigų, turėtum paprekiauti bent pusę metų. Sakau, neskubėk prarasti tikrų pinigų. Na o realią prekybinę sąskaitą gali atsidaryti, tam kad galėtum nemokamai į admiral seminarus eiti, kad ir su mažiausia galima suma.

Pasistengsiu šią savaitę blog'e dar plačiau aprašyti kaip susidaryti sistemą pačiam, kaip filtruoti didesnės tikimybės sandorius nuo mažai tikėtinų.

97

Re: Forex blog'as

Keista, kai ''zali'' lenda i CFD prekyba. praprekiausi tuos pinugus ir viskas.. nori uzdirbt investuok milijona i sita dalyka ilgam laikui ir be sverto.. paaiskinsiu kas yra svertas.
jeigu svertas 1:50 tai reiskias investaves 100euru prekiauji uz 5000euru. atrodo puiku, taciau prisiemi rizika atitinkamu svertu pasiimti loss ir profit.  kur nuo investuotu 100euru marza butu apyligi 30euru, tai reiskia vienas nepalankus kreives suolis aukstyn zemyn per 30-50 pipsu ir tu looseris. per diena svyruoja apie 100pip vidutiniskai, tai tikimybe prarasti pinigus 99.99%.

98

Re: Forex blog'as

Viena iš pagrindinių naujokų klaidų, tai manymas kad su 100 dolerių galės pradėti prekiauti. Nors brokeris vilioja galimybe pradėti su dar mažesne suma, tačiau tai nereiškia kad su tokia suma galėsit uždirbti ir veikiausia ją tik prarasite.
Beje, valiutų poros ir CFD skirtingi dalykai, bent jau tuom, kad valiutų poroms galima taikyti mažesnius lot, tad ir mažesnė marža.
Aš asmeniškai į CFD nelendu, tad neturiu daug ką apie tai pasakyti. Tai labiau skirta stambiems banginiams big_smile O ne smulkiems, pavieniams prekiautojams. Kas nežino ką reiškia CFD, tai žaliavos kaip nafta, auksas, kukurūzai, t.t, bei indeksai kaip dow jones, s&p 500, t.t.

99

Re: Forex blog'as

Robertai.. Paciam reiktu pasidometi.

CFD (angl. Contract for Difference) – tai tarp jūsų ir jūsų brokerio sudarytas susitarimas, kuriam pasibaigus išmokamas skirtumas tarp finansinės priemonės atidarymo kainos ir uždarymo kainos.

CFD kitaip sakant svertiniai kontraktai.

100

Re: Forex blog'as

Taip žinau, contract for difference ir brokeriai siūlo daugiau ar mažiau pasirinkimo variantų iš žaliavų, indeksų, akcijų. Valiutų poros atskirai.